Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2016Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 3, Børsåsen 27. april 2016

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Espen Rammberg

Frol IL

20:37

korriger

Amalie Skjetnemark

Frol IL

20:35

korriger

Ingeborg Skjetnemark

Frol IL

36:05

korriger

Ola Venås Skogås

Frol IL

17:31

korriger

June Munkeby

Frol IL

36:01

korriger

Mathias Jacobsen

Frol IL

33:59

korriger

Marita Øyen

Frol IL

korriger

Janne Stubbmo

Frol IL

korriger

Arild Stubbmo

Frol IL

korriger

Ane Hallset

Frol IL

19:00

korriger

Julie Malene Vestheim

Frol IL

19:02

korriger

Sander Matberg

Frol IL

40:41

korriger

Lene Jacobsen

Frol IL

korriger

Astrid Kvam

Frol IL

korriger

Mathias Eriksen

Frol IL

13:33

korriger

Thea Hamstad Amdahl

Frol IL

34:57

korriger

Noah Sebastian Almestad

Frol IL

30:28

korriger

Bernard Heimro Sunde

Frol IL

27:13

korriger

Hallvard Steffenreim

Frol IL

27:15

korriger

Fritjof Sandstad

Frol IL

korriger

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

40:13

korriger

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

42:17

korriger

Petter Viken

Frol IL

15:56

korriger

Thea Henrikø

Frol IL

27:38

korriger

Anja Helene Kvitvang Taraldsen

Frol IL

33:03

korriger

Ole A Hustad

Frol IL

33:22

korriger

Jonas Alstad

Frol IL

12:08

korriger

Daniel Alstad

Frol IL

28:51

korriger

Kristian Alstad

Frol IL

34:18

korriger

Odd Anders Alstad

Frol IL

korriger

Ann Kristin Alstad

Frol IL

korriger

Janne Granamo

Frol IL

korriger

Selma Langøygar

Frol IL

37:30

korriger

Live Marie Langøygard

Frol IL

37:22

korriger

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

32:21

korriger

Heine Øyan

Frol IL

21:00

korriger

Live Hundal

Frol IL

27:19

korriger

Viggo Hundal

Frol IL

korriger

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

25:56

korriger

Ludvig Langøygard

Frol IL

26:09

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

19:36

+0:00

korriger

2.

Tore Tofte

Frol IL

19:54

+0:18

korriger

3.

Oda Hundal

Frol IL

21:45

+2:09

korriger

4.

Erik Imsland

Frol IL

23:00

+3:24

korriger

5.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

28:01

+8:25

korriger

6.

Vebjørn Hundal

Frol IL

28:29

+8:53

korriger

7.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

29:11

+9:35

korriger

8.

Jens Scherjon

Frol IL

31:12

+11:36

korriger

9.

Nikoline Munkeby

Frol IL

31:15

+11:39

korriger

10.

Martine Hegglund

Frol IL

31:20

+11:44

korriger

11.

Emma Trøite

Frol IL

31:22

+11:46

korriger

12.

Nora Forseth

Frol IL

31:27

+11:51

korriger

13.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

31:56

+12:20

korriger

14.

Mats Okkenhaug

Frol IL

32:21

+12:45

korriger

15.

Marianne Mathisen

Frol IL

32:37

+13:01

korriger

16.

Kirsten Toubro

Frol IL

33:40

+14:04

korriger

17.

Markus Okkenhaug

Frol IL

33:47

+14:11

korriger

18.

Cecilie Aaseng

Frol IL

34:11

+14:35

korriger

19.

Mattis Hamland Andersen

Frol IL

36:27

+16:51

korriger

20.

Tobias Eines Andersen

Frol IL

37:32

+17:56

korriger

21.

Ida Eines Andersen

Frol IL

38:22

+18:46

korriger

22.

Gunn Mary Andersen

Frol IL

38:25

+18:49

korriger

23.

Ståle Johansen

Verdal OK

38:44

+19:08

korriger

24.

Kaja Hamland

Frol IL

39:18

+19:42

korriger

25.

Selma Skjulsvik

Frol IL

40:05

+20:29

korriger

26.

Grethe Smestad

Frol IL

42:17

+22:41

korriger

27.

Ole Andreas Veske

OK Skøynar

43:43

+24:07

korriger

28.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

52:03

+32:27

korriger

29.

Terje Rennan

Frol IL

52:04

+32:28

korriger

30.

Hege Berg

Frol IL

59:58

+40:22

korriger

31.

Inger Myren

Frol IL

59:59

+40:23

korriger

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erle Eines

Frol IL

korriger

Margunn Andersen

Frol IL

korriger

Marius Andersen

Frol IL

korriger

Laila Munkeby

Frol IL

korriger

Torje Munkeby

Frol IL

korriger

Thea Myhr Hegglund

Frol IL

korriger

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

25:24

+0:00

korriger

2.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

26:58

+1:34

korriger

3.

Petter Lynum

Frol IL

27:20

+1:56

korriger

4.

Magnhild Forseth

Frol IL

27:33

+2:09

korriger

5.

Torbjørn Sirum

Frol IL

29:09

+3:45

korriger

6.

Tore Heggem

Frol IL

29:55

+4:31

korriger

7.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

30:32

+5:08

korriger

8.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

31:09

+5:45

korriger

9.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

31:45

+6:21

korriger

10.

Ludvik Kringen Bye

Frol IL

39:44

+14:20

korriger

11.

Andreas Knoph Bye

Frol IL

39:48

+14:24

korriger

12.

Randi Haugskott

Frol IL

39:55

+14:31

korriger

13.

Hans Lund

Frol IL

42:25

+17:01

korriger

14.

Sverre Matberg

Frol IL

46:36

+21:12

korriger

15.

Linnea Sandvik

Frol IL

49:28

+24:04

korriger

16.

Linnea Munkeby

Frol IL

49:32

+24:08

korriger

17.

Atle Bakken

Frol IL

51:00

+25:36

korriger

18.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

52:49

+27:25

korriger

19.

Else Sirum

Frol IL

52:54

+27:30

korriger

20.

Andreas Sandberg

Frol IL

55:45

+30:21

korriger

DSQ

Arne Marius Munkeby

Frol IL

29:42

korriger

88 90 91 92 93 140

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Freddy Roger Moen

Frol IL

korriger

Gudlaug Reinås

Frol IL

korriger

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

korriger

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

33:44

+0:00

korriger

2.

Eirik Minsås

Frol IL

40:17

+6:33

korriger

3.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

47:30

+13:46

korriger

4.

Brage Reinås

Frol IL

47:48

+14:04

korriger

5.

Espen Sundsvik

Frol IL

50:00

+16:16

korriger

6.

Julie kristoffersen

Frol IL

55:03

+21:19

korriger

7.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

1:01:31

+27:47

korriger

8.

Ragnhild Lynum

Frol IL

1:06:22

+32:38

korriger

9.

Marianne Langøygard

Frol IL

1:12:10

+38:26

korriger

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

26:23

+0:00

korriger

2.

Jo Severin Matberg

Frol IL

30:44

+4:21

korriger

3.

Arne Grevskott

Frol IL

31:40

+5:17

korriger

4.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

32:05

+5:42

korriger

5.

Robert Ressem

Frol IL

33:41

+7:18

korriger

6.

Rolf Alstad

Frol IL

43:19

+16:56

korriger

7.

Asmund Bjørshol

Frol IL

44:11

+17:48

korriger

8.

Ivar Reinås

Frol IL

54:25

+28:02

korriger

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

39:27

korriger

144 147 146 148 83 85

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

28:01

+0:00

korriger

2.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

35:35

+7:34

korriger

3.

Stian Sundsvik

Frol IL

37:59

+9:58

korriger

4.

Paul Sirum

Frol IL

38:01

+10:00

korriger

5.

Gunnar Vatn

Frol IL

38:04

+10:03

korriger

6.

Håvard Dybdal

Frol IL

50:12

+22:11

korriger

7.

Astrid Vassenden

Frol IL

58:51

+30:50

korriger

8.

Håvard Solvin

Frol IL

1:11:26

+43:25

korriger

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Grande

Frol IL

17:17

+0:00

korriger

2.

Jostein Nordvoll

Frol IL

+0:0-17

korriger

2.

Randi Ulseth

Frol IL

+0:0-17

korriger

2.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

+0:0-17

korriger

2.

Harald Bakken

Frol IL

+0:0-17

korriger

2.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

+0:0-17

korriger

2.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

+0:0-17

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 september 2016, 20:14:04

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

134

Antall startet:

134