Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2016Lagkonkurranse OG karusellen 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OG karusell 2 22. juni 2016

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

43:08

+0:00

korriger

2.

Runar Krognes

IL Leik

44:50

+1:42

korriger

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

46:36

+3:28

korriger

4.

Ola Keiserås

IL Leik

46:40

+3:32

korriger

5.

Torleif Syrstad

IL Leik

49:33

+6:25

korriger

6.

Martin Uglem

Melhus IL

54:11

+11:03

korriger

7.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

1:04:11

+21:03

korriger

8.

Gisle Berg

IL Leik

1:04:46

+21:38

korriger

9.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:04:48

+21:40

korriger

10.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:17:51

+34:43

korriger

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

41:39

+0:00

korriger

2.

Svein Unsgård

IL Leik

43:18

+1:39

korriger

3.

Jan Hage

IL Leik

43:44

+2:05

korriger

4.

Anders Solstad

Orkanger IF

44:47

+3:08

korriger

5.

Atle Pedersen

Melhus IL

46:53

+5:14

korriger

6.

Erik Foss

IL Leik

51:10

+9:31

korriger

7.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:09:38

+27:59

korriger

8.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:10:46

+29:07

korriger

DSQ

Odin Unsgård

IL Leik

41:05

korriger

62 42 64 48 53 55 51 45 35

DSQ

Ove Bremseth

Melhus IL

korriger

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Trollelg

29:37

+0:00

korriger

2.

Geir Paulsen

Trollelg

49:41

+20:04

korriger

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

32:08

+0:00

korriger

2.

Hans Boye Skogstad

Gaula

32:55

+0:47

korriger

3.

John Lerli

Melhus IL

34:36

+2:28

korriger

4.

Svein Olav Åmot

IL Leik

35:14

+3:06

korriger

5.

Hege S Melhuus

Melhus IL

42:07

+9:59

korriger

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

42:50

+10:42

korriger

7.

Sturla Estenstad

IL Leik

42:52

+10:44

korriger

8.

Eivind Bakk

Melhus IL

44:23

+12:15

korriger

9.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

54:25

+22:17

korriger

10.

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

56:20

+24:12

korriger

11.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

56:57

+24:49

korriger

12.

Dag Ivar Hovdal

Klæbu IL

57:28

+25:20

korriger

13.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:01:59

+29:51

korriger

14.

Ole Jonny Eid

IL Leik

1:02:01

+29:53

korriger

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fillip Rønning Hoseth

Melhus IL

46:59

+0:00

korriger

2.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:09:20

+22:21

korriger

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

22:30

+0:00

korriger

2.

Mette Moa

Orkanger IF

24:37

+2:07

korriger

3.

Kjell Sølberg

IL Leik

26:08

+3:38

korriger

4.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

26:38

+4:08

korriger

5.

Trine Sunnset

Melhus IL

27:12

+4:42

korriger

6.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

27:25

+4:55

korriger

7.

Ingrid Opedal

Melhus IL

27:55

+5:25

korriger

8.

Martin Melhuus

Melhus IL

28:07

+5:37

korriger

9.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

29:50

+7:20

korriger

10.

Ola Grendal

Orkanger IF

30:45

+8:15

korriger

11.

Heidi Flå

Orkanger IF

30:51

+8:21

korriger

12.

Ingrid Brouwer

Klæbu IL

36:59

+14:29

korriger

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

46:27

+0:00

korriger

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

22:34

+0:00

korriger

2.

Jostein Glesåen

OL Gaula

33:32

+10:58

korriger

3.

Arne Grønset

Orkanger IF

34:37

+12:03

korriger

4.

Gerd Karin Skjøtskift

Orkanger IF

37:50

+15:16

korriger

5.

Oddveig Lien

Orkanger IF

39:21

+16:47

korriger

6.

Michael Olsen

Melhus IL

44:09

+21:35

korriger

7.

Oskar Storler

Melhus IL

54:47

+32:13

korriger

8.

Eirik Skurdal

Melhus IL

54:49

+32:15

korriger

9.

Håkon Øfsti

Melhus IL

55:01

+32:27

korriger

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mona Windseth

Melhus IL

37:27

korriger

Erik Bakk

Melhus IL

36:21

korriger

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

24:30

korriger

Jan Erik Tyrhaug

Klæbu IL

39:32

korriger

Marit Logan-Halvorsrud

Melhus IL

40:36

korriger

Hanna Logan

Melhus IL

40:35

korriger

Tommy Johansen

Klæbu IL

40:26

korriger

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

26:11

korriger

Grethe Skurdal

Melhus IL

29:33

korriger

Johannes Lerli

Melhus IL

21:41

korriger

Lars Einar Grostad

Melhus IL

21:55

korriger

Sindre Hovdal

Klæbu IL

31:27

korriger

Jonathan Hovdal

Klæbu IL

31:15

korriger

Josef Andre Glimen

Klæbu IL

33:56

korriger

Torill Moe

Klæbu IL

34:03

korriger

Alicja Storholm

Melhus IL

42:22

korriger

Katrin Nesterova

Melhus IL

42:34

korriger

Martin Nesterov

Melhus IL

42:18

korriger

Tatjana Gregonis

Melhus IL

42:34

korriger

Lukas Bremseth

Melhus IL

35:44

korriger

Maren Viken

Melhus IL

35:52

korriger

Aneta Boruta

Melhus IL

48:12

korriger

Weronika Boruta

Melhus IL

47:15

korriger

Radoslaw Boruta

Melhus IL

48:02

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juni 2016, 00:59:26

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

84

Antall startet:

84