Klasse: Nybegynner | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Jenny Johansen | Gjerdrum OL | 32:02 | korriger | ||||||
Brage Snerlebakken-Aamodt | Gjerdrum OL | 30:08 | korriger | ||||||
Therese Landen | Gjerdrum OL | 33:26 | korriger | ||||||
Erik Schjøtt Bakken | Gjerdrum OL | 1:04:20 | korriger | ||||||
Wilma Bekkemoen Torbjørnsson | Ullensaker OL | 45:05 | korriger | ||||||
DSQ | Marie Finkenhavn | Nittedal OL | 25:41 | korriger | 172 | ||||
DSQ | Eline Andersen | Gjerdrum OL | 22:24 | korriger | 172 | ||||
DSQ | Jonas Teksum | Gjerdrum OL | 30:52 | korriger | 161 172 | ||||
Klasse: Damer kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nora Sørberg | Frogner IL | 39:36 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kari Kamstrup Hovind | Ullensaker OL | 45:11 | +5:35 | korriger | ||||
3. | Tina Økern | Frogner IL | 56:32 | +16:56 | korriger | ||||
4. | Ella Sofie Gudim Haug | Gjerdrum OL | 1:06:51 | +27:15 | korriger | ||||
DSQ | Nina Sørberg | Frogner IL | 39:58 | korriger | 36 166 | ||||
DSQ | Thea Flatås | Gjerdrum OL | 41:55 | korriger | 41 92 166 64 172 | ||||
Klasse: Herrer kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Sørberg | Frogner IL | 27:17 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Gunnar Fosstveit | Ullensaker OL | 32:17 | +5:00 | korriger | ||||
3. | Sigve Snerlebakken Aamodt | Gjerdrum OL | 39:36 | +12:19 | korriger | ||||
4. | Ivar Monsrud | Nes OL | 40:08 | +12:51 | korriger | ||||
5. | Sindre Moe Landen | Gjerdrum OL | 51:36 | +24:19 | korriger | ||||
6. | Alexander Sletten | Ullensaker OL | 1:04:23 | +37:06 | korriger | ||||
Klasse: Damer mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Turid Kamstrup Hovind | Ullensaker OL | 40:53 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Pernille Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | 43:00 | +2:07 | korriger | ||||
3. | Linda Engen | Nes OL | 47:13 | +6:20 | korriger | ||||
4. | Lene Teksum | Gjerdrum OL | 1:07:25 | +26:32 | korriger | ||||
Klasse: Herrer mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Engen | Nes OL | 36:35 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Terje Antonsen | Eidsvoll OL | 39:13 | +2:38 | korriger | ||||
3. | Christoffer Sletten | Ullensaker OL | 43:06 | +6:31 | korriger | ||||
4. | Tron Erik Hovind | Ullensaker OL | 43:22 | +6:47 | korriger | ||||
5. | Simen Elvehaug | Gjerdrum OL | 43:52 | +7:17 | korriger | ||||
6. | Gaute Fosstveit | Ullensaker OL | 45:05 | +8:30 | korriger | ||||
7. | Ivar Strømstad | Ullensaker OL | 46:13 | +9:38 | korriger | ||||
8. | Odd Gundersen | Eidsvoll OL | 47:12 | +10:37 | korriger | ||||
9. | Simen Dehli Saxhaug | Eidsvoll OL | 47:55 | +11:20 | korriger | ||||
10. | HÃ¥vard Gundersen | Eidsvoll OL | 47:59 | +11:24 | korriger | ||||
11. | Yngve Finkenhavn | Nittedal OL | 53:39 | +17:04 | korriger | ||||
12. | Jan Tore Gundersen | Eidsvoll OL | 54:54 | +18:19 | korriger | ||||
13. | Hans Larsen | Gjerdrum OL | 1:01:45 | +25:10 | korriger | ||||
Klasse: Damer lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Karoline Sønsterudbråten | Lillomarka OL | 45:38 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kristine Eide Rapp | Gjerdrum OL | 55:48 | +10:10 | korriger | ||||
3. | Anne K Hovind | Ullensaker OL | 56:28 | +10:50 | korriger | ||||
DSQ | Hanne Rapp | Gjerdrum OL | 58:38 | korriger | 172 | ||||
Klasse: Herrer lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Carl Erik Wasberg | Oppsal Orientering | 47:08 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Øistein Fagerli Næss | Gjerdrum OL | 49:28 | +2:20 | korriger | ||||
3. | Øystein Rapp | Gjerdrum OL | 50:55 | +3:47 | korriger | ||||
4. | Andreas Sedin | Ullensaker OL | 54:08 | +7:00 | korriger | ||||
5. | Terje Bråten | Ullensaker OL | 54:32 | +7:24 | korriger | ||||
6. | Even Nygaard Østreng | Gjerdrum OL | 1:02:10 | +15:02 | korriger | ||||
7. | Per Østereng | Gjerdrum OL | 1:02:18 | +15:10 | korriger | ||||
8. | Sindre Økern | Frogner IL | 1:09:45 | +22:37 | korriger | ||||
9. | Mathias Andreassen | Ullensaker OL | 1:17:50 | +30:42 | korriger | ||||
DSQ | Robin Larsson | Ullensaker OL | 48:55 | korriger | 34 | ||||
DSQ | Pål Kogstad Næss | Gjerdrum OL | 1:12:37 | korriger | 172 | ||||
Bekreftet tid | Dag Økern | Frogner IL | korriger | ||||||
Klasse: Arrangør | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Arrangør | Ståle Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | korriger | ||||||
Arrangør | Lene Kinneberg | Gjerdrum OL | korriger | ||||||
Arrangør | Monica Moer | Gjerdrum OL | korriger |
Sist oppdatert: | 26 mai 2016, 20:14:18 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 56 |
Antall startet: | 56 |