Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker SK - Tranby 11. februar 2016

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker SK

34:53

+0:00

2.

Maria Brodin

Fossum IF

36:06

+1:13

3.

Gunhild Hennum

Asker SK

36:19

+1:26

4.

Synne Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

36:57

+2:04

5.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

38:44

+3:51

6.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

41:03

+6:10

7.

Ida Haltia

Tyrving

44:08

+9:15

8.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

45:21

+10:28

9.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn

46:37

+11:44

10.

Aud Ellen Brevik

Sturla

47:44

+12:51

11.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

1:04:34

+29:41

12.

Tessa Verinder

Sturla

1:29:27

+54:34

13.

Åshild Vari

Sturla

1:29:36

+54:43

DSQ

Mina Jørgensen

IL Tyrving

39:35

40

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn-Willy Arntzen

Asker SK

29:56

+0:00

2.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

31:14

+1:18

3.

Vidar Strand

Lierbygda

31:16

+1:20

216

4.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker SK

32:50

+2:54

5.

Svein Jacobsen

Tyrving

34:30

+4:34

6.

Erik Råberg

OK Tyr

36:58

+7:02

7.

Rune Sørensen

Sturla

38:33

+8:37

8.

Stig Hultgren Karlsen

Oppsal

38:50

+8:54

9.

Hans-Ingar Sætra

Asker SK

41:04

+11:08

10.

Einar Gisholt

Fossum IF

41:05

+11:09

11.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

42:12

+12:16

12.

Arild Nyhaug

Asker SK

43:55

+13:59

13.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:04:44

+34:48

DSQ

Sondre Hagen

Fossum IF

36:11

52 47 40 37 126

DSQ

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

40:37

40

DSQ

Øyvind Hoveid

Asker SK

1:04:19

126

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

48:05

+0:00

121

2.

Tilla Farnes Hennum

Asker SK

51:09

+3:04

3.

Synne Strand

Asker SK

53:33

+5:28

4.

Nora Woxholdt

Asker SK

54:37

+6:32

5.

Majken Økern Hågård

Konnerud

55:29

+7:24

6.

Åsne Holo

Fossum IF

59:47

+11:42

7.

Maren Norderud

IL Tyrving

1:01:43

+13:38

8.

Svenja Kernstock

OSI

1:01:48

+13:43

9.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

1:02:06

+14:01

10.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

1:42:12

+54:07

91

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud

42:05

+0:00

121

2.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

43:12

+1:07

90 121

3.

Axel Hoveid

Asker SK

44:07

+2:02

121

4.

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

45:49

+3:44

5.

Magnus Wølneberg

Tyrving

47:32

+5:27

6.

Sander Arntzen

Asker SK

47:41

+5:36

7.

Sturla Frydenlund

Sturla

50:40

+8:35

8.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

50:52

+8:47

9.

Håvard Hågård

Konnerud

53:01

+10:56

10.

Nils Hæstad

Fossum IF

54:35

+12:30

11.

Peter Gisholt

Fossum IF

55:25

+13:20

121

12.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

57:57

+15:52

13.

Gjermund Gravir

Asker SK

1:07:11

+25:06

14.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:09:00

+26:55

15.

Olav Nipen

Tyrving

1:13:14

+31:09

16.

Kjell Røkke

IL Tyrving

1:14:43

+32:38

DSQ

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

37:47

116 57 91 121 106 94

DSQ

Henrik Fredriksen Aas

Asker SK

51:20

106

DSQ

Johan Teodor Westly

Asker SK

1:01:21

106


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 februar 2016, 20:45:55

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

59

Antall startet:

59