Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

TDT 2009 - Jaktstart 20. september 2009

Klasse: D 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jorunn Leithe

Selbu OK

23:10

Ragnhild Eide

Byåsen IL

29:49

DNS

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

31:02

+0:00

2.

Line Sølberg

Leik, IL

33:36

+2:34

3.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

35:02

+4:00

4.

Malin Sandstad

Freidig, SPK

35:04

+4:02

5.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

42:41

+11:39

6.

Helga Stenvik

Byåsen IL

44:31

+13:29

DNS

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: D 11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Lodgaard

Byåsen IL

17:04

+0:00

2.

Anna Melby Riksheim

Byåsen IL

28:32

+11:28

DNS

Rakel Time

Freidig, SPK

Klasse: D 13- C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

39:35

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig, SPK

25:26

+0:00

2.

Frida Sæther

Freidig, SPK

26:08

+0:42

3.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

26:18

+0:52

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

26:25

+0:59

5.

Anna Solberg

Trollelg, OL

36:46

+11:20

6.

Eirin Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

36:49

+11:23

7.

Lovise Fremstad

Larvik OK

36:57

+11:31

8.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

37:26

+12:00

9.

Sigrid Merete Moen Pedersli

Trollelg, OL

43:33

+18:07

10.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula, OL

47:44

+22:18

11.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

48:22

+22:56

12.

Mari Kristine Overvik Gilde

Freidig, SPK

48:36

+23:10

13.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

49:00

+23:34

14.

Ingvild Oxaas Wie

Mo OK

51:55

+26:29

15.

Ane Svegård Byw

Byåsen IL

58:17

+32:51

16.

Rebecca Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

59:57

+34:31

17.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:02:00

+36:34

DSQ

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

56:52

115 116 117

DNS

Linnea Johannessen

Malvik IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Fremstad

Larvik OK

33:53

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

46:19

+12:26

3.

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

52:36

+18:43

4.

Åsta Wibe

Frol IL

1:03:49

+29:56

5.

Ida Rønning

Freidig, SPK

1:13:59

+40:06

DNS

Mathilde Rundhaug

Mo OK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Weltzien

Tyrving, IL

48:35

+0:00

2.

Britt Ingunn Nydal

Lillomarka OL

48:45

+0:10

3.

Sara Lüscher

Wing OK

51:10

+2:35

4.

Michela Guizzardi

Italy National Team

57:00

+8:25

5.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

1:03:03

+14:28

6.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:03:09

+14:34

7.

Inga Sirum

Frol IL

1:03:13

+14:38

8.

Tessa Hill

NTNUI

1:03:17

+14:42

8.

Maria Novella Sbaraglia

Italy National Team

1:03:17

+14:42

10.

Lisbeth Voll

Haugesund IL

1:04:37

+16:02

11.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

1:08:15

+19:40

12.

Jenny Persson

NTNUI

1:09:20

+20:45

13.

Janeta Turka

NTNUI

1:10:45

+22:10

14.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

1:14:13

+25:38

15.

Marit Isachsen

Asker SK

1:16:23

+27:48

16.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

1:18:12

+29:37

17.

Silje Borge Hovi

Skien OK

1:19:01

+30:26

18.

Hanne Wigemyr

Oddersjaa SSK

1:21:23

+32:48

19.

Marianne Dæhli

Løten O-Lag

1:22:09

+33:34

20.

Ingrid Berg Jørgensen

Trollelg, OL

1:34:39

+46:04

21.

Tine Hjelseth Larsen

NTNUI

1:39:25

+50:50

Brutt

Line H. Stenersen

Nidarøst, OK

1:03:28

113 114 115 125 119 120 131 135 138 32 100

DNS

Annette Fjeldheim

Konnerud IL

DNS

Emily Wall

Wing OK

DNS

Ida Arnesen Tiltnes

Tyrving, IL

DNS

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Rønning

Tynset IF

34:13

+0:00

2.

Christine Gjermo

Freidig, SPK

36:52

+2:39

3.

Kristin Sandven

Notodden OL

41:39

+7:26

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig, SPK

42:09

+7:56

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

51:44

+17:31

6.

Anne Gro Styrvold

Larvik OK

1:10:08

+35:55

7.

Berit Time

Freidig, SPK

1:12:10

+37:57

8.

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:25:01

+50:48

DNS

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

DNS

Turid Arnesen

Byåsen IL

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

43:06

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

53:02

+9:56

3.

Ingrid Kvakland

Freidig, SPK

57:02

+13:56

4.

Ruth Schmid

Trollelg, OL

1:14:54

+31:48

5.

Eli Ringdalen

Mo OK

1:17:58

+34:52

DNS

Wenche Hjelmseth

Mo OK

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig, SPK

36:24

+0:00

2.

Gunn Kari Hygen

Freidig, SPK

56:56

+20:32

Klasse: D student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Myren

Freidig, SPK

35:01

+0:00

2.

Venla Snilstveit

NTNUI

35:15

+0:14

3.

Ledmilla Abdelouadoud

NTNUI

1:01:40

+26:39

4.

Linn Halvorsen

NTNUI

1:11:00

+35:59

DNS

Victoria Skimmeland

Skien OK

DNS

Ragne Rønning

Skøynar, OK

Klasse: H 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Are Lodgaard

Byåsen IL

26:49

Even Svegård Bye

Byåsen IL

30:50

Anders Haugskott

Trollelg, OL

16:23

DNS

Sivert Røstum Bellingmo

Gaula, OL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

33:16

+0:00

2.

Vebjørn Midtun

Trollelg, OL

33:44

+0:28

3.

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

37:05

+3:49

4.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

43:55

+10:39

DSQ

Adrian Opheim

Freidig, SPK

1:17:46

112 35 115 116 117 100

DNS

Are Helle Mårddalen

Freidig, SPK

DNS

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

Klasse: H 13- C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Freidig, SPK

26:59

+0:00

2.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

32:55

+5:56

3.

Rune M. Holt

SINTEF

44:08

+17:09

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

21:24

+0:00

2.

Andreas Sølberg

Leik, IL

21:27

+0:03

3.

Vegard Rønning Huber

Tynset IF

31:18

+9:54

4.

Ola Keiserås

Leik, IL

31:26

+10:02

5.

Karl Fremstad

Larvik OK

31:56

+10:32

6.

Jonas Ressem

Frol IL

33:04

+11:40

7.

Vegard Ressem

Frol IL

41:37

+20:13

8.

Olav Andreas Remmen

Trollelg, OL

44:59

+23:35

9.

Brage Jørum

Byåsen IL

45:02

+23:38

10.

Torgeir Leithe

Selbu OK

56:30

+35:06

DSQ

Lars Harald Aasheim

Oppsal IF

42:10

115 116 117

DNS

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

38:05

+0:00

2.

Sindre Rønning Huber

Tynset IF

38:49

+0:44

3.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

39:28

+1:23

4.

Sindre Sandven

Notodden OL

44:27

+6:22

5.

Dag Lofthus

Lillehammer OK

52:12

+14:07

6.

Paul Sirum

Frol IL

52:23

+14:18

7.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

54:47

+16:42

8.

Ove Baardsgaard

Trollelg, OL

58:35

+20:30

9.

Tormod Hovdenak Stenersen

Nidarøst, OK

1:00:27

+22:22

10.

Andreas Bro Kolstø

Stjørdals-Blink

1:03:14

+25:09

11.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:07:22

+29:17

12.

Terje Sørgård

Byåsen IL

1:07:26

+29:21

13.

Ola Røstum Bellingmo

Gaula, OL

1:07:33

+29:28

14.

Fredrik Skjerve

Frol IL

1:12:29

+34:24

15.

Sigurd Oxaas Wie

Mo OK

1:12:33

+34:28

16.

Kristian Magnus Øien

Trollelg, OL

1:23:02

+44:57

Brutt

Martin Rønning

Freidig, SPK

17:43

113 114 115 125 119 120 131 135 138 32 100 150

DSQ

Petter Almås

Byåsen IL

23:20

72 74 75 113 114 115 125 119 120 131 135 138 3...

DSQ

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

42:54

125

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Chris Forne

Wing OK

42:21

+0:00

2.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

43:50

+1:29

3.

Håvard Vassenden

Frol IL

44:09

+1:48

4.

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

44:19

+1:58

5.

Yngve Skogstad

Mo OK

45:34

+3:13

6.

Emiliano Corona

Italy National Team

47:58

+5:37

7.

Giancarlo Simion

Italy National Team

48:00

+5:39

8.

Per Harald Havnen Johansen

NTNUI

49:22

+7:01

9.

Michal Bialozyt

NTNUI

49:28

+7:07

10.

Alessio Tenani

Italy National Team

50:31

+8:10

11.

Bård Smestad

Wing OK

52:53

+10:32

12.

Giacomo Seidenari

Italy National Team

53:56

+11:35

13.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

53:57

+11:36

14.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

54:43

+12:22

15.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

54:54

+12:33

16.

Øyvind Enger

Kongsberg OL

56:59

+14:38

17.

Daniele Pagliari

Italy National Team

59:30

+17:09

18.

Andreas Magerøy

Frol IL

1:00:53

+18:32

19.

Bjørn Owren

NTNUI

1:01:04

+18:43

20.

Øivind Aunøien

OK Fjell

1:01:22

+19:01

21.

Jan Andreas Edstrøm

Lillomarka OL

1:01:26

+19:05

22.

Bjørn Tore Mathisen

NTNUI

1:01:29

+19:08

23.

Grunde Varting

Halden SK

1:01:53

+19:32

23.

Håvard Berget

NTNUI

1:01:53

+19:32

25.

Ola Bakke Aashamar

Flosta IL

1:01:54

+19:33

26.

Per Wirehn

Byåsen IL

1:01:57

+19:36

27.

Jonas Olseng

NTNUI

1:01:59

+19:38

28.

Bård Hauan Andersen

Halden SK

1:02:35

+20:14

29.

Matthias Oswald

NTNUI

1:05:00

+22:39

30.

Snorre Hansen

Byåsen IL

1:11:21

+29:00

31.

Håkon Leithe

Selbu OK

1:13:00

+30:39

32.

Olle Malmring

Freidig, SPK

1:13:06

+30:45

33.

Knut Inge Engelbreth

NTNUI

1:14:40

+32:19

34.

Åsmund Hasaas

NTNUI

1:18:53

+36:32

35.

Kurt Amundsen

Wing OK

1:20:05

+37:44

36.

Eirik Marthinsen

NTNUI

1:30:49

+48:28

37.

Alexey Shestov

NoTeam

1:46:55

+1:04:34

DSQ

Harry Luchsinger

Kongsberg OL

44:56

125 119 120 131 133 135 136 137 32 100 150

DSQ

Tor Andreas Andersen

NTNUI

56:07

120 131 133 135 136 137 32 100

DNS

Trygve Olsen

Løten O-Lag

DNS

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

DNS

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

DNS

Torbjørn Aas

NTNUI

DNS

Sindre Andersen Gåsvik

NTNUI

DNS

Eirik Holth Johannessen

NTNUI

DNS

Sigurd Hynne

Skøynar, OK

DNS

Bjørn Verde Thon

NTNUI

DNS

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

DNS

Vegard Grønli

Freidig, SPK

DNS

Roar Skulbørstad

Trollelg, OL

DNS

Jon Anders Røe

Verdal OK

DNS

Christian Grønvold

Lillomarka OL

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Gaula, OL

35:55

+0:00

2.

Frode Haugskott

Trollelg, OL

38:26

+2:31

3.

Arne Helland

Wing OK

41:28

+5:33

4.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

41:34

+5:39

5.

Håvard Lorange

Freidig, SPK

42:08

+6:13

6.

Knut Hagen

Byåsen IL

45:25

+9:30

7.

Trond Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

45:31

+9:36

8.

Stig Magnar Løvås

Freidig, SPK

46:52

+10:57

9.

Harald Storrønning

Byåsen IL

48:20

+12:25

10.

Øystein Rønning

Freidig, SPK

49:40

+13:45

11.

Øyvind Schjelderup

Freidig, SPK

49:47

+13:52

12.

Lars Fremstad

Larvik OK

50:19

+14:24

13.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

50:50

+14:55

14.

Andreas Huber

Tynset IF

51:42

+15:47

15.

Svein Terje Kolstad

Freidig, SPK

53:12

+17:17

16.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst, OK

55:35

+19:40

17.

Erling Bye

Byåsen IL

59:24

+23:29

18.

Trond Benum

Byåsen IL

1:00:21

+24:26

19.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:03:46

+27:51

20.

Eirik Jørum

Byåsen IL

1:23:52

+47:57

DNS

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

DNS

Arild Clausen

Freidig, SPK

DNS

Arild Heggeset

Freidig, SPK

DNS

Tomas Eidsmo

Freidig, SPK

DNS

Ole Morten Wie

Mo OK

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Skjerve

Frol IL

41:56

+0:00

2.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

42:08

+0:12

3.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

45:57

+4:01

4.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

46:06

+4:10

5.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

51:12

+9:16

6.

Rudolf Schmid

Trollelg, OL

1:32:46

+50:50

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

45:20

115

DNS

Dagfinn Torpe

Porsgrunn OL

DNS

Kjell Maroni

Byåsen IL

DNS

Helge Eriksen

Byåsen IL

DNS

Ole Petter Rundhaug

Mo OK

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

29:17

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

44:42

+15:25

3.

Jacob Hygen

Freidig, SPK

46:41

+17:24

4.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

49:36

+20:19

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig, SPK

36:47

+0:00

2.

Anders Lauglo

Trollelg, OL

50:45

+13:58

Klasse: H student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Erik Kvam

Freidig, SPK

31:10

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

21:00

Charlotte Aasegg Sætherhaug

Trollelg, OL

22:37

Einar Eide

Byåsen IL

23:57

Eli Stenvik

Byåsen IL

20:26

Olve Johansen Rye

Byneset IL

36:46

Jørg Johansen Rye

Byneset IL

36:57

Olov Grydeland Rye

Byneset IL

36:45

Idun Grydland Rye

Byneset IL

36:46

DNS

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

DNS

Mikkel Holt

Freidig, SPK


Sist oppdatert:

13 oktober 2009, 21:37:41

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

242

Antall startet:

197