Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Folloløpet med KM sprint og Trimtex Cup 1. mai 2016

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

31:32

22:12

korriger

Malin Michelsen

Fossum IF

27:04

19:03

korriger

Helene Scheele

Nydalens SK

16:56

11:55

korriger

DNS

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

17:27

+0:00

9:08

korriger

2.

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

17:34

+0:07

9:11

korriger

3.

Elise Thorseng

Fossum IF

18:21

+0:54

9:36

korriger

4.

Eileen Bjanes

IL Tyrving

18:38

+1:11

9:45

korriger

5.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

19:40

+2:13

10:17

korriger

6.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

19:52

+2:25

10:24

korriger

7.

Ingvild Berner Myhre

Fossum IF

21:29

+4:02

11:14

korriger

8.

Signe Holo

Fossum IF

22:19

+4:52

11:41

korriger

9.

Marielle Michelsen

Fossum IF

23:22

+5:55

12:14

korriger

10.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

24:25

+6:58

12:47

korriger

11.

Tuva Høyer

Fossum IF

24:44

+7:17

12:56

korriger

12.

Shannon Bruvold Dinneen

Fossum IF

24:58

+7:31

13:04

korriger

13.

Maja Weedon Fekjær

Måren OK

25:45

+8:18

13:28

korriger

14.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

26:58

+9:31

14:07

korriger

15.

Tia Zelow Bliksmark

Fossum IF

28:25

+10:58

14:52

korriger

DNS

Sara Martini

Asker Skiklubb

korriger

DNS

Anna Mæhre Torjussen

Fossum IF

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Scheele

Nydalens SK

18:20

+0:00

8:19

korriger

2.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

19:10

+0:50

8:42

korriger

3.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

19:21

+1:01

8:47

korriger

4.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

19:27

+1:07

8:50

korriger

5.

Pia Young Vik

Nydalens SK

19:50

+1:30

9:00

korriger

6.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

20:22

+2:02

9:15

korriger

7.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

21:00

+2:40

9:32

korriger

8.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

21:37

+3:17

9:49

korriger

9.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

21:52

+3:32

9:56

korriger

10.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

21:57

+3:37

9:58

korriger

11.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

22:22

+4:02

10:10

korriger

12.

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

22:44

+4:24

10:20

korriger

13.

Ea Lunøe

Nydalens SK

24:15

+5:55

11:01

korriger

14.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

24:46

+6:26

11:15

korriger

15.

Mari Brende

Fossum IF

25:05

+6:45

11:24

korriger

16.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

25:35

+7:15

11:37

korriger

17.

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

25:49

+7:29

11:44

korriger

18.

Ina Martini

Asker Skiklubb

27:05

+8:45

12:18

korriger

19.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

27:06

+8:46

12:19

korriger

20.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

27:32

+9:12

12:30

korriger

21.

Frida Solsrud

Nydalens SK

27:49

+9:29

12:38

korriger

22.

Luciana Maria Svads

Måren OK

27:53

+9:33

12:40

korriger

23.

Live Østvold

Heming Orientering

28:16

+9:56

12:50

korriger

24.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

28:39

+10:19

13:01

korriger

25.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

28:47

+10:27

13:04

korriger

26.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

28:59

+10:39

13:10

korriger

27.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

29:07

+10:47

13:14

korriger

28.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

29:27

+11:07

13:23

korriger

29.

Diane Ninauve-Jutulstad

Bækkelagets SK

30:24

+12:04

13:49

korriger

30.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

32:31

+14:11

14:46

korriger

31.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

33:10

+14:50

15:04

korriger

32.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

33:30

+15:10

15:13

korriger

33.

Andrea Luna Guanio Risberg

Måren OK

42:50

+24:30

19:28

korriger

DSQ

Yngvild Langedal Breivik

Nydalens SK

21:11

korriger

132

DSQ

Iris Holst

IL Tyrving

22:20

korriger

123

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

18:42

+0:00

8:14

korriger

2.

Åsne Holo

Fossum IF

18:52

+0:10

8:18

korriger

3.

Marie Liland

Nydalens SK

19:05

+0:23

8:24

korriger

4.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

19:15

+0:33

8:28

korriger

4.

Jenny Baklid

Konnerud IL

19:15

+0:33

8:28

korriger

6.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

19:21

+0:39

8:31

korriger

7.

Pernille Katla

Fossum IF

19:22

+0:40

8:31

korriger

7.

Maren Norderud

IL Tyrving

19:22

+0:40

8:31

korriger

9.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

19:31

+0:49

8:35

korriger

10.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

19:54

+1:12

8:45

korriger

11.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

20:12

+1:30

8:53

korriger

12.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

20:41

+1:59

9:06

korriger

13.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

20:49

+2:07

9:10

korriger

14.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

21:04

+2:22

9:16

korriger

15.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

21:19

+2:37

9:23

korriger

16.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

21:21

+2:39

9:24

korriger

17.

Ragne Norrud

Fossum IF

21:27

+2:45

9:26

korriger

18.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

21:34

+2:52

9:30

korriger

19.

Tale Strand

Kongsberg OL

21:51

+3:09

9:37

korriger

20.

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

21:52

+3:10

9:37

korriger

21.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

21:54

+3:12

9:38

korriger

22.

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

22:24

+3:42

9:52

korriger

23.

Carmen Dirro

Måren OK

23:01

+4:19

10:08

korriger

24.

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

23:08

+4:26

10:11

korriger

25.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

23:12

+4:30

10:13

korriger

26.

Linn Mei Waaler

Måren OK

24:36

+5:54

10:50

korriger

27.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

24:48

+6:06

10:55

korriger

28.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

26:24

+7:42

11:37

korriger

29.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

27:31

+8:49

12:07

korriger

30.

Thea Land

Konnerud IL

28:04

+9:22

12:21

korriger

31.

Matilde Holen

Østmarka OK

29:22

+10:40

12:56

korriger

DNS

Ingrid Hasaas

Fossum IF

korriger

DNS

Ingrid Madslien

Nydalens SK

korriger

DNS

Ingvild Høydal

Nydalens SK

korriger

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

18:45

+0:00

7:35

korriger

2.

Synne Strand

Asker Skiklubb

19:15

+0:30

7:47

korriger

3.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

19:30

+0:45

7:53

korriger

4.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

19:46

+1:01

8:00

korriger

5.

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

20:33

+1:48

8:19

korriger

6.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

20:43

+1:58

8:23

korriger

7.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

21:07

+2:22

8:32

korriger

8.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

21:14

+2:29

8:35

korriger

9.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

21:45

+3:00

8:48

korriger

10.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

22:02

+3:17

8:55

korriger

11.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

22:12

+3:27

8:59

korriger

12.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

22:25

+3:40

9:04

korriger

13.

Anine Hallén

Nydalens SK

23:18

+4:33

9:25

korriger

14.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

24:14

+5:29

9:48

korriger

15.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

24:17

+5:32

9:49

korriger

16.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

25:47

+7:02

10:26

korriger

17.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

26:41

+7:56

10:48

korriger

18.

Marie Ullevålseter

Nydalens SK

26:43

+7:58

10:48

korriger

DSQ

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

24:41

korriger

143

DSQ

Ronja Heller

Bækkelagets SK

48:08

korriger

143

DNS

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

korriger

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

korriger

DNS

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

korriger

DNS

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

korriger

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

20:53

+0:00

8:13

korriger

2.

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

21:08

+0:15

8:19

korriger

3.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

21:20

+0:27

8:23

korriger

4.

Kristin Brekke

Lillomarka OL

25:21

+4:28

9:58

korriger

DNS

Arianna Taufer

Nydalens SK

korriger

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

18:08

+0:00

6:49

korriger

2.

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

18:44

+0:36

7:02

korriger

3.

Ina Westerlund

Nydalens SK

20:03

+1:55

7:32

korriger

4.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

23:33

+5:25

8:51

korriger

5.

Cristina Luis

Nydalens SK

23:52

+5:44

8:58

korriger

6.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

24:02

+5:54

9:02

korriger

7.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

26:05

+7:57

9:48

korriger

8.

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

29:21

+11:13

11:02

korriger

DSQ

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

20:49

korriger

DNS

Kristine Berglia

Eiker OL

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

21:17

+0:00

9:22

korriger

2.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

21:25

+0:08

9:26

korriger

3.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

21:31

+0:14

9:28

korriger

4.

Karianne Katla

Fossum IF

21:58

+0:41

9:40

korriger

5.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

23:32

+2:15

10:22

korriger

6.

Nora Skauen

IL Tyrving

24:17

+3:00

10:41

korriger

7.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

25:59

+4:42

11:26

korriger

8.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

26:43

+5:26

11:46

korriger

9.

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

27:31

+6:14

12:07

korriger

10.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

28:10

+6:53

12:24

korriger

11.

Marianne Reusch

Heming Orientering

29:14

+7:57

12:52

korriger

12.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

30:07

+8:50

13:16

korriger

13.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

30:17

+9:00

13:20

korriger

14.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

31:07

+9:50

13:42

korriger

15.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

34:09

+12:52

15:02

korriger

DSQ

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

28:06

korriger

140

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Madslien

Nydalens SK

18:16

+0:00

8:57

korriger

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

18:46

+0:30

9:11

korriger

3.

Alix Young Vik

Nydalens SK

20:28

+2:12

10:01

korriger

4.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

20:38

+2:22

10:06

korriger

5.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

21:05

+2:49

10:20

korriger

6.

Tove Heimdal

Konnerud IL

21:21

+3:05

10:27

korriger

7.

Eldri Holo

Fossum IF

21:29

+3:13

10:31

korriger

8.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

21:51

+3:35

10:42

korriger

9.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

22:05

+3:49

10:49

korriger

10.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

23:15

+4:59

11:23

korriger

11.

Helena Stubberud

Nydalens SK

24:28

+6:12

11:59

korriger

12.

Mette Hallén

Nydalens SK

25:11

+6:55

12:20

korriger

13.

Anne-Elise Edstrøm

Oppsal Orientering

27:05

+8:49

13:16

korriger

14.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

30:00

+11:44

14:42

korriger

DNS

Marianne Hjermstad

Fossum IF

korriger

DNS

Anne Madslien

Nydalens SK

korriger

DNS

Kari Elisabeth Natvig

Nittedal OL

korriger

DNS

Line Telje Høydal

Nydalens SK

korriger

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

24:24

+0:00

12:42

korriger

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

31:20

+0:00

16:19

korriger

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

33:19

+1:59

17:21

korriger

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lauritz Brunborg

Nittedal OL

19:29

13:43

korriger

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

22:04

15:32

korriger

Erlend Otterlei

Østmarka OK

13:33

9:32

korriger

DNS

Mathias Linløkken

Østmarka OK

19:27

korriger

DNS

Håvard Endresen

Måren OK

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ladim

OK Moss

14:48

+0:00

7:44

korriger

2.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

15:30

+0:42

8:06

korriger

3.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

16:43

+1:55

8:45

korriger

4.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

17:16

+2:28

9:02

korriger

5.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

17:34

+2:46

9:11

korriger

6.

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

18:13

+3:25

9:32

korriger

7.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

18:29

+3:41

9:40

korriger

8.

Oliver Nilsen

Fossum IF

21:43

+6:55

11:22

korriger

9.

Knut Kolltveit Sørlie

Fossum IF

28:34

+13:46

14:57

korriger

DNS

Nils Anders Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

16:19

+0:00

7:24

korriger

2.

Christopher Ladim

OK Moss

17:19

+1:00

7:52

korriger

2.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

17:19

+1:00

7:52

korriger

4.

Tobias Mikael Espedal

Nydalens SK

18:05

+1:46

8:13

korriger

5.

Mikkel Katla

Fossum IF

18:31

+2:12

8:24

korriger

6.

Henrik Reusch

Heming Orientering

19:14

+2:55

8:44

korriger

7.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

19:27

+3:08

8:50

korriger

8.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

19:30

+3:11

8:51

korriger

9.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

19:53

+3:34

9:02

korriger

10.

Erlend Børli

Fossum IF

20:16

+3:57

9:12

korriger

11.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

20:29

+4:10

9:18

korriger

12.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

20:35

+4:16

9:21

korriger

13.

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

20:46

+4:27

9:26

korriger

14.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

21:32

+5:13

9:47

korriger

15.

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

21:39

+5:20

9:50

korriger

16.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

21:43

+5:24

9:52

korriger

17.

Andreas Gjetanger

Måren OK

21:51

+5:32

9:55

korriger

18.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

22:37

+6:18

10:16

korriger

19.

Kasper Kjær Jørgensen

Måren OK

22:53

+6:34

10:24

korriger

20.

Kristian Østermann

Heming Orientering

23:08

+6:49

10:30

korriger

21.

Simen Fritzner

Nittedal OL

23:28

+7:09

10:40

korriger

22.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

24:51

+8:32

11:17

korriger

23.

John Otterlei

Østmarka OK

25:21

+9:02

11:31

korriger

24.

Arthur Brunborg

Nittedal OL

25:59

+9:40

11:48

korriger

25.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

26:07

+9:48

11:52

korriger

26.

Henrik Linløkken

Østmarka OK

26:42

+10:23

12:08

korriger

27.

Elias Stubberud

Nydalens SK

27:50

+11:31

12:39

korriger

28.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

28:18

+11:59

12:51

korriger

29.

Bendik Mjøster

Østmarka OK

28:19

+12:00

12:52

korriger

30.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

28:27

+12:08

12:55

korriger

31.

Magnus Endresen

Måren OK

31:42

+15:23

14:24

korriger

32.

Eivind Lahnstein

Fossum IF

33:12

+16:53

15:05

korriger

DSQ

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

18:41

korriger

123

DSQ

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

19:25

korriger

123 140

DSQ

August Syrdal Øen

Heming Orientering

21:14

korriger

123

DSQ

Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

33:19

korriger

123

DNS

Magnus Jystad

Østmarka OK

korriger

DNS

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

korriger

DNS

Isak Kråkevik Åberg

Måren OK

korriger

DNS

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

18:20

+0:00

6:58

korriger

2.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

18:28

+0:08

7:01

korriger

3.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

18:31

+0:11

7:02

korriger

4.

Niels Christian Hellerud

Halden SK

18:37

+0:17

7:04

korriger

5.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

18:45

+0:25

7:07

korriger

6.

Isak Jonsson

Nydalens SK

19:02

+0:42

7:14

korriger

7.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

19:32

+1:12

7:25

korriger

8.

Håkon Sturød

Nydalens SK

19:35

+1:15

7:26

korriger

9.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

20:41

+2:21

7:51

korriger

10.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

20:50

+2:30

7:55

korriger

11.

Herman Brunborg

Nittedal OL

20:55

+2:35

7:57

korriger

12.

Peter Gisholt

Fossum IF

21:14

+2:54

8:04

korriger

13.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

21:50

+3:30

8:18

korriger

14.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

21:51

+3:31

8:18

korriger

15.

Even Nygaard Østreng

Raumar Orientering

21:52

+3:32

8:18

korriger

16.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

22:08

+3:48

8:24

korriger

17.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

22:12

+3:52

8:26

korriger

18.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

22:20

+4:00

8:29

korriger

19.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

23:28

+5:08

8:55

korriger

20.

Anders Horvei

Raumar Orientering

23:51

+5:31

9:04

korriger

21.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

24:25

+6:05

9:17

korriger

22.

Oliver Wallin Higgins

IL Tyrving

28:03

+9:43

10:39

korriger

23.

Markus Månum Moen

Måren OK

28:31

+10:11

10:50

korriger

DSQ

Lars Young Vik

Nydalens SK

17:03

korriger

136 138 141 143

DNS

Sølve Drage

Kongsberg OL

korriger

DNS

Emil Størmer

Fossum IF

korriger

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

16:12

+0:00

6:05

korriger

2.

Lukas Liland

Nydalens SK

16:46

+0:34

6:18

korriger

3.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

17:15

+1:03

6:29

korriger

4.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

17:54

+1:42

6:43

korriger

5.

Martin Borge Heir

Fossum IF

18:23

+2:11

6:54

korriger

6.

Sam Lunøe

Nydalens SK

18:25

+2:13

6:55

korriger

7.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

18:34

+2:22

6:58

korriger

8.

Erling Hjermstad

Fossum IF

18:40

+2:28

7:01

korriger

9.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

18:41

+2:29

7:01

korriger

10.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

19:02

+2:50

7:09

korriger

11.

Tord Strand

Kongsberg OL

19:13

+3:01

7:13

korriger

12.

Tarjei Holo

Fossum IF

19:38

+3:26

7:22

korriger

13.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

19:43

+3:31

7:24

korriger

14.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

19:44

+3:32

7:25

korriger

15.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

19:48

+3:36

7:26

korriger

16.

Håkon Lund

Kongsberg OL

20:06

+3:54

7:33

korriger

17.

Erlend Brendstuen

Halden SK

20:14

+4:02

7:36

korriger

18.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

20:29

+4:17

7:42

korriger

19.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet OL

20:38

+4:26

7:45

korriger

20.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

20:39

+4:27

7:45

korriger

116

21.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

20:54

+4:42

7:51

korriger

22.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

21:44

+5:32

8:10

korriger

23.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

22:00

+5:48

8:16

korriger

24.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

22:55

+6:43

8:36

korriger

25.

Alexander Skaug Ytterbøl

Halden SK

23:58

+7:46

9:00

korriger

26.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

24:06

+7:54

9:03

korriger

27.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

29:35

+13:23

11:07

korriger

DSQ

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

korriger

DNS

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

korriger

DNS

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

korriger

DNS

August Asheim Birkeland

Halden SK

korriger

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

18:14

+0:00

6:17

korriger

2.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

19:03

+0:49

6:34

korriger

3.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

19:52

+1:38

6:51

korriger

DSQ

Audun Heimdal

Konnerud IL

18:45

korriger

DNS

Oskar Størmer

Fossum IF

korriger

DNS

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

korriger

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rickard Ohlsson

Södertälje-Nykvarn Orientering

17:26

+0:00

6:00

korriger

2.

Anders Vister

Nydalens SK

17:27

+0:01

6:01

korriger

3.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

18:11

+0:45

6:16

korriger

4.

Håvard Haga

Nydalens SK

18:19

+0:53

6:18

korriger

5.

Torben Christian Wendler

Fredrikstad SK

19:51

+2:25

6:50

korriger

6.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

20:17

+2:51

6:59

korriger

7.

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

20:49

+3:23

7:10

korriger

8.

Thomas Schive

Bækkelagets SK

21:31

+4:05

7:25

korriger

9.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

21:54

+4:28

7:33

korriger

10.

Kyongsa Ri

Nydalens SK

21:57

+4:31

7:34

korriger

11.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

24:35

+7:09

8:28

korriger

DSQ

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

18:35

korriger

127

DSQ

Donatas Kontautas

OK Moss

27:41

korriger

144

DNS

Are Kristiansen

IL Tyrving

korriger

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Michelsen

Fossum IF

17:50

+0:00

7:01

korriger

2.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

18:33

+0:43

7:18

korriger

3.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

18:41

+0:51

7:21

korriger

4.

Jan Erik Isaksen

Nydalens SK

18:50

+1:00

7:24

korriger

5.

Odd Strand

Kongsberg OL

19:14

+1:24

7:34

korriger

6.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

19:20

+1:30

7:36

korriger

7.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

19:45

+1:55

7:46

korriger

8.

Einar Gisholt

Fossum IF

19:59

+2:09

7:52

korriger

9.

Trond Myhre

Fossum IF

20:11

+2:21

7:56

korriger

10.

Christian Jomaas

Fossum IF

20:47

+2:57

8:10

korriger

11.

Øystein Rapp

Raumar Orientering

21:26

+3:36

8:26

korriger

12.

Christian Reusch

Heming Orientering

21:40

+3:50

8:31

korriger

13.

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

21:49

+3:59

8:35

korriger

14.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

21:58

+4:08

8:38

korriger

15.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

22:03

+4:13

8:40

korriger

16.

Runar Thorstensen

Oppsal Orientering

22:31

+4:41

8:51

korriger

17.

Espen Jernberg

Nydalens SK

23:05

+5:15

9:05

korriger

18.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

23:06

+5:16

9:05

korriger

19.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

23:37

+5:47

9:17

korriger

20.

Jon Solsrud

Nydalens SK

23:43

+5:53

9:20

korriger

21.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

24:02

+6:12

9:27

korriger

22.

Torstein Kvaale

Asker Skiklubb

24:03

+6:13

9:28

korriger

23.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

24:25

+6:35

9:36

korriger

24.

Morten Vilbo Sørum

Raumar Orientering

25:53

+8:03

10:11

korriger

25.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

25:59

+8:09

10:13

korriger

26.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

27:24

+9:34

10:47

korriger

27.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

27:37

+9:47

10:52

korriger

28.

Geir Linløkken

Østmarka OK

28:32

+10:42

11:14

korriger

DSQ

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

18:46

korriger

Arrangør

DSQ

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

30:41

korriger

102 111 116 121 122 124 125 123 131 132 133 140 13...

DNS

Stig Melling

Ringerike OL

korriger

DNS

Leif Størmer

Fossum IF

korriger

DNS

Frode Strisland

Fossum IF

korriger

DNS

Jens Kjær Jørgensen

Måren OK

korriger

DNS

Sven Arne Gylterud

Fossum IF

korriger

DNS

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

korriger

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

18:42

+0:00

7:34

korriger

2.

Øystein Holo

Fossum IF

19:05

+0:23

7:43

korriger

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

19:15

+0:33

7:47

korriger

4.

Arild Andresen

Fossum IF

19:18

+0:36

7:48

korriger

5.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

19:56

+1:14

8:04

korriger

6.

Einar Lunøe

Nydalens SK

20:01

+1:19

8:06

korriger

7.

Stein H. Hagen

Fossum IF

20:02

+1:20

8:06

korriger

8.

Terje Dengerud

Nydalens SK

20:07

+1:25

8:08

korriger

9.

Sören Jonsson

Nydalens SK

20:08

+1:26

8:09

korriger

10.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

20:10

+1:28

8:09

korriger

11.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

20:11

+1:29

8:10

korriger

12.

Nils Hæstad

Fossum IF

20:18

+1:36

8:13

korriger

13.

Sigmund Vister

Indre Østfold OK

20:22

+1:40

8:14

korriger

14.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

20:29

+1:47

8:17

korriger

15.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

21:47

+3:05

8:49

korriger

16.

Børge Pedersen

Nydalens SK

22:02

+3:20

8:55

korriger

17.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

22:38

+3:56

9:09

korriger

18.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

23:36

+4:54

9:33

korriger

19.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

24:01

+5:19

9:43

korriger

20.

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

25:08

+6:26

10:10

korriger

21.

Jan Arild Johnsen

Fossum IF

29:07

+10:25

11:47

korriger

22.

Roy Gjerding

OK Moss

31:07

+12:25

12:35

korriger

23.

Per-Arne Røstadsand

Nydalens SK

31:51

+13:09

12:53

korriger

24.

Pål Hellerud

Halden SK

34:15

+15:33

13:51

korriger

25.

Petter Fure

Oppsal Orientering

41:20

+22:38

16:44

korriger

DSQ

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

20:20

korriger

122 143 144 150

DNS

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

korriger

DNS

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

korriger

DNS

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

18:07

+0:00

8:52

korriger

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

18:37

+0:30

9:07

korriger

3.

Bård Natvig

Nittedal OL

19:45

+1:38

9:40

korriger

4.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

21:04

+2:57

10:19

korriger

5.

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

24:21

+6:14

11:56

korriger

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Løvaas

OL Trollelg

30:14

+0:00

15:44

korriger

DNS

Thor Palmgren

Halden SK

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Otter Johansen

Asker Skiklubb

23:21

+0:00

10:36

korriger

2.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

27:50

+4:29

12:39

korriger

3.

Hanne Marthe Østvold

Heming Orientering

28:07

+4:46

12:46

korriger

4.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

29:05

+5:44

13:13

korriger

5.

Roger Østvold

Heming Orientering

29:30

+6:09

13:24

korriger

6.

Knut Johan Winsvold

Østmarka OK

40:46

+17:25

18:31

korriger

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

13:58

12:41

korriger

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

18:16

16:36

korriger

Odin Vie Strisland

Fossum IF

35:10

31:58

korriger

Astrid Reusch

Heming Orientering

14:21

13:02

korriger

Martin Jystad

Østmarka OK

12:49

11:39

korriger

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

25:31

23:11

korriger

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

33:13

30:11

korriger

Aud Irene Nygård

Nesodden IF

13:04

11:52

korriger

Einar Østvold

Heming Orientering

15:30

14:05

korriger

Anne Østvold

Heming Orientering

11:51

10:46

korriger

Ingrid Weider Egner

Heming Orientering

20:23

18:31

korriger

Henriette Fjeldstad

Fossum IF

14:18

12:59

korriger

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

17:27

15:51

korriger

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

11:41

10:37

korriger

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

13:01

11:49

korriger

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

18:09

16:29

korriger

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

14:09

12:51

korriger

Liv Møklebust

Måren OK

12:48

11:38

korriger

Jonas Flåtteng

Måren OK

12:33

11:24

korriger

Leonora Flåtteng

Måren OK

13:26

12:12

korriger

Anna Løvig Halvorsen

Måren OK

12:35

11:26

korriger

Maja Sofie Weedon-Fekjær

Måren OK

9:55

9:00

korriger

Magnus Erik Weedon-Fekjær

Måren OK

9:37

8:44

korriger

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Måren OK

20:56

19:01

korriger

Josefine C Kjær Jørgensen

Måren OK

27:15

24:46

korriger

Alexander Nygård

Måren OK

11:01

10:00

korriger

Anne Irene Nygård

Nesodden IF

16:00

14:32

korriger

Kåre Nygård

Nesodden IF

13:05

11:53

korriger

William Nygård

Nesodden IF

15:55

14:28

korriger

Olaf Blom Hagen

Fossum

18:41

16:59

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2016, 13:03:40

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

407

Antall startet:

365