Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ringerikskarusell 1 6. april 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elias Kjemperud

Fossekallen IL

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

Linnea B Nyhagen

Fossekallen IL

Filip Brumoen Kjemperud

Fossekallen IL

Tora Strand

Stranden IL

Ella Tangen

Stranden IL

Eline Loe

Fossekallen IL

Ida A. Bjørkli

Ringerike O-lag

Marion Amundsen

Ringerike O-lag

Frida Hope

Modum o-lag

Oskar Hope

Modum o-lag

Kinne Hogeweg

Modum o-lag

Tilman Tietz

Fossekallen IL

Marthe Sofie Skrove

Ringerike O-lag

Vetle Bratsberg

Fossekallen IL

Vebjørn Bakken

Fossekallen IL

Kathinka Z. Hagen

Fossum IF

Vilde Myhre

Haugsbygd

Christian Walle Marnseg

Ringerike O-lag

Oskar E. Fossaas

Ringerike O-lag

Oda Opseth

Ringerike O-lag

Jo Randar Holmøy

Hadeland o-lag

William Kjemperud

Fossekallen IL

Nicklai Teslo

Hadeland o-lag

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Berglund

Ringerike O-lag

21:31

+0:00

2.

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

22:14

+0:43

3.

Eskild Sæther

Fossekallen IL

23:35

+2:04

4.

Rasmus Berglund

Ringerike O-lag

23:42

+2:11

5.

Martin N. Melling

Ringerike O-lag

31:52

+10:21

6.

Sigurd A. Bjørkli

Ringerike O-lag

43:27

+21:56

Klasse: C Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen N. Melling

Ringerike O-lag

53:07

+0:00

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Enerhaugen

Ringerike O-lag

28:56

+0:00

2.

Tiril Reksnes

Hadeland o-lag

31:51

+2:55

3.

Ida B. Enerhaugen

Ringerike O-lag

31:57

+3:01

4.

Nora Marie Enerhaugen

Ringerike O-lag

32:18

+3:22

5.

Marit Ø. Jensen

Bærum SK

32:42

+3:46

6.

Ingvild Fjeldstad

Ringerike O-lag

34:00

+5:04

7.

Berthe Teslo

Hadeland o-lag

36:38

+7:42

8.

Marie Støa Johansen

Ringerike O-lag

44:33

+15:37

9.

Monica Støa Johansen

Ringerike O-lag

44:41

+15:45

10.

Unn Kihle

Ringerike O-lag

52:52

+23:56

11.

Inger Kammerud

Ringerike O-lag

52:57

+24:01

DSQ

Marianne Walle Marnseg

Ringerike O-lag

33:46

145 146 140 142

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Roum

Ringerike O-lag

23:55

+0:00

2.

John D. Roum

Ringerike O-lag

24:10

+0:15

3.

Åsmund Sæther

Fossekallen IL

24:37

+0:42

4.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

26:18

+2:23

5.

Sondre Z. Hagen

Fossum IF

39:17

+15:22

6.

Gunnar Støa

Ringerike O-lag

44:29

+20:34

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Rogne

Ringerike O-lag

39:47

+0:00

2.

Solveig G. Dahl

Haugsbygd

41:01

+1:14

3.

Sidsel Skovli

Ringerike O-lag

41:10

+1:23

4.

Torunn Ø. Jensen

Ringerike O-lag

44:53

+5:06

5.

May Ingela Hope

Modum o-lag

45:03

+5:16

6.

Ragnhild Hultgreen

Ringerike O-lag

45:09

+5:22

7.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

45:32

+5:45

8.

Trine Opseth

Ringerike O-lag

45:48

+6:01

9.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike O-lag

46:04

+6:17

10.

Line Arnevik

Ringerike O-lag

46:26

+6:39

11.

Silje Opseth

Ringerike O-lag

46:38

+6:51

12.

Trine Kihle

NTNUI

48:40

+8:53

13.

Kari Strande

Ringerike O-lag

54:08

+14:21

14.

Eirin Mathiesen

Ringerike O-lag

54:09

+14:22

15.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

59:42

+19:55

16.

Live Ytrehus

Ringerike O-lag

59:53

+20:06

17.

Camilla Kjemperud

Fossekallen IL

1:01:54

+22:07

18.

Ingrid Løset

Ringerike O-lag

1:06:25

+26:38

19.

Hege Heiberg

Hadeland o-lag

1:15:55

+36:08

20.

Liv Anett B Nyhagen

Fossekallen IL

1:28:59

+49:12

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving

35:02

+0:00

2.

Oskar Arnevik

Ringerike O-lag

37:55

+2:53

3.

Lars Strand

Stranden IL

42:00

+6:58

4.

Magnus Barth Gustavsen

OSI

47:19

+12:17

5.

Helge Graffer

Ringerike O-lag

48:44

+13:42

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal

51:04

+16:02

7.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

51:22

+16:20

8.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

54:01

+18:59

9.

Brede Gundersen

Ringerike O-lag

1:00:32

+25:30

10.

Toralf Opperud

Ringerike O-lag

1:03:03

+28:01

11.

Jon Erland Fossaas

Ringerike O-lag

1:05:03

+30:01

12.

Ivar Lindseth

Ringerike O-lag

1:07:33

+32:31

13.

Sverre Graffer

Ringerike O-lag

1:14:59

+39:57

DSQ

Erik Saugerud

Konnerud IL

41:42

147 148

DSQ

Lars Fjeldstad

Ringerike O-lag

1:02:41

147 148 149 150 151 141

DSQ

Harald Wibye

Ok Moss

1:42:06

148

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aina Viena

Ringerike O-lag

55:19

+0:00

2.

Kirsti Kringhaug

Ringerike O-lag

1:06:59

+11:40

3.

Monica Berglund

Ringerike O-lag

1:07:57

+12:38

4.

Ida Hope

OSI

1:08:02

+12:43

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Inge Arnevik

Ringerike O-lag

43:38

+0:00

2.

Lars Enerhaugen

Modum o-lag

43:53

+0:15

3.

Jan Richard Erikson

Asker SK

46:39

+3:01

4.

Kristian Kihle

Ringerike O-lag

48:18

+4:40

5.

Knut Aas

Ringerike O-lag

50:43

+7:05

6.

Morten Dåsnes

Ringerike O-lag

52:58

+9:20

7.

Lars Berglund

Stranden IL

53:21

+9:43

8.

Roar Bye

Modum o-lag

54:31

+10:53

9.

Geir Nilsen

Ringerike O-lag

55:21

+11:43

10.

Juha Viena

Ringerike O-lag

56:03

+12:25

11.

Frode Løset

Ringerike O-lag

59:51

+16:13

12.

Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:02:24

+18:46

13.

Jacob Hejl

Ringerike O-lag

1:04:10

+20:32

14.

Sander Arnevik

Ringerike O-lag

1:08:53

+25:15

15.

Richard Kammerud

Ringerike O-lag

1:11:53

+28:15

16.

Thorbjørn Nørbeck

Ringerike O-lag

1:26:31

+42:53

DSQ

Stein H. Hagen

Fossum IF

51:25

152


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 april 2015, 21:59:00

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

106

Antall startet:

106