Klasse: N-Ã¥pen, 1,5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Linnea B Nyhagen | Fossekallen IL | 0:00 | korriger | ||||||
Oskar Hope | Modum OL | 0:00 | korriger | ||||||
DNS | Oda Paulsen Ask | Lierbygda OL | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12N, 1,5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Anna Paulsen Ask | Lierbygda OL | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12N, 1,5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Alexander B. Nyhagen | Fossekallen IL | 11:10 | +0:00 | 7:26 | korriger | |||
Klasse: H 13-16N, 1,5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Fredrik Loe | Fossekallen IL | 16:34 | +0:00 | 11:02 | korriger | |||
2. | Halvard Kvamme Urnes | Fossekallen IL | 16:36 | +0:02 | 11:04 | korriger | |||
Klasse: D 11-12, 2,2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kseniya Mironova | Eridan | 19:12 | +0:00 | 8:43 | korriger | |||
Klasse: H 11-12, 2,2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eskild Sæther | Fossekallen IL | 44:02 | +0:00 | 20:00 | korriger | |||
Klasse: D 13-16C, 2,2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Silje Carlsen | Røyken OL | 37:47 | +0:00 | 17:10 | korriger | |||
Klasse: H 13-16C, 2,2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Sigurd Paulsen Ask | Lierbygda OL | korriger | ||||||
Klasse: D 17-C, 3,1 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Inger Isnes Tyse | Eiker OL | 39:28 | +0:00 | 12:43 | korriger | |||
2. | Karianne Kvamme | Fossekallen IL | 40:35 | +1:07 | 13:05 | korriger | |||
3. | Inger-Helene Carlsen | Røyken OL | 42:40 | +3:12 | 13:45 | korriger | |||
DNS | Marion Amundsen | Ringerike OL | korriger | ||||||
Klasse: H 17-C, 3,1 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hans Thoresen | Fossekallen IL | 20:34 | +0:00 | 6:38 | korriger | |||
2. | Tom Andre Alstadsæther | Notodden OL | 25:22 | +4:48 | 8:10 | korriger | |||
3. | Per Anund Loe | Fossekallen IL | 26:07 | +5:33 | 8:25 | korriger | |||
4. | Reidar Urnes | Fossekallen IL | 33:45 | +13:11 | 10:53 | korriger | |||
5. | Ivar Mikal Tyse | Eiker OL | 37:22 | +16:48 | 12:03 | korriger | |||
DSQ | Dagfinn Sæther | Fossekallen IL | 40:57 | korriger | 154 | ||||
DNS | Lars-Erik Østerud | Eiker OL | korriger | ||||||
Klasse: D 13-14, 3,4 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Solveig Letmolie | Eiker OL | 34:52 | +0:00 | 10:15 | korriger | |||
2. | Oda Isnes Tyse | Eiker OL | 55:33 | +20:41 | 16:20 | korriger | |||
Klasse: D 65-, 2,6 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kari Strande | Ringerike OL | 24:42 | +0:00 | 9:30 | korriger | |||
2. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 26:43 | +2:01 | 10:16 | korriger | |||
3. | Marta Stang | Modum OL | 34:56 | +10:14 | 13:26 | korriger | |||
Klasse: D 70-, 2,6 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Birgitte Bekkelund | Røyken OL | 30:56 | +0:00 | 11:53 | korriger | |||
2. | Hanne Bræck | Kongsberg OL | 33:28 | +2:32 | 12:52 | korriger | |||
Klasse: D 75-, 2,6 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marit Økern Jensen | Bærums Skiklub | 40:15 | +0:00 | 15:28 | korriger | |||
Klasse: H 70-, 2,6 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjell Grønhovd | Modum OL | 25:54 | +0:00 | 9:57 | korriger | |||
2. | John Ivar Kjellevold | Modum OL | 28:07 | +2:13 | 10:48 | korriger | |||
DNS | Ragnar Hillestad | Lardal OL | korriger | ||||||
Klasse: H 75-, 2,6 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Asbjørn Bræck | Kongsberg OL | 32:35 | +0:00 | 12:31 | korriger | |||
2. | Ivar Louis Berg | Sturla, IF | 32:50 | +0:15 | 12:37 | korriger | |||
3. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 33:06 | +0:31 | 12:43 | korriger | |||
4. | Ole Einar Dalen | Ringerike OL | 37:47 | +5:12 | 14:31 | korriger | |||
5. | Steinar Ruud | Konnerud IL | 40:56 | +8:21 | 15:44 | korriger | |||
Klasse: H 80-, 2,6 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjell H. Eriksen | Fossum IF | 40:04 | +0:00 | 15:24 | korriger | |||
2. | Sverre Thune | Ringerike OL | 57:45 | +17:41 | 22:12 | korriger | |||
3. | Ole Johan Torgerud | Stranden IL | 1:32:37 | +52:33 | 35:37 | korriger | |||
Klasse: H 85-, 2,6 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Birger Garberg | Ringerike OL | 1:09:07 | +0:00 | 26:35 | korriger | |||
2. | Magne Bekkelund | Røyken OL | 1:10:06 | +0:59 | 26:57 | korriger | |||
Klasse: D 15-16, 3,7 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Agnes Irene Longfjeld | Modum OL | 39:10 | +0:00 | 10:35 | korriger | |||
Klasse: D 50-, 3,7 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Grete Hovi | Skien OK | 36:30 | +0:00 | 9:51 | korriger | |||
2. | Ragnhild Elsrud Hultgreen | Ringerike OL | 36:34 | +0:04 | 9:52 | korriger | |||
3. | Sanna Grønlid | Høydalsmo IL | 50:42 | +14:12 | 13:42 | korriger | |||
4. | Eli Tufte Hanssen | Eiker OL | 52:01 | +15:31 | 14:03 | korriger | |||
5. | Marit Follestad Tandberg | Modum OL | 1:07:58 | +31:28 | 18:22 | korriger | |||
DSQ | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 52:11 | korriger | 160 | ||||
DNS | Solveig Sikkeland | IL Tyrving | korriger | ||||||
Klasse: D 17-A kort, 3,7 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Marthe Peveri | Eiker OL | 39:40 | +0:00 | 10:43 | korriger | |||
2. | Ingrid Letmolie | Eiker OL | 45:17 | +5:37 | 12:14 | korriger | |||
3. | Ingvild Løver Thon | Modum OL | 49:54 | +10:14 | 13:29 | korriger | |||
Klasse: D 60-, 3,7 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Emma Grete Feyling Haare | Konnerud IL | 41:46 | +0:00 | 11:17 | korriger | |||
2. | Aud Kjemperud | Eiker OL | 1:00:00 | +18:14 | 16:12 | korriger | |||
Klasse: H 60-, 3,7 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torgeir Strandhagen | Røyken OL | 27:05 | +0:00 | 7:19 | korriger | |||
2. | Morten DÃ¥snes | Ringerike OL | 27:53 | +0:48 | 7:32 | korriger | |||
Klasse: H 65-, 3,7 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 34:54 | +0:00 | 9:25 | korriger | |||
2. | Hans Lyder Haare | Konnerud IL | 46:18 | +11:24 | 12:30 | korriger | |||
3. | Svein Grønhovd | Modum OL | 46:26 | +11:32 | 12:32 | korriger | |||
4. | BÃ¥rd Stang | Modum OL | 52:48 | +17:54 | 14:16 | korriger | |||
DNS | Trond Wettergreen | Driv IL | korriger | ||||||
Klasse: D 17-18, 4,4 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Oda Sikkeland | IL Tyrving | korriger | ||||||
Klasse: H 15-16, 4,4 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sverre Graffer | Ringerike OL | 49:15 | +0:00 | 11:11 | korriger | |||
2. | Åsmund Sæther | Fossekallen IL | 1:20:16 | +31:01 | 18:14 | korriger | |||
Klasse: D 40-, 4,4 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hilde Hovdenak | Modum OL | 38:01 | +0:00 | 8:38 | korriger | |||
2. | Hanne Løver Thon | Modum OL | 48:18 | +10:17 | 10:58 | korriger | |||
3. | May Ingela Hope | Modum OL | 55:16 | +17:15 | 12:33 | korriger | |||
Klasse: H 50-, 4,4 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Svein S Jacobsen | IL Tyrving | 39:20 | +0:00 | 8:56 | korriger | |||
2. | Bjørn Bakkevig | Heming OL | 40:24 | +1:04 | 9:10 | korriger | |||
3. | Gunnar Hope | Modum OL | 41:50 | +2:30 | 9:30 | korriger | |||
4. | Egil Wickstrand Iversen | Heming OL | 44:10 | +4:50 | 10:02 | korriger | |||
5. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 52:51 | +13:31 | 12:00 | korriger | |||
6. | Roy Gjerding | OK Moss | 54:13 | +14:53 | 12:19 | korriger | |||
7. | Hans Herman Herø | Eiker OL | 57:29 | +18:09 | 13:03 | korriger | |||
Klasse: H 17-A kort, 4,4 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Peter Carlsen | Røyken OL | 43:55 | +0:00 | 9:58 | korriger | |||
DNS | HÃ¥vard Sandvoll Ask | Lierbygda OL | korriger | ||||||
Klasse: D 21-, 4,9 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marianne Andersen | Konnerud IL | 32:46 | +0:00 | 6:41 | korriger | |||
2. | Sølvi Helene Fossøy | Notodden OL | 46:34 | +13:48 | 9:30 | korriger | |||
3. | Hanne Maria Vister | Oslostudentenes IK | 59:04 | +26:18 | 12:03 | korriger | |||
Klasse: H 40-, 4,9 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rune Engehult | Notodden OL | 43:01 | +0:00 | 8:46 | korriger | |||
2. | Jørn-Are Longfjeld | Modum OL | 44:49 | +1:48 | 9:08 | korriger | |||
Klasse: H 17-18, 4,9 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | August Borgevad Kornerud | Eiker OL | 1:05:50 | +0:00 | 13:26 | korriger | |||
2. | Jonas Solem Tronrud | Eiker OL | 1:21:28 | +15:38 | 16:37 | korriger | |||
DSQ | Henrik Herø | Eiker OL | 55:41 | korriger | 158 | ||||
Klasse: D 19-20, 4,9 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Silje Arntzen | Asker Skiklubb | 49:28 | +0:00 | 10:05 | korriger | |||
Klasse: H 21-, 6,2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ragnar Tonjer | Nydalens SK | 46:03 | +0:00 | 7:25 | korriger | |||
2. | David Løver | Modum OL | 46:58 | +0:55 | 7:34 | korriger | |||
3. | Sander Arntzen | Asker Skiklubb | 50:02 | +3:59 | 8:04 | korriger | |||
4. | Mattias Karlsson | Växjö OK | 51:50 | +5:47 | 8:21 | korriger | |||
5. | Gjermund Røren | Eiker OL | 53:24 | +7:21 | 8:36 | korriger | |||
6. | Geir Nilsen | Viul Orienteringsklubb | 57:56 | +11:53 | 9:20 | korriger | |||
7. | Mikael Olausson | Oslostudentenes IK | 1:04:43 | +18:40 | 10:26 | korriger | |||
8. | Bjørn-Willy Arntzen | Lierbygda OL | 1:08:01 | +21:58 | 10:58 | korriger | |||
DSQ | Henrik Eklund | Växjö OK | 1:09:16 | korriger | 148 152 153 149 151 141 |
Sist oppdatert: | 8 juni 2017, 18:07:05 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 96 |
Antall startet: | 86 |