Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Parkløpet 27. april 2016

Klasse: Jenter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Synne Schei Danevad

Ås IL

2:24

korriger

Astri Bredal-Knutsen

korriger

Matilda Lilleng Steyhert

INA, NMBU

korriger

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

2:24

korriger

Karen Johnsen

Noteam

korriger

Johanne Johnsen

Noteam

korriger

Camilla Lundqvist

Ås IL

2:23

korriger

Klasse: Gutter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Eikemo

Ås IL

korriger

Vegard Gaustad

Ås IL

2:55

korriger

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

2:48

korriger

Odin Schei Danevad

Ås IL

korriger

Pål Moen

Ås-NMBU Orientering

korriger

Johannes Gaustad

korriger

Martin Klaren Nielsen

korriger

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

2:11

korriger

Eivind Aakra Indahl

Ski IL

2:28

korriger

Astrid Indahl

Ski IL

korriger

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

korriger

Marte Johnsen

Noteam

korriger

Henrik Nessa Brean

Ås IL

korriger

Jørgen Nessa

Ås IL

korriger

Klasse: Jenter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Hellum

Bækkelagets SK

4:06

4:06

korriger

Astrid Skjevdal

Ås IL

4:26

4:26

korriger

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

4:12

4:12

korriger

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

5:10

5:10

korriger

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

4:13

4:13

korriger

Sunniva Indahl

Ski IL

4:09

4:09

korriger

Klasse: Gutter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Kleven Moe

DFI

4:56

4:56

korriger

Håkon Emiil Heir

Ås IL

3:45

3:45

korriger

Torjus Olai Heir

Ås IL

4:10

4:10

korriger

Birk Lilleheier

Ås IL

4:33

4:33

korriger

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

4:21

4:21

korriger

Mathias Granhus

Ås IL

7:40

7:40

korriger

Sondre Lundqvist

Ås IL

4:23

4:23

korriger

Petter Strandrud

Ås IL

4:40

4:40

korriger

Klasse: Jenter 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Grande

Ås IL

4:15

+0:00

4:15

korriger

2.

Mia Tveite

Ås IL

4:31

+0:16

4:31

korriger

3.

Torhild Indahl

Ski IL

5:11

+0:56

5:11

korriger

4.

Kanutie Samset

Ås IL

5:58

+1:43

5:58

korriger

5.

Lisa Strandrud

Ås IL

7:36

+3:21

7:36

korriger

DNS

Andrea Røkenes

Bækkelagets SK

korriger

DNS

Emma Børset

Bækkelagets SK

korriger

Klasse: Gutter 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Tveite

Ås IL

3:41

+0:00

3:41

korriger

2.

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

3:56

+0:15

3:56

korriger

3.

Sverre Krogh

4:43

+1:02

4:43

korriger

4.

Eirik Eikemo

Ås IL

4:57

+1:16

4:57

korriger

Klasse: Jenter 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Glende

Ås IL Håndball

8:42

+0:00

4:21

korriger

2.

Guro Tubaas Glende

Ås u.skole - FYSAK

8:42

+0:00

4:21

korriger

3.

Eline Skjevdal

Ås IL

9:16

+0:34

4:38

korriger

4.

Marie Lucie Hopland

Ås IL

10:12

+1:30

5:06

korriger

5.

Julie Anne Nielsen

10:13

+1:31

5:06

korriger

6.

Ulrikke Jantzen

10:40

+1:58

5:20

korriger

DNS

Tiril Lilleheier

Ås IL

korriger

DNS

Thea Glende

Ås IL Håndball

korriger

DNS

Anne Mo Krogh

korriger

DNS

Emma Koch

korriger

Klasse: Gutter 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

7:14

+0:00

3:37

korriger

2.

Vegard Aarstad

Ås IL

7:45

+0:31

3:52

korriger

3.

Even Wollebek

Ås IL

8:37

+1:23

4:18

korriger

4.

Øystein Thorshov

Ås IL

8:43

+1:29

4:21

korriger

5.

Jan Martin Skagset

Ås ungdomsskole

9:14

+2:00

4:37

korriger

6.

Trym Gjevestad

Ås u.skole - FYSAK

10:19

+3:05

5:09

korriger

DNS

Sondre Røkenes

Bækkelagets SK

korriger

Klasse: Jenter 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Lilleheier

Ås IL

7:49

+0:00

3:54

korriger

2.

Tora Skog

Ås IL

7:56

+0:07

3:58

korriger

3.

Ragnhild Valine Bergsholm

Ås IL

8:19

+0:30

4:09

korriger

4.

Hanna Hegstad

Ås IL

9:12

+1:23

4:36

korriger

5.

Rikke Gundersen

Ås u.skole - FYSAK

13:00

+5:11

6:30

korriger

Klasse: Gutter 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Shridal Patil

Ås ungdomsskole

8:27

+0:00

4:13

korriger

2.

Jørgen Hoelstad

Ås u.skole - FYSAK

9:28

+1:01

4:44

korriger

DNS

Emil Bakke

Ås u.skole - FYSAK

korriger

DNS

Ole Didrik Krogh

korriger

Klasse: 2 km uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Solberg

Ås IL

korriger

Kristoffer Utne Hagen

Ås u.skole - FYSAK

korriger

Audun A. R. Alhassan

Ås u.skole - FYSAK

korriger

William Grønsten

Ås u.skole - FYSAK

korriger

Benjamin FjellerSchultz

Ås u.skole - FYSAK

korriger

Jostein Lind Aanby

Ås u.skole - FYSAK

korriger

Marcus Abrahamsen

Ås u.skole - FYSAK

korriger

Thalia Bischof

Ås ungdomsskole

korriger

Christian Magnus Løken

Ås ungdomsskole

korriger

Charlotte Schei Grande

Ås ungdomsskole

korriger

Siri Lovise Frantzen Nestegard

Ås ungdomsskole

korriger

Leon Lorang Moe

Ås ungdomsskole

korriger

Jonas Basteson

Ås ungdomsskole

korriger

Klasse: Menn jr 17-19 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yonas Tesfamichael Teklemariam

Ås IL

10:29

+0:00

3:29

korriger

2.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

10:36

+0:07

3:32

korriger

3.

Axel Holth-Siegel

Ås IL Friidrett

10:47

+0:18

3:35

korriger

4.

Rasmus Vatne

11:48

+1:19

3:56

korriger

5.

Thomas Sawe

INA, NMBU

16:08

+5:39

5:22

korriger

Klasse: Kvinner 20-99 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Nymoen Paulsen

Ås IL

12:18

+0:00

4:06

korriger

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

12:25

+0:07

4:08

korriger

3.

Vilde Ryen

Ås IL

12:25

+0:07

4:08

korriger

4.

Maria Sibbern

Ås IL

13:36

+1:18

4:32

korriger

5.

Sylvi Thorstenson

14:34

+2:16

4:51

korriger

6.

Ågot Aakra

INA/Ski IL

15:31

+3:13

5:10

korriger

7.

E Neslin

15:41

+3:23

5:13

korriger

8.

Anna Waage Rasmussen

Raumar Orientering

16:01

+3:43

5:20

korriger

9.

Lauren Guido

NMBU- Noragric student

16:13

+3:55

5:24

korriger

10.

Maria Støle

16:23

+4:05

5:27

korriger

11.

Mari Jensen Aas

NMBUI

17:14

+4:56

5:44

korriger

12.

Yennie Bredin

INA, NMBU

17:14

+4:56

5:44

korriger

13.

Solrun Karlsen Lie

INA, NMBU

18:43

+6:25

6:14

korriger

14.

Live Høgelid

18:44

+6:26

6:14

korriger

15.

Lene Halfdansen

Nesodden IF

18:53

+6:35

6:17

korriger

DNS

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: Menn 20-99 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Løchting

IK Tjalve

9:25

+0:00

3:08

korriger

2.

Erik Rullestad

Haugesund IL

10:07

+0:42

3:22

korriger

3.

Stian Stensland

Ås IL/INA NMBU

10:38

+1:13

3:32

korriger

4.

Vetle Brekmo

Lillehammer IF

10:48

+1:23

3:36

korriger

5.

Anders Oxlund Enoksen

Mannskoret Over Rævne

10:54

+1:29

3:38

korriger

6.

Eirik Farstad

Burfjord IL - Indøk NMBU

11:00

+1:35

3:40

korriger

7.

Nils Berg

Rustad IL

11:19

+1:54

3:46

korriger

8.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

11:25

+2:00

3:48

korriger

9.

Erlend Isachsen

NMBUI

11:39

+2:14

3:53

korriger

10.

Tord Reinaas

Spona IL

11:44

+2:19

3:54

korriger

11.

Magnus Thøgersen

11:45

+2:20

3:55

korriger

12.

Ole Martin Bollandsås

INA, NMBU

12:15

+2:50

4:05

korriger

13.

Janis Vetter

12:17

+2:52

4:05

korriger

14.

Halvor Steinsholt

Ås IL

12:18

+2:53

4:06

korriger

15.

Kenneth Aschehoug

JIL Oslo

12:23

+2:58

4:07

korriger

16.

Eivind Myrvold

Ås battlers NMBUI

12:31

+3:06

4:10

korriger

17.

Jon-Vidar Gaustad

12:32

+3:07

4:10

korriger

18.

Jon Fredrik Strandrud

Ås IL

12:35

+3:10

4:11

korriger

19.

Kåre Storbråten

Rustad IL

13:06

+3:41

4:22

korriger

20.

Rafal Chudy

INA, NMBU

13:15

+3:50

4:25

korriger

21.

Jarle Andre Johansen

Kilehagen 16

13:17

+3:52

4:25

korriger

22.

Øyvind W. Selboe

HH

13:44

+4:19

4:34

korriger

23.

Eirik Nordhagen

Ås IL

13:54

+4:29

4:38

korriger

24.

Tobias Bjerkomp

14:23

+4:58

4:47

korriger

25.

Kristian Olsen

Mannskoret Over Rævne

14:56

+5:31

4:58

korriger

26.

Dawit

INA, NMBU

15:02

+5:37

5:00

korriger

27.

Vegard Holmefjord

15:05

+5:40

5:01

korriger

28.

Daniel Mania

Ås-NMBU orientering

16:33

+7:08

5:31

korriger

29.

Reidar Borgstrøm

INA, NMBU

26:59

+17:34

8:59

korriger

Brutt

Greyson Nyamoga

INA, NMBU

korriger

Løp 1 runde

DNS

Svein Sandvik

Ås IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 april 2016, 19:31:44

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

137

Antall startet:

126