Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Armfeldtnatta 21. april 2010

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:01:22

+0:00

korriger

2.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

1:03:29

+2:07

korriger

3.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

1:04:25

+3:03

korriger

4.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

1:07:32

+6:10

korriger

5.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka

1:08:07

+6:45

korriger

6.

Espen Jakobsen

NTNUI

1:11:26

+10:04

korriger

7.

Ola Berger

NTNUI

1:14:48

+13:26

korriger

8.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

1:14:58

+13:36

korriger

9.

Lars-Christian Unger

NTNUI

1:15:12

+13:50

korriger

10.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

1:15:26

+14:04

korriger

11.

Johan Ivarsson

Freidig SPK

1:16:06

+14:44

korriger

12.

Halvor Saunes

NTNUI

1:16:08

+14:46

korriger

13.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

1:18:38

+17:16

korriger

14.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:18:59

+17:37

korriger

15.

David Kabath

NTNUI

1:21:00

+19:38

korriger

16.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

1:24:50

+23:28

korriger

17.

Bjørn Owren

NTNUI

1:26:02

+24:40

korriger

18.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

1:26:54

+25:32

korriger

19.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

1:28:25

+27:03

korriger

20.

Rolf Mauritz Pedersen

NTNUI

1:31:00

+29:38

korriger

21.

Arno Grønhovd

NTNUI

1:33:06

+31:44

korriger

22.

Håvard Berget

NTNUI

1:34:35

+33:13

korriger

23.

Michal Bialozyt

NTNUI

1:36:02

+34:40

korriger

24.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

1:37:58

+36:36

korriger

25.

Johan Halvorsson

Trollelg

1:50:50

+49:28

korriger

DSQ

Jostein Mårdalen

Freidig SPK

1:04:06

korriger

35 71 40 39 75 119 120 121 117 125 126

DSQ

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:14:32

korriger

117

DSQ

Bjorn Tore Mathisen

NTNUI

1:18:21

korriger

117

DSQ

Tor Andreas Andersen

NTNUI

1:33:08

korriger

161

DSQ

Anders Sætersmoen

NTNUI

1:42:33

korriger

117 125 126 124 127

DNS

Vegard Ruttenborg

NTNUI

korriger

DNS

Hans Alexander Østhagen

NTNUI

korriger

DNS

Espen Fiskum

NTNUI

korriger

DNS

Jostein Nørbech

NTNUI

korriger

DNS

Øyvind Bakken Rognstad

NTNUI

korriger

DNS

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

korriger

DNS

Håvard Vassenden

Frol IL

korriger

DNS

Trygve Olsen

NTNUI

korriger

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Olafsen

Freidig SPK

1:14:06

+0:00

korriger

2.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

1:36:48

+22:42

korriger

DSQ

Martin Rønning

Freidig SPK

1:31:01

korriger

125 126 124 127 161

Klasse: H 35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNUI

1:31:44

+0:00

korriger

2.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst, OK

1:46:25

+14:41

korriger

DSQ

Øystein Rønning

Freidig SPK

1:32:10

korriger

125 126 124 127 161

Klasse: Dagtestløp Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

NTNUI

51:41

+0:00

korriger

2.

Siri Ulvestad

NTNUI

52:16

+0:35

korriger

117

3.

Emma Johansson

NTNUI

56:02

+4:21

korriger

4.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

57:11

+5:30

korriger

5.

Hanne Nøvik

NTNUI

59:28

+7:47

korriger

6.

Gitte Bromander

NTNUI

1:01:18

+9:37

korriger

7.

Hanna H. Nordbrøden

NTNUI

1:01:31

+9:50

korriger

8.

Lisbeth Voll

NTNUI

1:03:22

+11:41

korriger

9.

Sofie Aarnes

NTNUI

1:10:06

+18:25

korriger

10.

Guro Torpe

NTNUI

1:10:11

+18:30

korriger

11.

Natalie Egli

NTNUI

1:12:14

+20:33

korriger

12.

Nina Smestad

NTNUI

1:13:58

+22:17

korriger

13.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

1:14:12

+22:31

korriger

14.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

1:17:32

+25:51

korriger

15.

Hanne Wigemyr

NTNUI

1:22:08

+30:27

korriger

16.

Ingrid Skantze

NTNUI

1:24:30

+32:49

korriger

17.

Synnøve Lofthus

NTNUI

1:24:43

+33:02

korriger

18.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

1:27:47

+36:06

korriger

19.

Mai Watson

NTNUI

1:28:01

+36:20

korriger

20.

Marianne Dæhli

NTNUI

1:31:04

+39:23

korriger

21.

Silje Borge Hovi

NTNUI

1:33:50

+42:09

korriger

22.

Hedvig Andersen

NTNUI

1:35:48

+44:07

korriger

23.

Nora Kjørlaug

NTNUI

1:46:41

+55:00

korriger

24.

Anna Hall

NTNUI

1:49:56

+58:15

korriger

25.

Marita Grønhovd

NTNUI

2:09:29

+1:17:48

korriger

DSQ

Mathilde Skaare

NTNUI

34:55

korriger

114 122 120 163 121 119 118 123 124 127 161 150

DSQ

Jenny Persson

NTNUI

48:50

korriger

114 122 120 163 121 119 118 123 124 127 161 150

DSQ

Henriette Ruud

NTNUI

1:51:36

korriger

36 37 38 163 119 118 123

DSQ

Siri Bente Haugen

NTNUI

2:06:58

korriger

122 120 163 121

DNS

Maria Rost

NTNUI

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:33:03

korriger

120 119 118 117 116 124

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Skoglund

Byåsen IL

1:52:37

+0:00

korriger

2.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

2:04:58

+12:21

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Helga Stenvik

Byåsen IL

korriger

Klasse: Dagtestløp Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Roger Jonsson

NTNUI

53:45

+0:00

korriger

117

2.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

57:01

+3:16

korriger

3.

Øyvind Enger

NTNUI

57:51

+4:06

korriger

117

4.

Vegard Brun Saga

NTNUI

59:50

+6:05

korriger

117

5.

Per Harald Havnen Johansen

Lillomarka

59:56

+6:11

korriger

117

6.

Martin Hoset

NTNUI

1:04:26

+10:41

korriger

117

7.

Bjarte Ims

NTNUI

1:11:33

+17:48

korriger

117

8.

Wolfgang Kampel

NTNUI

1:12:52

+19:07

korriger

9.

Einar Hjortås

NTNUI

1:50:15

+56:30

korriger

10.

Erlend Hovind

NTNUI

3:03:26

+2:09:41

korriger

11.

Sindre Hermstad

NTNUI

3:11:16

+2:17:31

korriger

DNS

Sindre Andersen Gåsvik

NTNUI

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 april 2010, 09:07:46

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

91

Antall startet:

79