Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Parkløpet 18. april 2015

Klasse: Gutter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Christian Spillum

Dyrløkketoppen barnehage

korriger

Olai Spillum

Dyrløkketoppen barnehage

korriger

Eivind Aakra Indahl

Ski IL

korriger

Magnus Kleven Moe

DFI

korriger

Thomas Vebø

korriger

Jonathan Hole Lingmark

Ås IL

korriger

Alexander Grini

DFI

korriger

Klasse: Jenter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Indahl

INA

korriger

Marte Sibbern Johnsen

korriger

Karen Sibbern Johnsen

korriger

Margit Stensland

Ås IL

korriger

Astri Bredal-Knutsen

Ås IL

korriger

Johanne Sibbern Johnsen

korriger

Nina Vebø

korriger

Hennie Fossheim Solberg

Ski IL

korriger

Selma Uran

Team Uran

korriger

Linnea Hole Lingmark

Ås IL

korriger

Jiri Hesselink Cornelissen

SK Vidar

korriger

Sunniva Shirang

Årvoll

korriger

Signe Shirang

Årvoll

korriger

Klasse: Gutter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lilleheier

Ås IL

4:27

korriger

Jonathan Woodhouse

Lillomarka skiklubb

3:56

korriger

Frode Hymer

Ås IL

3:44

korriger

Erlend Tveite

Ås IL

3:53

korriger

Jo Alnes

DFI

4:57

korriger

Elias Uran

Team Uran

5:53

korriger

Klasse: Jenter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sunniva Indahl

Ski INA

4:17

korriger

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

4:13

korriger

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL

5:01

korriger

Juliane Ebba Nordraak

Drøbak- Frogn I.L.

5:10

korriger

Torhild Indahl

INA

5:17

korriger

Henriette Bakken

DFI

4:15

korriger

Andrea Røkenes

Bækkelaget SK

4:08

korriger

Astrid Skjevdal

Ås IL

4:28

korriger

Ellinor Fossheim Solberg

Ski IL

4:18

korriger

Karoline Bjørke

DFI Ski

4:32

korriger

Emma Børseth

Bekkelaget

5:02

korriger

Marte Koldsø Søreid

Ås IL

4:30

korriger

Klasse: Jenter 11-12 år, 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

3:45

+0:00

3:45

korriger

2.

Tiril Lilleheier

Ås IL

3:47

+0:02

3:47

korriger

3.

Birke Brunner

INA

4:35

+0:50

4:35

korriger

Klasse: Gutter 11-12 år, 1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Røkenes

Bækkelaget SK

3:21

+0:00

3:21

korriger

2.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

3:42

+0:21

3:42

korriger

3.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU orientering

3:58

+0:37

3:58

korriger

4.

Eyvinn Hagbø

NMBU/INA

4:01

+0:40

4:01

korriger

5.

Jonathan Nordraak

Drøbak- Frogn I.L.

4:25

+1:04

4:25

korriger

Klasse: Gutter 11-12 år, 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Krogh

Ås IL Håndball

15:35

+0:00

5:11

korriger

Klasse: Jenter 13-16 år, 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Karlsen Antonsen

SK Vidar

7:29

+0:00

3:44

korriger

2.

Alma Puente Tveit

INA

12:32

+5:03

6:16

korriger

3.

Erika Brunner

INA

12:33

+5:04

6:16

korriger

Klasse: Gutter 13-16 år, 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

7:24

+0:00

3:42

korriger

2.

Linus Olhans

Ås NMBU Orientering

7:39

+0:15

3:49

korriger

3.

Callum Gran

Drøbak-Frogn

8:32

+1:08

4:16

korriger

4.

Øystein Thorshov

Ås IL

8:39

+1:15

4:19

korriger

5.

Edvard Sandbakken

Team Uran

10:53

+3:29

5:26

korriger

Klasse: Gutter 13-16 år, 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridtjov Mo

Vansjø-Svindal

12:33

+0:00

4:11

korriger

Klasse: Kvinner 17-99 år, 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Sibbern

Ås il

13:50

+0:00

6:55

korriger

2.

Martha Hagbø

NMBU/INA

15:47

+1:57

7:53

korriger

3.

Sari Uran

Team Uran

16:06

+2:16

8:03

korriger

4.

Anja Ruud

IPV/NMBU

16:07

+2:17

8:03

korriger

5.

Kari Solberg

INA

16:10

+2:20

8:05

korriger

Klasse: Kvinner 17-99 år, 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Sundli Tveit

NMBU

11:58

+0:00

5:59

korriger

2.

Ronja Wonneberger

NMBU IPV

13:45

+1:47

6:52

korriger

Klasse: Menn 17-99 år, 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Amos Ruud

FIL Borg

10:21

+0:00

3:27

korriger

2.

Lennart Garnes

SK Vidar

10:27

+0:06

3:29

korriger

3.

Yonas Tesfamichae

Ås IL

10:38

+0:17

3:32

korriger

4.

Rune Følstad

Lillomarka Skiklubb

10:42

+0:21

3:34

korriger

5.

Steinar Uran

Team Uran

11:41

+1:20

3:53

korriger

6.

Jørgen Hole

Ås IL / Norsk institutt for Skog og Landskap

12:13

+1:52

4:04

korriger

7.

Stian Stensland

Institutt for naturforvaltning, NMBU

12:49

+2:28

4:16

korriger

8.

Andreas Brunner

INA

14:27

+4:06

4:49

korriger

9.

Dagfinn Mo

Moss CK

15:36

+5:15

5:12

korriger

10.

Per Kr Røstad

NMBU/INA

16:07

+5:46

5:22

korriger

11.

Birger Solberg

INA

16:08

+5:47

5:22

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 april 2015, 20:41:42

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74