Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Oslo City Cup Finale 5. mai 2015

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

28:41

+0:00

12:12

2.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

30:16

+1:35

12:52

3.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

30:21

+1:40

12:54

4.

Mina Espolin Johnson

Bækkelagets SK

30:45

+2:04

13:05

5.

Diane Ninauve-Jutulstad

Bækkelagets SK

31:34

+2:53

13:25

6.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

31:51

+3:10

13:33

7.

Frida Solsrud

Nydalens SK

32:12

+3:31

13:42

8.

Hannah Mans

Nydalens SK

32:51

+4:10

13:58

9.

Karen Skauge

Heming Orientering

33:54

+5:13

14:25

10.

Anna Tysse Nakkim

Bækkelagets SK

38:10

+9:29

16:14

11.

Oda Sørlie

Nydalens SK

41:17

+12:36

17:34

DSQ

Pia Young Vik

Nydalens SK

21:46

48

DSQ

Frida Skurdal

Nydalens SK

43:03

32

DNS

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

DNS

Eileen Bjanes

IL Tyrving

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

20:59

+0:00

7:56

2.

Gaute Bergan

Nydalens SK

21:12

+0:13

8:01

3.

Elia Thorvik

Nydalens SK

22:35

+1:36

8:33

4.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

22:46

+1:47

8:37

5.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

25:55

+4:56

9:49

6.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

29:09

+8:10

11:02

7.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

29:33

+8:34

11:11

8.

Eirik Frydenlund Norling

Nydalens SK

30:14

+9:15

11:27

9.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

30:39

+9:40

11:36

10.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

32:11

+11:12

12:11

11.

Axel Aalde

Nydalens SK

34:34

+13:35

13:05

12.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

36:38

+15:39

13:52

13.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

37:37

+16:38

14:14

14.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

39:29

+18:30

14:57

15.

Henrik Linløkken

Østmarka OK

40:10

+19:11

15:12

16.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

41:09

+20:10

15:35

17.

Bendik Mjøster

Østmarka OK

41:44

+20:45

15:48

18.

Balder Gammelli-Messel

IL Koll

46:52

+25:53

17:45

19.

Elias Stubberud

Nydalens SK

48:55

+27:56

18:31

DSQ

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

24:45

41

DSQ

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

25:08

41

DNS

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

Klasse: D13-16 Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

20:29

+0:00

7:17

2.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

22:17

+1:48

7:55

3.

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

22:21

+1:52

7:57

4.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

22:52

+2:23

8:08

5.

Maren Norderud

IL Tyrving

28:42

+8:13

10:12

6.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

30:37

+10:08

10:53

7.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

30:43

+10:14

10:55

8.

Oda Scheele

Nydalens SK

33:07

+12:38

11:47

9.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

34:25

+13:56

12:14

9.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

34:25

+13:56

12:14

11.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

36:01

+15:32

12:49

12.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

37:35

+17:06

13:22

13.

Emma Eithun Paulsen

Nittedal OL

39:04

+18:35

13:54

14.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

39:08

+18:39

13:55

15.

Ingrid Madslien

Nydalens SK

39:16

+18:47

13:58

16.

Thea Sofie Salvesen

Asker Skiklubb

48:10

+27:41

17:08

17.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

48:35

+28:06

17:17

18.

Marie Ullevålseter

Nydalens SK

51:06

+30:37

18:11

18.

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

51:06

+30:37

18:11

20.

Ina Martini

Asker Skiklubb

51:37

+31:08

18:22

21.

Elin Flø

Lillomarka OL

54:15

+33:46

19:18

22.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

54:23

+33:54

19:21

DSQ

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

30:40

56

DNS

Thea Feiring Haltia

IL Tyrving

DNS

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

DNS

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

DNS

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

DNS

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

Klasse: H13-16 Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

12:59

+0:00

5:31

2.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

18:16

+5:17

7:46

3.

Lukas Liland

Nydalens SK

23:05

+10:06

9:49

4.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

23:29

+10:30

9:59

5.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

23:37

+10:38

10:02

6.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

23:49

+10:50

10:08

7.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

27:18

+14:19

11:37

8.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

29:02

+16:03

12:21

9.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

29:05

+16:06

12:22

10.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

29:59

+17:00

12:45

11.

Audun Uglenes Bergan

Nydalens SK

33:23

+20:24

14:12

12.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

34:01

+21:02

14:28

13.

Isak Jonsson

Nydalens SK

34:02

+21:03

14:28

14.

Jonas Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

34:03

+21:04

14:29

15.

Alexander Smeby

Nydalens SK

34:18

+21:19

14:35

16.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

36:31

+23:32

15:32

17.

Sindre Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

38:38

+25:39

16:26

18.

Joar Oldernes

Lillomarka OL

38:39

+25:40

16:26

19.

Sebastian Eidem

Heming Orientering

39:40

+26:41

16:52

20.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

40:06

+27:07

17:03

21.

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

43:53

+30:54

18:40

22.

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

43:54

+30:55

18:40

23.

Torjus Ullern

IL Tyrving

44:59

+32:00

19:08

24.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

46:41

+33:42

19:51

25.

Tobias Mikael Espedal

Nydalens SK

50:26

+37:27

21:27

26.

Martin Adelsten Røsholm

Bækkelagets SK

50:28

+37:29

21:28

27.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

52:05

+39:06

22:09

28.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

56:35

+43:36

24:04

DNS

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

DNS

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

DNS

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

DNS

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

Klasse: D17- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

15:39

+0:00

5:55

2.

Elise Egseth

Nydalens SK

16:30

+0:51

6:15

3.

Inger Liv Bjerkreim Nilsen

Lillehammer OK

19:20

+3:41

7:19

4.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

22:58

+7:19

8:41

5.

Thalia Bertschinger

Nydalens SK

23:27

+7:48

8:52

6.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

25:51

+10:12

9:47

7.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

27:22

+11:43

10:21

8.

Ingunn Hultgreen Weltzien

IL Tyrving

27:56

+12:17

10:34

9.

Åshild Faller Råheim

Fet OL

28:45

+13:06

10:53

10.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

28:46

+13:07

10:53

11.

Ida Tangen

Nydalens SK

34:28

+18:49

13:03

12.

Johanne Lægran

Nydalens SK

34:51

+19:12

13:12

13.

Anine Hallén

Nydalens SK

37:20

+21:41

14:08

14.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

37:31

+21:52

14:12

15.

Elin Ekeberg

IL Tyrving

40:55

+25:16

15:29

16.

Maren Kopland

Modum OL

44:38

+28:59

16:54

17.

Hedda Vonen

Lillomarka OL

44:42

+29:03

16:55

18.

Stine Madslien Bakken

Nydalens SK

45:05

+29:26

17:04

19.

Marianne Bakken

Nydalens SK

45:38

+29:59

17:17

20.

Åse Bergan

Nydalens SK

46:56

+31:17

17:46

21.

Elena Grand

Nydalens SK

50:12

+34:33

19:00

22.

Cristina Luis

Nydalens SK

50:30

+34:51

19:07

23.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

51:35

+35:56

19:32

24.

Stine Njåstein

IL Tyrving

54:13

+38:34

20:32

DSQ

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

15:46

Krysset ulovlig gjerde

DNS

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

DNS

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

DNS

Oda Sikkeland

IL Tyrving

DNS

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

DNS

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

DNS

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

DNS

Synne Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

DNS

Camilla Stridsklev

IL Tyrving

DNS

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

Klasse: H17- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Oskarsson

Lillomarka OL

15:05

+0:00

5:22

2.

Martin Johansson

IL Tyrving

15:06

+0:01

5:22

3.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

15:49

+0:44

5:37

4.

Torben Christian Wendler

Raumar Orientering

18:57

+3:52

6:44

5.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

19:00

+3:55

6:45

6.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

20:01

+4:56

7:07

7.

Erik Sagvolden

Nydalens SK

20:02

+4:57

7:07

8.

Håvard Haga

Nydalens SK

20:08

+5:03

7:09

9.

Dag Aalvik

Nydalens SK

20:12

+5:07

7:11

10.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

22:11

+7:06

7:53

11.

Trygve Tømta

Raumar Orientering

22:50

+7:45

8:07

12.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

24:08

+9:03

8:35

13.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

24:11

+9:06

8:36

14.

Kjetil Hagtvedt Dammen

Nydalens SK

24:23

+9:18

8:40

15.

Sam Lunøe

Nydalens SK

28:15

+13:10

10:03

16.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

28:20

+13:15

10:04

17.

Claus Martinsen

Heming Orientering

28:34

+13:29

10:09

18.

Tor Andreas Andersen

Halden SK

34:03

+18:58

12:07

19.

Kyongsa Ri

Nydalens SK

37:13

+22:08

13:14

20.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet OL

37:23

+22:18

13:18

21.

Halvor Aurmo

Heming Orientering

37:24

+22:19

13:18

22.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

39:17

+24:12

13:58

23.

Morten Tangen

Måren OK

40:07

+25:02

14:16

24.

Jørgen Kjos Barkenæs

Fet OL

43:11

+28:06

15:22

25.

Karl Arne Lein Kjølberg

Oppsal Orientering

45:15

+30:10

16:06

26.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

48:40

+33:35

17:19

DSQ

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

20:12

49

DSQ

Tobias R. Hylleseth

Sentrum OK

57:57

34

DNS

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

DNS

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

DNS

Martin Langaas

Oppsal Orientering

DNS

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

DNS

Magnus Wølneberg

IL Tyrving

DNS

Magnus Svingheim

Raumar Orientering

DNS

Tord Haflan

Nydalens SK

DNS

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

DNS

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

Klasse: D40- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Madslien

Nydalens SK

19:18

+0:00

8:12

2.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

23:14

+3:56

9:53

3.

Marit B. Eithun

Nittedal OL

27:26

+8:08

11:40

4.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

33:10

+13:52

14:06

5.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

33:18

+14:00

14:10

6.

Ingeborg Øderud

Modum OL

33:38

+14:20

14:18

7.

Heidi Østli

Raumar Orientering

44:07

+24:49

18:46

8.

Else Kari Scheele

Nydalens SK

49:13

+29:55

20:56

9.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

49:19

+30:01

20:59

DSQ

Anne Myhr

Nydalens SK

40:09

53 41

DNS

Hege Feiring

IL Tyrving

DNS

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

DNS

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

DNS

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

Klasse: H40- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Harald Hylleseth

Sentrum OK

15:53

+0:00

6:45

2.

Inge Gunnes

IL Tyrving

18:37

+2:44

7:55

3.

Christian Reusch

Heming Orientering

23:07

+7:14

9:50

4.

Christian Gløgård

Nittedal OL

23:47

+7:54

10:07

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

25:01

+9:08

10:38

6.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

25:25

+9:32

10:48

7.

Christian Grotnes

IL Tyrving

31:37

+15:44

13:27

8.

Tor Ringstad

Hedrum OL

31:42

+15:49

13:29

9.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

33:28

+17:35

14:14

10.

Anders Flågen

Heming Orientering

34:53

+19:00

14:50

11.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

40:05

+24:12

17:03

12.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

40:07

+24:14

17:04

13.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

43:50

+27:57

18:39

14.

Stein Mella

Oppsal Orientering

44:37

+28:44

18:59

15.

Ove Hildrum

Lillomarka OL

48:35

+32:42

20:40

16.

Runar Thorstensen

Oppsal Orientering

51:41

+35:48

21:59

17.

Ole Petter Krohn Gjessing

Heming Orientering

54:06

+38:13

23:01

DSQ

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

16:07

Krysset ulovlig gjerde

DSQ

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

22:17

48

DSQ

Bjørn Hauge

Fet OL

24:05

Krysset sperring

DSQ

Geir Hoff

IL Tyrving

24:49

Krysset sperring

DNS

Øystein Rapp

Raumar Orientering

DNS

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

Klasse: D50- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

24:56

+0:00

8:52

2.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

26:07

+1:11

9:17

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

30:13

+5:17

10:45

4.

Ellen Marie Turter

Nydalens SK

30:14

+5:18

10:45

5.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

30:19

+5:23

10:47

6.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

30:26

+5:30

10:49

7.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

30:31

+5:35

10:51

8.

Anne Danielsen

Lyn Ski

33:32

+8:36

11:56

9.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

38:18

+13:22

13:37

10.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

38:33

+13:37

13:43

11.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

50:48

+25:52

18:04

12.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

54:40

+29:44

19:27

13.

Helena Stubberud

Nydalens SK

55:13

+30:17

19:39

DNS

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

DNS

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

Klasse: H50- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Kristiansen

IL Tyrving

16:39

+0:00

6:18

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

19:59

+3:20

7:34

3.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

22:40

+6:01

8:35

4.

Eivind Hoff

IL Tyrving

23:28

+6:49

8:53

5.

Einar Lunøe

Nydalens SK

23:54

+7:15

9:03

6.

Nils Hæstad

Fossum IF

24:39

+8:00

9:20

7.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

26:01

+9:22

9:51

8.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

26:11

+9:32

9:55

9.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

28:04

+11:25

10:37

10.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

28:06

+11:27

10:38

11.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

30:34

+13:55

11:34

12.

Einar Forvoll

Heming Orientering

31:00

+14:21

11:44

13.

Anders Kronberg

Raumar Orientering

31:02

+14:23

11:45

14.

Harald Kvisli

Notodden OL

31:05

+14:26

11:46

15.

Ove Martinsen

Hauketo IF

31:53

+15:14

12:04

16.

Håkon Håversen

Østmarka OK

34:33

+17:54

13:05

17.

Morten Karlsen

Måren OK

34:34

+17:55

13:05

18.

Einar Jensen

Nydalens SK

34:37

+17:58

13:06

19.

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

34:43

+18:04

13:09

20.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:47

+24:08

15:26

21.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

41:19

+24:40

15:39

22.

Jarl Øvstedal

Nydalens SK

42:51

+26:12

16:13

23.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

44:39

+28:00

16:54

24.

Øyvind Helmersen

Fet OL

46:56

+30:17

17:46

25.

Are Njåstein

IL Tyrving

54:23

+37:44

20:35

DSQ

Knut Erling Øen

Heming Orientering

19:04

48

DSQ

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

28:10

175

DSQ

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

41:00

57

DNS

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

DNS

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Børge Pedersen

Nydalens SK

DNS

Per Stedje

Østmarka OK

DNS

Egil Eide

IL Tyrving

Klasse: D60- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

26:34

+0:00

9:27

2.

Nina Kolberg

IL Tyrving

1:07:53

+41:19

24:09

Klasse: H60- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

20:09

+0:00

7:37

2.

Helge Revhaug

Ringerike OL

37:36

+17:27

14:14

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

42:47

+22:38

16:12

4.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

42:54

+22:45

16:15

DSQ

Vidar Elvekrok

Eiker OL

34:53

34

DSQ

Nils-Petter Wiik

Driv IL

37:03

48

Klasse: D70- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Skaug

Oppsal Orientering

28:40

+0:00

12:11

2.

Unni Drage

Haugerud IF

39:26

+10:46

16:46

Klasse: H70- Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

IL Tyrving

23:07

+0:00

9:50

2.

Bjørn Egner

Heming Orientering

36:25

+13:18

15:29

Klasse: H Bedrift Jaktstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Kjäll-Ohlsson

ABB BIL

22:30

+0:00

8:00

Klasse: D Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

19:59

12:53

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

11:56

7:41

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

16:38

10:43

Anne Østvold

Heming Orientering

17:18

11:09

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

31:49

20:31

Sara Martini

Asker Skiklubb

23:48

15:21

Marie Saugestad

Nydalens SK

13:36

8:46

Juni Espolin Johnson

Bækkelagets SK

21:57

14:09

Karoline Jebsen

Heming Orientering

16:55

10:54

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

25:46

16:37

Emilie Flø

Lillomarka OL

19:43

12:43

Ingrid Lurås

Oppsal Orientering

29:21

18:56

Åse Lurås

Oppsal Orientering

19:08

12:20

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

48:11

31:05

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

11:53

7:40

Elise Hyldmo Jebsen

Heming Orientering

17:26

11:14

DNS

Helene Hoel Jomaas

Fossum IF

DNS

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

Klasse: H Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Felix R. Hylleseth

Sentrum OK

12:45

8:13

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

31:36

20:23

Einar Østvold

Heming Orientering

16:14

10:28

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

11:56

7:41

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

18:03

11:38

Aksel Eide

Bækkelagets SK

17:52

11:31

Kristian Strøm

Nydalens SK

13:23

8:38

Martin Christoffer Borg

IL Koll

17:24

11:13

Fritjov Fyksen

Bækkelagets SK

22:31

14:31

Jonas Fenne Ingjerd

Bækkelagets SK

15:56

10:16

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

24:11

15:36

Oskar Holtvedt

Bækkelagets SK

24:03

15:30

Kåre Peter Krogn Gjessing

Heming Orientering

17:51

11:30

DNS

Birk Elias Moeng Jensen

Nydalens SK

Klasse: D13-16 Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

23:08

+0:00

8:13

2.

Marie Liland

Nydalens SK

25:43

+2:35

9:09

3.

Theresa Fürstenberg

Nydalens SK

26:21

+3:13

9:22

4.

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

27:03

+3:55

9:37

5.

Hanna Andersen

Heming Orientering

27:24

+4:16

9:45

6.

Vilde Frydenlund Norling

Nydalens SK

27:42

+4:34

9:51

7.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

27:49

+4:41

9:53

8.

Hedvig Vollset

Heming Orientering

28:03

+4:55

9:58

9.

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

30:27

+7:19

10:50

10.

Ingrid Bredalen

Nittedal OL

31:06

+7:58

11:04

11.

Kristin Helland

Nydalens SK

31:35

+8:27

11:14

12.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

32:38

+9:30

11:36

13.

Malene Jebsen

Heming Orientering

35:52

+12:44

12:45

14.

Live Østvold

Heming Orientering

36:04

+12:56

12:50

15.

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

41:55

+18:47

14:55

16.

Anna Trindade Eriksen

Nydalens SK

45:40

+22:32

16:15

17.

Martha Nesheim Køber

Nydalens SK

49:45

+26:37

17:42

DSQ

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

25:04

35

DSQ

Ea Lunøe

Nydalens SK

30:54

49

DSQ

Ingunn Hofgaard

Nydalens SK

34:05

37

DNS

Ragne Norrud

Fossum IF

Klasse: H13-16 Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Torgersen

Bækkelagets SK

17:53

+0:00

7:36

2.

Erik Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

19:00

+1:07

8:05

3.

Håvard Høymork

Heming Orientering

19:03

+1:10

8:06

4.

Henrik Reusch

Heming Orientering

19:08

+1:15

8:08

4.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

19:08

+1:15

8:08

6.

Jesper Ugedal

Østmarka OK

20:59

+3:06

8:55

7.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

21:49

+3:56

9:17

8.

Simen Fritzner

Nittedal OL

22:57

+5:04

9:45

9.

Fredrik Fossan-waage

Bækkelagets SK

24:41

+6:48

10:30

10.

Kristian Østermann

Heming Orientering

25:37

+7:44

10:54

11.

Eirik Øvstedal

Nydalens SK

28:09

+10:16

11:58

12.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

29:05

+11:12

12:22

13.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

29:09

+11:16

12:24

14.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

29:22

+11:29

12:29

15.

Storm Drage G. Kleiva

Nydalens SK

29:28

+11:35

12:32

16.

Johannes Halvorsen

Nydalens SK

30:04

+12:11

12:47

17.

John Otterlei

Østmarka OK

36:04

+18:11

15:20

DNS

Peter Gisholt

Fossum IF

DNS

Jonas Fostervold Høydal

Oppsal Orientering

DNS

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

DNS

Felix Engebråten

Oppsal Orientering

DNS

Andreas Moldskred

Oppsal Orientering

DNS

Even Nygaard Østreng

Raumar Orientering

DNS

Andreas Vaage

Bækkelagets SK

DNS

Vemund Heier

Nydalens SK

DNS

Knut Selstad

Fossum IF

Klasse: H17- Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Vister

Nydalens SK

15:43

+0:00

5:35

2.

Vetle Christiansen

Raumar Orientering

16:50

+1:07

5:59

3.

Eirik Jansson Haverstad

Nydalens SK

17:14

+1:31

6:07

4.

Erik Persson

Oppsal Orientering

17:27

+1:44

6:12

5.

Vebjørn Tandberg

Nydalens SK

18:27

+2:44

6:33

6.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

18:29

+2:46

6:34

7.

Petter Kaarby

Nydalens SK

18:48

+3:05

6:41

8.

Oskar Nykvist

Lillomarka OL

18:58

+3:15

6:44

9.

Martin Jullum

Halden SK

19:15

+3:32

6:51

10.

Åsmund Aamot Resell

Nydalens SK

19:16

+3:33

6:51

11.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

19:36

+3:53

6:58

12.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

19:45

+4:02

7:01

13.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

20:22

+4:39

7:14

14.

Øyvind Gløersen

Nydalens SK

20:53

+5:10

7:25

15.

Petr Sergeev

NOTEAM

22:00

+6:17

7:49

16.

Magnus Barth Gustavsen

Oslostudentenes IK

22:25

+6:42

7:58

17.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

23:56

+8:13

8:31

DSQ

Thomas Haarr Johansen

Oppsal Orientering

21:28

100

DSQ

Tarjei Vollset

Heming Orientering

21:36

40 49 50 175

DNS

Morten Vilbo Sørum

Raumar Orientering

DNS

Torjus Lyng Kallerud

Oppsal Orientering

DNS

Harald Astrup Arnesen

Heming Orientering

DNS

Thomas Schive

Bækkelagets SK

DNS

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

DNS

Borgar Norrud

Fossum IF

Klasse: D17- Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Oram

Nydalens SK

19:26

+0:00

7:21

2.

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

20:26

+1:00

7:44

3.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

21:43

+2:17

8:13

4.

Ida Hope

Oslostudentenes IK

21:48

+2:22

8:15

5.

Hanne Maria Vister

Oslostudentenes IK

21:55

+2:29

8:18

6.

Ingrid Bjørshol Holm

Oppsal Orientering

25:00

+5:34

9:28

7.

Elise Ullern

IL Tyrving

26:52

+7:26

10:10

8.

Ane Næsset Ramtvedt

IL Tyrving

27:09

+7:43

10:17

9.

Maiken Sandberg

Nydalens SK

28:59

+9:33

10:58

10.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

29:02

+9:36

10:59

11.

Ingrid Urseth

Vingelen IL

29:54

+10:28

11:19

12.

Toril Salomonsen

Bækkelagets SK

35:11

+15:45

13:19

13.

Linda Fredh

Måren OK

38:18

+18:52

14:30

DNS

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

DNS

Guro Flatekval

Oppsal Orientering

DNS

Yvonne Svendsen

IL Tyrving

DNS

Sonja Mörsky

Lillomarka OL

DNS

Anna Marsteintrædet

Klasse: H40- Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

14:38

+0:00

6:13

2.

Svein Nygård

Lillomarka OL

16:20

+1:42

6:57

3.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

17:01

+2:23

7:14

4.

Ivar Hegbom Smeby

Nydalens SK

18:48

+4:10

8:00

5.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

18:57

+4:19

8:03

6.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

19:39

+5:01

8:21

7.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

19:51

+5:13

8:26

8.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

20:59

+6:21

8:55

9.

Vidar Thorvik

Nydalens SK

21:34

+6:56

9:10

10.

Espen Messel

IL Koll

22:05

+7:27

9:23

11.

Jon Solsrud

22:28

+7:50

9:33

12.

Henrik Vaage

Bækkelagets SK

26:32

+11:54

11:17

13.

Geir Linløkken

Østmarka OK

27:08

+12:30

11:32

14.

Helge Ullern

IL Tyrving

28:04

+13:26

11:56

DSQ

Tore Bredalen

Nittedal OL

Død brikke

DNS

Knut Aalde

Nydalens SK

DNS

Bent Sande Kverme

Fossum IF

DNS

Runar Hafskjold

Nydalens SK

Klasse: D40- Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Ruud

Nittedal OL

21:36

+0:00

9:11

2.

Gunn Mariken Bjerva

Drangedal OL

21:42

+0:06

9:14

3.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

22:17

+0:41

9:28

4.

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

23:00

+1:24

9:47

5.

Elise Hafskjold

Nydalens SK

25:09

+3:33

10:42

6.

Kathrine Lunøe

Nydalens SK

25:45

+4:09

10:57

7.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

28:56

+7:20

12:18

8.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

29:57

+8:21

12:44

9.

Thine Wilkens Jernberg

Nydalens SK

38:50

+17:14

16:31

10.

Rikke Kristin Gåsholt

Hedrum OL

40:46

+19:10

17:20

DNS

Monica Syrdal

Heming Orientering

DNS

Anne Sofie Korsveien

Asker Skiklubb

Klasse: H50- Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

21:15

+0:00

8:02

2.

Kristen Ribe

Søgne og Songdalen OK

22:13

+0:58

8:24

3.

Bjørn Erik Reinseth

Nydalens SK

22:15

+1:00

8:25

4.

Andreas Erichsen

Nydalens SK

23:38

+2:23

8:57

5.

Helge Stubberud

Nydalens SK

23:57

+2:42

9:04

6.

Per Østreng

Raumar Orientering

26:48

+5:33

10:09

7.

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

29:21

+8:06

11:07

8.

Øyvind Grandum

IL GeoForm

29:34

+8:19

11:11

DSQ

Hallvard Berg

IL Tyrving

22:48

35

DSQ

Donald Skantze

IL Tyrving

27:33

48

DSQ

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

30:37

38

DNS

Klaus Horne

IL Tyrving

Klasse: D50- Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Hallén

Nydalens SK

26:44

+0:00

9:30

2.

Torunn Nordbø

Bækkelagets SK

34:20

+7:36

12:13

3.

Åse Brødholt

Indre Østfold OK

34:43

+7:59

12:21

4.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

35:49

+9:05

12:44

5.

Randi Nilstad

IL Tyrving

43:13

+16:29

15:22

6.

Ingrid T. Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

55:42

+28:58

19:49

DNS

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

DNS

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

Klasse: H60- Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Osen

Vestre Akers SK

22:55

+0:00

8:40

2.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

23:25

+0:30

8:52

3.

Lars Saxhaug

Raumar Orientering

28:43

+5:48

10:52

4.

Pål Benjaminsen

Kamp/Vestheim IF

44:20

+21:25

16:47

DSQ

John Thomas Petersen

Nittedal OL

19:50

54 33 57 34 52 38 35 36 41 42 39 37 4...

DNS

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

DNS

Ketil Berge

Vestre Akers SK

DNS

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

Klasse: D60- Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

33:46

+0:00

12:00

2.

Berit Saxhaug

Raumar Orientering

38:19

+4:33

13:38

3.

Liv Haugli

Heming Orientering

38:37

+4:51

13:44

Klasse: H70- Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Hegdahl

Heming Orientering

29:07

+0:00

12:23

150

2.

Tor Drage

Haugerud IF

30:44

+1:37

13:04

3.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

37:01

+7:54

15:45

4.

Leif Bråten

Heming Orientering

38:57

+9:50

16:34

5.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

51:01

+21:54

21:42

DNS

Kjell H. Eriksen

Fossum IF

Klasse: H Bedrift Enkelstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Evry Oslo BIL

20:41

+0:00

7:21

2.

John Hansen

AB PIL

21:42

+1:01

7:43

3.

Rune Salomonsen

Storebrand Sport

22:53

+2:12

8:08

4.

Morten Engebretsen

Raumar Orientering

44:28

+23:47

15:49


Sist oppdatert:

19 mai 2015, 10:41:29

Arrangør:

Bækkelagets SK

Antall deltagere:

460

Antall startet:

380