Klasse: Damer åpen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Helen Palmer | Halden SK | 31:38 | +0:00 | 9:16 | korriger | |||
2. | Louise Oram | Bækkelagets SK | 34:30 | +2:52 | 10:07 | korriger | |||
3. | Nora Synnøve Woxholth | Asker Skiklubb | 37:41 | +6:03 | 11:03 | korriger | |||
4. | Ida Thoresen | Sarpsborg OL | 41:17 | +9:39 | 12:06 | korriger | |||
5. | Anne Sørum | Ringsaker OK | 45:33 | +13:55 | 13:21 | korriger | |||
6. | Cristina Luis | Nydalens SK | 49:39 | +18:01 | 14:33 | korriger | |||
7. | Vikerhavn 1 | Asmaløy | 50:04 | +18:26 | 14:40 | korriger | |||
8. | Heidi Børstad | Sarpsborg OL | 57:46 | +26:08 | 16:56 | korriger | |||
9. | Marianne Arnesen | Asker Skiklubb | 1:03:24 | +31:46 | 18:35 | korriger | |||
10. | June Herredsvela | Østmarka OK | 1:10:24 | +38:46 | 20:38 | korriger | |||
11. | Gå-laget | Asmaløy | 1:21:45 | +50:07 | 23:58 | korriger | 100 | ||
12. | Merete Saugestad | Nydalens Skiklub | 1:32:33 | +1:00:55 | 27:08 | korriger | |||
Klasse: Jenter åpen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ida-Synnøve Kristiansen | Fredrikstad SK | 51:53 | +0:00 | 15:12 | korriger | |||
2. | Marie Saugestad | Nydalens SK | 1:02:36 | +10:43 | 18:21 | korriger | |||
3. | Jenny Emilie Brenni Herredsvela | Østmarka OK | 1:09:19 | +17:26 | 20:19 | korriger | |||
4. | Signe Strand Gulbrandsen | Fredrikstad SK | 1:19:04 | +27:11 | 23:11 | korriger | |||
5. | Hannah Mans | Nydalens SK | 1:22:52 | +30:59 | 24:18 | korriger | |||
Klasse: Herrer åpen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Dyre Martin Gulbrandsen | Fredrikstad SK | 29:10 | +0:00 | 8:33 | korriger | |||
2. | Thomas Nipen | Nydalens SK | 29:27 | +0:17 | 8:38 | korriger | |||
3. | Asbjørn Byggland | Høydalsmo | 31:19 | +2:09 | 9:11 | korriger | |||
4. | Leon Russell - Keely | Lillomarka OL | 32:20 | +3:10 | 9:28 | korriger | |||
5. | Lars Eliseussen-Skalle | Harstad OL | 34:43 | +5:33 | 10:10 | korriger | |||
6. | Per Olav Andersen | Halden SK | 34:50 | +5:40 | 10:12 | korriger | |||
7. | Jon Gunnar Henriksen | Rudsbygd | 35:53 | +6:43 | 10:31 | korriger | |||
8. | Bjørn Tore Thoresen | Sarpsborg OL | 37:30 | +8:20 | 10:59 | korriger | |||
9. | Lasse Skalle | Harstad OL | 38:07 | +8:57 | 11:10 | korriger | |||
10. | Fredrik Saugestad | Nydalens SK | 38:54 | +9:44 | 11:24 | korriger | |||
11. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 41:24 | +12:14 | 12:08 | korriger | |||
12. | Fredrik Norløff-Mathisen | Asmaløy | 41:36 | +12:26 | 12:11 | korriger | |||
13. | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal Orientering | 42:22 | +13:12 | 12:25 | korriger | |||
14. | Lars Lerberg | Asmaløy | 42:23 | +13:13 | 12:25 | korriger | 100 | ||
15. | Trygve Leivestad | Sarpsborg OL | 43:35 | +14:25 | 12:46 | korriger | |||
16. | Ingvar Braaten | Modum | 45:11 | +16:01 | 13:15 | korriger | |||
17. | Bjørn Åstorp | Sarpsborg OL | 46:08 | +16:58 | 13:31 | korriger | |||
18. | Øivind Stenstad | Oddersjaa SSK | 47:15 | +18:05 | 13:51 | korriger | |||
19. | Vikerhavn 2 | Asmaløy | 49:52 | +20:42 | 14:37 | korriger | |||
20. | Bernt O. Myrvold | Sarpsborg OL | 55:13 | +26:03 | 16:11 | korriger | |||
21. | Per Kåre Herredsvela | Østmarka OK | 56:57 | +27:47 | 16:42 | korriger | |||
22. | Sigurd Agnalt | Trøsken IL | 1:02:22 | +33:12 | 18:17 | korriger | |||
23. | Rådyr & Fasan | Asmaløy | 1:07:59 | +38:49 | 19:56 | korriger | |||
24. | Arne Chr. Scheie | Østmarka OK | 1:31:10 | +1:02:00 | 26:44 | korriger | |||
DSQ | Ove Martinsen | Hauketo IF | 32:38 | korriger | 110 | ||||
Klasse: Gutter åpen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øyvind Eliseussen-Skalle | Harstad OL | 36:03 | +0:00 | 10:34 | korriger | |||
2. | Jørgen Eliseussen-Skalle | Harstad OL | 55:19 | +19:16 | 16:13 | korriger | |||
3. | Ole Henrik Woxholth | Asker Skiklubb | 1:05:08 | +29:05 | 19:06 | korriger | |||
DSQ | Andreas Tvete | Asmaløy | 47:49 | korriger | 107 108 |
Sist oppdatert: | 24 juli 2016, 17:55:30 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 46 |
Antall startet: | 46 |