Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas nattløp Bygdøy 2. november 2016

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Nydalens Skiklub

30:43

+0:00

korriger

2.

Torkil Eide Solstad

DNV GL

32:37

+1:54

korriger

3.

Thor Mella

Oppsal IF

35:02

+4:19

korriger

4.

Eivind Hoff

IL Tyrving

35:55

+5:12

korriger

5.

Jørgen Mathias Nipen

Tyrving, IL

37:37

+6:54

korriger

6.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

40:49

+10:06

korriger

7.

Trond Lund

IL Tyrving

41:39

+10:56

korriger

8.

Eivind Ruth

DNV GL

41:48

+11:05

korriger

9.

Bjørn Grinde

OSI

43:47

+13:04

korriger

10.

Steinar Låg

VBIL

44:05

+13:22

korriger

11.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

44:15

+13:32

korriger

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

44:52

+14:09

korriger

13.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

45:36

+14:53

korriger

14.

Morten Tangen

Måren OK

46:02

+15:19

korriger

15.

Per Osen

Statoil Oslo BIL

48:33

+17:50

korriger

16.

Knut Bårtveit

Bø O-lag

49:18

+18:35

korriger

17.

Jan Fredrik Helgaker

Veritas

49:21

+18:38

korriger

18.

Svein Jacobsen

Tyrving

49:41

+18:58

korriger

19.

Rein Ole Jørgensen

Østmarka OK

51:35

+20:52

korriger

20.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

53:12

+22:29

korriger

21.

Audrun Utskarpen

OSI

53:44

+23:01

korriger

22.

Per J Karlsbakk

DNV

53:57

+23:14

korriger

23.

Tormod Bøe

DNV

55:57

+25:14

korriger

24.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

59:00

+28:17

korriger

25.

Dag Haugland

OSLO KOMMUNE

59:58

+29:15

korriger

26.

Pål Dahle

Oppsal IF

1:00:44

+30:01

korriger

27.

Claes Unger

Lillomarka OL

1:01:16

+30:33

korriger

28.

Øyvind Grandum

Geoform

1:02:18

+31:35

korriger

29.

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

1:02:35

+31:52

korriger

30.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:04:34

+33:51

korriger

31.

Håkon Bugge

No team

1:05:48

+35:05

korriger

32.

Lars Christensen

Esso

1:10:44

+40:01

korriger

33.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

1:17:40

+46:57

korriger

34.

Jurijs Senbergs

VBIL

1:28:56

+58:13

korriger

DSQ

Egil Eide

Tyrving, IL

31:00

korriger

76 77 78 79 110 75 112 113 114 72 115 116

DSQ

Børge Pedersen

Nydalens SK

38:35

korriger

76 78 79

DSQ

Tormod Øvergaard

Istone

48:40

korriger

73

DSQ

Stein Mella

Praxair

53:34

korriger

116

DSQ

Cristina Luis

Nydalens Skiklub

56:48

korriger

112 113 114 72 115 116

DSQ

Don Skantze

Tyrving, IL

1:04:08

korriger

110 75 112 113 114 72 115 116

DSQ

Anders Løland

FBI Norsk regnesentral

1:09:32

korriger

110 75 112 113 114 72 115 116

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

26:29

+0:00

korriger

2.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

32:22

+5:53

korriger

3.

Ulf Gunnar Mikalsen

DNV GL

37:00

+10:31

korriger

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

37:25

+10:56

korriger

5.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

38:29

+12:00

korriger

6.

Ketil Berge

Vestre Aker Skiklub

39:09

+12:40

korriger

7.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

40:09

+13:40

korriger

8.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

40:43

+14:14

korriger

9.

Arnt Ove Takvam

Fearnsport

41:06

+14:37

korriger

10.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

41:14

+14:45

korriger

11.

Marie Saugestad

Nydalens Skiklub

41:23

+14:54

korriger

12.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

43:34

+17:05

korriger

13.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet IF

44:47

+18:18

korriger

14.

Maren Norderud

Tyrving, IL

45:41

+19:12

korriger

15.

Trine Justad Raaen

Kongsberg OL

46:17

+19:48

korriger

16.

Knut Tore Solheim

Nydalen Siklubb

46:24

+19:55

korriger

17.

Knut Møgedal

Aker Solutions

49:25

+22:56

korriger

18.

Øyvind Fidje

PRIVAT

49:27

+22:58

korriger

19.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

53:16

+26:47

korriger

20.

Jon Foss

Friskis&Svettis

54:00

+27:31

korriger

21.

Jon C. Fougner

FUGRO

55:01

+28:32

korriger

22.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratet IF

57:14

+30:45

korriger

23.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

57:27

+30:58

korriger

24.

Johan Mikalsen

DNV GL

1:02:52

+36:23

korriger

25.

Rune Hultgren

Oppsal IF

1:07:14

+40:45

korriger

26.

Toril Eine

Esso Sport

1:07:53

+41:24

korriger

DSQ

Finn Gange

Privat

39:50

korriger

110 75 112 114 70 72 71 116

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

KOLL

23:39

+0:00

korriger

2.

Thor Norderud

Tyrving

28:31

+4:52

korriger

3.

Knut Hangeraas

GeoForm

29:34

+5:55

korriger

4.

Maja Zimmermann

OSI

32:52

+9:13

korriger

5.

Aud Spjelkavik

TYRVING

35:39

+12:00

korriger

6.

Kåre Knudsen

GeoForm

40:09

+16:30

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 november 2016, 19:54:25

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74