Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Lørdagsprint 9. april 2016

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Alm

Dansk Orienterings-Forbund

13:02

+0:00

4:13

korriger

2.

Kristine Fjellanger

NTNUI

14:21

+1:19

4:39

korriger

3.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Bækkelagets SK

14:22

+1:20

4:39

korriger

4.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

14:23

+1:21

4:40

korriger

5.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

15:03

+2:01

4:53

korriger

6.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

15:14

+2:12

4:56

korriger

7.

Mai Elin Watson

NTNUI

15:26

+2:24

5:00

korriger

8.

Karen Oline Kolstad

Freidig

15:37

+2:35

5:04

korriger

9.

Julie Størmer

NTNUI

15:44

+2:42

5:06

korriger

10.

Sara Profors

Frol IL

16:37

+3:35

5:23

korriger

11.

Aurora Fossøy

NTNUI

17:02

+4:00

5:31

korriger

12.

Maiki Jäädmaa

OK Võru

17:27

+4:25

5:39

korriger

13.

Merill Mägi

OK Kape

18:10

+5:08

5:53

korriger

14.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

18:16

+5:14

5:55

korriger

15.

Camilla Öhman

NTNUI

18:17

+5:15

5:56

korriger

16.

Arntraut Götsch

IL BUL-Tromsø

18:26

+5:24

5:59

korriger

17.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

22:46

+9:44

7:23

korriger

DSQ

Johanne Rakner

NTNUI

19:14

korriger

132

DNS

Gry Granstedt

NTNUI

korriger

DNS

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

korriger

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tim Robertson

Fossum IF

13:48

+0:00

3:48

korriger

2.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:00

+0:12

3:51

korriger

3.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

14:08

+0:20

3:53

korriger

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

14:10

+0:22

3:54

korriger

5.

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

14:11

+0:23

3:54

korriger

5.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

14:11

+0:23

3:54

korriger

7.

Øystein Kvaal Østerbø

IFK Lidingö SOK

14:12

+0:24

3:54

korriger

8.

Tue Lassen

OK Pan Århus

14:16

+0:28

3:55

korriger

9.

Chris Smithard

Deeside

14:23

+0:35

3:57

korriger

10.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

14:33

+0:45

4:00

korriger

11.

Sindre Johannessen

Freidig

14:36

+0:48

4:01

korriger

12.

Per Melander Often

NTNUI

14:44

+0:56

4:03

korriger

13.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

14:50

+1:02

4:05

korriger

14.

Terje Maroni

Byåsen IL

14:51

+1:03

4:05

korriger

15.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

14:52

+1:04

4:05

korriger

16.

Eivind Høydal

NTNUI

14:53

+1:05

4:06

korriger

17.

Bjørn Lundanes

NTNUI

15:00

+1:12

4:07

korriger

18.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:34

+1:46

4:17

korriger

18.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

15:34

+1:46

4:17

korriger

20.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

15:49

+2:01

4:21

korriger

21.

Øystein Haug

Frol IL

16:02

+2:14

4:25

korriger

22.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

17:14

+3:26

4:44

korriger

23.

Eirik Aal

NTNUI

17:35

+3:47

4:50

korriger

24.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:11

+4:23

5:00

korriger

25.

Lok Hin Ma

Varegg Fleridrett

19:19

+5:31

5:19

korriger

26.

Håvard Krey Hansen

OK Silsand

20:15

+6:27

5:34

korriger

26.

Bruno Nazário

Kristiansand OK

20:15

+6:27

5:34

korriger

28.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

20:29

+6:41

5:38

korriger

28.

Tim Uteng

OK Silsand

20:29

+6:41

5:38

korriger

30.

Ola Keiserås

IL Leik

21:19

+7:31

5:52

korriger

31.

Odd-Ivan Lorentsen

OK Silsand

22:05

+8:17

6:05

korriger

32.

Svein Harald Hansen

OK Silsand

26:01

+12:13

7:10

korriger

DSQ

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

14:43

korriger

134

DSQ

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

15:46

korriger

118 126

DSQ

Isak Bergset

NTNUI

15:52

korriger

132

DSQ

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

18:57

korriger

DNS

Ruben Olsen

OK Silsand

korriger

DNS

Paul Sirum

Frol IL

korriger

DNS

Yngve Skogstad

Frol IL

korriger

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

15:07

+0:00

4:54

korriger

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

15:09

+0:02

4:55

korriger

3.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

15:32

+0:25

5:02

korriger

4.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

15:44

+0:37

5:06

korriger

5.

Tonje Vassend

Fossum IF

15:55

+0:48

5:10

korriger

6.

Malin Sandstad

Freidig

16:06

+0:59

5:13

korriger

7.

Åshild Kolstad

Freidig

16:09

+1:02

5:14

korriger

8.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

16:15

+1:08

5:16

korriger

9.

Hannah Malmei

Sandnes IL (Rogaland)

16:16

+1:09

5:16

korriger

10.

Marie Line Furland

Sandnes IL (Rogaland)

16:35

+1:28

5:23

korriger

11.

Vera Melkild

Freidig

16:40

+1:33

5:24

korriger

12.

Heidi Therese Wiest

Vang OL

17:00

+1:53

5:31

korriger

13.

Julie Hjortland

Larvik OK

17:03

+1:56

5:32

korriger

14.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

17:05

+1:58

5:32

korriger

15.

Martha Kalvig Skogan

Bodø og Omegn IF Orientering

17:19

+2:12

5:37

korriger

16.

Maren Grande

Frol IL

17:24

+2:17

5:38

korriger

17.

Helene Omdal

NTNUI

17:36

+2:29

5:42

korriger

18.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

17:51

+2:44

5:47

korriger

19.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

18:05

+2:58

5:52

korriger

20.

Marthe Svihus

Sandnes IL (Rogaland)

18:09

+3:02

5:53

korriger

21.

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

18:33

+3:26

6:01

korriger

22.

Ingvild Torgersen

NTNUI

19:26

+4:19

6:18

korriger

23.

Kristine Ausen

NTNUI

20:01

+4:54

6:29

korriger

24.

Camilla Kalenius

Mo OK

20:14

+5:07

6:34

korriger

25.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

20:21

+5:14

6:36

korriger

26.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

20:27

+5:20

6:38

korriger

27.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

20:30

+5:23

6:39

korriger

28.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

20:55

+5:48

6:47

korriger

29.

Idun Bækken

Os IL

20:58

+5:51

6:48

korriger

30.

Oda Furuholmen

Bodø og Omegn IF Orientering

21:57

+6:50

7:07

korriger

31.

Andrine Viken

Byåsen IL

22:04

+6:57

7:09

korriger

32.

Pernille Opheim

Freidig

22:35

+7:28

7:19

korriger

33.

Silje Arntzen

NTNUI

27:50

+12:43

9:02

korriger

34.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

30:30

+15:23

9:54

korriger

DSQ

Ingvild Wang

Lillomarka OL

27:03

korriger

124 126 176 133 135 136 138 177

DNS

Kaja Bråten Løvald

Asker Skiklubb

korriger

DNS

Nina Asheim Birkeland

Halden SK

korriger

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

korriger

DNS

Marie Bakken Sørensen

Freidig

korriger

DNS

Marie Dale

Steinkjer OK

korriger

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Størmer

Fossum IF

14:52

+0:00

4:05

korriger

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

14:54

+0:02

4:06

korriger

3.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

15:00

+0:08

4:07

korriger

4.

Kasper Fosser

Heming Orientering

15:04

+0:12

4:09

korriger

5.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

15:16

+0:24

4:12

korriger

6.

Oskar Spets Storhov

Freidig

15:21

+0:29

4:13

korriger

7.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

15:22

+0:30

4:13

korriger

8.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

15:24

+0:32

4:14

korriger

9.

Oscar Lyngen

Frol IL

15:32

+0:40

4:16

korriger

10.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

15:46

+0:54

4:20

korriger

11.

Sebastian Daland

Kristiansand OK

15:54

+1:02

4:22

korriger

11.

Einar Melsom

Fossum IF

15:54

+1:02

4:22

korriger

13.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

15:55

+1:03

4:23

korriger

14.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

16:02

+1:10

4:25

korriger

15.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

16:08

+1:16

4:26

korriger

16.

Even-Johan Kaspersen

Mo OK

16:20

+1:28

4:29

korriger

17.

Kjetil Mølnvik

Freidig

16:25

+1:33

4:31

korriger

18.

Mathias Hermstad

Freidig

16:27

+1:35

4:31

korriger

19.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Fossum IF

16:29

+1:37

4:32

korriger

20.

Marius Pytten

Kristiansand OK

16:31

+1:39

4:33

korriger

20.

Erling Hjermstad

Fossum IF

16:31

+1:39

4:33

korriger

20.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

16:31

+1:39

4:33

korriger

23.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

16:47

+1:55

4:37

korriger

24.

Olivier Meyer

OLG Murten

17:04

+2:12

4:42

korriger

25.

Anders Haugskott

OL Trollelg

17:36

+2:44

4:50

korriger

26.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

18:00

+3:08

4:57

korriger

27.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

18:46

+3:54

5:10

korriger

28.

Brage Jørum

Byåsen IL

19:06

+4:14

5:15

korriger

29.

Vegard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

19:10

+4:18

5:16

korriger

30.

Espen Samuelsen Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

19:22

+4:30

5:20

korriger

31.

John Runde

Kristiansand OK

19:27

+4:35

5:21

korriger

32.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

19:46

+4:54

5:26

korriger

33.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

20:05

+5:13

5:31

korriger

34.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

21:49

+6:57

6:00

korriger

35.

Martin Borge Heir

Fossum IF

22:01

+7:09

6:03

korriger

36.

Thomas Kort

Nord-Østerdal OK

22:04

+7:12

6:04

korriger

DSQ

Einar Ekeland

Oddersjaa SSK

16:50

korriger

118

DSQ

Mathias Vindal

Freidig

17:23

korriger

134

DSQ

Henrik Upsal

NTNUI

30:18

korriger

117 118 134 136 137 177 50 60

DNS

Ole Kostøl

Kristiansand OK

korriger

DNS

Håkon Grande

Verdal OK

korriger

DNS

Trygve Lægran

Steinkjer OK

korriger

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

15:44

+0:00

5:06

korriger

2.

Dina Reitan

Freidig

17:14

+1:30

5:35

korriger

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

17:29

+1:45

5:40

korriger

4.

Frida Haugskott

OL Trollelg

17:31

+1:47

5:41

korriger

5.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

17:50

+2:06

5:47

korriger

6.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

17:54

+2:10

5:48

korriger

7.

Ingrid Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

18:39

+2:55

6:03

korriger

8.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

18:54

+3:10

6:08

korriger

9.

Jorun Bækken

Os IL

19:19

+3:35

6:16

korriger

10.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

19:30

+3:46

6:19

korriger

11.

Tale Tannvik Skei

Freidig

20:05

+4:21

6:31

korriger

12.

Vilde Lereim Storli

Freidig

20:23

+4:39

6:37

korriger

13.

Eli Kolstad

Mo OK

20:54

+5:10

6:47

korriger

14.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

21:02

+5:18

6:49

korriger

15.

Ane Malene Kolstad

Freidig

21:42

+5:58

7:02

korriger

16.

Maren Viken

Byåsen IL

22:46

+7:02

7:23

korriger

17.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

24:59

+9:15

8:06

korriger

18.

Anna Renolen

Wing OK

25:47

+10:03

8:22

korriger

19.

Thea Land

Konnerud IL

31:58

+16:14

10:22

korriger

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

korriger

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

16:28

+0:00

4:32

korriger

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

16:56

+0:28

4:39

korriger

3.

Even Lindaas

Vang OL

17:25

+0:57

4:47

korriger

4.

Vegard Kittilsen

Freidig

17:26

+0:58

4:48

korriger

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

18:34

+2:06

5:06

korriger

6.

Kristian Pytten

Kristiansand OK

18:41

+2:13

5:08

korriger

7.

Jostein Svaland Dale

OL Vallset/Stange

18:47

+2:19

5:10

korriger

8.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

18:55

+2:27

5:12

korriger

8.

Tobias Alstad

Frol IL

18:55

+2:27

5:12

korriger

10.

Mats Eidsmo

Freidig

19:03

+2:35

5:14

korriger

10.

David Runde

Kristiansand OK

19:03

+2:35

5:14

korriger

12.

Elias Bergset

IL Veten

19:48

+3:20

5:27

korriger

13.

Jonas Grønli

Freidig

20:22

+3:54

5:36

korriger

14.

Are Lodgaard

Byåsen IL

20:30

+4:02

5:38

korriger

15.

Mikkel Holt

Freidig

20:38

+4:10

5:41

korriger

16.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

20:39

+4:11

5:41

korriger

17.

Jonas Vindal

Wing OK

20:40

+4:12

5:41

korriger

18.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:47

+5:19

6:00

korriger

19.

Håkon Holstad

Freidig

22:09

+5:41

6:06

korriger

20.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

23:02

+6:34

6:20

korriger

21.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

25:03

+8:35

6:54

korriger

22.

Jostein Rø

Freidig

25:37

+9:09

7:03

korriger

23.

Petter Andreas Lona

Wing OK

27:11

+10:43

7:29

korriger

24.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

27:36

+11:08

7:36

korriger

25.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

27:55

+11:27

7:41

korriger

26.

Kasper Ramlo

Os IL

29:34

+13:06

8:08

korriger

27.

Mats Lindaas

Elverum OK

31:33

+15:05

8:41

korriger

28.

William P Walseth

Malvik IL

35:12

+18:44

9:41

korriger

DSQ

Matias Nissen

Freidig

17:47

korriger

117

DSQ

Nikolai Renolen

Wing OK

29:10

korriger

123

DNS

Alexander Repstad Storemyr

IL Hauken

korriger

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

korriger

DNS

August Maske

Freidig

korriger

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

17:58

+0:00

5:50

korriger

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

18:11

+0:13

5:54

korriger

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

18:32

+0:34

6:01

korriger

4.

Isa Heggedal

Konnerud IL

18:52

+0:54

6:07

korriger

5.

Marit Haavardsholm

Sandnes IL (Rogaland)

19:20

+1:22

6:16

korriger

6.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

19:55

+1:57

6:27

korriger

6.

Tone Almås

IL Leik

19:55

+1:57

6:27

korriger

8.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

20:16

+2:18

6:34

korriger

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

20:40

+2:42

6:42

korriger

10.

Doris Stien Kaspersen

Mo OK

22:48

+4:50

7:24

korriger

11.

Heidi Østli

Raumar Orientering

24:43

+6:45

8:01

korriger

12.

Liv Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

27:59

+10:01

9:05

korriger

13.

Gro Ellegaard

Vang OL

33:46

+15:48

10:57

korriger

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK

27:57

korriger

132

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:06

+0:00

4:26

korriger

2.

Jens Even Storhov

Freidig

18:14

+2:08

5:01

korriger

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

20:40

+4:34

5:41

korriger

4.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:34

+5:28

5:56

korriger

5.

Eivind Lona

Wing OK

21:41

+5:35

5:58

korriger

6.

Terje Midtbø

Wing OK

22:08

+6:02

6:05

korriger

7.

Kjell Maroni

Byåsen IL

22:42

+6:36

6:15

korriger

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:44

+6:38

6:15

korriger

9.

Tor Ivar Christiansen

OL Tønsberg og omegn

23:29

+7:23

6:28

korriger

10.

Arild Heggeset

Freidig

24:26

+8:20

6:43

korriger

11.

Sturle Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

24:51

+8:45

6:50

korriger

12.

Stig Wiest

Vang OL

30:26

+14:20

8:23

korriger

13.

Morten Engebretsen

Raumar Orientering

37:58

+21:52

10:27

korriger

DSQ

Lauri Lahtmäe

OK Kape

18:01

korriger

177

DSQ

Tore Kolstad

Mo OK

22:49

korriger

125

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

26:54

+0:00

7:24

korriger

2.

Arnulf Villmo

Korgen IL

27:01

+0:07

7:26

korriger

3.

Magnus Landstad

Freidig

28:16

+1:22

7:47

korriger

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

30:50

+3:56

8:29

korriger

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

31:29

+4:35

8:40

korriger

6.

Robert Strøm

Wing OK

32:20

+5:26

8:54

korriger

7.

Roar Forbord

Malvik IL

36:43

+9:49

10:06

korriger

DNS

Bjørn Berger

Byåsen IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 april 2016, 10:55:03

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

232

Antall startet:

213