Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2015Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 8, Storåsen 12. august 2015

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brage Reinås

Frol IL

37:58

Sander Matberg

Frol IL

52:40

Mathias Jacobsen

Frol IL

53:13

Cecilie Aaseng

Frol IL

26:51

Live Hundal

Frol IL

38:49

Tore Lian

Frol IL

30:23

Torunn Lian

Frol IL

31:18

Else Karin Lian

Frol IL

31:28

Erlend Lian

Frol IL

30:14

Hege Berg

Frol IL

30:58

Magnus Fossen

Frol IL

20:43

Petter Laukli

Konnerud

26:39

Lauritz Laukli

Konnerud

26:50

Anne Kvam

Frol IL

26:42

Oda Emelie Stornes

Frol IL

41:51

Lene Jacobsen

Frol IL

15:36

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

11:49

+0:00

2.

Magnus Alstad

Frol IL

17:00

+5:11

3.

Sigurd Vatn

Frol IL

17:09

+5:20

4.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

19:41

+7:52

5.

Lena Alstad

Frol IL

21:08

+9:19

6.

Andreas Sandberg

Frol IL

23:23

+11:34

7.

Ane Hundal

Frol IL

24:21

+12:32

8.

Jonas Alstad

Frol IL

25:02

+13:13

9.

Rolf Alstad

Frol IL

25:06

+13:17

10.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

27:05

+15:16

11.

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

27:08

+15:19

12.

Erik Imsland

Frol IL

27:37

+15:48

13.

Erik Dypdahl

Frol IL

28:50

+17:01

14.

Oda Hundal

Frol IL

28:56

+17:07

15.

Nikoline Munkeby

Frol IL

31:53

+20:04

16.

Randi Ulseth

Frol IL

32:00

+20:11

17.

Sølvi Hermansen

Frol IL

32:44

+20:55

18.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

48:21

+36:32

19.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

48:58

+37:09

20.

Kristian Alstad

Frol IL

49:11

+37:22

21.

Daniel Alstad

Frol IL

50:35

+38:46

22.

Joar Munkeby

Frol IL

50:38

+38:49

23.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

51:23

+39:34

24.

Fritjof Sandstad

Frol IL

+0:0-49

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håvard Dybdal

Frol IL

Gudlaug Reinås

Frol IL

Anita Imsland

Frol IL

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Marit Myrvold

Frol IL

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

22:21

Runa Ersland

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

48:58

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Norøy

Frol IL

34:37

+0:00

2.

Martin Grønli

Frol IL

37:26

+2:49

3.

Vetle Halsan

Frol IL

40:17

+5:40

4.

Magne Okkenhaug

Frol IL

44:31

+9:54

5.

Berit Ressem

Frol IL

1:02:35

+27:58

6.

Kirsten Toubro

Frol IL

1:40:17

+1:05:40

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

25:12

+0:00

100 135 92 90 143 136 144 137 142

2.

Torbjørn Sirum

Frol IL

32:27

+7:15

3.

Magnhild Forseth

Frol IL

34:36

+9:24

4.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

39:11

+13:59

5.

Harald Bakken

Frol IL

39:18

+14:06

6.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

39:29

+14:17

7.

Sverre Matberg

Frol IL

39:44

+14:32

8.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

41:28

+16:16

9.

Vidar Venås

Frol IL

41:54

+16:42

10.

June Munkeby

Frol IL

42:48

+17:36

11.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

45:10

+19:58

12.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

46:10

+20:58

13.

Linnea Munkeby

Frol IL

46:20

+21:08

14.

Randi Haugskott

Frol IL

46:34

+21:22

15.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

50:50

+25:38

16.

Ivar Reinås

Frol IL

51:10

+25:58

17.

Atle Bakken

Frol IL

53:40

+28:28

18.

Trygve Skavhaug

Frol IL

1:04:08

+38:56

19.

Jostein Nordvoll

Frol IL

1:08:43

+43:31

DSQ

Tobias Alstad

Frol IL

38:54

93 82

DSQ

Martin Halsan

Frol IL

47:34

91 90 85 87 145 93 82

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Lund

Verdal OK

43:41

+0:00

2.

Jo Severin Matberg

Frol IL

50:25

+6:44

3.

Robert Ressem

Frol IL

52:44

+9:03

4.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

1:30:38

+46:57

DSQ

Vegard Ressem

Frol IL

33:09

90 143 136 144 137 142

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

1:15:20

137 142

DSQ

Maren Grande

Frol IL

1:18:05

136

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Okkenhaug

Frol IL

+0:00

1.

Tuva Berg

Frol IL

+0:00

1.

Odd Gunnar Berg

Frol IL

+0:00

1.

Inger Myren

Frol IL

+0:00

1.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

+0:00

1.

Trond Svanøe Hafstad

Frol IL

+0:00

1.

Jonas Ressem

Frol IL

+0:00

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

45:24

+0:00

2.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

58:31

+13:07

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:02:10

+16:46

DSQ

Paul Sirum

Frol IL

21:57

Klasse: N1 Uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Skjerve

Frol IL

+0:00

1.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

+0:00

1.

Jan Jacobsen

Frol IL

+0:00

1.

Albert Jacobsen

Frol IL

+0:00

1.

Marita Øyen

Frol IL

+0:00

1.

Viggo Hundal

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 oktober 2015, 14:27:44

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

102

Antall startet:

102