Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp Bermingerud 31. mai 2016

Klasse: 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Abelone Josefine Axelson

Eiker

19:13

+0:00

11:18

2.

Amanda Axelson

Eiker

25:05

+5:52

14:45

3.

Mathias Axelson

Eiker

27:29

+8:16

16:10

4.

Sofie List

Eiker

31:53

+12:40

18:45

5.

Aurora Viken Foss

Eiker

32:00

+12:47

18:49

6.

Mina Hobbelstad

Eiker

41:30

+22:17

24:24

DSQ

Ofelia Axelson

Eiker

52:21

153

Klasse: 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åmund Tonna

Eiker

38:17

+0:00

14:10

2.

Jon Ivar Kjellevold

Modum

41:26

+3:09

15:20

3.

Carl Axsel Berlin

Eiker

45:44

+7:27

16:56

4.

Øystein Andersen

Eiker

46:36

+8:19

17:15

5.

Rolf Justad

Hellas

47:15

+8:58

17:30

6.

Ole Myklemyr

Eiker

49:43

+11:26

18:24

7.

Berit Grosvold

Eiker

50:31

+12:14

18:42

8.

Helga Peveri

Eiker

58:55

+20:38

21:49

9.

Vigdis Andersen

Eiker

59:04

+20:47

21:52

10.

Hanne Lysaker Næss

Eiker

59:33

+21:16

22:03

Klasse: 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Kåre Besseberg

Eiker

39:49

+0:00

10:12

2.

Anders Fossøy

Notodden

41:43

+1:54

10:41

3.

Sølvi Fossøy

Eiker

42:33

+2:44

10:54

4.

Hans R. Bakken

Eiker

43:39

+3:50

11:11

5.

Ole Johnny Petersen

Eiker

44:37

+4:48

11:26

6.

Brit Fossøy

Notodden OL

49:03

+9:14

12:34

7.

Kirsti Aas Olsen

Eiker

51:29

+11:40

13:12

8.

Anna Isnes Tyse

Eiker

56:46

+16:57

14:33

9.

Ingrid Letmolie

Eiker

59:28

+19:39

15:14

10.

Tor Sørensen

Eiker

1:04:35

+24:46

16:33

11.

Kjell Klokkerud

Eiker

1:04:50

+25:01

16:37

12.

Heidi Myklemyr

Eiker

1:15:27

+35:38

19:20

13.

Hans Herman Herø

Eiker

1:16:06

+36:17

19:30

14.

Rolf Lunde

Eiker

1:17:05

+37:16

19:45

15.

Aud Kjemperud

Eiker

1:18:32

+38:43

20:08

16.

Torgeir Brochmann

Eiker

1:20:10

+40:21

20:33

17.

Johanne Viken Flaten

Eiker

1:31:24

+51:35

23:26

DSQ

Eli Tufte Hanssen

Eiker

40:11

163 164 165

DSQ

Tom Andre Alstadsether

Eiker

52:04

163 164 165 160 161

DSQ

August Borgevad Kornerud

Eiker

53:59

163 164 165

DSQ

Silje Morlandstø

Eiker

1:20:17

164

Klasse: 6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Myklemyr

Eiker

44:26

+0:00

8:13

2.

Kenneth Sandvold

Eiker

50:22

+5:56

9:19

3.

Ane Dyrkorn

Eiker

51:05

+6:39

9:27

4.

Thea Dyrkorn

Eiker

56:13

+11:47

10:24

5.

Anne Marthe Peveri

Eiker

1:18:35

+34:09

14:33

6.

Nina Tollehaug

Eiker

1:31:26

+47:00

16:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 juni 2016, 19:44:32

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

44

Antall startet:

44