Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
NordmarkskarusellenOBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen nr 3 15 4. juni 2015

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

29:31

+0:00

korriger

2.

Julie Rødsten

HEMING Orientering

30:47

+1:16

korriger

3.

Signe Ulleberg

HEMING Orientering

34:11

+4:40

korriger

4.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

35:21

+5:50

korriger

5.

Hannah Braadlie

HEMING Orientering

37:16

+7:45

korriger

6.

Aleksandra Christiansen

HEMING Orientering

37:59

+8:28

korriger

7.

Thea Steine-Eriksen

HEMING Orientering

1:02:31

+33:00

korriger

DSQ

Marialuna Knutsen

PRIVAT

57:17

korriger

138 101 102 107 130 103 105 106

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Wiklund

Nydalens Skiklub

32:53

+0:00

korriger

2.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

34:16

+1:23

korriger

3.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

37:04

+4:11

korriger

4.

Tiril Steine Eriksen

HEMING Orientering

1:01:13

+28:20

korriger

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idunn Cecilie Rolvsen

HEMING Orientering

1:14:52

+0:00

korriger

Klasse: D17-34 (Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Hope

OSI Orientering

52:17

+0:00

korriger

2.

Anne Marie Bleken

Bækkelagets Spkl.

52:42

+0:25

korriger

3.

Alexandra Devik

OSI Orientering

1:03:16

+10:59

korriger

4.

Undis Ellevog

OSI Orientering

1:05:39

+13:22

korriger

5.

Kristin Heivold

SS Ok

1:18:14

+25:57

korriger

6.

Nanna Fløgstad Solberg

HEMING Orientering

1:30:09

+37:52

korriger

7.

Oda Lohne

SS Ok

1:36:34

+44:17

korriger

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

54:15

+0:00

korriger

2.

Trude Brun Torstensen

PRIVAT

55:33

+1:18

korriger

3.

Maren Edvardsen

Koll IL

1:02:04

+7:49

korriger

4.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:10:57

+16:42

korriger

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:16:36

+0:00

korriger

2.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

1:22:51

+6:15

korriger

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

Koll IL

55:27

+0:00

korriger

2.

Aina Grymyr

PRIVAT

2:46:38

+1:51:11

korriger

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

37:24

+0:00

korriger

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

57:39

+20:15

korriger

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

46:47

+0:00

korriger

2.

Elle M. Melbye

HEMING Orientering

47:22

+0:35

korriger

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

47:00

+0:00

korriger

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

58:22

+11:22

korriger

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:01:44

+14:44

korriger

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:05:17

+18:17

korriger

5.

Nora Ursin

Bærum kom.

1:05:28

+18:28

korriger

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

59:37

+0:00

korriger

2.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:09:18

+9:41

korriger

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:11:10

+11:33

korriger

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:31:47

+32:10

korriger

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

1:08:03

+0:00

korriger

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:36:54

+0:00

korriger

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus T Straume

HEMING Orientering

45:42

+0:00

korriger

2.

Torbjørn Dannevig

HEMING Orientering

48:38

+2:56

korriger

3.

Louis Gee

HEMING Orientering

48:56

+3:14

korriger

4.

Marcus Knutsen

PRIVAT

52:52

+7:10

korriger

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Aalde

Nydalens Skiklub

25:43

+0:00

korriger

2.

Christian Løvenskiold

HEMING Orientering

39:02

+13:19

korriger

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Kverme

Fossum IF

45:13

+0:00

korriger

2.

Jonas Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

46:52

+1:39

korriger

3.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

47:45

+2:32

korriger

4.

Henrik Reusch

HEMING orientering

55:07

+9:54

korriger

5.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

58:30

+13:17

korriger

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

45:48

+0:00

korriger

2.

Erik Haugmo

HEMING Orientering

47:01

+1:13

korriger

3.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

53:20

+7:32

korriger

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Nilson

Malungs OK

1:02:12

+0:00

korriger

2.

Åsgeir Jensen

Nydalens Skiklub

1:06:13

+4:01

korriger

3.

Stefan Rind

STatnett BIL

1:11:25

+9:13

korriger

4.

Halvor Aurmo

HEMING Orientering

1:22:32

+20:20

korriger

5.

Jostein Thorsteinsen

IFE Bedriftsidrettslag

1:27:10

+24:58

korriger

DSQ

Mikael Olausson

OSI Orientering

8:28

korriger

154 116 118 49 140 143 119 128 124 117 134 113 11...

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Aalde

Sweco

1:01:56

+0:00

korriger

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:02:33

+0:37

korriger

3.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

1:04:34

+2:38

korriger

4.

Audun Bjerknes

Fenomen Film

1:11:58

+10:02

korriger

5.

Hallvard Koren

OK Moss

1:17:17

+15:21

korriger

6.

Kjell Arne Håland

OK Sør

1:18:24

+16:28

korriger

7.

Eirik W. Moe

Lierbygda

1:21:49

+19:53

korriger

8.

Atle Pedersen

Reload

1:22:50

+20:54

korriger

9.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:27:06

+25:10

korriger

10.

Martin Samdal

Koll IL

1:29:05

+27:09

korriger

11.

Per Martin Rørvik

FBI

1:36:55

+34:59

korriger

12.

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

1:39:37

+37:41

korriger

13.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:50:21

+48:25

korriger

DSQ

Rolv Anders Systad

LyN

1:16:52

korriger

117 134 113

DSQ

Marius Burmo

Privat

1:39:47

korriger

154

DSQ

Christoffer Bergene

Koll IL

1:56:00

korriger

49 140

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

55:00

+0:00

korriger

2.

Christian Reusch

HEMING Orientering

57:01

+2:01

korriger

3.

Per J Karlsbakk

Veritas

1:03:55

+8:55

korriger

4.

Anders Flågen

Heming

1:07:17

+12:17

korriger

5.

Harald Iwe

IL Geoform

1:09:30

+14:30

korriger

6.

Bent Kverme

Fossum IF

1:14:34

+19:34

korriger

7.

Kjetil Espedal

Nydalens Skiklub

1:16:13

+21:13

korriger

8.

Uno Hanslien

Bilpost

1:31:12

+36:12

korriger

DSQ

Hallvard Føllesdal

OSI Orientering

1:37:12

korriger

104

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

51:10

+0:00

korriger

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

51:45

+0:35

korriger

3.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

52:51

+1:41

korriger

4.

Guttorm Egge

OSI Orientering

53:27

+2:17

korriger

5.

Bjørn Solhjem

Hægland & Svanberg

57:42

+6:32

korriger

6.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

58:40

+7:30

korriger

7.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

1:01:45

+10:35

korriger

8.

Pål Therkelsen

Privat

1:04:07

+12:57

korriger

9.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:05:45

+14:35

korriger

10.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:06:22

+15:12

korriger

11.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

1:08:34

+17:24

korriger

12.

Eskil Dahlen

Telenor

1:08:50

+17:40

korriger

13.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:13:56

+22:46

korriger

14.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

1:17:40

+26:30

korriger

15.

Håkon Halvorsen

STatnett BIL

1:49:41

+58:31

korriger

DSQ

Torgeir Vaage

SAnto SOlve

korriger

104 109 140 143 119 117 139 108 175

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KOLL

44:35

+0:00

korriger

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

46:25

+1:50

korriger

3.

John Hansen

AB PIL

49:20

+4:45

korriger

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

51:03

+6:28

korriger

5.

Per Schanche

Asker SK

51:54

+7:19

korriger

6.

Terje Mathisen

Evry Oslo

52:12

+7:37

korriger

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

53:31

+8:56

korriger

8.

Per Kaarby

Overtoppen

55:22

+10:47

korriger

9.

Richard Blom

FBI

57:17

+12:42

korriger

10.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

58:50

+14:15

korriger

11.

Finn Gange

Privat

1:17:18

+32:43

korriger

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

45:11

+0:00

korriger

2.

Magne Vollen

OSI

47:07

+1:56

korriger

3.

Mathias Martinsen

HEMING Orientering

50:25

+5:14

korriger

4.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

55:32

+10:21

korriger

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

57:33

+12:22

korriger

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:01:26

+16:15

korriger

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:04:42

+19:31

korriger

8.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:05:34

+20:23

korriger

9.

Per Nermo

COWI BIL

1:07:48

+22:37

korriger

10.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:09:22

+24:11

korriger

11.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:09:45

+24:34

korriger

12.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

1:10:12

+25:01

korriger

13.

Tom Edvardsen

Koll IL

1:14:10

+28:59

korriger

14.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:15:37

+30:26

korriger

15.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:17:04

+31:53

korriger

16.

Magne Osmundsen

NiLU

1:19:04

+33:53

korriger

17.

Steinar Heid

STatoil

1:26:22

+41:11

korriger

18.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:32:43

+47:32

korriger

19.

Torgny Hasås

Vestre Aker

1:39:19

+54:08

korriger

DSQ

Trond Westgaard

REC

47:27

korriger

116 117 150 113 132 154 115 133 104

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

29:40

+0:00

korriger

2.

Tor Trøan

Hadeland

40:01

+10:21

korriger

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

41:25

+11:45

korriger

4.

Einar Skåre

Brevpost

41:59

+12:19

korriger

139

5.

Juul Sverre Stener

OPIL

42:26

+12:46

korriger

6.

Fridulv Sagberg

FBI

42:52

+13:12

korriger

7.

Ivar Strømstad

Raumar

46:49

+17:09

korriger

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

53:01

+23:21

korriger

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

39:31

+0:00

korriger

2.

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

41:05

+1:34

korriger

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

41:12

+1:41

korriger

4.

Einar Hem

LILLOMARKA

46:42

+7:11

korriger

139

5.

Roar Gudding

Vet BIL

48:47

+9:16

korriger

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

49:13

+9:42

korriger

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

52:50

+13:19

korriger

8.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

53:05

+13:34

korriger

9.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

55:26

+15:55

korriger

10.

Arne Mikkelsen

LILLOMARKA O-lag

56:36

+17:05

korriger

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

58:20

+18:49

korriger

12.

Øystein Madsen

GE Healthcare

58:58

+19:27

korriger

13.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:02:54

+23:23

korriger

14.

Tom Ibsen

OUS

1:08:28

+28:57

korriger

15.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:24:53

+45:22

korriger

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annar Brustad

FOBIL

45:50

+0:00

korriger

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:49

+3:59

korriger

3.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

49:51

+4:01

korriger

4.

Sigfred Fagervik

Thales

52:39

+6:49

korriger

5.

Sturle Hånes

GeoFORM

55:31

+9:41

korriger

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

55:47

+9:57

korriger

139

7.

Kåre Knudsen

GeoForm

56:45

+10:55

korriger

8.

Knut Hangeraas

GeoForm

59:07

+13:17

korriger

9.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:03:34

+17:44

korriger

139

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:17:33

+31:43

korriger

11.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:28:28

+42:38

korriger

DSQ

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

58:56

korriger

115 139

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

48:39

+0:00

korriger

2.

Hans Larsen

Privat

51:07

+2:28

korriger

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

54:24

+5:45

korriger

139

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

57:43

+9:04

korriger

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:03:28

+14:49

korriger

6.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:03:56

+15:17

korriger

139

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:24:08

+35:29

korriger

8.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:43:23

+54:44

korriger

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

49:53

korriger

115

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:02:12

korriger

154 115 133 139 108

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelsa

25:19

+0:00

korriger

2.

Guro Elstad

TeddyTV

32:03

+6:44

korriger

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Kverme

Fossum IF

31:31

+0:00

korriger

2.

Erik Myhrberg

AkeR SOLUTIONS

32:19

+0:48

korriger

3.

Stian Lillegard

LILLOMARKA OL

43:59

+12:28

korriger

4.

Gorm Steine-Eriksen

HEMING Orientering

47:12

+15:41

korriger

5.

Olena Zhuk

PRIVAT

1:00:03

+28:32

korriger

DSQ

Francisco Velazquez

OSI Orientering

1:00:04

korriger

138

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Haugmo

HEMING Orientering

57:38

+0:00

korriger

2.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:01:08

+3:30

korriger

3.

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

1:02:41

+5:03

korriger

4.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

1:03:33

+5:55

korriger

5.

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

1:10:18

+12:40

korriger

6.

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming orientering

1:10:19

+12:41

korriger

7.

Kathrina Stott

AkeR SOLUTIONS

1:13:23

+15:45

korriger

8.

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:14:50

+17:12

korriger

DSQ

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

55:16

korriger

150

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Vatland

Hadeland

41:19

+0:00

korriger

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

54:06

+12:47

korriger

3.

Gisela Sundelin

PRIVAT

57:40

+16:21

korriger

4.

Ingrid Trøa

Hadeland

59:38

+18:19

korriger

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

39:22

korriger

154

DSQ

Ingrid Trøa

Hadeland

57:53

korriger

145

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Solsrud

Nydalens Skiklub

52:21

+0:00

korriger

2.

Adam Millberg

AkeR SOLUTIONS

52:22

+0:01

korriger

3.

Svein Tryti

GE

57:17

+4:56

korriger

4.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

58:33

+6:12

korriger

5.

Arne Klaveness

AkeR SOLUTIONS

1:00:13

+7:52

korriger

6.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

1:03:14

+10:53

korriger

7.

Dag Langseth

Ringnes

1:05:20

+12:59

korriger

8.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:08:55

+16:34

korriger

9.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

1:10:45

+18:24

korriger

10.

Terje Sekkelsted

AkeR SOLUTIONS

1:17:29

+25:08

korriger

11.

Jarle Nilsen

Siemens

1:20:14

+27:53

korriger

12.

Axel Boix

OSI Orientering

1:28:28

+36:07

korriger

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

56:31

+0:00

korriger

2.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

59:42

+3:11

korriger

3.

Anders Bråten

AXPO Nordic

1:08:03

+11:32

korriger

4.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

1:19:58

+23:27

korriger

5.

Håkon Berg

Stokke IL

1:23:51

+27:20

korriger

6.

Leif Foss

NAV

1:37:22

+40:51

korriger

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Due Trier

OSI Orientering

1:24:12

+0:00

korriger

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:40:39

+16:27

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 august 2015, 22:26:16

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

223

Antall startet:

223