Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Åsrennet 7. februar 2015

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Treekrem

Ås IL

28:37

+0:00

2:51

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Finni Magnussen

Nittedal IL

28:49

+0:00

2:52

2.

Magnus Brath Skurdal

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

29:35

+0:46

2:57

3.

Bjørnar Jacobsen

Driv Idrettslag

30:33

+1:44

3:03

Brutt

Sebastian Kristoffer Endrestad

Oppegård IL

DNS

Simen Andersen

Drøbak-Frogn IL

Klasse: K 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Røer Drabløs

Nesodden IF

15:32

+0:00

3:06

2.

Kristine Bruland Svensen

Trøsken IL

15:58

+0:26

3:11

Klasse: K 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Knutsmoen

Nesodden IF

16:14

+0:00

3:14

2.

Cecilie Mogen

Oppegård IL

16:17

+0:03

3:15

Klasse: G 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Ringstad

Nittedal IL

15:10

+0:00

3:02

2.

Sindre Fløtre Øfsti

Oppegård IL

15:50

+0:40

3:10

3.

Mads Andre Jørgensen Hagen

Nesodden IF

15:58

+0:48

3:11

4.

Tobias Pettersen

Oppegård IL

16:06

+0:56

3:13

5.

Sander A. Standal Jensen

Drøbak-Frogn IL

16:21

+1:11

3:16

DNS

Knut Røhme

Gjerdrum IL

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Wiig Dagestad

Haslum IL

15:09

+0:00

3:01

2.

Mathias Skjevdal

Ås IL

15:54

+0:45

3:10

3.

Carl Wennberg Grøstad

Nesodden IF

15:58

+0:49

3:11

4.

Sondre B Pedersen

Nes Ski

16:49

+1:40

3:21

DNS

Morten Bakketun

IL Jardar

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Solheim Ruud

Fossum IF

9:10

+0:00

2:51

2.

Lars Agnar Hjelmeset

Gjelleråsen IF

9:13

+0:03

2:52

3.

Petter Thorslund Aadland

Nittedal IL

9:25

+0:15

2:56

4.

Fredrik Fodstad

Eidsvold Værks Skiklub

9:34

+0:24

2:59

5.

Oscar Bretteville

Fossum IF

9:37

+0:27

3:00

6.

Fredrik Glomsrud Stenersen

Oppegård IL

9:45

+0:35

3:02

7.

Axel Holth-Siegel

Ås IL

9:48

+0:38

3:03

8.

Eirik Stene

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

9:49

+0:39

3:04

9.

Einar Brath Skurdal

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

9:55

+0:45

3:05

9.

Sigurd Nicolaysen

Gjelleråsen IF

9:55

+0:45

3:05

11.

Magnus Perger

Haslum IL

10:02

+0:52

3:08

12.

August Jarbeaux

Gjelleråsen IF

10:03

+0:53

3:08

13.

Sander Aarstad

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

10:07

+0:57

3:09

14.

Eivind Kallmyr

IL Jardar

10:11

+1:01

3:10

15.

Håkon Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn IL

10:12

+1:02

3:11

16.

Herman Brunborg

Nittedal IL

10:14

+1:04

3:11

16.

Sondre Selberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

10:14

+1:04

3:11

18.

Sondre Simensen

Nittedal IL

10:16

+1:06

3:12

19.

Marius B Pedersen

Nes Ski

10:20

+1:10

3:13

20.

Jakob Høgalmen Stavang

Oppegård IL

10:24

+1:14

3:15

21.

Nils Oskar Axelsson

Oppegård IL

10:30

+1:20

3:16

22.

Vemund Skeime Kostøl

Gjelleråsen IF

10:32

+1:22

3:17

23.

Herman Hellesnes Kleivi

Holmen IF

10:37

+1:27

3:19

24.

Henrik Horpedal

Haslum IL

10:42

+1:32

3:20

25.

Marcus Korsnes

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

10:43

+1:33

3:20

26.

Magnus Braathen Olsen

Oppegård IL

10:44

+1:34

3:21

27.

Snorre Løkken Dahle

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

10:52

+1:42

3:23

28.

Martin Lund Sjøen

Spydeberg IL

10:58

+1:48

3:25

28.

Magnus Smestad

Ullensaker Skiklubb

10:58

+1:48

3:25

30.

Tobias Moe

IL Jardar

11:04

+1:54

3:27

31.

Henrik Katteland

IL Jardar

11:09

+1:59

3:29

31.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

11:09

+1:59

3:29

33.

Mats Haug

Driv IL

11:25

+2:15

3:34

34.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

11:28

+2:18

3:35

35.

Daniel Stræte

Driv Idrettslag

13:27

+4:17

4:12

36.

Mathias Alten

Ås IL

14:38

+5:28

4:34

DNS

Ole Vibe Volden

Fossum IF

DNS

Mathias Stiklestad Johansen

Ullensaker Skiklubb

DNS

Magnus T Eckhoff

Fossum IF

DNS

Eirik Stiklestad Johansen

Ullensaker Skiklubb

DNS

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

DNS

Christian Hartz Melling

Glassverket IF

DNS

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum IL

DNS

Marius Lillebakken Abell

Drøbak-Frogn IL

DNS

Aleksander Solhaug

Ullensaker Skiklubb

DNS

Ole Marius Nybø

Holmen IF

DNS

Martin Flenmoren

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Isak Kippe

Oppegård IL

DNS

Jens Marcus Dyrberg Ek

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

DNS

Torbjørn Uttian

Skedsmo Skiklubb

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Elde Holmboe

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

9:44

+0:00

3:02

2.

Nikolai Elde Holmboe

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

9:53

+0:09

3:05

3.

Simen Fritzner

Gjelleråsen IF

10:04

+0:20

3:08

4.

Kasper Engeset

IL Jardar

10:13

+0:29

3:11

5.

Sebastian Helgheim

Haslum IL

10:15

+0:31

3:12

6.

Mathis Haugen

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

10:45

+1:01

3:21

7.

Alfred Vestvik Thieme

Rælingen Skiklubb

10:46

+1:02

3:21

8.

Tarjei L Nesheim

Bærums Skiklub

10:47

+1:03

3:22

9.

Martin Grape Fladby

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

10:49

+1:05

3:22

10.

Simon H. Moosmayer

Holmen IF

10:51

+1:07

3:23

11.

Oscar Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub

10:53

+1:09

3:24

11.

Vetle Holvik

Haslum IL

10:53

+1:09

3:24

13.

Stian Grønli

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

10:56

+1:12

3:25

13.

Eivind Tømmerberg

Fossum IF

10:56

+1:12

3:25

15.

Simen Aaberg Skar

Dikemark IF

11:04

+1:20

3:27

16.

Henrik Glomnes

Holmen IF

11:08

+1:24

3:28

17.

Sander Tømmerberg

Fossum IF

11:17

+1:33

3:31

18.

Jørgen Tobiassen

Holmen IF

11:18

+1:34

3:31

18.

Martinius Lie Petterson

Haslum IL

11:18

+1:34

3:31

18.

Kristoffer Mogen

Oppegård IL

11:18

+1:34

3:31

21.

Simen Bratteng

Gjelleråsen IF

11:30

+1:46

3:35

22.

Endre Rondeel

Drøbak-Frogn IL

11:38

+1:54

3:38

23.

Filip Fæste

Drøbak-Frogn IL

11:42

+1:58

3:39

24.

Nils Tveite

Ås IL

11:51

+2:07

3:42

25.

Callum Gran

Drøbak-Frogn IL

11:54

+2:10

3:43

26.

Øystein Thorshov

Ås IL

11:56

+2:12

3:43

26.

William Lien Karlsen

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

11:56

+2:12

3:43

28.

Markus Sellevoll

Oppegård IL

12:01

+2:17

3:45

29.

Magnus Lund

Nittedal IL

12:10

+2:26

3:48

30.

Even Wollebek

Ås IL

12:27

+2:43

3:53

31.

Andreas Kastel

Gjerdrum IL

12:29

+2:45

3:54

32.

Sander Hagen

Drøbak-Frogn IL

12:44

+3:00

3:58

DNS

Henrik Vandvik Tørstad

Oppegård IL

DNS

Brage Buseth Hammerstad

Haslum IL

DNS

Ole Håkon Sundet

Ås IL

DNS

Vegard Aarstad

Ås IL

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Ramstad

Nittedal IL

10:40

+0:00

3:20

2.

Camilla Stav Hjelde

Heming, IL

10:46

+0:06

3:21

3.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum IL

10:49

+0:09

3:22

4.

Kristin Benum Vestre

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

10:50

+0:10

3:23

5.

Julie Sofie Franksdatter Aas

Jutul IL

10:58

+0:18

3:25

5.

Margrethe Bergane

Glassverket IF

10:58

+0:18

3:25

7.

Nora Marie Storvik Grønvold

Hakadal IL

11:03

+0:23

3:27

8.

Maria Finni Magnussen

Nittedal IL

11:08

+0:28

3:28

9.

Silje Berner Myhre

Fossum IF

11:14

+0:34

3:30

10.

Hanne Eide Rapp

Gjerdrum IL

11:15

+0:35

3:30

11.

Aurora Myhrum

Lommedalens IL

11:23

+0:43

3:33

12.

Margrethe Wettre Andreassen

Asker Skiklubb

11:24

+0:44

3:33

13.

Marthine Herger Lindgren

Jutul IL

11:25

+0:45

3:34

14.

Hedda Mikalsen

Driv Idrettslag

11:33

+0:53

3:36

15.

Maren Navarrete Aaberg

Lørenskog Skiklubb

11:37

+0:57

3:37

15.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

11:37

+0:57

3:37

15.

Iris Mæhle

Drøbak-Frogn IL

11:37

+0:57

3:37

18.

Ylva Finne Byrløkken

Nittedal IL

11:41

+1:01

3:39

19.

Silje Hauknes Svendsen

Gjerdrum IL

11:42

+1:02

3:39

20.

Julie Elisabeth Åbyholm

Fossum IF

11:43

+1:03

3:39

21.

Martine Agner Strand

Holmen IF

12:01

+1:21

3:45

22.

Frøya Bildøy Sollien

Lommedalens IL

12:08

+1:28

3:47

23.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

12:10

+1:30

3:48

24.

Julie Aarvak Bakklund

Fossum IF

12:13

+1:33

3:49

25.

Tuva Tomren Malmberg

Drøbak-Frogn IL

13:10

+2:30

4:06

26.

Hedda Løkken Dahle

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

13:16

+2:36

4:08

27.

Iben Berntzen

Holmen IF

13:50

+3:10

4:19

28.

Alette Usterud Vaaje

Asker Skiklubb

14:38

+3:58

4:34

29.

Nora Johanne Embretsen

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

14:42

+4:02

4:35

DNS

Nora Nikoline Falck

Asker Skiklubb

DNS

Mia Edland Lunde

Fossum IF

DNS

Amalie Marie Hov

Asker Skiklubb

DNS

Zandra Martinsen

Haslum IL

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Loennecken

Holmen IF

10:53

+0:00

3:24

2.

Maria Vestengen

Nittedal IL

11:01

+0:08

3:26

3.

Sara Johansen

Nittedal IL

11:04

+0:11

3:27

4.

Marie Tømmerberg

Fossum IF

11:15

+0:22

3:30

5.

Julie Meinicke

Jutul IL

11:28

+0:35

3:35

6.

Thea Loennecken

Holmen IF

11:32

+0:39

3:36

7.

Sara Børsting Saltnes

Asker Skiklubb

11:33

+0:40

3:36

8.

Andrine Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

11:47

+0:54

3:40

9.

Ida Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

11:48

+0:55

3:41

10.

Lea G Andenæs

Holmen IF

11:49

+0:56

3:41

11.

Oda Hagen Tyrdal

Gjelleråsen IF

11:55

+1:02

3:43

12.

Elsa Dalbye

Moss Skiklubb

11:56

+1:03

3:43

13.

Hannah Lervik

Asker Skiklubb

12:09

+1:16

3:47

14.

Lisa Bjønnes

Holmen IF

12:11

+1:18

3:48

15.

Mille Marie Hagen

Haslum IL

12:12

+1:19

3:48

16.

Julie Fink

Haslum IL

12:22

+1:29

3:51

17.

Kristin Elise Knutsen

Ullensaker Skiklubb

12:56

+2:03

4:02

18.

Helene Sæterdal Semb

Asker Skiklubb

13:01

+2:08

4:04

19.

Karoline Solberg

Drøbak-Frogn IL

13:07

+2:14

4:05

20.

Helene Engebretsen

Haslum IL

13:13

+2:20

4:07

21.

Iris Holst

Haslum IL

13:29

+2:36

4:12

22.

Lovise Bergset Janols

Høybråten og Stovner IL

13:38

+2:45

4:15

23.

Ulrikke Haug

Asker Skiklubb

14:03

+3:10

4:23

24.

Benedicte Ellefsen

Haslum IL

14:37

+3:44

4:34

25.

Anna Kristina Hovden

Nittedal IL

15:35

+4:42

4:52

26.

Ida Finnanger

Moss Skiklubb

18:57

+8:04

5:55

DNS

Maria Hartz Melling

Glassverket IF

DNS

Jenny Marie Holter

Ullensaker Skiklubb

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olaus Oserud Bentzen

Gjerdrum IL

7:31

+0:00

3:16

2.

Edward Aarstad

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

7:47

+0:16

3:23

3.

Eirik Enbusk

Nesodden IF

8:08

+0:37

3:32

4.

Ask Grøtan Wang

Haslum IL

8:12

+0:41

3:33

5.

Ulrik Tvedt

Gjerdrum IL

8:31

+1:00

3:42

5.

Håkon Holen Volla

Skedsmo Skiklubb

8:31

+1:00

3:42

7.

Emil Korsnes

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

8:39

+1:08

3:45

8.

Fabian Berntzen

Holmen IF

8:45

+1:14

3:48

9.

Sander Porsholt

Drøbak-Frogn IL

8:52

+1:21

3:51

10.

Dennis Martinsen

Skedsmo Skiklubb

8:59

+1:28

3:54

11.

Henrik Ness

Oppegård IL

9:06

+1:35

3:57

12.

Gaute Lien Kjølseth

Nesodden IF

9:10

+1:39

3:59

13.

Ingemar Yri Risberg

Ås IL

9:15

+1:44

4:01

14.

Sigve Skeime Kostøl

Gjelleråsen IF

9:19

+1:48

4:03

15.

Jacob Moholt

Drøbak-Frogn IL

9:20

+1:49

4:03

16.

Mads Hjort-Larsen

Nesodden IF

9:28

+1:57

4:06

17.

Øivind Andreas Bodal Holm

Ås IL

9:43

+2:12

4:13

18.

Øyvind Frydenlund

Ås IL

9:44

+2:13

4:13

19.

Jesper Alten

Ås IL

10:16

+2:45

4:27

DNS

Arne Magnus Holter

Ullensaker Skiklubb

DNS

Elias Kvåle

Drøbak-Frogn IL

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Unnersaker

Oppegård IL

8:40

+0:00

3:46

2.

Niklas Holand

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

8:49

+0:09

3:50

3.

Sander Stumo Nytrøen

Gjerdrum IL

8:51

+0:11

3:50

4.

Andreas Osen

Gjelleråsen IF

8:58

+0:18

3:53

5.

Vegard Benum Vestre

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

9:05

+0:25

3:56

6.

Mikkel Vaaje-kolstad

Ås IL

9:08

+0:28

3:58

7.

Mats Granmark

Gjerdrum IL

9:10

+0:30

3:59

8.

Jens Perger

Haslum IL

9:34

+0:54

4:09

9.

Henrik Stene Skoglund

Ås IL

10:37

+1:57

4:36

10.

Sebastian M Holme

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

10:39

+1:59

4:37

11.

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL

10:47

+2:07

4:41

12.

Magnus Løvdahl Gundersen

Gjerdrum IL

10:52

+2:12

4:43

13.

Jonathan Nordraak

Drøbak-Frogn IL

11:26

+2:46

4:58

14.

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

12:27

+3:47

5:24

DNS

Anders Skeie Haugene

Drøbak-Frogn IL

DNS

Andreas Auring

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

DNS

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Nitteberg

Nesodden IF

8:02

+0:00

3:29

2.

Eline Skjevdal

Ås IL

8:24

+0:22

3:39

3.

Maja Ellefsrud

Nesodden IF

8:28

+0:26

3:40

4.

Christine Kure

Ås IL

8:31

+0:29

3:42

5.

Tiril Lilleheier

Ås IL

8:36

+0:34

3:44

6.

Ingrid Kapstad Østgulen

Skimt

8:42

+0:40

3:46

7.

Kine Evensen Rye-Holmboe

Oppegård IL

8:51

+0:49

3:50

8.

Linnea Rustad

Drøbak-Frogn IL

9:15

+1:13

4:01

9.

Selma Lima-Hogsnes

Asker Skiklubb

9:35

+1:33

4:10

10.

Marte Lier

Asker Skiklubb

10:21

+2:19

4:30

11.

Nora Løvdahl Gundersen

Gjerdrum IL

10:59

+2:57

4:46

12.

Hanna Sofie Myhre Holten

Ås IL

11:46

+3:44

5:06

DNS

Hedda Emilie Solheim Ruud

Fossum IF

DNS

Charlotte Halseth

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

DNS

Emma Axelsson

Oppegård IL

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne L Nesheim

Bærums Skiklub

8:30

+0:00

3:41

2.

Signe Aaberg Skar

Dikemark IF

8:38

+0:08

3:45

3.

Maria Fink

Haslum IL

8:40

+0:10

3:46

4.

Aurora Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn IL

8:59

+0:29

3:54

5.

Linnea Holst

Haslum IL

9:06

+0:36

3:57

6.

Marte Johanne Hjelmeset

Gjelleråsen IF

9:11

+0:41

3:59

7.

Katinka Lie-Petterson

Haslum IL

9:27

+0:57

4:06

8.

Karin Dalbye

Moss Skiklubb

9:32

+1:02

4:08

9.

Emilie Agathe Besseberg

Drøbak-Frogn IL

9:35

+1:05

4:10

10.

Sofie Lundeby Tunli

Drøbak-Frogn IL

9:43

+1:13

4:13

11.

Stine Loennecken

Holmen IF

9:47

+1:17

4:15

12.

Matilde Hareide Torgersen

Gjelleråsen IF

9:50

+1:20

4:16

13.

Amanda Ellefsen

Haslum IL

10:01

+1:31

4:21

14.

Helene Hoel Jomaas

Fossum IF

10:20

+1:50

4:29

15.

Hedda Helgheim

Haslum IL

10:22

+1:52

4:30

16.

Victoria Braathen Olsen

Oppegård IL

11:01

+2:31

4:47

17.

Frida Hahne

Drøbak-Frogn IL

11:29

+2:59

4:59

18.

Carina Schytz

Ås IL

11:36

+3:06

5:02

DNS

Tyra Simensen

Nittedal IL

DNS

Emma Sellevoll

Oppegård IL

DNS

Siri L Nesheim

Bærums Skiklub

DNS

Amelia Sabier

Lørenskog Skiklubb

DNS

Bettina Kringlebotn

Gjelleråsen IF

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frode Hymer

Ås IL

6:10

Sondre Hauknes Svendsen

Gjerdrum IL

5:27

Even Rondeel

Drøbak-Frogn IL

6:10

Mats Lund Sjøen

Spydeberg IL

5:33

Sigurd Harr-haga

Oppegård IL

5:47

Ola Hovdhaugen

Nittedal IL

6:07

Halvard Grape Fladby

Bærums Verk og Hauger Idrettsforening

5:39

Håkon Fæste

Drøbak-Frogn IL

7:04

Vegard Thorshov

Ås IL

6:25

Erlend Holmen Banken

Nesodden IF

8:30

Sander H Mortensen

Drøbak-Frogn IL

6:09

Marcus Wessel

Drøbak-Frogn IL

6:22

Erlend Tveite

Ås IL

5:42

Jørgen Holen Volla

Skedsmo Skiklubb

6:02

Trygve Lien Kjølseth

Nesodden IF

6:25

Stian Ustvedt Gravdal

Skimt

6:30

Arnt August Strøm

Nesodden IF

5:53

Eskil Rød

Oppegård IL

5:19

Edvard Roll

Drøbak-Frogn IL

6:39

DNS

Alexander Smestad

Ullensaker Skiklubb

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Lillebakken Abell

Drøbak-Frogn IL

5:41

Mia Beckmann Klæboe

Drøbak-Frogn IL

6:02

Hannah Kastel

Gjerdrum IL

7:17

Pernille Fischer

Drøbak-Frogn IL

5:50

Mie G Andenæs

Holmen IF

5:42

DNS

Ingeborg Rusten Holvik

Haslum IL

DNS

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Kure

Ås IL

8:57

Birk Lilleheier

Ås IL

7:12

Mathias Lie-Petterson

Haslum IL

6:11

Martin Aleksander Knutsen

Ullensaker Skiklubb

5:54

Emilian Hagen

Nesodden IF

6:48

Simen Stumo Nytrøen

Gjerdrum IL

6:32

Jakob Thomas Embretsen

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

6:33

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

6:40

Sondre Kristiansen

Skimt

10:15

Petter Strandrud

Ås IL

7:11

Håkon Emil Heir

Ås IL

6:07

Markus Lie-Petterson

Haslum IL

5:59

Erik Markus Halseth

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

6:50

Henrik Christopher Besseberg

Drøbak-Frogn IL

7:38

Kristian Bodal Holm

Ås IL

6:29

Benyamin Stokke

Drøbak-Frogn IL

6:17

Benjamin Clewing

Ås IL

8:00

Michael Torp

Drøbak-Frogn IL

8:05

Kristian Hildrum-Andreassen

Drøbak-Frogn IL

6:52

DNS

Eimund Oserud Bentzen

Gjerdrum IL

DNS

Oskar Johan Hov

Asker Skiklubb

DNS

Karol Sabier

Lørenskog Skiklubb

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maya Lund

Drøbak-Frogn IL

8:18

Astrid Skjevdal

Ås IL

6:22

Amalie Nitteberg

Nesodden IF

6:04

Juliane Nordraak

Drøbak-Frogn IL

8:30

Mari Schytz

Ås IL

7:41

Ingrid Myhre Holten

Ås IL

8:29

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

7:36

Thea Porsholt

Drøbak-Frogn IL

8:23

DNS

Maja Schmidt

Drøbak-Frogn IL

DNS

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nils Jørgen Wiig Dagestad

Haslum IL

7:38

Torjus Olai Heir

Ås IL

8:14

Ola Fischer

Drøbak-Frogn IL

7:28

Jacob Schytz

Ås IL

8:51

Fredrik Evensen Rye-Holmboe

Oppegård IL

7:07

Sindre Johan Helgheim

Haslum IL

6:32

Fridtjof Boland Besseberg

Drøbak-Frogn IL

8:02

Peder Wettre Andreassen

Asker Skiklubb

7:14

Mathias Indreberg

Drøbak-Frogn IL

8:47

DNS

Hans Jørgen Holter

Ullensaker Skiklubb

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofia Bjønnes

Holmen IF

8:47

Anna Solberg

Spydeberg IL

8:04

Aase Strøm

Nesodden IF

10:38

Filippa Hahne

Drøbak-Frogn IL

9:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 februar 2015, 22:53:00

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

317

Antall startet:

268