Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdakamp 5 - Verdal 24. august 2016

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ludvig Langøygard

Frol IL

30:32

korriger

Daniel Alstad

Frol IL

37:50

korriger

Kristian Alstad

Frol IL

38:23

korriger

Odd Anders Alstad

Frol IL

korriger

Ann Kristin Alstad

Frol IL

korriger

Janne Granamo

Frol IL

korriger

Gunnvor Bolstad

OK SKøynar

37:10

korriger

Arnfinn Rønning

Skøynar

37:09

korriger

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

25:06

korriger

Brage Reinås

Frol IL

34:47

korriger

Ragnhild Indgaard Skjerve

Frol IL

35:57

korriger

ARnhild Brustad

Verdal OK

korriger

Martin Gjedrem Lund

Verdal OK

27:13

korriger

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

26:58

korriger

Mathea Baglo Bjørkeng

Verdal OK

15:23

korriger

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

15:41

korriger

Kari Sollid

Verdal OK

41:27

korriger

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

47:47

korriger

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

47:42

korriger

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

korriger

Kirsten Toubro

Frol IL

32:46

korriger

Markus Okkenhaug

Frol IL

32:50

korriger

Mia Melby

Verdal OK

50:10

korriger

Mats Melbye

Verdal OK

52:13

korriger

Nina Steinsland Melbye

Verdal OK

korriger

Jonas Alstad

Frol IL

17:21

korriger

Rolf Alstad

Frol IL

18:54

korriger

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

50:30

korriger

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

52:26

korriger

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

50:20

korriger

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

52:21

korriger

Johanes Matberg

Frol IL

41:29

korriger

Sander Matberg

Frol IL

1:12:48

korriger

Lene Jacobsen

Frol IL

1:12:55

korriger

Astrid Kvam

Frol IL

korriger

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

41:31

korriger

Edvard Skoknes Woll

Verdal OK

23:13

korriger

Jon Torstein Woll

Verdal OK

23:21

korriger

Hege Berg

Frol IL

42:34

korriger

Inger Myren

Frol IL

42:35

korriger

Håkon Hallan

OK Skøynar

18:50

korriger

Imre Gran Jacobsen

Skøynar

50:06

korriger

Anne Lise Gran

Skøynar

41:51

korriger

DSQ

Vinjar Eggen Vatne

Verdal OK

17:01

korriger

114

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

17:04

+0:00

korriger

2.

Kjetil Vatne

Verdal OK

18:33

+1:29

korriger

3.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

20:08

+3:04

korriger

4.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

29:22

+12:18

korriger

5.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

31:04

+14:00

korriger

6.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

31:42

+14:38

korriger

7.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

31:46

+14:42

korriger

8.

Guro Hegstad

Skøynar

34:16

+17:12

korriger

9.

Randi Ulseth

Frol IL

35:11

+18:07

korriger

10.

Sondre Gjedrem Lund

Verdal OK

36:39

+19:35

korriger

11.

Grete Brattaker

Verdal OK

36:47

+19:43

korriger

12.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

36:51

+19:47

korriger

13.

Kari Melby

Verdal OK

36:56

+19:52

korriger

14.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

37:08

+20:04

korriger

15.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

38:36

+21:32

korriger

16.

Mona Elisabeth Gjedrem Lund

Verdal OK

39:14

+22:10

korriger

17.

Magnar Bolstad

Skøynar

41:02

+23:58

korriger

18.

Tone Nergård

Skøynar

41:17

+24:13

korriger

19.

Sigurd Vatn

Frol IL

42:47

+25:43

korriger

20.

Johannes Sollid

Verdal OK

49:30

+32:26

korriger

21.

Rebekka Veie

OK Skøynar

51:53

+34:49

korriger

22.

Mona Lund Veie

Skøynar

52:05

+35:01

korriger

23.

Laura Hegstad

OK Skøynar

56:09

+39:05

korriger

24.

Kjell Georg Hegstad

Skøynar

57:10

+40:06

korriger

25.

Iben Gran Jacobsen

Skøynar

57:20

+40:16

korriger

26.

Ingrid Svendgård

Skøynar

57:52

+40:48

korriger

27.

Cathrine Thorhus

Verdal OK

1:01:55

+44:51

korriger

28.

Selma Støre

Skøynar

1:29:07

+1:12:03

korriger

DSQ

Eli Kristoffersen

Verdal OK

38:33

korriger

111

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Grethe Ekseth

Verdal OK

korriger

Elena Dalen

Skøynar

korriger

Ivar Veie

Skøynar

korriger

Gudrun Veske

Skøynar

korriger

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

27:53

+0:00

korriger

2.

Per M Kvam

Inderøy il

29:37

+1:44

korriger

3.

Aksel Veske

OK Skøynar

33:24

+5:31

korriger

4.

Håvard Veie

OK Skøynar

33:27

+5:34

korriger

5.

Harald Bakken

Frol IL

35:57

+8:04

korriger

6.

Torbjørn Sirum

Frol IL

36:09

+8:16

korriger

7.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

36:49

+8:56

korriger

8.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

37:06

+9:13

korriger

9.

Steinar Kvam

Inderøy il

37:07

+9:14

korriger

10.

Olav Magne Svendgård

Skøynar

37:30

+9:37

korriger

11.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

38:50

+10:57

korriger

12.

Vidar Venås

Frol IL

39:47

+11:54

korriger

13.

Fritjof Sandstad

Frol IL

40:17

+12:24

korriger

14.

Petter Lynum

Frol IL

40:37

+12:44

korriger

15.

Asgeir Brustad

Verdal OK

42:02

+14:09

korriger

16.

Jostein Nordvoll

Frol IL

42:15

+14:22

korriger

17.

Gudmund Nesgård

Skøynar

44:55

+17:02

korriger

18.

Hågen Lynum

Frol IL

45:01

+17:08

korriger

19.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

45:07

+17:14

korriger

20.

Lars Stavran

Inderøy il

45:34

+17:41

korriger

21.

Hege Hegstad

Skøynar

46:42

+18:49

korriger

22.

Asbjørn Strøm

Skøynar

48:00

+20:07

korriger

23.

Eline Kippe

Verdal OK

48:03

+20:10

korriger

24.

Randi Haugskott

Frol IL

48:22

+20:29

korriger

25.

June Munkeby

Frol IL

50:10

+22:17

korriger

26.

Linnea Munkeby

Frol IL

50:17

+22:24

korriger

27.

Hans Moltzau

Frol IL

50:40

+22:47

korriger

28.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

51:01

+23:08

korriger

29.

Oddbjørn Brattaker

Verdal OK

52:28

+24:35

korriger

30.

Marianne Langøygard

Frol IL

54:38

+26:45

korriger

31.

Ragnhild Lynum

Frol IL

56:13

+28:20

korriger

32.

Alf Dagfinn Ringstad

Skøynar

58:09

+30:16

korriger

33.

Elin Sikkeland

Verdal OK

59:51

+31:58

korriger

34.

Tone Flægstad

Skøynar

1:12:39

+44:46

korriger

35.

Kari Bugge

Verdal OK

1:20:43

+52:50

korriger

DSQ

Hege Hallan

OK Skøynar

1:17:30

korriger

127 128 129 117

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Berit Karset

Steinkjer OK

1:20:56

korriger

Inga Sikkeland Hegstad

Verdal OK

korriger

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

48:45

+0:00

korriger

2.

Andreas Ronglan

OK Skøynar

56:33

+7:48

korriger

3.

Mette Kilskar

Frol IL

1:06:56

+18:11

korriger

4.

Kristian Midthjell

Verdal OK

1:09:43

+20:58

korriger

5.

Marte Skoglund

Frol IL

1:10:17

+21:32

korriger

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Vatn

Frol IL

34:24

+0:00

korriger

2.

Tobias Alstad

Frol IL

35:21

+0:57

korriger

3.

Robert Ressem

Frol IL

36:50

+2:26

korriger

4.

Einar Lund

Verdal OK

37:16

+2:52

korriger

5.

Anton Bjartnes

Verdal OK

40:13

+5:49

korriger

6.

Jo Severin Matberg

Frol IL

40:31

+6:07

korriger

7.

Arild Vassenden

Frol IL

42:13

+7:49

korriger

8.

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

42:26

+8:02

korriger

9.

Jan Hruby

Inderøy il

42:39

+8:15

korriger

10.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

43:17

+8:53

korriger

11.

Simen Hegstad

Skøynar

43:18

+8:54

korriger

12.

Jo Langøygard

Frol IL

45:48

+11:24

korriger

13.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

45:56

+11:32

korriger

14.

Lars Strøm

Skøynar

46:12

+11:48

korriger

15.

Arne Grevskott

Frol IL

47:37

+13:13

korriger

16.

John-Ola Hovdal

OK Skøynar

47:43

+13:19

korriger

17.

Inge Hafstad

Verdal OK

49:45

+15:21

korriger

18.

Jonny Sundsvik

Frol IL

49:55

+15:31

korriger

19.

Marius Enes

Verdal OK

51:18

+16:54

korriger

20.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

51:39

+17:15

korriger

21.

Edvin Sivertsen

Verdal OK

52:24

+18:00

korriger

22.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

55:55

+21:31

korriger

23.

Ragne Munkeby

Frol IL

56:35

+22:11

korriger

24.

Mathilde Munkeby

Frol IL

56:36

+22:12

korriger

25.

Ivar Reinås

Frol IL

57:57

+23:33

korriger

26.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

1:09:04

+34:40

korriger

27.

Kjell Lundsaunet

Verdal OK

1:10:58

+36:34

korriger

DSQ

Martin Wold Stavrum

Frol IL

34:40

korriger

123 132 131 130 117

DSQ

Rolf Karset

Steinkjer OK

1:00:42

korriger

123

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Vassenden

Frol IL

44:00

+0:00

korriger

2.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

49:18

+5:18

korriger

3.

Svein Inge Ydse

Verdal OK

55:33

+11:33

korriger

4.

Vidar Skjerve

Verdal OK

55:53

+11:53

korriger

5.

Jon Sivertsen

Verdal OK

58:00

+14:00

korriger

6.

Terje Rønning

Skøynar

1:04:38

+20:38

korriger

7.

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

1:14:47

+30:47

korriger

8.

Herman Leithe

Frol IL

1:17:04

+33:04

korriger

9.

Louise Ronglan

OK Skøynar

1:33:14

+49:14

korriger

10.

Erling Ronglan

Skøynar

1:33:19

+49:19

korriger

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arne Okkenhaug

Verdal OK

korriger

Gunhild Bredesen

Verdal OK

korriger

Tor Ove Hallem

Verdal OK

korriger

Agnete Homsberg

Verdal OK

korriger

Ann Sissel Vehus

Verdal OK

korriger

Sofie Hallem

Verdal OK

korriger

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

korriger

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2016, 21:46:38

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

167

Antall startet:

167