Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp1 - Rotvoll 14. april 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bostad

Systor as

15:08

+0:00

10:05

2.

Emma Strømsvik

Skoleelev

15:15

+0:07

10:10

3.

Hans Ragnvald Steine

Vinde

16:29

+1:21

10:59

4.

Ragnar Bostad

Skoleelev

16:38

+1:30

11:05

5.

Brit Langli

St Olav

16:42

+1:34

11:08

6.

Line Søreng

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

16:48

+1:40

11:12

7.

Ingvild Myren

Student

18:16

+3:08

12:10

8.

Anna Olsen

DNV GL

19:12

+4:04

12:48

9.

Marie Ceastras

Lindbak BIL

22:47

+7:39

15:11

10.

Hilde Dyrbeck

Statoil

24:38

+9:30

16:25

11.

Rita Merete Sørskår-Venæs

Statoil

24:46

+9:38

16:30

DSQ

Vetle Gjeilo

Student

9:15

150

DSQ

Eva Lillian Hugdal

Eget

27:42

117

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Stødle

NTNU bil

18:37

+0:00

11:38

2.

Jorun Opedal Uglem

Student

18:58

+0:21

11:51

3.

Inga Ringdalen

SIntef

22:18

+3:41

13:56

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

18:06

+0:00

8:13

2.

Solveig Vassenden

Multiconsult

20:07

+2:01

9:08

3.

Sigrid Grepstad

NTNUI

21:51

+3:45

9:55

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

23:31

+5:25

10:41

5.

Marte Willumsen

Agraff

24:10

+6:04

10:59

6.

Lydia Høyem Anker

Agraff

24:47

+6:41

11:15

7.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

25:38

+7:32

11:39

8.

Eleonora Mondo

Reinertsen

26:03

+7:57

11:50

9.

Elin Ravnås

Eget

26:50

+8:44

12:11

10.

Anna Karine Lunna

BEKK

28:14

+10:08

12:49

11.

Theresa Böllmann

Reinertsen

28:19

+10:13

12:52

12.

Oddveig Hovdenak

Agraff

28:58

+10:52

13:09

13.

Sigrid Vatne

Marintek

29:35

+11:29

13:26

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Rakner

Skoleelev

39:27

+0:00

9:10

2.

Åasta Venås Flægstad

Eget

40:11