Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 10. januar 2017

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

53:56

+0:00

10:51

korriger

2.

Malin Sørensen

Nydalens SK

54:14

+0:18

10:54

korriger

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

56:32

+2:36

11:22

korriger

4.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

58:24

+4:28

11:45

korriger

5.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:00:04

+6:08

12:05

korriger

6.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:00:36

+6:40

12:11

korriger

DSQ

Aurora Gjølsjø

OK Moss

42:27

korriger

174 176 184 197 198 43 38 39 40 41 42

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

58:01

+0:00

7:03

korriger

2.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:00:51

+2:50

7:24

korriger

3.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

1:02:32

+4:31

7:36

korriger

4.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

1:03:00

+4:59

7:39

korriger

5.

Håvard Haga

Nydalens SK

1:03:30

+5:29

7:43

korriger

6.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:04:32

+6:31

7:51

korriger

7.

Espen Jakobsen

IL Tyrving

1:04:51

+6:50

7:53

korriger

8.

Ralph Street

Nydalens SK

1:05:47

+7:46

8:00

korriger

9.

Vegard Brun Saga

IL Tyrving

1:08:12

+10:11

8:17

korriger

10.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

1:12:08

+14:07

8:46

korriger

11.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:12:16

+14:15

8:47

korriger

12.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

1:15:52

+17:51

9:13

korriger

13.

Emil Jönsson

IL Tyrving

1:19:33

+21:32

9:40

korriger

14.

Espen Danevad

Fredrikstad SK

1:24:44

+26:43

10:18

korriger

15.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:30:44

+32:43

11:02

korriger

16.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:39:25

+41:24

12:05

korriger

17.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

2:00:16

+1:02:15

14:37

korriger

DSQ

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

1:38:22

korriger

43 38 39 40 41 42

DNS

Martin Borge Heir

Fossum IF

korriger

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Kortner

Østmarka OK

40:58

+0:00

8:14

korriger

2.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

42:32

+1:34

8:33

korriger

3.

Christian F Schive

OK Moss

43:08

+2:10

8:40

korriger

4.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

46:21

+5:23

9:19

korriger

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

48:56

+7:58

9:50

korriger

6.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

50:05

+9:07

10:04

korriger

7.

Thomas Roskifte

OK Moss

51:51

+10:53

10:25

korriger

8.

Tore Bjørnerød

OK Moss

54:38

+13:40

10:59

korriger

9.

Dag Arne Lier

Indre Østfold OK

55:06

+14:08

11:05

korriger

10.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

56:05

+15:07

11:17

korriger

11.

Daniel Fløtre

Nydalens SK

56:14

+15:16

11:18

korriger

12.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

56:56

+15:58

11:27

korriger

13.

Halvor Saunes

Nydalens SK

57:02

+16:04

11:28

korriger

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:13

+16:15

11:30

korriger

15.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

58:09

+17:11

11:42

korriger

16.

Erik Sandbæk

OK Moss

59:16

+18:18

11:55

korriger

17.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:00:27

+19:29

12:09

korriger

18.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:03:19

+22:21

12:44

korriger

19.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:04:25

+23:27

12:57

korriger

20.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

1:05:22

+24:24

13:09

korriger

21.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:06:45

+25:47

13:25

korriger

22.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

1:08:41

+27:43

13:49

korriger

23.

Christopher Schive

OK Moss

1:09:39

+28:41

14:00

korriger

24.

Morten Tangen

OK Moss

1:09:44

+28:46

14:01

korriger

25.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:15:52

+34:54

15:15

korriger

26.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:18:02

+37:04

15:42

korriger

27.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:26:59

+46:01

17:30

korriger

28.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:32:29

+51:31

18:36

korriger

DSQ

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

26:28

korriger

197 198 43 38 39 40 41 42 175

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:13:44

korriger

31 197 198 43 38 39 40 41 42

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:15:26

korriger

176 197

DSQ

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:21:37

korriger

176 184

DSQ

Trond Holter

Måren OK

1:25:44

korriger

197 43 38 39 40 41 42

DNS

Magnus Nordbrøden

Halden SK

korriger

DNS

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

korriger

DNS

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

korriger

DNS

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

korriger

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

korriger

DNS

Donatas Kontautas

OK Moss

korriger

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

43:34

+0:00

12:44

korriger

2.

Sondre Ladim

OK Moss

44:14

+0:40

12:56

korriger

3.

Theodor Lier

Indre Østfold OK

51:35

+8:01

15:04

korriger

4.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:13:34

+30:00

21:30

korriger

DSQ

Alfred Bjørnerød

OK Moss

43:59

korriger

37

DNS

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

korriger

DNS

Karoline Bjørnerød

OK Moss

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

45:21

+0:00

13:15

korriger

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

45:44

+0:23

13:22

korriger

3.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

48:54

+3:33

14:17

korriger

4.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

49:23

+4:02

14:26

korriger

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

51:33

+6:12

15:04

korriger

6.

Dag Haugland

Østmarka OK

54:40

+9:19

15:59

korriger

7.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

54:41

+9:20

15:59

korriger

8.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

57:13

+11:52

16:43

korriger

9.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

58:07

+12:46

16:59

korriger

10.

Linda Fredh

OK Moss

1:26:57

+41:36

25:25

korriger

11.

Kristin Gjølsjø

OK Moss

1:28:57

+43:36

26:00

korriger

DNS

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 januar 2017, 21:00:27

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

84

Antall startet:

74