Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp1 - Rotvoll 14. april 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bostad

Systor as

15:08

+0:00

10:05

2.

Emma Strømsvik

Skoleelev

15:15

+0:07

10:10

3.

Hans Ragnvald Steine

Vinde

16:29

+1:21

10:59

4.

Ragnar Bostad

Skoleelev

16:38

+1:30

11:05

5.

Brit Langli

St Olav

16:42

+1:34

11:08

6.

Line Søreng

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

16:48

+1:40

11:12

7.

Ingvild Myren

Student

18:16

+3:08

12:10

8.

Anna Olsen

DNV GL

19:12

+4:04

12:48

9.

Marie Ceastras

Lindbak BIL

22:47

+7:39

15:11

10.

Hilde Dyrbeck

Statoil

24:38

+9:30

16:25

11.

Rita Merete Sørskår-Venæs

Statoil

24:46

+9:38

16:30

DSQ

Vetle Gjeilo

Student

9:15

150

DSQ

Eva Lillian Hugdal

Eget

27:42

117

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Stødle

NTNU bil

18:37

+0:00

11:38

2.

Jorun Opedal Uglem

Student

18:58

+0:21

11:51

3.

Inga Ringdalen

SIntef

22:18

+3:41

13:56

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

18:06

+0:00

8:13

2.

Solveig Vassenden

Multiconsult

20:07

+2:01

9:08

3.

Sigrid Grepstad

NTNUI

21:51

+3:45

9:55

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

23:31

+5:25

10:41

5.

Marte Willumsen

Agraff

24:10

+6:04

10:59

6.

Lydia Høyem Anker

Agraff

24:47

+6:41

11:15

7.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

25:38

+7:32

11:39

8.

Eleonora Mondo

Reinertsen

26:03

+7:57

11:50

9.

Elin Ravnås

Eget

26:50

+8:44

12:11

10.

Anna Karine Lunna

BEKK

28:14

+10:08

12:49

11.

Theresa Böllmann

Reinertsen

28:19

+10:13

12:52

12.

Oddveig Hovdenak

Agraff

28:58

+10:52

13:09

13.

Sigrid Vatne

Marintek

29:35

+11:29

13:26

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Rakner

Skoleelev

39:27

+0:00

9:10

2.

Åasta Venås Flægstad

Eget

40:11

+0:44

9:20

DSQ

Kristin Lønsethagen

NTNUI

36:42

118

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

21:23

+0:00

9:43

2.

Karin Bernsmed

Sintef

22:56

+1:33

10:25

3.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

25:40

+4:17

11:40

Startet

Ina Bergei Hunsdal

Statoil

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

40:04

+0:00

9:19

2.

Snorre Hansen

Byåsen IL

40:45

+0:41

9:28

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

22:01

+0:00

10:00

2.

Monika Haga

HiST

23:24

+1:23

10:38

3.

Marit Melhuus

XYLEM

25:27

+3:26

11:34

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beate Sitter

HiST

26:16

+0:00

16:25

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

20:31

+0:00

9:19

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

21:03

+0:32

9:34

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

21:21

+0:50

9:42

4.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

23:53

+3:22

10:51

5.

Marianne Houbiers

Statoil

24:52

+4:21

11:18

6.

Nina Kristine Reitan

NTNU

25:45

+5:14

11:42

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

19:11

+0:00

11:59

2.

Merete Knain

Enova SF

30:24

+11:13

19:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

17:59

+0:00

8:10

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

21:08

+3:09

9:36

149 148 147 100

3.

Nina Beate Liabakk

NTNU

22:50

+4:51

10:22

4.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

24:20

+6:21

11:03

139

5.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

24:32

+6:33

11:09

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

24:43

+6:44

11:14

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

24:49

+6:50

11:16

8.

Aashild S. Langseth

Eget

26:33

+8:34

12:04

9.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil

27:34

+9:35

12:31

10.

Wenche Melland

Evry

38:49

+20:50

17:38

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Frode Vassenden

TrønderEnergi

39:06

150

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Sofie Husby

HIST

32:30

+0:00

20:18

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Melhus vgs

21:39

+0:00

9:50

2.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

23:40

+2:01

10:45

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

25:02

+3:23

11:22

4.

Trine Barstad

HiST

25:08

+3:29

11:25

5.

Eli Ringdalen

Sintef

26:32

+4:53

12:03

6.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

28:21

+6:42

12:53

7.

Bodil Monsen

Sintef

35:37

+13:58

16:11

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

22:47

+0:00

14:14

2.

Mildrid Ljosland

HiST

25:17

+2:30

15:48

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV i Sør-Trøndelag b.i.l.

28:10

+5:23

17:36

4.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

29:30

+6:43

18:26

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

HiST

24:22

+0:00

11:04

2.

Jan Erik Kofoed

NTNU

24:31

+0:09

11:08

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

28:43

+4:21

13:03

4.

Heidi Midtun

Jernbanen

28:55

+4:33

13:08

5.

May-Britt Bjørnaas

Eget

30:36

+6:14

13:54

6.

Sissel Horghagen

HiST

30:51

+6:29

14:01

DSQ

Gunnhild Oftedal

HiST

24:08

118

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

58:14

+0:00

13:32

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

21:53

+0:00

13:40

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

25:34

+3:41

15:58

3.

Anne Furuholt

TOBB

28:35

+6:42

17:51

4.

Oddrun Bollingmo

HiST

31:34

+9:41

19:43

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

30:40

+0:00

13:56

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

24:42

+0:00

15:26

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

26:43

+2:01

16:41

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

31:12

+6:30

19:30

4.

Randi Irene Engen

SiT BIL

33:33

+8:51

20:58

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Sæternes

Byåsingan

38:26

+0:00

24:01

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

39:42

+1:16

24:48

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

35:32

+0:00

22:12

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Morten Lunna

Sonans

19:23

+0:00

12:06

2.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

26:12

+6:49

16:22

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Schmidt Slørdahl

NTNU

20:16

+0:00

8:06

2.

Anthony Bossard

Atmel

26:41

+6:25

10:40

3.

Eirik Munkeby

Skanska

26:54

+6:38

10:45

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Ringdalen

Inventas

19:45

+0:00

4:35

2.

Eivind Skarpsno

Student

30:07

+10:22

7:00

3.

Helmer Volden

Wing OK

35:01

+15:16

8:08

4.

Ivar Marthinusen

NTNU

35:07

+15:22

8:10

5.

Kasper Schei

NTNUI

35:30

+15:45

8:15

6.

Magne Svare

Skanska

37:02

+17:17

8:36

7.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

39:45

+20:00

9:14

8.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

39:49

+20:04

9:15

9.

David Hagen

Kongsberg Seatex

40:35

+20:50

9:26

10.

Gard Spreemann

NTNU BIL

42:52

+23:07

9:58

157 139 38 35 115 63

DSQ

Sigmund Størset

SINTEF Energi

32:17

117 123 146 121 39 118 151 148 147 100

DSQ

Thomas Ramberg

Skanska

43:23

36

DSQ

Magnus Halset

Hobøl

1:11:58

106 95 69 44 45 47 152 100 117 123 146 121 3...

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Aass

Faveo

19:42

+0:00

7:52

2.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

22:52

+3:10

9:08

3.

Andreas Winnem

Reinertsen

25:22

+5:40

10:08

4.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

27:13

+7:31

10:53

5.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

28:47

+9:05

11:30

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hohl

Vegvesenet

28:37

+0:00

6:39

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

29:35

+0:58

6:52

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

30:10

+1:33

7:00

4.

Mattis Myhre

Faveo

31:32

+2:55

7:20

DSQ

Bård Nonstad

Vegvesenet

26:34

118

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

18:55

+0:00

7:34

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

20:03

+1:08

8:01

3.

Kai Ove Moen

Telenor B.I.L. Trondheim

20:56

+2:01

8:22

4.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

22:22

+3:27

8:56

5.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

26:32

+7:37

10:36

6.

Lars Bugge Aarset

Eget

26:52

+7:57

10:44

7.

Morten Wennevik

Bouvet

37:27

+18:32

14:58

DSQ

Eivind Loma

DNV GL

21:50

157

DSQ

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

24:22

146

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

30:04

+0:00

6:59

2.

Brage Keiserås

Leik

33:05

+3:01

7:41

3.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

33:16

+3:12

7:44

4.

Vegard Hansen

Prima

33:27

+3:23

7:46

5.

Truls Ryum

NTNU

33:29

+3:25

7:47

6.

Henning Lysaker

Rainpower

35:45

+5:41

8:18

7.

Svenn Ivar Svendsen

Atmel

39:09

+9:05

9:06

8.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

41:46

+11:42

9:42

DSQ

Øystein Husby

Statnett

38:29

118

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

20:18

+0:00

8:07

2.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

21:29

+1:11

8:35

3.

Morten Korsvold

Marintek

22:27

+2:09

8:58

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

23:03

+2:45

9:13

5.

Sigurd Stendal

Kantega

24:55

+4:37

9:58

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

25:02

+4:44

10:00

7.

Nils Tesdal

HIST

25:18

+5:00

10:07

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

26:01

+5:43

10:24

9.

Anders Sveen

Statoil

29:52

+9:34

11:56

DSQ

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

17:50

63

DSQ

Jon Vindal

Skanska

20:54

63

DSQ

Frank Norbeck

Manpower

27:47

175

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Drøyvold

Tine

31:49

+0:00

7:23

2.

Trygve Reitan

Statoil

32:51

+1:02

7:38

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

34:40

+2:51

8:03

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

34:50

+3:01

8:06

5.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

36:52

+5:03

8:34

6.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

42:14

+10:25

9:49

7.

Anders Ulvolden

NRK

44:53

+13:04

10:26

DSQ

Hans Arve Kotsbakk

Fengslet

33:11

155

DSQ

Øystein Wiggen

Lindorff

39:51

118

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

NTNU

17:34

+0:00

7:01

2.

Erlend Nervik

Unicon

20:49

+3:15

8:19

3.

Erling Bye

BDO

22:58

+5:24

9:11

4.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

24:09

+6:35

9:39

5.

Bobo Nordahl

NGU

25:02

+7:28

10:00

6.

Tor Arne Haugen

DNB

25:13

+7:39

10:05

7.

Bjørn Munch

Oracle

25:24

+7:50

10:09

8.

Per Magne Gjersvold

Skanska

28:44

+11:10

11:29

9.

Morten Husom

Powel

28:50

+11:16

11:32

10.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

28:52

+11:18

11:32

10.

Odd Harald Eriksen

Trondhjems Turistforening

28:52

+11:18

11:32

12.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

29:15

+11:41

11:42

13.

Hallstein Hemmer

HiST

33:17

+15:43

13:18

DSQ

Knut Inge Fordal

Statoil

24:24

63

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun kommune

33:20

+0:00

7:45

2.

Dag Stenersen

Sintef

33:51

+0:31

7:52

3.

Stein Ivar Foss

SIT

34:54

+1:34

8:06

4.

Olve Mogstad

Statnett

37:39

+4:19

8:45

5.

Håvard Eidnes

Uninett

38:52

+5:32

9:02

DSQ

Svein Erik Bratsberg

NTNU

30:45

118

DSQ

Terje Berg

Statkraft

39:18

118

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

20:21

+0:00

8:08

2.

Helge Eriksen

Eget

22:48

+2:27

9:07

3.

Tore Fornes

Statoil

23:35

+3:14

9:26

4.

Ola Eiken

Quad geometrics

25:33

+5:12

10:13

5.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

27:27

+7:06

10:58

6.

Petter Mikalsen

Telenor

27:59

+7:38

11:11

7.

Robert Von Hirsch

Statkraft

29:18

+8:57

11:43

8.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

29:45

+9:24

11:54

9.

Frode Stølan

Telenor

30:11

+9:50

12:04

DSQ

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

23:38

157

Startet

Erik Horghagen

BDO AS

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Løseth

Statoil

34:26

+0:00

8:00

2.

Inge Nørstebø

Skanska

34:33

+0:07

8:02

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

38:22

+3:56

8:55

4.

Lasse Natvig

NTNU

40:47

+6:21

9:29

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

41:22

+6:56

9:37

6.

Thor Nielsen

Paparazzi

42:06

+7:40

9:47

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

38:41

118

DSQ

Morten Skoglund

Multiconsult

46:10

118

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

25:41

+0:00

10:16

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

17:39

+0:00

8:01

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

20:19

+2:40

9:14

3.

Olav Kvittem

Uninett

23:01

+5:22

10:27

4.

Rolf Wærnes

Coop

25:09

+7:30

11:25

5.

Roar Sundby

HiST

25:54

+8:15

11:46

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

26:54

+9:15

12:13

7.

Asbjørn Rønning

Fylket

27:09

+9:30

12:20

8.

Oddmar Iversen

HiST

27:21

+9:42

12:25

9.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

27:31

+9:52

12:30

10.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

29:35

+11:56

13:26

11.

Jostein Grepstad

NTNU

29:46

+12:07

13:31

12.

Oddbjørn Harbak

Skanska Aktiv Trondheim

43:28

+25:49

19:45

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNU

36:53

+0:00

8:34

2.

Bjørn Berger

Statoil

40:28

+3:35

9:24

3.

Stein Øvstedal

HiST

50:54

+14:01

11:50

DSQ

Frank Bjarkø

NRK

43:14

118

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

18:35

+0:00

11:36

2.

Reidar Ottem

MTG

18:40

+0:05

11:40

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

21:36

+3:01

13:30

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

18:11

+0:00

8:15

2.

Ole Lutro

NGU

20:07

+1:56

9:08

3.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

20:49

+2:38

9:27

4.

Per Bjørgum

Politiet

21:20

+3:09

9:41

5.

Ottar G Kristiansen

Evry

21:36

+3:25

9:49

6.

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

22:25

+4:14

10:11

7.

Knut Lillealtern

Eget

22:45

+4:34

10:20

8.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

23:30

+5:19

10:40

9.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

24:16

+6:05

11:01

10.

Edgar Furuholt

Det Norske

25:34

+7:23

11:37

11.

Egil Repvik

NETTseksjonering

25:49

+7:38

11:44

12.

Geir Dolmen

KVT

26:22

+8:11

11:59

13.

Svein Hove

Statens Vegvesen

26:35

+8:24

12:04

14.

Atle Mørk

SINTEF

27:22

+9:11

12:26

15.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

30:15

+12:04

13:44

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

44:01

+0:00

10:14

2.

Frode Stensrud

Eget

44:49

+0:48

10:25

3.

Erik Lund

NTNU

45:18

+1:17

10:32

4.

Nils Olav Vennevik

Eget

53:33

+9:32

12:27

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

19:40

+0:00

12:17

2.

Harald E Krogstad

NTNU

23:31

+3:51

14:41

3.

Bjørn Norberg

Veritas

24:49

+5:09

15:30

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

26:13

+6:33

16:23

5.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

27:26

+7:46

17:08

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

23:27

+0:00

10:39

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

23:41

+0:14

10:45

3.

Knut Skjesol

Statkraft

25:35

+2:08

11:37

4.

Martin Melhuus

Veritas

26:01

+2:34

11:49

4.

Tore Kiste

Nidarøst, OK

26:01

+2:34

11:49

6.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

28:02

+4:35

12:44

7.

Torgeir Iversen

Evry

29:33

+6:06

13:25

8.

Torger Haarberg

Haarberg

33:44

+10:17

15:19

9.

Eigil Sørli

Q-Free

33:45

+10:18

15:20

10.

Tore Brurok

Eget

34:06

+10:39

15:29

11.

Finn Bjørgum

Eget

35:57

+12:30

16:20

DSQ

Leidulv Vinje

Spenncon

21:38

118

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

26:12

118

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

28:53

121 113

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

44:46

+0:00

10:24

2.

Torleif Stephansen

Evry

47:06

+2:20

10:57

3.

Magnus Landstad

NTNU

52:25

+7:39

12:11

4.

Robert Strøm

Eget

58:25

+13:39

13:35

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

21:14

+0:00

13:16

2.

Roar Kvam

HiST

21:59

+0:45

13:44

3.

Edmund Olsen

NTNU

23:20

+2:06

14:35

4.

Rolf Hellan

Eget

24:36

+3:22

15:22

5.

Magne Sæternes

Justervesenet

24:51

+3:37

15:31

6.

Ola Aalde

Reinertsen

25:19

+4:05

15:49

7.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

34:48

+13:34

21:45

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

27:29

+0:00

12:29

2.

Henry Sundsetvik

OTEK

30:09

+2:40

13:42

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

31:37

+4:08

14:22

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

35:14

+7:45

16:00

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

28:55

+0:00

18:04

2.

Oddgeir Øfsti

NTNUI

39:39

+10:44

24:46

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

26:34

+0:00

12:04

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

27:42

+1:08

12:35

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Even Bye

Skoleelev

22:25

175

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

I Beste Laget

17:15

+0:00

7:50

2.

Emilie Liabakk Eriksen

Skoleelev

20:13

+2:58

9:11

DSQ

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

20:06

149 147 100 118 139 121 117 114 113

Startet

Jon Arvid Gjersvold Haug

Skoleelev

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Niklas Profors

NTNUI

27:53

+0:00

6:29

2.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

28:20

+0:27

6:35

3.

Sindre Haverstad

Asplan Viak

28:21

+0:28

6:35

4.

Oscar Lyngen

Frol IL

30:22

+2:29

7:03

5.

Kristine Fjellanger

Student

31:37

+3:44

7:21

6.

Martin Uglem

Student

31:38

+3:45

7:21

7.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

32:51

+4:58

7:38

8.

Erik Hegbom

Eget

34:37

+6:44

8:03

9.

Erik Frøseth

Oracle

35:03

+7:10

8:09

10.

Ola Keiserås

Skoleelev

35:38

+7:45

8:17

11.

Alex Pedersen

Trollelg

39:16

+11:23

9:07

DSQ

Mathias Hermstad

Freidig

34:00

118


Sist oppdatert:

14 oktober 2015, 12:07:58

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

294

Antall startet:

294