Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #1 22. november 2016

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

45:50

+0:00

11:27

korriger

2.

Malin Sørensen

Nydalens SK

46:38

+0:48

11:39

korriger

3.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

57:21

+11:31

14:20

korriger

4.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:00:41

+14:51

15:10

korriger

5.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:04:36

+18:46

16:09

korriger

6.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:11:53

+26:03

17:58

korriger

DSQ

Aurora Gjølsjø

OK Moss

35:39

korriger

197 152 153 187 185 184 158 172 180

DSQ

Ragnhild Løvli

Ås-NMBU Orientering

39:06

korriger

171 187 185 184 158 172 180 179 182

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:04:02

+0:00

8:25

korriger

2.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:08:13

+4:11

8:58

korriger

3.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

1:09:32

+5:30

9:08

korriger

4.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:11:06

+7:04

9:21

korriger

5.

Ralph Street

Nydalens SK

1:13:00

+8:58

9:36

korriger

6.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:16:01

+11:59

10:00

korriger

7.

Håvard Haga

Nydalens SK

1:20:47

+16:45

10:37

korriger

8.

Elias Jonsson

Nydalens SK

1:24:55

+20:53

11:10

korriger

9.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

1:45:11

+41:09

13:50

korriger

DSQ

Emil Jönsson

IL Tyrving

1:03:59

korriger

156 198 176 174 151 158 172 180 179

DSQ

Jostein Andersen

Nydalens SK

1:07:21

korriger

176 174 151 158 172 180 179

DNS

Mikal Brastad Larsen

Nydalens SK

korriger

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

45:45

+0:00

11:26

korriger

2.

Audun Bjerknes

Måren OK

46:33

+0:48

11:38

korriger

3.

Tore Bjørnerød

OK Moss

49:33

+3:48

12:23

korriger

4.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

51:10

+5:25

12:47

korriger

5.

Bendik Eliassen

Fredrikstad SK

52:14

+6:29

13:03

korriger

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

52:53

+7:08

13:13

korriger

7.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

53:51

+8:06

13:27

korriger

8.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

54:37

+8:52

13:39

korriger

9.

Sören Jonsson

Nydalens SK

56:12

+10:27

14:03

korriger

10.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

56:26

+10:41

14:06

korriger

11.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

56:49

+11:04

14:12

korriger

12.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

59:14

+13:29

14:48

korriger

13.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:00:05

+14:20

15:01

korriger

14.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:00:44

+14:59

15:11

korriger

15.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:02:10

+16:25

15:32

korriger

16.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:02:53

+17:08

15:43

korriger

17.

Dag Arne Lier

Indre Østfold OK

1:03:40

+17:55

15:55

korriger

18.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:05:28

+19:43

16:22

korriger

19.

Morten Tangen

Måren OK

1:07:13

+21:28

16:48

korriger

20.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:10:09

+24:24

17:32

korriger

21.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:10:10

+24:25

17:32

korriger

22.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:10:11

+24:26

17:32

korriger

23.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:12:56

+27:11

18:14

korriger

24.

Morten Karlsen

Måren OK

1:17:14

+31:29

19:18

korriger

25.

Christopher Schive

OK Moss

1:17:15

+31:30

19:18

korriger

26.

Trond Holter

Måren OK

1:21:42

+35:57

20:25

korriger

27.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:22:03

+36:18

20:30

korriger

28.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:36:10

+50:25

24:02

korriger

29.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:42:05

+56:20

25:31

korriger

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

15:06

korriger

171 197 152 153 187 185 184 172 180

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

36:51

korriger

187 185 184 158 172 180

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

41:28

korriger

153 187 185 184 158 172 180 179 182

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:26:45

korriger

185 184 158 172 180

DNS

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

korriger

DNS

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

26:49

+0:00

9:55

korriger

2.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

37:08

+10:19

13:45

korriger

3.

Sondre Ladim

OK Moss

38:45

+11:56

14:21

korriger

4.

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

44:42

+17:53

16:33

korriger

5.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

53:24

+26:35

19:46

korriger

6.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

1:00:31

+33:42

22:24

korriger

7.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:01:17

+34:28

22:41

korriger

8.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:03:33

+36:44

23:32

korriger

DSQ

Theodor Lier

Indre Østfold OK

37:10

korriger

178 154 155 191 196 193 153

DNS

Julie Sophie Wold

OK Moss

korriger

DNS

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Bjerketvedt

OK Moss

46:54

+0:00

17:22

korriger

2.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

50:30

+3:36

18:42

korriger

3.

Kristin Gjølsjø

OK Moss

1:27:14

+40:20

32:18

korriger

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

34:37

korriger

196 193 153 157 179 182

DNS

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 november 2016, 20:19:01

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

71

Antall startet:

65