Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

St. Hanskuten 18. juni 2016

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

2:01:55

+0:00

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:10:04

+0:00

korriger

2.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

1:20:04

+10:00

korriger

3.

Tone Almås

IL Leik

1:25:20

+15:16

korriger

4.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:57:25

+47:21

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

1:25:21

+0:00

korriger

2.

Turid Røsand

Nidarøst OK

1:45:05

+19:44

korriger

142 147

DNS

Grete Berge Owren

Freidig

korriger

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

1:54:17

+0:00

korriger

DNS

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

59:06

+0:00

korriger

2.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:54

+3:48

korriger

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

1:03:13

+4:07

korriger

4.

Jonas Grønli

Freidig

1:10:00

+10:54

korriger

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

1:34:44

+0:00

korriger

2.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

1:59:38

+24:54

korriger

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Syrstad

IL Leik

1:49:22

+0:00

korriger

2.

Pål Kittilsen

Freidig

1:50:51

+1:29

korriger

3.

Jørgen Longva

Byåsen IL

2:22:10

+32:48

korriger

DNS

Ola Keiserås

IL Leik

korriger

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Øystein Braathen

Wing OK

korriger

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

Freidig

1:49:34

+0:00

korriger

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

1:52:57

+3:23

korriger

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

1:59:29

+9:55

korriger

4.

Bård Benum

Powel

2:00:28

+10:54

korriger

5.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

2:08:02

+18:28

korriger

6.

John Lerli

Melhus IL

2:19:06

+29:32

korriger

7.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

2:28:17

+38:43

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

1:16:08

+0:00

korriger

2.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

1:26:07

+9:59

korriger

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:56:30

+40:22

korriger

DNS

Tom Bugge

Byåsen IL

korriger

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

1:20:41

+0:00

korriger

2.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:23:52

+3:11

korriger

3.

Leif Røhjell

Byåsen IL

1:30:50

+10:09

korriger

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:50:44

+30:03

korriger

5.

Magnus Landstad

Freidig

2:03:42

+43:01

korriger

6.

Robert Strøm

Wing OK

2:40:09

+1:19:28

korriger

DNS

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

korriger

DNS

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

korriger

Klasse: Tur kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:03:57

+0:00

korriger

2.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:04:03

+0:06

korriger

3.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

1:09:11

+5:14

korriger

DNS

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

korriger

Klasse: Tur lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Nidarøst OK

1:20:24

+0:00

korriger

2.

Hallgeir Øian

OL Gaula

1:21:00

+0:36

korriger

3.

Jan Hage

IL Leik

1:25:25

+5:01

korriger

4.

Svein Terje Kolstad

Freidig

1:29:19

+8:55

korriger

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

1:29:19

+8:55

korriger

6.

Heidi Flå

Orkanger IF

2:00:00

+39:36

korriger

7.

Are Rogstad

Nidarøst OK

2:01:57

+41:33

korriger

Klasse: Tur ekstra lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

2:22:06

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2016, 10:46:28

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

52

Antall startet:

44