Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9 14. mars 2017

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

47:07

+0:00

10:22

korriger

2.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

47:08

+0:01

10:22

korriger

3.

Maiken Økern Hågård

Konnerud IL

48:51

+1:44

10:45

korriger

4.

Malin Eijsink

Nydalens SK

49:19

+2:12

10:51

korriger

5.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

49:29

+2:22

10:53

korriger

6.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

49:57

+2:50

11:00

korriger

7.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

53:28

+6:21

11:46

korriger

8.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:06:54

+19:47

14:44

korriger

Brutt

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

42:04

korriger

32 35 33 32 197

DNS

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

53:18

+0:00

6:58

korriger

2.

Ralph Street

Nydalens SK

53:19

+0:01

6:58

korriger

3.

Alan Cherry

Nydalens SK

53:21

+0:03

6:58

korriger

4.

Håvard Haga

Nydalens SK

53:56

+0:38

7:03

korriger

5.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

55:01

+1:43

7:11

korriger

6.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

55:10

+1:52

7:12

korriger

7.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

55:25

+2:07

7:14

korriger

8.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:01:08

+7:50

7:59

korriger

9.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:01:24

+8:06

8:01

korriger

10.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

1:05:22

+12:04

8:32

korriger

11.

Sindre Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:06:42

+13:24

8:43

korriger

12.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

1:06:53

+13:35

8:44

korriger

13.

Øystein Pettersen

Nydalens SK

1:06:57

+13:39

8:45

korriger

14.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

1:11:19

+18:01

9:19

korriger

15.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:12:47

+19:29

9:30

korriger

16.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:16:26

+23:08

9:59

korriger

17.

Malin Sørensen

Nydalens SK

1:16:28

+23:10

9:59

korriger

18.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:24:12

+30:54

11:00

korriger

48 33 35 187 191 31 39 45 31 198 44 50

19.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:24:21

+31:03

11:01

korriger

DSQ

Emil Jönsson

IL Tyrving

1:01:51

korriger

197

DSQ

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

1:07:09

korriger

39 45 31

DSQ

Sindre Langaas

Nydalens SK

1:13:36

korriger

31 197 44

DSQ

Ottar Wiklund

Nydalens SK

1:24:51

korriger

191 31 39 45 31

Brutt

Christian Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

55:35

korriger

45 198 187 191 42 38 39 31 197 44

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Heir

Fossum IF

44:04

+0:00

9:42

korriger

2.

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

44:13

+0:09

9:44

korriger

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

44:14

+0:10

9:44

korriger

4.

Nils Hæstad

Fossum IF

46:28

+2:24

10:14

korriger

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

47:29

+3:25

10:27

korriger

6.

Donatas Kontautas

OK Moss

47:38

+3:34

10:29

korriger

7.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

48:45

+4:41

10:44

korriger

37

8.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

48:49

+4:45

10:45

korriger

9.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

49:31

+5:27

10:54

korriger

10.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

50:56

+6:52

11:13

korriger

11.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

53:05

+9:01

11:41

korriger

11.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

53:05

+9:01

11:41

korriger

13.

Håvard Hågård

Konnerud IL

53:08

+9:04

11:42

korriger

14.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

53:15

+9:11

11:43

korriger

15.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

53:18

+9:14

11:44

korriger

16.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

53:31

+9:27

11:47

korriger

17.

Tore Bjørnerød

OK Moss

53:35

+9:31

11:48

korriger

18.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy BIL

54:11

+10:07

11:56

korriger

19.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

56:05

+12:01

12:21

korriger

20.

Erik Sandbæk

OK Moss

58:23

+14:19

12:51

korriger

21.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

58:25

+14:21

12:52

korriger

22.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

59:12

+15:08

13:02

korriger

23.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:01:08

+17:04

13:27

korriger

24.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:03:19

+19:15

13:56

korriger

25.

Helge Stubberud

Nydalens SK

1:04:01

+19:57

14:06

korriger

26.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:06:22

+22:18

14:37

korriger

27.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:06:52

+22:48

14:43

korriger

28.

Morten Tangen

OK Moss

1:09:12

+25:08

15:14

korriger

29.

Christopher Schive

OK Moss

1:23:05

+39:01

18:18

korriger

30.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:23:07

+39:03

18:18

korriger

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

48:16

korriger

197

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

55:18

korriger

191 192 32 35 33 32

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

32:01

+0:00

10:57

korriger

2.

Sondre Ladim

OK Moss

32:06

+0:05

10:59

korriger

3.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

33:48

+1:47

11:34

korriger

4.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

39:23

+7:22

13:29

korriger

5.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:12:00

+39:59

24:39

korriger

DNS

Tobias Espedal

Nydalens SK

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro BIL

32:36

+0:00

11:09

korriger

2.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

32:58

+0:22

11:17

korriger

3.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

38:11

+5:35

13:04

korriger

4.

Ragnhild Løvli

Ås-NMBU Orientering

38:35

+5:59

13:12

korriger

5.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

38:54

+6:18

13:19

korriger

6.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

39:45

+7:09

13:36

korriger

7.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

39:55

+7:19

13:40

korriger

8.

Erland Skatter

Ås-NMBU Orientering

40:21

+7:45

13:49

korriger

9.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

40:31

+7:55

13:52

korriger

10.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

48:36

+16:00

16:38

korriger

11.

Kristin Gjølsjø

OK Moss

53:37

+21:01

18:21

korriger

12.

Dag Haugland

Østmarka OK

53:57

+21:21

18:28

korriger

13.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:08:27

+35:51

23:26

korriger

14.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:12:02

+39:26

24:40

korriger

DNS

Linda Fredh

OK Moss

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 mars 2017, 23:50:05

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

87

Antall startet:

84