Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Oslo City Cup 2016, Løp nr.1 5. april 2016

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

29:54

+0:00

11:30

korriger

2.

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

34:39

+4:45

13:19

korriger

3.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

34:41

+4:47

13:20

korriger

4.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

38:59

+9:05

14:59

korriger

5.

Anna Tysse Nakkim

Bækkelagets SK

42:14

+12:20

16:14

korriger

5.

Tiril Ebon Espedal

Nydalens SK

42:14

+12:20

16:14

korriger

7.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

42:29

+12:35

16:20

korriger

8.

Malin Sveen

Bækkelagets SK

43:10

+13:16

16:36

korriger

9.

Helene Margarethe Kristensen

Heming Orientering

45:12

+15:18

17:23

korriger

10.

Julie Heyerdahl Rødsten

Heming Orientering

46:30

+16:36

17:53

korriger

11.

Sara Martini

Asker Skiklubb

47:01

+17:07

18:05

korriger

12.

Juni Espolin Johnson

Bækkelagets SK

53:26

+23:32

20:33

korriger

13.

Emilie Flø

Lillomarka OL

54:13

+24:19

20:51

korriger

DSQ

Ingrid Lurås

Oppsal Orientering

55:55

korriger

32 33 175 178

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

26:28

+0:00

9:07

korriger

2.

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

30:34

+4:06

10:32

korriger

3.

Eirik Frydenlund Norling

Nydalens SK

31:35

+5:07

10:53

korriger

4.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

35:57

+9:29

12:23

korriger

5.

Axel Aalde

Nydalens SK

38:42

+12:14

13:20

korriger

6.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

54:03

+27:35

18:38

korriger

DSQ

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

28:46

korriger

44

DSQ

Balder Gammelli-Messel

IL Koll

55:02

korriger

57

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

22:08

+0:00

7:37

korriger

2.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

22:58

+0:50

7:55

korriger

3.

Marie Liland

Nydalens SK

23:45

+1:37

8:11

korriger

4.

Pernille Katla

Fossum IF

24:09

+2:01

8:19

korriger

5.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

24:13

+2:05

8:21

korriger

6.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

24:28

+2:20

8:26

korriger

7.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

25:15

+3:07

8:42

korriger

8.

Ragne Norrud

Fossum IF

25:22

+3:14

8:44

korriger

9.

Ingvild Høydal

Nydalens SK

25:40

+3:32

8:51

korriger

10.

Maren Norderud

IL Tyrving

25:54

+3:46

8:55

korriger

11.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

25:59

+3:51

8:57

korriger

12.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

26:50

+4:42

9:15

korriger

13.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

27:11

+5:03

9:22

korriger

14.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

27:34

+5:26

9:30

korriger

15.

Linn Mei Waaler

Måren OK

27:43

+5:35

9:33

korriger

16.

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

27:44

+5:36

9:33

korriger

17.

Ingrid Madslien

Nydalens SK

27:48

+5:40

9:35

korriger

18.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

29:04

+6:56

10:01

korriger

19.

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

29:06

+6:58

10:02

korriger

20.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

31:09

+9:01

10:44

korriger

21.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

33:01

+10:53

11:23

korriger

22.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

33:09

+11:01

11:25

korriger

23.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

34:00

+11:52

11:43

korriger

24.

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

34:22

+12:14

11:51

korriger

25.

Ea Lunøe

Nydalens SK

35:18

+13:10

12:10

korriger

26.

Hannah Mans

Nydalens SK

35:33

+13:25

12:15

korriger

27.

Ingunn Hofgaard

Nydalens SK

35:51

+13:43

12:21

korriger

28.

Anna Trindade Eriksen

Nydalens SK

36:06

+13:58

12:26

korriger

29.

Martha Nesheim Køber

Nydalens SK

36:39

+14:31

12:38

korriger

30.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

37:02

+14:54

12:46

korriger

31.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

37:04

+14:56

12:46

korriger

40

32.

Wilmine Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

37:07

+14:59

12:47

korriger

33.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

37:27

+15:19

12:54

korriger

34.

Ingrid Lund Hovden

IL Tyrving

37:45

+15:37

13:01

korriger

35.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

38:28

+16:20

13:15

korriger

36.

Hanna Andersen

Heming Orientering

38:42

+16:34

13:20

korriger

37.

Frida Solsrud

Nydalens SK

38:49

+16:41

13:23

korriger

38.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

39:09

+17:01

13:30

korriger

39.

Elin Flø

Lillomarka OL

39:12

+17:04

13:31

korriger

40.

Karoline Egner Granerud

Asker Skiklubb

42:55

+20:47

14:47

korriger

41.

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

45:55

+23:47

15:50

korriger

42.

Diane Ninauve-Jutulstad

Bækkelagets SK

47:37

+25:29

16:25

korriger

43.

Mina Espolin Johnson

Bækkelagets SK

47:57

+25:49

16:32

korriger

DSQ

Pia Young Vik

Nydalens SK

24:50

korriger

39

DSQ

Ina Martini

Asker Skiklubb

24:53

korriger

41

DSQ

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

31:06

korriger

39

DSQ

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

31:06

korriger

41

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Young Vik

Nydalens SK

18:22

+0:00

7:03

korriger

2.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

18:57

+0:35

7:17

korriger

3.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

19:38

+1:16

7:33

korriger

4.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

19:52

+1:30

7:38

korriger

5.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

20:37

+2:15

7:55

korriger

6.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

20:59

+2:37

8:04

korriger

7.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

21:09

+2:47

8:08

korriger

8.

Audun Uglenes Bergan

Nydalens SK

21:16

+2:54

8:10

korriger

9.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

21:59

+3:37

8:27

korriger

10.

Henrik Reusch

Heming Orientering

22:19

+3:57

8:35

korriger

11.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

22:23

+4:01

8:36

korriger

12.

Torjus Ullern

IL Tyrving

22:33

+4:11

8:40

korriger

13.

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

23:07

+4:45

8:53

korriger

14.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

23:25

+5:03

9:00

korriger

15.

Felix Moe

Heming Orientering

23:32

+5:10

9:03

korriger

16.

Gaute Bergan

Nydalens SK

24:21

+5:59

9:21

korriger

17.

Andreas Moldskred

Oppsal Orientering

25:53

+7:31

9:57

korriger

17.

Johannes Halvorsen

Nydalens SK

25:53

+7:31

9:57

korriger

19.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

25:55

+7:33

9:58

korriger

20.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

26:12

+7:50

10:04

korriger

21.

Simen Fritzner

Nittedal OL

26:17

+7:55

10:06

korriger

22.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

26:33

+8:11

10:12

korriger

23.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

27:09

+8:47

10:26

korriger

24.

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

27:22

+9:00

10:31

korriger

25.

Storm Kleiva

Nydalens SK

27:40

+9:18

10:38

korriger

26.

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

28:13

+9:51

10:51

korriger

27.

Joakim Eriksrud Karlsen

Oppsal Orientering

28:19

+9:57

10:53

korriger

28.

Jonas Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

28:31

+10:09

10:58

korriger

29.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

29:49

+11:27

11:28

korriger

30.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

30:09

+11:47

11:35

korriger

31.

Endre Mella

Oppsal Orientering

31:51

+13:29

12:15

korriger

32.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

32:03

+13:41

12:19

korriger

33.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

35:29

+17:07

13:38

korriger

34.

Elias Stubberud

Nydalens SK

36:42

+18:20

14:06

korriger

35.

Bo Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

37:28

+19:06

14:24

korriger

36.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

41:41

+23:19

16:01

korriger

37.

Arthur Brunborg

Nittedal OL

41:53

+23:31

16:06

korriger

DSQ

Håkon Sturød

Nydalens SK

5:56

korriger

41 40 39 43 44 45 48 49 62 31 55 34 3...

DSQ

Isak Jonsson

Nydalens SK

19:36

korriger

40

DSQ

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

20:22

korriger

45

DSQ

Kristian Østermann

Heming Orientering

23:19

korriger

45

DSQ

Tobias Mikael Espedal

Nydalens SK

23:41

korriger

31

DSQ

Anders Horvei

Raumar Orientering

24:59

korriger

39

DSQ

Herman Brunborg

Nittedal OL

25:03

korriger

42 41 40 39 43 44 45 48 49 62 31 55 3...

DSQ

Brede Tolo Haugland

Asker Skiklubb

28:34

korriger

35

DSQ

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

28:42

korriger

47

DSQ

Eirik Øvstedal

Nydalens SK

30:31

korriger

175

DSQ

Kåre Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

37:04

korriger

40 49

DSQ

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

45:40

korriger

35 56 51 42 41 40 39 43 44 45 48 49 6...

Brutt

Sondre Rokke

Noteam

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

19:43

+0:00

6:47

korriger

2.

Tone E Lye

Nydalens SK

19:44

+0:01

6:48

korriger

3.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

19:46

+0:03

6:48

korriger

4.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

20:24

+0:41

7:02

korriger

5.

Ina Westerlund

Nydalens SK

20:28

+0:45

7:03

korriger

6.

Mari Jevne Arnesen

IL Tyrving

20:48

+1:05

7:10

korriger

7.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

21:09

+1:26

7:17

korriger

8.

Synne Strand

Asker Skiklubb

21:14

+1:31

7:19

korriger

9.

Guro Vassend

Fossum IF

21:18

+1:35

7:20

korriger

10.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

21:30

+1:47

7:24

korriger

11.

Tonje Vassend

Fossum IF

21:36

+1:53

7:26

korriger

12.

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

21:46

+2:03

7:30

korriger

13.

Hanne Nøvik

Nydalens SK

21:48

+2:05

7:31

korriger

14.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

21:51

+2:08

7:32

korriger

14.

Ane Næsset Ramtvedt

IL Tyrving

21:51

+2:08

7:32

korriger

54

16.

Ingunn Hultgreen Weltzien

IL Tyrving

22:08

+2:25

7:37

korriger

16.

Ida Tiltnes

IL Tyrving

22:08

+2:25

7:37

korriger

40

18.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

22:16

+2:33

7:40

korriger

19.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

22:26

+2:43

7:44

korriger

20.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

22:42

+2:59

7:49

korriger

21.

Julie Hjortland

Larvik OK

22:43

+3:00

7:50

korriger

22.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

22:44

+3:01

7:50

korriger

23.

Åsa Franzen

IL Tyrving

22:47

+3:04

7:51

korriger

24.

Line Hagman

Bækkelagets SK

23:00

+3:17

7:55

korriger

25.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

23:01

+3:18

7:56

korriger

26.

Marit Vala

Oppsal Orientering

23:15

+3:32

8:01

korriger

27.

Monica Wigemyr

Oddersjaa SSK

23:20

+3:37

8:02

korriger

28.

Oda Lægran

Nydalens SK

23:33

+3:50

8:07

korriger

29.

Åshild Faller Råheim

Fet OL

23:36

+3:53

8:08

korriger

30.

Elin Ekeberg

IL Tyrving

24:16

+4:33

8:22

korriger

31.

Camilla Stridsklev

IL Tyrving

24:41

+4:58

8:30

korriger

32.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

24:45

+5:02

8:32

korriger

33.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

24:53

+5:10

8:34

korriger

33.

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

24:53

+5:10

8:34

korriger

35.

Cristina Luis

Nydalens SK

24:59

+5:16

8:36

korriger

36.

Helene Lund-Johansen

IL Tyrving

25:04

+5:21

8:38

korriger

37.

Toril Nes

Nydalens SK

25:10

+5:27

8:40

korriger

38.

Tiril Emilie Ruud Bråten

Raumar Orientering

25:36

+5:53

8:49

korriger

39.

Ingrid Tronshaug

Stokke IL

25:40

+5:57

8:51

korriger

40.

Guro Jordheim

Hemsedal IL

25:42

+5:59

8:51

korriger

41.

Marianne Bakken

Nydalens SK

25:48

+6:05

8:53

korriger

42.

Åse Bergan

Nydalens SK

25:50

+6:07

8:54

korriger

43.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

26:01

+6:18

8:58

korriger

44.

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

26:09

+6:26

9:01

korriger

45.

Hanne Maria Vister

Oslostudentenes IK

26:32

+6:49

9:08

korriger

46.

Ingrid Bjørshol Holm

Oppsal Orientering

26:38

+6:55

9:11

korriger

47.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

27:10

+7:27

9:22

korriger

48.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

27:42

+7:59

9:33

korriger

49.

Ida Tangen

Nydalens SK

27:56

+8:13

9:37

korriger

50.

Emma Eithun Paulsen

Lillomarka OL

28:20

+8:37

9:46

korriger

51.

Ida Feiring Haltia

IL Tyrving

29:14

+9:31

10:04

korriger

52.

Elise Ullern

IL Tyrving

29:23

+9:40

10:07

korriger

53.

Christine Turter Sandvold

Nydalens SK

29:32

+9:49

10:11

korriger

54.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

29:57

+10:14

10:19

korriger

40

55.

Hedvig Vollset

Heming Orientering

30:27

+10:44

10:30

korriger

56.

Synne Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

30:43

+11:00

10:35

korriger

57.

Marthe Ramstad

Fet OL

30:47

+11:04

10:36

korriger

58.

Joanna Eriksson

Nydalens SK

30:52

+11:09

10:38

korriger

59.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

31:31

+11:48

10:52

korriger

60.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

31:32

+11:49

10:52

korriger

61.

Lina Undrum Mariussen

Oppsal Orientering

31:36

+11:53

10:53

korriger

62.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

32:28

+12:45

11:11

korriger

63.

Thea Feiring Haltia

IL Tyrving

32:48

+13:05

11:18

korriger

64.

Marie Ullevålseter

Nydalens SK

34:52

+15:09

12:01

korriger

65.

Vilde Frydenlund Norling

Nydalens SK

38:40

+18:57

13:20

korriger

66.

Yvonne Svendsen

IL Tyrving

42:46

+23:03

14:44

korriger

67.

Ronja Heller

Bækkelagets SK

53:49

+34:06

18:33

korriger

68.

Ingrid Eck Jore

Stokke IL

1:06:40

+46:57

22:59

korriger

DSQ

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

19:44

korriger

40 42

DSQ

Siri Ulvestad

Nydalens SK

20:36

korriger

57

DSQ

Linn Hokholt

NTNUI

20:37

korriger

38

DSQ

Rikke Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

25:47

korriger

60

DSQ

Marion Huber

Nydalens SK

korriger

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Johansson

IL Tyrving

16:25

+0:00

5:39

korriger

2.

Anders Vister

Nydalens SK

16:33

+0:08

5:42

korriger

3.

Riccardo Scalet

Lillomarka OL

16:51

+0:26

5:48

korriger

4.

Sindre Rønning

Fossum IF

16:59

+0:34

5:51

korriger

5.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

17:13

+0:48

5:56

korriger

6.

Thomas Nipen

Nydalens SK

17:14

+0:49

5:56

korriger

7.

Robert Merl

Lillomarka OL

17:22

+0:57

5:59

korriger

8.

Magnus Svingheim

Raumar Orientering

17:24

+0:59

6:00

korriger

9.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

17:31

+1:06

6:02

korriger

10.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

17:47

+1:22

6:07

korriger

11.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

18:13

+1:48

6:16

korriger

12.

Erik Sagvolden

Nydalens SK

18:25

+2:00

6:21

korriger

13.

Christian Faruga Karldén

Kvillebyns SK

18:33

+2:08

6:23

korriger

14.

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

18:37

+2:12

6:25

korriger

15.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

18:57

+2:32

6:32

korriger

16.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

18:59

+2:34

6:32

korriger

16.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

18:59

+2:34

6:32

korriger

18.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

19:05

+2:40

6:34

korriger

19.

Elias Jonsson

Nydalens SK

19:07

+2:42

6:35

korriger

20.

Erik Persson

Oppsal Orientering

19:18

+2:53

6:39

korriger

21.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

19:22

+2:57

6:40

korriger

22.

Halvor Saunes

Nydalens SK

19:32

+3:07

6:44

korriger

23.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

19:36

+3:11

6:45

korriger

24.

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

19:46

+3:21

6:48

korriger

25.

Stian Bergersen

IL Tyrving

19:47

+3:22

6:49

korriger

26.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

19:50

+3:25

6:50

korriger

27.

Øyvind Enger

NTNUI

19:51

+3:26

6:50

korriger

28.

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

19:54

+3:29

6:51

korriger

29.

Trygve Tømta

Raumar Orientering

19:56

+3:31

6:52

korriger

30.

Ivar Seierstad

IL GeoForm

20:09

+3:44

6:56

korriger

31.

Audun Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

20:21

+3:56

7:01

korriger

32.

Sam Lunøe

Nydalens SK

20:25

+4:00

7:02

korriger

32.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

20:25

+4:00

7:02

korriger

34.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

20:40

+4:15

7:07

korriger

35.

Tarjei Vollset

Heming Orientering

20:59

+4:34

7:14

korriger

36.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

21:00

+4:35

7:14

korriger

37.

Jørgen Kjos Barkenæs

Fet OL

21:24

+4:59

7:22

korriger

38.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

21:53

+5:28

7:32

korriger

39.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

22:10

+5:45

7:38

korriger

40.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet OL

22:19

+5:54

7:41

korriger

41.

Magnus Wølneberg

IL Tyrving

22:31

+6:06

7:45

korriger

42.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

22:33

+6:08

7:46

korriger

43.

Kjetil Friestad

Kristiansand OK

22:34

+6:09

7:46

korriger

44.

Mathias Olsen

Larvik OK

22:41

+6:16

7:49

korriger

45.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

22:44

+6:19

7:50

korriger

46.

Marcus Faruga Karldén

Kvillebyns SK

22:48

+6:23

7:51

korriger

47.

Lukas Liland

Nydalens SK

23:01

+6:36

7:56

korriger

48.

Sondre Sande Gullord

Nydalens SK

23:04

+6:39

7:57

korriger

49.

Jan Andreas Edstrøm

Oppsal Orientering

23:19

+6:54

8:02

korriger

50.

Sigurd Fandango

Oppsal Orientering

23:20

+6:55

8:02

korriger

51.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

23:58

+7:33

8:15

korriger

52.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

24:14

+7:49

8:21

korriger

53.

Morten Tangen

Måren OK

24:18

+7:53

8:22

korriger

54.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

25:25

+9:00

8:45

korriger

54.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

25:25

+9:00

8:45

korriger

56.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

26:16

+9:51

9:03

korriger

57.

Markus Glad

Nydalens SK

26:25

+10:00

9:06

korriger

58.

Andreas Vaage

Bækkelagets SK

27:21

+10:56

9:25

korriger

59.

Martin Langaas

Oppsal Orientering

28:04

+11:39

9:40

korriger

60.

John Eivind Presterud

Fet OL

30:05

+13:40

10:22

korriger

61.

Magnus Zachariasen

Oppsal Orientering

32:39

+16:14

11:15

korriger

62.

Torbjørn Dalløkken

IL GeoForm

32:44

+16:19

11:17

korriger

63.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

35:57

+19:32

12:23

korriger

DSQ

Håvard Haga

Nydalens SK

11:29

korriger

55 61 62 50 49 41 40 39 42 47 53 150

DSQ

Matthew Speake

Lillomarka OL

16:49

korriger

41

DSQ

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

17:54

korriger

Arrangør

DSQ

Erik Andersson

Järla Orientering

18:16

korriger

41

DSQ

Joar Oldernes

Lillomarka OL

19:03

korriger

178

DSQ

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

20:58

korriger

40

DSQ

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

21:16

korriger

31

DSQ

Gunnar Nerijus Jacobsen

Stokke IL

21:43

korriger

41

DSQ

Oscar Moe

Heming Orientering

21:50

korriger

31 55 62 50 49 41

DSQ

Kasper Fosser

Heming Orientering

31:49

korriger

42 47 53 150 175 178

DSQ

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

33:49

korriger

47 53

DSQ

Espen Coward

OK Sør

39:07

korriger

42

DSQ

Ove Sætra

Hadeland OL

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

22:48

+0:00

8:46

korriger

2.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

23:19

+0:31

8:58

korriger

2.

Hege Feiring

IL Tyrving

23:19

+0:31

8:58

korriger

4.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

23:56

+1:08

9:12

korriger

5.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

24:28

+1:40

9:24

korriger

6.

Gunn Mariken Bjerva

Drangedal OL

25:17

+2:29

9:43

korriger

7.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

25:56

+3:08

9:58

korriger

8.

Åse Ulltveit-Moe Norrud

Fossum IF

26:11

+3:23

10:04

korriger

9.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

26:21

+3:33

10:08

korriger

10.

Anne Borgen Sturød

Nydalens SK

26:26

+3:38

10:10

korriger

11.

Marit B. Eithun

Nittedal OL

26:44

+3:56

10:16

korriger

12.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

28:46

+5:58

11:03

korriger

13.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

28:52

+6:04

11:06

korriger

14.

Anne Ruste Flø

Lillomarka OL

31:04

+8:16

11:56

korriger

15.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

31:26

+8:38

12:05

korriger

16.

Heidi Østli

Raumar Orientering

31:28

+8:40

12:06

korriger

17.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

32:22

+9:34

12:26

korriger

18.

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

32:27

+9:39

12:28

korriger

19.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

33:54

+11:06

13:02

korriger

20.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

34:10

+11:22

13:08

korriger

21.

Solveig Bergan

Nydalens SK

35:21

+12:33

13:35

korriger

22.

Janne Moe

Heming Orientering

37:04

+14:16

14:15

korriger

23.

Marianne Reusch

Heming Orientering

38:26

+15:38

14:46

korriger

24.

Ida Margrethe Ullern

IL Tyrving

40:28

+17:40

15:33

korriger

25.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

40:38

+17:50

15:37

korriger

26.

Linda Fredh

Måren OK

42:48

+20:00

16:27

korriger

27.

Aase Mestad

Noteam

42:54

+20:06

16:30

korriger

28.

Thine Wilkens Jernberg

Nydalens SK

47:16

+24:28

18:10

korriger

DSQ

Else Kari Scheele

Nydalens SK

28:03

korriger

31

DSQ

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

33:59

korriger

48

DSQ

Sølvi Martini

Asker Skiklubb

35:18

korriger

45

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Brox

IL Tyrving

19:19

+0:00

7:25

korriger

2.

Svein Nygård

Lillomarka OL

19:55

+0:36

7:39

korriger

31

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

20:20

+1:01

7:49

korriger

4.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

20:43

+1:24

7:58

korriger

4.

Inge Gunnes

IL Tyrving

20:43

+1:24

7:58

korriger

6.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

21:00

+1:41

8:04

korriger

7.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

21:09

+1:50

8:08

korriger

8.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

21:57

+2:38

8:26

korriger

9.

Geir Hoff

IL Tyrving

22:06

+2:47

8:30

korriger

10.

Trond Lund

IL Tyrving

22:09

+2:50

8:31

korriger

11.

Christian Jomaas

Fossum IF

22:22

+3:03

8:36

korriger

12.

Torstein Hole

Nydalens SK

22:28

+3:09

8:38

korriger

13.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

22:59

+3:40

8:50

korriger

14.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

23:14

+3:55

8:56

korriger

15.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

23:15

+3:56

8:56

korriger

16.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

23:46

+4:27

9:08

korriger

17.

Kyrre Gran

Fet OL

24:08

+4:49

9:16

korriger

18.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

24:22

+5:03

9:22

korriger

19.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

24:50

+5:31

9:33

korriger

20.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

25:16

+5:57

9:43

korriger

21.

Anders Flågen

Heming Orientering

25:21

+6:02

9:45

korriger

22.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

25:45

+6:26

9:54

korriger

22.

Tor Ringstad

Hedrum OL

25:45

+6:26

9:54

korriger

24.

Runar Thorstensen

Oppsal Orientering

26:06

+6:47

10:02

korriger

25.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

26:36

+7:17

10:13

korriger

26.

Henrik Vaage

Bækkelagets SK

26:38

+7:19

10:14

korriger

27.

Robert Hafsrød

Oppsal Orientering

27:10

+7:51

10:26

korriger

28.

Jon Solsrud

Noteam

28:15

+8:56

10:51

korriger

29.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

29:15

+9:56

11:15

korriger

30.

Ove Hildrum

Lillomarka OL

29:29

+10:10

11:20

korriger

31.

Haakon Knudsen

Oppsal Orientering

30:13

+10:54

11:37

korriger

DSQ

Øystein Rapp

Raumar Orientering

12:35

korriger

35 56 51 50 47 42 41 40 39 43 44 55 3...

DSQ

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

21:18

korriger

49

DSQ

Bjørn Hauge

Nydalens SK

21:24

korriger

44

DSQ

Eirik Jørgensen

IL Tyrving

23:38

korriger

31

DSQ

Espen Messel

IL Koll

27:56

korriger

31

DSQ

Ola Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

28:35

korriger

42

DSQ

Jørn Limi

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Madslien

Nydalens SK

22:43

+0:00

7:50

korriger

2.

Alix Young Vik

Nydalens SK

26:00

+3:17

8:57

korriger

3.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

27:18

+4:35

9:24

korriger

4.

Linda Hanssen

Østmarka OK

27:53

+5:10

9:36

korriger

5.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

27:59

+5:16

9:38

korriger

6.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

28:16

+5:33

9:44

korriger

7.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

28:19

+5:36

9:45

korriger

8.

Christine Gjermo

Østmarka OK

28:26

+5:43

9:48

korriger

9.

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

28:30

+5:47

9:49

korriger

10.

Kari Elisabeth Natvig

Nittedal OL

28:40

+5:57

9:53

korriger

11.

Mette Hallén

Nydalens SK

29:25

+6:42

10:08

korriger

12.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

29:41

+6:58

10:14

korriger

13.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

30:28

+7:45

10:30

korriger

14.

Berit Berge

IL Tyrving

30:41

+7:58

10:34

korriger

15.

Line Telje Høydal

Nydalens SK

31:48

+9:05

10:57

korriger

16.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

32:26

+9:43

11:11

korriger

17.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

33:24

+10:41

11:31

korriger

18.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

33:31

+10:48

11:33

korriger

19.

Frøy Grøndahl

Lillomarka OL

33:33

+10:50

11:34

korriger

20.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

33:51

+11:08

11:40

korriger

21.

Ellen Marie Turter

Nydalens SK

35:51

+13:08

12:21

korriger

22.

Ida Engen

Raumar Orientering

36:15

+13:32

12:30

korriger

23.

Anna Göhlman

IL Tyrving

36:24

+13:41

12:33

korriger

24.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

36:38

+13:55

12:37

korriger

31

25.

Anne-Elise Edstrøm

Oppsal Orientering

36:46

+14:03

12:40

korriger

26.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

39:01

+16:18

13:27

korriger

27.

Else Grandal

IL Tyrving

40:27

+17:44

13:56

korriger

28.

Åse Brødholt

Indre Østfold OK

40:28

+17:45

13:57

korriger

178

29.

Anne Myhr

Nydalens SK

41:00

+18:17

14:08

korriger

30.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

42:12

+19:29

14:33

korriger

31.

Anne Dahl

Nydalens SK

46:44

+24:01

16:06

korriger

DSQ

Gry Ahlsand

Nydalens SK

34:40

korriger

40

DSQ

Kjersti Skantze

IL Tyrving

35:32

korriger

40

DSQ

Ingrid T. Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

45:17

korriger

32

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Kristiansen

IL Tyrving

20:30

+0:00

7:04

korriger

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

20:36

+0:06

7:06

korriger

3.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

21:14

+0:44

7:19

korriger

4.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

21:29

+0:59

7:24

korriger

5.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

21:40

+1:10

7:28

korriger

6.

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

21:52

+1:22

7:32

korriger

54

7.

Einar Lunøe

Nydalens SK

22:11

+1:41

7:38

korriger

8.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

22:15

+1:45

7:40

korriger

9.

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

23:11

+2:41

7:59

korriger

10.

Sören Jonsson

Nydalens SK

23:15

+2:45

8:01

korriger

11.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

23:21

+2:51

8:03

korriger

12.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

23:35

+3:05

8:07

korriger

13.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

23:36

+3:06

8:08

korriger

14.

Christian Grotnes

IL Tyrving

23:37

+3:07

8:08

korriger

15.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

23:50

+3:20

8:13

korriger

16.

Nils Hæstad

Fossum IF

24:14

+3:44

8:21

korriger

17.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

24:17

+3:47

8:22

korriger

18.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

24:39

+4:09

8:30

korriger

19.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

24:41

+4:11

8:30

korriger

20.

Hallvard Koren

OK Moss

25:15

+4:45

8:42

korriger

21.

Hallvard Berg

IL Tyrving

25:19

+4:49

8:43

korriger

22.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

25:21

+4:51

8:44

korriger

23.

Morten Karlsen

Måren OK

25:40

+5:10

8:51

korriger

24.

Harald Kvisli

Notodden OL

25:47

+5:17

8:53

korriger

25.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

25:51

+5:21

8:54

korriger

26.

Egil Eide

IL Tyrving

26:00

+5:30

8:57

korriger

27.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

26:04

+5:34

8:59

korriger

28.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

26:42

+6:12

9:12

korriger

29.

Håvard Christiansen

Noteam

26:52

+6:22

9:15

korriger

30.

Terje Bråten

Raumar Orientering

26:55

+6:25

9:16

korriger

31.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

27:49

+7:19

9:35

korriger

32.

Jarl Øvstedal

Nydalens SK

28:05

+7:35

9:41

korriger

33.

Ove Martinsen

Hauketo IF

28:15

+7:45

9:44

korriger

34.

Magne Brænden

Lillomarka OL

28:30

+8:00

9:49

korriger

35.

Stein Mella

Oppsal Orientering

29:12

+8:42

10:04

korriger

36.

Per Stedje

Østmarka OK

29:14

+8:44

10:04

korriger

37.

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

29:45

+9:15

10:15

korriger

38.

Truls Angell

Lillomarka OL

29:52

+9:22

10:17

korriger

39.

Øyvind Helmersen

Fet OL

30:36

+10:06

10:33

korriger

40.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

30:37

+10:07

10:33

korriger

41.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

30:58

+10:28

10:40

korriger

42.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

33:07

+12:37

11:25

korriger

43.

Thor Vollset

Heming Orientering

34:26

+13:56

11:52

korriger

44.

Donald Skantze

IL Tyrving

37:03

+16:33

12:46

korriger

45.

Morten Engebretsen

Raumar Orientering

46:53

+26:23

16:10

korriger

DSQ

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

17:16

korriger

51 50 39 40 44 42 46 38 47 175

DSQ

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

23:18

korriger

54 50 46

DSQ

Trond Hegna

Asker Skiklubb

25:36

korriger

46

DSQ

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

26:24

korriger

46

DSQ

Lasse Arnesen

Heming Orientering

26:44

korriger

DSQ

Are Njåstein

IL Tyrving

32:25

korriger

56

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Korvald

Nydalens SK

28:24

+0:00

9:47

korriger

2.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

32:42

+4:18

11:16

korriger

31

3.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

33:44

+5:20

11:37

korriger

4.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

42:15

+13:51

14:34

korriger

5.

Liv Haugli

Heming Orientering

43:43

+15:19

15:04

korriger

6.

Margaret Roseveare

Oppsal Orientering

45:46

+17:22

15:46

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

22:51

+0:00

7:52

korriger

2.

Eirik Næss-Ulseth

Nydalens SK

23:58

+1:07

8:15

korriger

3.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

24:52

+2:01

8:34

korriger

4.

Einar Jensen

Nydalens SK

25:08

+2:17

8:40

korriger

5.

Stein Klyve

OK Moss

26:04

+3:13

8:59

korriger

6.

Johan Toverud Jensen

Nydalens SK

26:17

+3:26

9:03

korriger

7.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

26:18

+3:27

9:04

korriger

40

8.

Bård Natvig

Nittedal OL

26:45

+3:54

9:13

korriger

9.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

27:03

+4:12

9:19

korriger

10.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

29:45

+6:54

10:15

korriger

11.

Olav Nipen

IL Tyrving

30:24

+7:33

10:28

korriger

12.

Petter Næss

Oppsal Orientering

30:44

+7:53

10:35

korriger

13.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

31:52

+9:01

10:59

korriger

14.

Jan Sveen

Raumar Orientering

33:46

+10:55

11:38

korriger

15.

Stein Myhre

Nydalens SK

35:54

+13:03

12:22

korriger

16.

Terje Malm

Hamar OK

37:00

+14:09

12:45

korriger

DSQ

Ketil Berge

Vestre Akers SK

28:16

korriger

36 60 54 51 50 39 40 44 42 46 38 47 5...

DSQ

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

29:22

korriger

36

DSQ

Nils-Petter Wiik

Driv IL

30:17

korriger

36

DSQ

Helge Lye

IL Tyrving

34:21

korriger

46 38

Brutt

Erik Moe

Heming Orientering

korriger

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

39:09

+0:00

15:03

korriger

2.

Unni Drage

Haugerud IF

42:26

+3:17

16:19

korriger

DSQ

Inger Skaug

Oppsal Orientering

37:24

korriger

55 34

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

27:34

+0:00

10:36

korriger

2.

Einar Hem

Lillomarka OL

28:54

+1:20

11:06

korriger

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

29:45

+2:11

11:26

korriger

4.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

29:47

+2:13

11:27

korriger

5.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

31:07

+3:33

11:58

korriger

6.

Per Fosser

Indre Østfold OK

31:44

+4:10

12:12

korriger

7.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

33:11

+5:37

12:45

korriger

8.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

34:36

+7:02

13:18

korriger

9.

Tor Drage

Haugerud IF

38:35

+11:01

14:50

korriger

10.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

55:20

+27:46

21:16

korriger

DSQ

Bjørn Egner

Heming Orientering

32:01

korriger

49

DSQ

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

39:37

korriger

45

DSQ

Leif Bråten

Heming Orientering

59:36

korriger

48

Klasse: H Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

23:09

+0:00

7:58

korriger

Klasse: D Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Kalleson Røed

Oppsal Orientering

23:08

korriger

Linea Kalleson Røed

Oppsal Orientering

21:46

korriger

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

21:32

korriger

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

15:09

korriger

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

15:37

korriger

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

20:16

korriger

Marie Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

15:38

korriger

Åse Lurås

Oppsal Orientering

32:21

korriger

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

28:31

korriger

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

18:32

korriger

Agnes Halvorsen

Nydalens SK

21:25

korriger

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

15:08

korriger

Helen McGrath

Noteam

18:05

korriger

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

28:06

korriger

Klasse: H Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

12:49

korriger

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

16:09

korriger

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

14:09

korriger

Olav Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

24:58

korriger

Eirik Rokke

Noteam

30:30

korriger

Birk Eidelbrekt Wold

Oppsal Orientering

28:03

korriger

Aksel Eide

Bækkelagets SK

15:32

korriger

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

21:20

korriger

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

19:35

korriger

Oskar Holtvedt

Bækkelagets SK

19:34

korriger

Oscar Johansen

Bækkelagets SK

24:59

korriger

Leon Knudsen

Oppsal Orientering

15:59

korriger

Odin Gammelli-Messel

IL Koll

38:42

korriger

Vilhelm S. Gilhuus-Moe

Oppsal Orientering

18:49

korriger

Ullern Speidergruppe

Ullern Speidergruppe

20:11

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2016, 09:07:39

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

495

Antall startet:

495