Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #3 12. januar 2016

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:04:44

+0:00

korriger

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:25:30

+0:00

korriger

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:39:05

+13:35

korriger

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

52:13

+0:00

korriger

2.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:01:14

+9:01

korriger

3.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:02:33

+10:20

korriger

4.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:07:18

+15:05

korriger

5.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:08:03

+15:50

korriger

6.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:12:35

+20:22

korriger

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:16:40

+24:27

korriger

8.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:21:43

+29:30

korriger

9.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:23:23

+31:10

korriger

10.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:25:33

+33:20

korriger

DNS

Morten Tangen

Måren OK

korriger

DNS

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

korriger

DNS

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

1:15:12

+0:00

korriger

2.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:15:15

+0:03

korriger

3.

Daniel Holt

Elitebloggen

1:23:46

+8:34

korriger

DSQ

Lars Landmark

Elitebloggen

16:20

korriger

196 191 47

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:01:58

korriger

188 167 176 191

Brutt

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

korriger

Brutt

Terje Linløkken

Østmarka OK

korriger

DNS

Linda Fredh

Måren OK

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 januar 2016, 18:07:11

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

25

Antall startet:

21