Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Armfeldtnatta 21. april 2010

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:01:22

+0:00

2.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

1:03:29

+2:07

3.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

1:04:25

+3:03

4.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

1:07:32

+6:10

5.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka

1:08:07

+6:45

6.

Espen Jakobsen

NTNUI

1:11:26

+10:04

7.

Ola Berger

NTNUI

1:14:48

+13:26

8.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

1:14:58

+13:36

9.

Lars-Christian Unger

NTNUI

1:15:12

+13:50

10.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

1:15:26

+14:04

11.

Johan Ivarsson

Freidig SPK

1:16:06

+14:44

12.

Halvor Saunes

NTNUI

1:16:08

+14:46

13.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

1:18:38

+17:16

14.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:18:59

+17:37

15.

David Kabath

NTNUI

1:21:00

+19:38

16.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

1:24:50

+23:28

17.

Bjørn Owren

NTNUI

1:26:02

+24:40

18.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

1:26:54

+25:32

19.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

1:28:25

+27:03

20.

Rolf Mauritz Pedersen

NTNUI

1:31:00

+29:38

21.

Arno Grønhovd

NTNUI

1:33:06

+31:44

22.

Håvard Berget

NTNUI

1:34:35

+33:13

23.

Michal Bialozyt

NTNUI

1:36:02

+34:40

24.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

1:37:58

+36:36

25.

Johan Halvorsson

Trollelg

1:50:50

+49:28

DSQ

Jostein Mårdalen

Freidig SPK

1:04:06

35 71 40 39 75 119 120 121 117 125 126

DSQ

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:14:32

117

DSQ

Bjorn Tore Mathisen

NTNUI

1:18:21

117

DSQ

Tor Andreas Andersen

NTNUI

1:33:08

161

DSQ

Anders Sætersmoen

NTNUI

1:42:33

117 125 126 124 127

DNS

Vegard Ruttenborg

NTNUI

DNS

Hans Alexander Østhagen

NTNUI

DNS

Espen Fiskum

NTNUI

DNS

Jostein Nørbech

NTNUI

DNS

Øyvind Bakken Rognstad

NTNUI

DNS

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

DNS

Håvard Vassenden

Frol IL

DNS

Trygve Olsen

NTNUI

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Olafsen

Freidig SPK

1:14:06

+0:00

2.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

1:36:48

+22:42

DSQ

Martin Rønning

Freidig SPK

1:31:01

125 126 124 127 161

Klasse: H 35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNUI

1:31:44

+0:00

2.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst, OK

1:46:25

+14:41

DSQ

Øystein Rønning

Freidig SPK

1:32:10

125 126 124 127 161

Klasse: Dagtestløp Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

NTNUI

51:41

+0:00

2.

Siri Ulvestad

NTNUI

52:16

+0:35

117

3.

Emma Johansson

NTNUI

56:02

+4:21

4.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

57:11

+5:30

5.

Hanne Nøvik

NTNUI

59:28

+7:47

6.

Gitte Bromander

NTNUI

1:01:18

+9:37

7.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

1:01:31

+9:50

8.

Lisbeth Voll

NTNUI

1:03:22

+11:41

9.

Sofie Aarnes

NTNUI

1:10:06

+18:25

10.

Guro Torpe

NTNUI

1:10:11

+18:30

11.

Natalie Egli

NTNUI

1:12:14

+20:33

12.

Nina Smestad

NTNUI

1:13:58

+22:17

13.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

1:14:12

+22:31

14.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

1:17:32

+25:51

15.

Hanne Wigemyr

NTNUI

1:22:08

+30:27

16.

Ingrid Skantze

NTNUI

1:24:30

+32:49

17.

Synnøve Lofthus

NTNUI

1:24:43

+33:02

18.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

1:27:47

+36:06

19.

Mai Watson

NTNUI

1:28:01

+36:20

20.

Marianne Dæhli

NTNUI

1:31:04

+39:23

21.

Silje Borge Hovi

NTNUI

1:33:50

+42:09

22.

Hedvig Andersen

NTNUI

1:35:48

+44:07

23.

Nora Kjørlaug

NTNUI

1:46:41

+55:00

24.

Anna Hall

NTNUI

1:49:56

+58:15

25.

Marita Grønhovd

NTNUI

2:09:29

+1:17:48

DSQ

Mathilde Skaare

NTNUI

34:55

114 122 120 163 121 119 118 123 124 127 161 150

DSQ

Jenny Persson

NTNUI

48:50

114 122 120 163 121 119 118 123 124 127 161 150

DSQ

Henriette Ruud

NTNUI

1:51:36

36 37 38 163 119 118 123

DSQ

Siri Bente Haugen

NTNUI

2:06:58

122 120 163 121

DNS

Maria Rost

NTNUI

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:33:03

120 119 118 117 116 124

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Skoglund

Byåsen IL

1:52:37

+0:00

2.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

2:04:58

+12:21

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Helga Stenvik

Byåsen IL

Klasse: Dagtestløp Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Roger Jonsson

NTNUI

53:45

+0:00

117

2.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

57:01

+3:16

3.

Øyvind Enger

NTNUI

57:51

+4:06

117

4.

Vegard Brun Saga

NTNUI

59:50

+6:05

117

5.

Per Harald Havnen Johansen

Lillomarka

59:56

+6:11

117

6.

Martin Hoset

NTNUI

1:04:26

+10:41

117

7.

Bjarte Ims

NTNUI

1:11:33

+17:48

117

8.

Wolfgang Kampel

NTNUI

1:12:52

+19:07

9.

Einar Hjortås

NTNUI

1:50:15

+56:30

10.

Erlend Hovind

NTNUI

3:03:26

+2:09:41

11.

Sindre Hermstad

NTNUI

3:11:16

+2:17:31

DNS

Sindre Andersen Gåsvik

NTNUI

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Åsmund Stenvik

Byåsen IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 april 2010, 09:07:46

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

91

Antall startet:

79