Klasse: Rekrutt | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Solveig Ruud Tednes | Østmarka OK | 16:31 | korriger | ||||||
Erlend Otterlei | Østmarka OK | 22:44 | korriger | ||||||
Kristoffer Nomeland | Østmarka OK | 15:19 | korriger | ||||||
Theo Røiseland | Østmarka OK | 22:34 | korriger | ||||||
Salam Korkosh | Østmarka OK | 15:44 | korriger | ||||||
Klasse: C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 16:29 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Martin Jystad | Østmarka OK | 20:31 | +4:02 | korriger | ||||
3. | Gina Brevik | Østmarka OK | 21:23 | +4:54 | korriger | ||||
4. | Amund Kortner Vogt | Østmarka OK | 23:54 | +7:25 | korriger | ||||
5. | Lillian Booij | Østmarka OK | 24:48 | +8:19 | korriger | ||||
6. | Amelie Nguyen | Østmarka OK | 24:49 | +8:20 | korriger | ||||
7. | Magnus Jystad | Østmarka OK | 26:41 | +10:12 | korriger | ||||
8. | Ole Martin Nomeland | Østmarka OK | 26:46 | +10:17 | korriger | ||||
9. | Brage Knutsen | Østmarka OK | 26:59 | +10:30 | korriger | ||||
10. | Jenny Emilie Herredsvela | Østmarka OK | 28:06 | +11:37 | korriger | ||||
11. | June Heredsvela | Østmarka OK | 28:20 | +11:51 | korriger | ||||
12. | Tor Magnus Grøstad | Østmarka OK | 29:42 | +13:13 | korriger | ||||
13. | Emma Birkelund | Østmarka OK | 49:11 | +32:42 | korriger | ||||
14. | Malene Booij | Østmarka OK | 49:29 | +33:00 | korriger | ||||
Klasse: A-kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | 23:50 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingrid Marie Stubban Hygen | Østmarka OK | 24:35 | +0:45 | korriger | ||||
3. | Bjørn Christensen | Østmarka OK | 26:49 | +2:59 | korriger | ||||
4. | Henrik Gudim | Østmarka OK | 27:48 | +3:58 | korriger | ||||
5. | Inga Cathrin Winsvold | Østmarka OK | 29:13 | +5:23 | korriger | ||||
6. | Knut J. Winsvold | Østmarka OK | 31:41 | +7:51 | korriger | ||||
7. | Eira Wessel Line | Østmarka OK | 35:53 | +12:03 | korriger | 249 | |||
8. | Sigrid Nermoen | Østmarka OK | 35:59 | +12:09 | korriger | 249 | |||
9. | Håvard Rønningen | Østmarka OK | 40:32 | +16:42 | korriger | ||||
Klasse: A-lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Odin Tellesbø | Østmarka OK | 27:09 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Matthew Speake | Lillomarka | 28:01 | +0:52 | korriger | ||||
3. | Håkon Håversen | Østmarka OK | 30:32 | +3:23 | korriger | ||||
4. | Andreas Ramberg | Østmarka OK | 31:34 | +4:25 | korriger | ||||
5. | Håvar Brevik | Østmarka OK | 35:10 | +8:01 | korriger | ||||
6. | Alexandra Linløkken | Østmarka OK | 35:15 | +8:06 | korriger | ||||
7. | Erik Næss | Østmarka OK | 36:58 | +9:49 | korriger | ||||
8. | John Otterlei | Østmarka OK | 45:57 | +18:48 | korriger |
Sist oppdatert: | 2 mars 2017, 19:50:13 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 36 |
Antall startet: | 36 |