Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp #16 (Natt) 19. oktober 2016

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

56:58

korriger

Thor Trandem Kvåle

Ås-NMBU Orientering

46:13

korriger

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

48:11

korriger

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:00:37

korriger

Johanne Helene Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

47:22

korriger

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

45:52

korriger

43

Laila Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

44:59

korriger

43

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

korriger

DSQ

Halvor Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

56:50

korriger

187

DSQ

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

54:49

korriger

174 185 187 190 191 192

DSQ

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

37:24

korriger

176 185 187

DSQ

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

9:34

korriger

167 176 185 187 190 191 192 43

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Aaen

Ås-NMBU Orientering

27:28

+0:00

korriger

2.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

27:31

+0:03

korriger

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

28:36

+1:08

korriger

4.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

35:05

+7:37

korriger

192

5.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

35:48

+8:20

korriger

6.

Ragnhild Løvli

Ås-NMBU Orientering

37:11

+9:43

korriger

7.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

43:05

+15:37

korriger

8.

Ingrid Løset

Ås-NMBU Orientering

47:09

+19:41

korriger

9.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

49:04

+21:36

korriger

10.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

59:03

+31:35

korriger

11.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:00:12

+32:44

korriger

DSQ

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

51:39

korriger

197 196 193 190 191 192

DSQ

Trygve Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

51:42

korriger

197 196 193 190 191 192

DSQ

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

56:19

korriger

167

DSQ

Christine Blix

Ås-NMBU Orientering

1:06:30

korriger

192

Klasse: C-vrang gaffel

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

31:56

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 oktober 2016, 19:26:16

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

28

Antall startet:

28