Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2016Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 7, Vulusjøen - Munkebyvollen 22. juni 2016

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ola Venås Skogås

Frol IL

14:29

korriger

Espen Rammberg

Frol IL

18:38

korriger

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

41:29

korriger

Julie Gjessing Skjeset

Vang OL

43:46

korriger

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

43:02

korriger

Kristian Alstad

Frol IL

40:21

korriger

Ann Kristin Alstad

Frol IL

korriger

Janne Granamo

Frol IL

korriger

Ludvig Langøygard

Frol IL

13:06

korriger

Jonas Alstad

Frol IL

12:31

korriger

Thea Hamstad Amdahl

Frol IL

27:25

korriger

96

Ane Hallset

Frol IL

16:03

korriger

Hanna Svenngård

Frol IL

23:52

korriger

Tobias Eines Andersen

Frol IL

22:25

korriger

Ida Eines Andersen

Frol IL

23:55

korriger

Gunn Mary Andersen

Frol IL

korriger

Marius Andersen

Frol IL

korriger

Selma Langøygar

Frol IL

19:02

korriger

Sander Matberg

Frol IL

36:02

korriger

83

Kristian Matberg

Frol IL

36:10

korriger

Johanes Matberg

Frol IL

35:55

korriger

Hege Berg

Frol IL

22:14

korriger

Inger Myren

Frol IL

22:16

korriger

Amalie Skjetnemark

Frol IL

24:41

korriger

Ingeborg Skjetnemark

Frol IL

27:40

korriger

Synnøve Skjetnemark

Frol IL

27:45

korriger

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

12:59

korriger

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

30:50

korriger

Ragnhild Indgaard Skjerve

Frol IL

25:23

korriger

Grethe Smestad

Frol IL

25:22

korriger

Magnus Sakshaug

Frol IL

31:37

korriger

Marte Sakshaug

Frol IL

32:00

korriger

Anja Helene Kvitvang Taraldsen

Frol IL

36:04

korriger

Nikoline Munkeby

Frol IL

15:56

korriger

Randi Ulseth

Frol IL

16:41

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

35.

Mette Kilskar

Frol IL

16:41

+0:00

korriger

2.

Magnus Alstad

Frol IL

16:54

+0:13

korriger

3.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

17:32

+0:51

korriger

4.

Linnea Munkeby

Frol IL

21:00

+4:19

korriger

5.

Tore Tofte

Frol IL

23:32

+6:51

korriger

6.

Atle Bakken

Frol IL

24:10

+7:29

korriger

7.

Sigurd Vatn

Frol IL

24:18

+7:37

korriger

8.

Freddy Roger Moen

Frol IL

27:11

+10:30

korriger

9.

Trygve Reistad

Frol IL

34:29

+17:48

korriger

10.

Anne Rysgård

Frol IL

34:42

+18:01

korriger

11.

Andreas Larsen

Frol IL

35:26

+18:45

korriger

12.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

36:01

+19:20

korriger

13.

Victoria Kulstad

Frol IL

41:39

+24:58

korriger

14.

Joar Munkeby

Frol IL

41:59

+25:18

korriger

15.

Peder Munkeby

Frol IL

42:22

+25:41

korriger

16.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

43:33

+26:52

korriger

17.

Jens Scherjon

Frol IL

44:39

+27:58

korriger

18.

Marieke Scherjon

Frol IL

44:52

+28:11

korriger

19.

Daniel Alstad

Frol IL

46:53

+30:12

korriger

20.

Ingrid lerstad

Frol IL

59:23

+42:42

korriger

21.

Szilveszter Pap

Frol IL

1:08:10

+51:29

korriger

22.

Benedek pap-tangen

Frol IL

1:08:11

+51:30

korriger

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odd Anders Alstad

Frol IL

korriger

Marit Myrvold

Frol IL

korriger

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

korriger

Johanne Munekby

Frol IL

korriger

Laila Munkeby

Frol IL

korriger

Edmund Kulstad

Frol IL

korriger

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

27:52

+0:00

korriger

2.

Otte Munkeby

Frol IL

29:12

+1:20

korriger

3.

Petter Lynum

Frol IL

29:14

+1:22

korriger

4.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

31:50

+3:58

korriger

5.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

31:52

+4:00

korriger

6.

Harald Bakken

Frol IL

31:57

+4:05

korriger

7.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

32:28

+4:36

korriger

8.

Fritjof Sandstad

Frol IL

33:53

+6:01

korriger

9.

Marit Berg Ness

Frol IL

35:25

+7:33

korriger

10.

Torbjørn Sirum

Frol IL

35:30

+7:38

korriger

11.

Vidar Venås

Frol IL

36:01

+8:09

korriger

12.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

36:06

+8:14

korriger

13.

Gudlaug Reinaas

Frol IL

40:45

+12:53

korriger

14.

Jostein Nordvoll

Frol IL

41:33

+13:41

korriger

15.

Trygve Skavhaug

Frol IL

41:37

+13:45

korriger

16.

Randi Haugskott

Frol IL

42:38

+14:46

korriger

17.

Hans Lund

Frol IL

42:47

+14:55

korriger

18.

Hans Moltzau

Frol IL

43:02

+15:10

korriger

19.

Ole A Hustad

Frol IL

44:41

+16:49

korriger

20.

Odd Anders Alstad

Frol IL

45:05

+17:13

korriger

21.

Brage Reinås

Frol IL

52:39

+24:47

korriger

22.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

52:44

+24:52

korriger

23.

Mette Lyngen

Frol IL

52:58

+25:06

korriger

24.

Rune Lyngen

Frol IL

54:12

+26:20

korriger

25.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

1:00:19

+32:27

korriger

26.

Else Sirum

Frol IL

1:14:31

+46:39

korriger

27.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:14:36

+46:44

korriger

28.

Veronica Leithe

Frol IL

1:24:37

+56:45

korriger

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

korriger

Karen Rysgård

Frol IL

korriger

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

33:05

+0:00

korriger

2.

Sivert Lynum

Frol IL

39:29

+6:24

korriger

3.

Marte Skoglund

Frol IL

43:29

+10:24

korriger

4.

Ragnhild Lynum

Frol IL

49:23

+16:18

korriger

5.

Marianne Langøygard

Frol IL

54:54

+21:49

korriger

6.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

55:03

+21:58

korriger

7.

Marianne Mathisen

Frol IL

1:02:41

+29:36

korriger

DSQ

Berit Ressem

Frol IL

53:35

korriger

91

DSQ

Hågen Lynum

Frol IL

59:55

korriger

163 164 165 166 93 135 136 167 91 147 100

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sundsvik

Frol IL

27:17

+0:00

korriger

2.

Paul Sirum

Frol IL

29:19

+2:02

korriger

3.

Jonas Ressem

Frol IL

34:47

+7:30

korriger

4.

Tobias Alstad

Frol IL

36:23

+9:06

korriger

5.

Jo Severin Matberg

Frol IL

37:24

+10:07

korriger

6.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

38:09

+10:52

korriger

7.

Jonny Sundsvik

Frol IL

39:33

+12:16

korriger

8.

Arne Grevskott

Frol IL

40:20

+13:03

korriger

9.

Robert Ressem

Frol IL

42:31

+15:14

korriger

10.

Maren Grande

Frol IL

44:15

+16:58

korriger

11.

Randi Jensen

Frol IL

44:38

+17:21

korriger

12.

Jo Langøygard

Frol IL

51:56

+24:39

korriger

13.

Ivar Reinås

Frol IL

52:27

+25:10

korriger

14.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

54:25

+27:08

korriger

15.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

1:00:05

+32:48

korriger

16.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:36:08

+1:08:51

korriger

17.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:36:12

+1:08:55

korriger

18.

Ane Marte Vatn

Frol IL

1:36:17

+1:09:00

korriger

DSQ

Rolf Alstad

Frol IL

38:33

korriger

145 150 162 139 148 149

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

39:17

+0:00

korriger

2.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

41:32

+2:15

korriger

3.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

45:14

+5:57

korriger

4.

Oscar Lyngen

Frol IL

51:39

+12:22

korriger

5.

Gunnar Vatn

Frol IL

55:11

+15:54

korriger

6.

Håvard Dybdal

Frol IL

1:14:15

+34:58

korriger

7.

Herman Leithe

Frol IL

1:28:16

+48:59

korriger

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

+0:00

korriger

1.

Torje Munkeby

Frol IL

+0:00

korriger

1.

Magnhild Forseth

Frol IL

+0:00

korriger

1.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

+0:00

korriger

1.

June Munkeby

Frol IL

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 september 2016, 20:14:57

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133