Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2017OG karusellen langkonkurranse 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 5 30. august 2017

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

38:11

+0:00

7:08

korriger

2.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

49:09

+10:58

9:11

korriger

3.

Runar Krognes

IL Leik

49:10

+10:59

9:11

korriger

4.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

51:47

+13:36

9:40

korriger

5.

Torleif Syrstad

IL Leik

57:32

+19:21

10:45

korriger

6.

Ola Bellingmo

OL Gaula

58:46

+20:35

10:59

korriger

7.

Henning Lysaker

Klæbu IL

59:39

+21:28

11:08

korriger

8.

Jonas Unsgård

IL Leik

1:08:01

+29:50

12:42

korriger

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

32:46

+0:00

8:29

korriger

2.

Svein Unsgård

IL Leik

33:35

+0:49

8:42

korriger

3.

John Henry Hammer

Børsa IL

37:13

+4:27

9:38

korriger

4.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

41:29

+8:43

10:44

korriger

5.

Erik Foss

IL Leik

42:32

+9:46

11:01

korriger

6.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

50:02

+17:16

12:57

korriger

7.

Fillip Rønning Hoseth

Melhus IL

1:06:32

+33:46

17:14

korriger

Klasse: Rød trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Preisig

Melhus IL

35:36

+0:00

9:13

korriger

2.

Gunleiv Sæland

Melhus IL

50:48

+15:12

13:09

korriger

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Trollelg

38:18

+0:00

9:55

korriger

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

27:56

+0:00

9:07

korriger

2.

Hege S Melhuus

Melhus IL

28:06

+0:10

9:10

korriger

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

28:31

+0:35

9:19

korriger

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

32:42

+4:46

10:41

korriger

5.

Reidun Sæland

Melhus IL

32:50

+4:54

10:43

korriger

6.

John Lerli

Melhus IL

33:20

+5:24

10:53

korriger

7.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

34:49

+6:53

11:22

korriger

8.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

37:09

+9:13

12:08

korriger

9.

Ove Bjørnar Grøtte

IL Leik

38:09

+10:13

12:28

korriger

10.

Ole Blækkan

IL Leik

38:12

+10:16

12:29

korriger

11.

Morten Blekkan

Børsa IL

38:21

+10:25

12:31

korriger

12.

Eivind Bakk

Melhus IL

42:38

+14:42

13:55

korriger

13.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

43:27

+15:31

14:11

korriger

14.

Kasper Myhr

Klæbu IL

43:46

+15:50

14:18

korriger

15.

Kristin Sølberg

IL Leik

44:04

+16:08

14:24

korriger

16.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

44:25

+16:29

14:30

korriger

17.

Ole Jonny Eid

IL Leik

44:26

+16:30

14:31

korriger

18.

Stein Hoseth

Melhus IL

47:46

+19:50

15:36

korriger

19.

Halvard Kjølli

Orkanger IF

50:34

+22:38

16:31

korriger

20.

Nils Ottar Svaen

Klæbu IL

51:14

+23:18

16:44

korriger

DSQ

Svein Olav Åmot

IL Leik

33:26

korriger

155

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

20:42

+0:00

10:08

korriger

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

20:50

+0:08

10:12

korriger

3.

Martin Melhuus

Melhus IL

21:24

+0:42

10:29

korriger

4.

Ingrid Rønning

Melhus IL

21:33

+0:51

10:33

korriger

5.

Elfrid By

Orkanger IF

23:42

+3:00

11:37

korriger

6.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

24:33

+3:51

12:02

korriger

7.

Arne Gaustad

Børsa IL

26:14

+5:32

12:51

korriger

8.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

26:44

+6:02

13:06

korriger

9.

Heidi Flå

Orkanger IF

27:22

+6:40

13:24

korriger

10.

Trine Sunnset

Melhus IL

28:05

+7:23

13:45

korriger

11.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

29:54

+9:12

14:39

korriger

12.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

30:45

+10:03

15:04

korriger

13.

Inger H. Bakken

IL Leik

30:49

+10:07

15:06

korriger

14.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

35:51

+15:09

17:34

korriger

DSQ

Kjeil Sølberg

IL Leik

28:43

korriger

155

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Storler

Melhus IL

28:45

+0:00

14:05

korriger

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Næve

IL Leik

19:54

+0:00

9:54

korriger

2.

Åse Høgsteggen

IL Leik

26:48

+6:54

13:20

korriger

3.

Ola Neraune

Orkanger IF

29:11

+9:17

14:31

korriger

4.

Oddveig Lien

Orkanger IF

32:47

+12:53

16:18

korriger

5.

Jostein Glesåen

OL Gaula

35:04

+15:10

17:26

korriger

6.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

42:46

+22:52

21:16

korriger

7.

Ivar Keiserås

Melhus IL

47:18

+27:24

23:31

korriger

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lerli

Melhus IL

27:09

+0:00

13:30

korriger

2.

Henriette Bakken

IL Leik

28:49

+1:40

14:20

korriger

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Bakk

Melhus IL

11:24

8:08

korriger

Mona Windseth

Melhus IL

11:46

8:24

korriger

Sunniva Preisig

Melhus IL

18:43

13:22

korriger

Helena Preisig

Melhus IL

18:57

13:32

korriger

Håkon Hoøen

Melhus IL

15:07

10:47

korriger

Sigurd Schrøder

Melhus IL

15:10

10:50

korriger

Ingrid Farstad

Melhus IL

21:31

15:22

korriger

Margrethe Farstad

Melhus IL

22:38

16:10

korriger

Leah Gylland

Melhus IL

21:37

15:26

korriger

Jenny Rønning

Melhus IL

17:30

12:30

korriger

Sigurd Rønning

Melhus IL

11:50

8:27

korriger

Johannes Lerli

Melhus IL

15:19

10:56

korriger

Eirik Farstad

Melhus IL

34:50

24:52

korriger

155 157 150 175

DSQ

Anna Bellingmo

OL Gaula

34:47

korriger

153 154

DSQ

Bergitte Gråbek

OL Gaula

35:36

korriger

153 154

DSQ

Rebecca Gråbak

OL Gaula

35:49

korriger

153 154

DSQ

Vårind Wold Finstad

Melhus IL

21:24

korriger

151


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2017, 17:26:16

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81