Klasse: Menn senior | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Atle Andersen | Drøbak-Frogn IL | 26:14 | +0:00 | 2:37 | |||
DNS | Trond Askautrud | Nesodden IF | ||||||
Klasse: M 19/20 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Simen Andersen | Drøbak-Frogn IL | 24:43 | +0:00 | 2:28 | |||
Klasse: M 18 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Fredrik Løvstad | Nes Ski | 22:27 | +0:00 | 2:14 | |||
2. | Jakob Henden Kaasen | Bærums Skiklub | 22:41 | +0:14 | 2:16 | |||
3. | Johan Bjørtomt | Gjerdrum IL | 22:56 | +0:29 | 2:17 | |||
4. | Hermann Skram Botterud | Bærums Skiklub | 22:57 | +0:30 | 2:17 | |||
5. | Ã…dne Gigernes | Nes Ski | 23:28 | +1:01 | 2:20 | |||
6. | Herman Kjærnsmo | Bærums Skiklub | 23:39 | +1:12 | 2:21 | |||
7. | Jens Christian Grymyr | ROS IL | 24:23 | +1:56 | 2:26 | |||
8. | Erik Christiansen | IL Jardar | 24:25 | +1:58 | 2:26 | |||
9. | Kristian Mork Nielsen | Gjerdrum IL | 24:52 | +2:25 | 2:29 | |||
10. | Jacob Hamelin | Fet Skiklubb | 25:19 | +2:52 | 2:31 | |||
11. | Trym Stensvold | Nesodden IF | 26:06 | +3:39 | 2:36 | |||
DNS | Emil Arnkværn | Fossum IF | ||||||
Klasse: M 17 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Simen F Øiseth | Fet Skiklubb | 23:22 | +0:00 | 2:20 | |||
2. | Nils Martin Anvik Hellenes | Drøbak-Frogn IL | 24:34 | +1:12 | 2:27 | |||
3. | Erlend Rondeel | Drøbak-Frogn IL | 25:18 | +1:56 | 2:31 | |||
Klasse: K 18 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Julie Bjervig Drivenes | IL Jardar | 12:14 | +0:00 | 2:26 | |||
2. | Stine Nicolaysen | Runar IL | 12:17 | +0:03 | 2:27 | |||
3. | Vera Johanne Norli | Haslum IL | 12:20 | +0:06 | 2:28 | |||
4. | Ingvild Wollebek | Ã…s IL | 12:25 | +0:11 | 2:29 | |||
5. | Tuva Ertzaas Granøien | Bærums Verk Hauger IF | 12:38 | +0:24 | 2:31 | |||
6. | Oda Hatlestad Hovland | IL Jardar | 13:42 | +1:28 | 2:44 | |||
7. | Frida Kullerud | Trøsken IL | 14:09 | +1:55 | 2:49 | |||
Klasse: K 17 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sofie Marie Voraa | Fossum IF | 13:11 | +0:00 | 2:38 | |||
2. | Thea Charlotte Hansen | Asker Skiklubb | 13:33 | +0:22 | 2:42 | |||
3. | Silje Marie Ulvang | Lillehammer | 13:42 | +0:31 | 2:44 | |||
4. | Kjersti Lundqvist | Ã…s IL | 13:57 | +0:46 | 2:47 | |||
5. | Angelica Bratteng | Gjelleråsen IF | 14:14 | +1:03 | 2:50 | |||
6. | Linn Mei Waaler | Drøbak-Frogn IL | 15:37 | +2:26 | 3:07 | |||
Klasse: G 15 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oskar Lockert Skjold | Ã…sen IL | 13:26 | +0:00 | 2:41 | |||
2. | Nils Tveite | Ã…s IL | 13:39 | +0:13 | 2:43 | |||
3. | Even Wollebek | Ã…s IL | 13:41 | +0:15 | 2:44 | |||
4. | Lars Wiig Dagestad | Haslum IL | 13:58 | +0:32 | 2:47 | |||
Klasse: G 12 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Birk Haugnes | Oppegård IL | 6:34 | +0:00 | 2:37 | |||
2. | Johannes Skjelland Andersen | Vollen Ungdomslag | 6:53 | +0:19 | 2:45 | |||
3. | Arnt August Strøm | Nesodden IF | 7:12 | +0:38 | 2:52 | |||
4. | Frode Hymer | Ã…s IL | 7:13 | +0:39 | 2:53 | |||
5. | Mats Lund Sjøen | Spydeberg IL | 7:17 | +0:43 | 2:54 | |||
6. | Andreas Olsen Tomta | Trøsken IL | 7:27 | +0:53 | 2:58 | |||
6. | Nichlas Øveraasen | Soon Skiklubb | 7:27 | +0:53 | 2:58 | |||
8. | August Holth-Siegel | Ã…s IL | 7:32 | +0:58 | 3:00 | |||
8. | Markus Rindli | Skimt | 7:32 | +0:58 | 3:00 | |||
10. | Even Rondeel | Drøbak-Frogn IL | 7:34 | +1:00 | 3:01 | |||
11. | Philip Alexander Nordbæk | Drøbak-Frogn IL | 8:00 | +1:26 | 3:12 | |||
12. | Stian Ustvedt Gravdal | Skimt | 8:01 | +1:27 | 3:12 | |||
13. | Sigurd Harr-Haga | Oppegård IL | 8:07 | +1:33 | 3:14 | |||
14. | Oliver Melsom-Johansen | Drøbak-Frogn IL | 8:32 | +1:58 | 3:24 | |||
15. | Mauritz Borgerud Falk | Drøbak-Frogn IL | 8:51 | +2:17 | 3:32 | |||
DNS | Erlend Tveite | Ã…s IL | ||||||
DNS | Simen Gløgård Stensrud | Nittedal IL | ||||||
DNS | Sondre Norheim | Eidsvold Værks Skiklub | ||||||
DNS | Jens August Brandstorp | Moss Skiklubb | ||||||
DNS | Sander H Mortensen | Drøbak-Frogn IL | ||||||
DNS | Nils Grimsmo | Fossum IF | ||||||
Klasse: G 11 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Benjamin Røssum Jensen | Hakadal IL | 6:59 | +0:00 | 2:47 | |||
2. | HÃ¥kon Emil Heir | Ã…s IL | 7:01 | +0:02 | 2:48 | |||
2. | Magnus Smedsrud | Eidsvold Værks Skiklub | 7:01 | +0:02 | 2:48 | |||
4. | Fredrik Nilssen | Gjelleråsen IF | 7:06 | +0:07 | 2:50 | |||
5. | Markus Lie-Petterson | Haslum IL | 7:10 | +0:11 | 2:52 | |||
6. | Mathias Lie-Petterson | Haslum IL | 7:14 | +0:15 | 2:53 | |||
7. | Michael Torp | Drøbak-Frogn IL | 7:29 | +0:30 | 2:59 | |||
8. | Sivert Listøl Moskaug | Asker Skiklubb | 7:39 | +0:40 | 3:03 | |||
9. | Emilian Hagen | Nesodden IF | 7:50 | +0:51 | 3:08 | |||
10. | Christoffer Ygre Storjohann | Haslum IL | 7:52 | +0:53 | 3:08 | |||
11. | Henrik Christopher Besseberg | Drøbak-Frogn IL | 7:57 | +0:58 | 3:10 | |||
12. | Mats Mørch Myhre | Gjelleråsen IF | 7:59 | +1:00 | 3:11 | |||
13. | Eirik Sjøl Værnes | Dikemark IF | 8:06 | +1:07 | 3:14 | |||
14. | Tobias Repstad Andersen | Moss Skiklubb | 8:17 | +1:18 | 3:18 | |||
15. | Kristoffer Katla | Haslum IL | 8:25 | +1:26 | 3:22 | |||
16. | Jonas Bakkebø Fjellstad | Ås IL | 8:27 | +1:28 | 3:22 | |||
17. | Sondre Lundqvist | Ã…s IL | 8:34 | +1:35 | 3:25 | |||
18. | Markus Rønneberg | Lommedalens IL | 8:40 | +1:41 | 3:28 | |||
19. | Andreas Kure | Ã…s IL | 9:04 | +2:05 | 3:37 | |||
20. | Sander Imbsen | Nesodden IF | 9:08 | +2:09 | 3:39 | |||
21. | Birk Lilleheier | Ã…s IL | 9:13 | +2:14 | 3:41 | |||
22. | Sander Skjong Aarø | Skimt | 9:23 | +2:24 | 3:45 | |||
23. | Sondre Rønning Kopperud | Nesodden IF | 9:39 | +2:40 | 3:51 | |||
24. | Sondre Halbach Røssvoll | Ås IL | 11:05 | +4:06 | 4:26 | |||
25. | Elias Hardersen | Nesodden IF | 12:48 | +5:49 | 5:07 | |||
DNS | Tor Even Askautrud | Nesodden IF | ||||||
DNS | Erlend Bærheim | Nittedal IL | ||||||
Klasse: J 12 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lisa Kristine Jorde | Asker Skiklubb | 6:45 | +0:00 | 2:42 | |||
2. | Nora Christine Hansen | Asker Skiklubb | 7:06 | +0:21 | 2:50 | |||
3. | Tora Rønneberg Weng | Eidsberg IL | 7:24 | +0:39 | 2:57 | |||
4. | Ingrid Elise Kullerud | Trøsken IL | 7:34 | +0:49 | 3:01 | |||
5. | Pernille Fischer | Drøbak-Frogn IL | 7:57 | +1:12 | 3:10 | |||
6. | Frida Lima-Hogsnes | Asker Skiklubb | 8:00 | +1:15 | 3:12 | |||
7. | Sofie Kjær Jørgensen | Nesodden IF | 8:32 | +1:47 | 3:24 | |||
Klasse: J 11 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mille Haneberg | Haslum IL | 7:06 | +0:00 | 2:50 | |||
2. | Malin Holmann | Lommedalens IL | 7:32 | +0:26 | 3:00 | |||
3. | Iselin Bjervig Drivenes | Lommedalens IL | 7:35 | +0:29 | 3:02 | |||
4. | Astrid Skjevdal | Ã…s IL | 7:38 | +0:32 | 3:03 | |||
5. | Amalie Nitteberg | Nesodden IF | 7:41 | +0:35 | 3:04 | |||
6. | Andrea Pedersen Narmo | Moss Skiklubb | 8:04 | +0:58 | 3:13 | |||
7. | Maja Dorthea Schmidt | Drøbak-Frogn IL | 8:30 | +1:24 | 3:24 | |||
8. | Maud Mariann Myhre | Haslum IL | 8:39 | +1:33 | 3:27 | |||
9. | Angelina Kristina Sanders | Haslum IL | 8:42 | +1:36 | 3:28 | |||
10. | Julie Bråthen | Trøsken IL | 9:08 | +2:02 | 3:39 | |||
11. | Oda Bromander Falkenbo | Moss Skiklubb | 9:11 | +2:05 | 3:40 | |||
12. | Hanna Nordby | Nesodden IF | 9:14 | +2:08 | 3:41 | |||
13. | Marte Lillegraven Langsæter | Trøsken IL | 9:16 | +2:10 | 3:42 | |||
14. | Julie Five | Skedsmo Skiklubb | 9:41 | +2:35 | 3:52 | |||
14. | Julie Nordahl Solberg | Trøsken IL | 9:41 | +2:35 | 3:52 | |||
16. | Kristine Breivik Hansen | Nesodden IF | 9:55 | +2:49 | 3:58 | |||
17. | Ella Hole Svenningsen | Oppegård IL | 10:04 | +2:58 | 4:01 | |||
18. | Emilie Egeberg | Skedsmo Skiklubb | 10:19 | +3:13 | 4:07 | |||
Klasse: G 14 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Olaus Oserud Bentzen | Gjerdrum IL | 7:18 | +0:00 | 2:26 | |||
2. | Edward Aarstad | Strømmen og Lillestrøm SK | 7:24 | +0:06 | 2:28 | |||
3. | Jonas Myhr | Asker Skiklubb | 7:27 | +0:09 | 2:29 | |||
4. | Ask Grøtan Wang | Haslum IL | 7:31 | +0:13 | 2:30 | |||
5. | Andreas Lerø | Fossum IF | 7:32 | +0:14 | 2:30 | |||
6. | Simen Lundem | Trøsken IL | 7:36 | +0:18 | 2:32 | |||
6. | Anders Mørdre Davidsen | Fossum IF | 7:36 | +0:18 | 2:32 | |||
8. | Magnus Five | Skedsmo Skiklubb | 7:37 | +0:19 | 2:32 | |||
9. | Erlend Gløgård Stensrud | Nittedal IL | 7:38 | +0:20 | 2:32 | |||
10. | Marcus Thunestveit Andersen | Oppegård IL | 7:39 | +0:21 | 2:33 | |||
11. | Erik Munch-Finne | Asker Skiklubb | 7:48 | +0:30 | 2:36 | |||
12. | Erik Ola Jorde | Asker Skiklubb | 7:49 | +0:31 | 2:36 | |||
13. | Mathias Myran | Eidsvold Værks Skiklub | 7:52 | +0:34 | 2:37 | |||
14. | Jesper Jørgensen | Fossum IF | 8:05 | +0:47 | 2:41 | |||
15. | Felix Petersen Wiggen | Fossum IF | 8:06 | +0:48 | 2:42 | |||
16. | Fabian Nikolai Gjessing | Holmen IF | 8:23 | +1:05 | 2:47 | |||
17. | Didrik Røssum Jensen | Hakadal IL | 8:26 | +1:08 | 2:48 | |||
18. | Eirik Sørbråten | Skedsmo Skiklubb | 8:27 | +1:09 | 2:49 | |||
19. | Casper Dege Simonsen | Fossum IF | 8:29 | +1:11 | 2:49 | |||
20. | Anders Bærheim | Nittedal IL | 8:36 | +1:18 | 2:52 | |||
21. | Eigil Thørud | Lørenskog Skiklubb | 8:46 | +1:28 | 2:55 | |||
22. | Oskar Grøtte Røstad | Gjerdrum IL | 8:49 | +1:31 | 2:56 | |||
23. | Eirik Enbusk | Nesodden IF | 8:50 | +1:32 | 2:56 | |||
24. | Kasper Kjær Jørgensen | Nesodden IF | 9:31 | +2:13 | 3:10 | |||
25. | Fredrik Wold | Oppegård IL | 9:59 | +2:41 | 3:19 | |||
Klasse: G 13 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marcus Dahl-Rismyhr | Trøsken IL | 7:30 | +0:00 | 2:30 | |||
2. | Mathias Holmann | Lommedalens IL | 7:43 | +0:13 | 2:34 | |||
3. | Fridtjof Sundbo Berg | Haslum IL | 7:48 | +0:18 | 2:36 | |||
4. | Halvor Dolven | Asker Skiklubb | 8:03 | +0:33 | 2:41 | |||
5. | Vegard Benum Vestre | Bærums Verk Hauger IF | 8:05 | +0:35 | 2:41 | |||
6. | Philip Unnersaker | Oppegård IL | 8:06 | +0:36 | 2:42 | |||
7. | Emil Nilsen | Setskog IF | 8:11 | +0:41 | 2:43 | |||
7. | PÃ¥l Grimsmo | Fossum IF | 8:11 | +0:41 | 2:43 | |||
7. | Sivert Stene Enger | Øvrevoll Hosle IL | 8:11 | +0:41 | 2:43 | |||
10. | Daniel Fatnes | Nesodden IF | 8:13 | +0:43 | 2:44 | |||
11. | Magnus Kavli | Jutul IL | 8:16 | +0:46 | 2:45 | |||
12. | Marius Birknes | Dikemark IF | 8:23 | +0:53 | 2:47 | |||
13. | Syver Brustad | Heggedal IL | 8:29 | +0:59 | 2:49 | |||
14. | Mikkel Sletvold | Ullensaker Skiklubb | 8:35 | +1:05 | 2:51 | |||
15. | Sander Stumo Nytrøen | Gjerdrum IL | 8:37 | +1:07 | 2:52 | |||
16. | Nicolas Bretteville | Fossum IF | 8:40 | +1:10 | 2:53 | |||
17. | Peter Munch-Finne | Asker Skiklubb | 8:45 | +1:15 | 2:55 | |||
18. | Anders Skeie Haugene | Drøbak-Frogn IL | 8:46 | +1:16 | 2:55 | |||
19. | Aleksander Ygre Storjohann | Haslum IL | 8:53 | +1:23 | 2:57 | |||
20. | Henrik Stenersen Øksby | Asker Skiklubb | 8:56 | +1:26 | 2:58 | |||
21. | Håkon Fauske Røn | Asker Skiklubb | 8:58 | +1:28 | 2:59 | |||
22. | Erlend Gundersen | Eidsvold Værks Skiklub | 9:16 | +1:46 | 3:05 | |||
23. | Anders Usterud Vaaje | Asker Skiklubb | 9:17 | +1:47 | 3:05 | |||
24. | Peter Schmidt | Drøbak-Frogn IL | 9:19 | +1:49 | 3:06 | |||
25. | Kristian Mentzoni-Klausen | Fossum IF | 9:30 | +2:00 | 3:10 | |||
26. | Elias Naas Møller | Gjelleråsen IF | 9:31 | +2:01 | 3:10 | |||
27. | Oskar Nordby | Nesodden IF | 9:38 | +2:08 | 3:12 | |||
28. | Andreas Auring | Strømmen og Lillestrøm SK | 9:44 | +2:14 | 3:14 | |||
29. | Mads Jakob Forbord | Dikemark IF | 9:53 | +2:23 | 3:17 | |||
30. | Mikkel Vaaje-kolstad | Ã…s IL | 9:54 | +2:24 | 3:18 | |||
31. | Mikkel Holsæter | Lørenskog Skiklubb | 10:12 | +2:42 | 3:24 | |||
32. | Maximilian Wiberg Hermansen | Drøbak-Frogn IL | 10:30 | +3:00 | 3:30 | |||
33. | Mathias Vamnes | Nesodden IF | 10:34 | +3:04 | 3:31 | |||
Klasse: J 14 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Janne Alseth | Haslum IL | 8:03 | +0:00 | 2:41 | |||
1. | Maja Ellefsrud | Nesodden IF | 8:03 | +0:00 | 2:41 | |||
3. | Martine Ellefsen | Asker Skiklubb | 8:08 | +0:05 | 2:42 | |||
3. | Emma Axelsson | Oppegård IL | 8:08 | +0:05 | 2:42 | |||
5. | Henriette Nilssen | Gjelleråsen IF | 8:14 | +0:11 | 2:44 | |||
6. | Marthe Skram Botterud | Bærums Skiklub | 8:23 | +0:20 | 2:47 | |||
7. | Kine Evensen Rye-Holmboe | Oppegård IL | 8:25 | +0:22 | 2:48 | |||
8. | Thelma Olea Gaarder | Nittedal IL | 8:26 | +0:23 | 2:48 | |||
9. | Victoria Hammersmark Nitteberg | Nesodden IF | 8:28 | +0:25 | 2:49 | |||
10. | Celina Rytterager Aas | Fet Skiklubb | 8:29 | +0:26 | 2:49 | |||
11. | Thea Johansen | Fet Skiklubb | 8:30 | +0:27 | 2:50 | |||
12. | Marianne Haug | Bjerke IL Ski | 8:31 | +0:28 | 2:50 | |||
12. | Selma Lima-Hogsnes | Asker Skiklubb | 8:31 | +0:28 | 2:50 | |||
14. | Martine Smedsrud | Eidsvold Værks Skiklub | 8:36 | +0:33 | 2:52 | |||
15. | Bertine Haneberg | Haslum IL | 8:39 | +0:36 | 2:53 | |||
15. | Merete Sperstad | Haslum IL | 8:39 | +0:36 | 2:53 | |||
17. | Andrea Mohaugen | Bjerke IL Ski | 8:40 | +0:37 | 2:53 | |||
18. | Maren Karlsen Bekkestad | Mjøndalen IF | 8:47 | +0:44 | 2:55 | |||
19. | Mia Halvorsen-Røgeberg | Haslum IL | 8:58 | +0:55 | 2:59 | |||
20. | Eva Liheim Alfstad | Fossum IF | 9:00 | +0:57 | 3:00 | |||
21. | Charlotte Halseth | Strømmen og Lillestrøm SK | 9:03 | +1:00 | 3:01 | |||
22. | Marie Meinert Rød | Oppegård IL | 9:11 | +1:08 | 3:03 | |||
23. | Eline Skjevdal | Ã…s IL | 9:12 | +1:09 | 3:04 | |||
24. | Aina Ihle | Lørenskog Skiklubb | 9:17 | +1:14 | 3:05 | |||
25. | Hanna Moskaug | Asker Skiklubb | 9:18 | +1:15 | 3:06 | |||
26. | Ingrid Kapstad Østgulen | Skimt | 9:24 | +1:21 | 3:08 | |||
27. | Lea Sofie Bratland | Nittedal IL | 9:28 | +1:25 | 3:09 | |||
28. | Live Johanne Thørud | Lørenskog Skiklubb | 9:32 | +1:29 | 3:10 | |||
29. | Ida Mørch Myhre | Gjelleråsen IF | 9:35 | +1:32 | 3:11 | |||
30. | Vilde Martinsen | Nittedal IL | 9:37 | +1:34 | 3:12 | |||
31. | Hedda Finne Byrløkken | Nittedal IL | 9:40 | +1:37 | 3:13 | |||
32. | Eir Lynghammar | Hakadal IL | 9:54 | +1:51 | 3:18 | |||
33. | Mari Bartnes | Fet Skiklubb | 10:16 | +2:13 | 3:25 | |||
34. | Tiril Lilleheier | Ã…s IL | 10:19 | +2:16 | 3:26 | |||
DNS | Johanne Norheim | Eidsvold Værks Skiklub | ||||||
Klasse: J 13 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Helene Ekrheim Haugen | Holmen IF | 8:11 | +0:00 | 2:43 | |||
2. | Synne L Nesheim | Bærums Skiklub | 8:27 | +0:16 | 2:49 | |||
3. | Vilma Halstenstad Stovner | Fossum IF | 8:29 | +0:18 | 2:49 | |||
3. | Siri L Nesheim | Bærums Skiklub | 8:29 | +0:18 | 2:49 | |||
5. | Filippa Blakstad Nilsson | Fossum IF | 8:30 | +0:19 | 2:50 | |||
6. | Runa Andreassen Kollien | Asker Skiklubb | 8:31 | +0:20 | 2:50 | |||
7. | Elise Fredheim Simonsen | Trøsken IL | 9:06 | +0:55 | 3:02 | |||
8. | Ida Lockert Skjold | Bjerke IL Ski | 9:30 | +1:19 | 3:10 | |||
9. | Emilie Besseberg | Drøbak-Frogn IL | 9:39 | +1:28 | 3:13 | |||
10. | Line Hyttan Selsing | Lørenskog Skiklubb | 9:42 | +1:31 | 3:14 | |||
10. | Katinka Lie-Petterson | Haslum IL | 9:42 | +1:31 | 3:14 | |||
12. | Linnea Holst | Haslum IL | 9:44 | +1:33 | 3:14 | |||
13. | Tiril Kristine Nilsen | Lørenskog Skiklubb | 9:46 | +1:35 | 3:15 | |||
14. | Matilde Hareide Torgersen | Gjelleråsen IF | 9:50 | +1:39 | 3:16 | |||
15. | Ragnhild Serine Haugen | Drøbak-Frogn IL | 9:56 | +1:45 | 3:18 | |||
16. | Eileen Bjanes | IL Jardar | 9:57 | +1:46 | 3:19 | |||
17. | Sara Kristine Ulvang | Gjelleråsen IF | 10:00 | +1:49 | 3:20 | |||
18. | Nora Oline Jensen | Lommedalens IL | 10:16 | +2:05 | 3:25 | |||
18. | Maiken Storvik | Gjelleråsen IF | 10:16 | +2:05 | 3:25 | |||
20. | Anne Toril Bjørk Kvarsnes | Moss Skiklubb | 10:18 | +2:07 | 3:26 | |||
21. | Anniken Norstrøm | Drøbak-Frogn IL | 10:19 | +2:08 | 3:26 | |||
DNS | Marthe Johanne Hjelmeset | Gjelleråsen IF | ||||||
DNS | Vida Helland-hansen | IL Jardar | ||||||
DNS | Julie Hammer | Eidsvold Værks Skiklub | ||||||
DNS | Solveig Lie Støverud | Lørenskog Skiklubb | ||||||
Klasse: G 10 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Halvard Aasvoll-Rognlien | Østre Toten Skilag | 10:04 | 6:42 | |||||
Ola Fischer | Drøbak-Frogn IL | 5:23 | 3:35 | |||||
Henrik Jørgensen | Fossum IF | 4:59 | 3:19 | |||||
Jonas Mæland Rosholt | Oppegård IL | 5:53 | 3:55 | |||||
Jacob Hoel | Skimt | 5:33 | 3:42 | |||||
Magnus Klaveness | Nesodden IF | 6:33 | 4:22 | |||||
Fredrik Evensen Rye-Holmboe | Oppegård IL | 5:18 | 3:32 | |||||
Hans Thorvald Brandstorp | Moss Skiklubb | 6:19 | 4:12 | |||||
Torjus Olai Heir | Ã…s IL | 5:14 | 3:29 | |||||
Mathias Indreberg | Drøbak-Frogn IL | 6:36 | 4:24 | |||||
Nicklas Andre Jørgensen | Trøsken IL | 7:16 | 4:50 | |||||
DNS | Casper Klepp Fundingsrud | Drøbak-Frogn IL | ||||||
Klasse: J 10 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Hermine Einan | Ullensaker Skiklubb | 9:20 | 6:13 | |||||
Linnea Knestang Bjerke | Drøbak-Frogn IL | 9:09 | 6:06 | |||||
Julia Skraastad Wold | Drøbak-Frogn IL | 5:39 | 3:46 | |||||
Tyra Hulbach | Drøbak-Frogn IL | 9:08 | 6:05 | |||||
Filippa Borgerud Falk | Drøbak-Frogn IL | 7:13 | 4:48 | |||||
Linnea Bratteng | Gjelleråsen IF | 5:25 | 3:36 | |||||
Filippa Hahne | Drøbak-Frogn IL | 6:04 | 4:02 | |||||
Anna Solberg | Spydeberg IL | 5:52 | 3:54 | |||||
Ellinor Fossheim Solberg | Skimt | 5:42 | 3:48 | |||||
Agnes Solhjell | Soon Skiklubb | 7:00 | 4:40 | |||||
Lilja Celina Kjær Jørgensen | Nesodden IF | 6:45 | 4:30 | |||||
Nora Lundem | Trøsken IL | 6:18 | 4:12 | |||||
Marte Dolven | Asker Skiklubb | 5:35 | 3:43 | |||||
Elsa Marie S. Henie | Drøbak-Frogn IL | 8:00 | 5:20 | |||||
DNS | Ida Emilia Kavli | Jutul IL | ||||||
DNS | Kaja Ekrheim Haugen | Holmen IF | ||||||
Klasse: G 9 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Jens Ulrik Strøm Mathiesen | Drøbak-Frogn IL | 7:09 | 4:46 | |||||
Philip Åkerstrøm Boland | Drøbak-Frogn IL | 7:07 | 4:44 | |||||
Odin Hymer | Ã…s IL | 7:13 | 4:48 | |||||
Kristoffer Nessa Brean | Ã…s IL | 6:42 | 4:28 | |||||
Mattias Skjelland Andersen | Vollen Ungdomslag | 5:51 | 3:54 | |||||
Lucas Bascheck | Drøbak-Frogn IL | 6:04 | 4:02 | |||||
Fridtjof B. Besseberg | Drøbak-Frogn IL | 5:26 | 3:37 | |||||
Magnus Wang Dybvik | Drøbak-Frogn IL | 6:45 | 4:30 | |||||
Vegard Gaustad | Ã…s IL | 10:35 | 7:03 | |||||
Alexander Grini | Drøbak-Frogn IL | 5:59 | 3:59 | |||||
Jens Aksel Jorde | Asker Skiklubb | 5:46 | 3:50 | |||||
Marcus Rønning Kopperud | Nesodden IF | 7:05 | 4:43 | |||||
Håkon Lillegraven Langsæter | Trøsken IL | 6:04 | 4:02 | |||||
Mathias Melsom-Johansen | Drøbak-Frogn IL | 6:45 | 4:30 | |||||
Jakob Klaren Nielsen | Ã…s IL | 8:42 | 5:48 | |||||
Aksel Nordby | Nesodden IF | 6:33 | 4:22 | |||||
Eilert Nylenna | Nesodden IF | 6:35 | 4:23 | |||||
Teodor Næss | Drøbak-Frogn IL | 6:39 | 4:26 | |||||
Even Isak Hauglum Slettene | Drøbak-Frogn IL | 6:30 | 4:20 | |||||
Oliver Iversen Slæperud | Drøbak-Frogn IL | 6:17 | 4:11 | |||||
Erlend Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | 5:44 | 3:49 | |||||
William Ekeberg | Drøbak-Frogn IL | 6:27 | 4:18 | |||||
DNS | Jonas Emil Hagen | Drøbak-Frogn IL | ||||||
DNS | Vetle Nilsen | Setskog IF | ||||||
Klasse: J 9 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Mina Daasvand Solli | Asker Skiklubb | 6:07 | 4:04 | |||||
Viktoria Breivik Hansen | Nesodden IF | 8:16 | 5:30 | |||||
Emilie Melsom-Johansen | Drøbak-Frogn IL | 7:20 | 4:53 | |||||
Camilla Lundqvist | Ã…s IL | 6:10 | 4:06 | |||||
Emma Elise Meinert Rød | Oppegård IL | 6:16 | 4:10 | |||||
Lilly Bascheck | Drøbak-Frogn IL | 8:37 | 5:44 | |||||
Maia Østenby | Drøbak-Frogn IL | 8:27 | 5:38 | |||||
Ingrid Haugen Selliken | Drøbak-Frogn IL | 7:56 | 5:17 | |||||
Kine Torp | Drøbak-Frogn IL | 7:45 | 5:10 | |||||
Mia Minge Johannesen | Nesodden IF | 5:53 | 3:55 | |||||
Aase Strøm | Nesodden IF | 6:25 | 4:16 | |||||
Pernille Torp | Drøbak-Frogn IL | 7:40 | 5:06 | |||||
Josefine Heidsve | Drøbak-Frogn IL | 7:37 | 5:04 | |||||
Hedda Johanne Wogn-Henriksen | Drøbak-Frogn IL | 8:10 | 5:26 | |||||
Klasse: J 8 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Carla Klepp Fundingsrud | Drøbak-Frogn IL | 10:20 | 6:53 | |||||
Karen Evensen Solhjell | Soon Skiklubb | 11:47 | 7:51 | |||||
Emma Solberg | Spydeberg IL | 7:36 | 5:04 | |||||
Adrianne Halbach Røssvoll | Ås IL | 11:06 | 7:24 | |||||
Josefine Mathea Kjær Jørgensen | Nesodden IF | 9:53 | 6:35 | |||||
Helene Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | 8:01 | 5:20 | |||||
Johanne Bjørk Urstad | Moss Skiklubb | 6:08 | 4:05 | |||||
Julie Heidsve | Drøbak-Frogn IL | 10:05 | 6:43 | |||||
DNS | Oline Hardersen | Nesodden IF | ||||||
Klasse: G 8 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Oliver Imbsen | Nesodden IF | 6:29 | 4:19 | |||||
Henrik Aasvoll-Rognlien | Østre Toten Skilag | 5:37 | 3:44 |
Sist oppdatert: | 4 mars 2017, 19:37:54 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 303 |
Antall startet: | 282 |