Klasse: H17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Harald Havnen Johansen | Varegg Fleridrett | 31:52 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Göran Winblad | Rehns BK | 31:59 | +0:07 | korriger | ||||
3. | Rune Nygaard | IL Gular | 34:13 | +2:21 | korriger | ||||
4. | Trygve Buanes | TIF Viking | 34:35 | +2:43 | korriger | ||||
5. | Per Arne Aadland | Samnanger IL | 36:01 | +4:09 | korriger | ||||
6. | Oskar Røen | Varegg Fleridrett | 37:34 | +5:42 | korriger | ||||
7. | Kristian Rykkje | Varegg Fleridrett | 39:21 | +7:29 | korriger | ||||
8. | Tom Eirik Eikanger | IL Gular | 39:39 | +7:47 | korriger | ||||
9. | Espen Rognsvåg | OS Orienteringsklubb | 39:50 | +7:58 | korriger | ||||
10. | Markus Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett | 40:39 | +8:47 | korriger | ||||
11. | Ronny Rykkje | Varegg Fleridrett | 40:53 | +9:01 | korriger | ||||
12. | Bjarte Eikanger | TIF Viking | 41:55 | +10:03 | korriger | ||||
13. | Einar Marius Hjellestad Martinsen | Vikebygd IL | 42:43 | +10:51 | korriger | ||||
14. | Stian Rykkje | Varegg Fleridrett | 43:01 | +11:09 | korriger | ||||
15. | Knut Kyrkjebø | TIF Viking | 43:26 | +11:34 | korriger | ||||
16. | Helge Nysæter | Bergens TF | 44:49 | +12:57 | korriger | ||||
17. | Sveinung Rykkje | Stord Orientering | 45:00 | +13:08 | korriger | ||||
18. | Mathias Rosenlund | Varegg Fleridrett | 46:30 | +14:38 | korriger | ||||
19. | Anders Tønnessen Rød | Fana IL | 47:18 | +15:26 | korriger | ||||
20. | Trond Døskeland | Fana IL | 49:11 | +17:19 | korriger | ||||
21. | Eyvind Kjellevold Malde | IL Gular | 50:18 | +18:26 | korriger | ||||
22. | Kasper Valestrand | Varegg Fleridrett | 50:29 | +18:37 | korriger | ||||
23. | Jostein Kvakland | Varegg Fleridrett | 51:34 | +19:42 | korriger | ||||
24. | Geir Heksem | Fana IL | 51:53 | +20:01 | korriger | ||||
25. | Jarle Kloster | Fitjar IL | 53:37 | +21:45 | korriger | ||||
26. | Ketil Døskeland | Fana IL | 54:44 | +22:52 | korriger | ||||
27. | Andreas Grønbech | Askøy OL | 55:29 | +23:37 | korriger | ||||
28. | Scott Juvik | IL Gular | 55:51 | +23:59 | korriger | ||||
29. | Knut Utne | Fana IL | 57:19 | +25:27 | korriger | ||||
30. | Gernot Doppelhofer | Varegg Fleridrett | 1:00:11 | +28:19 | korriger | ||||
DSQ | Tore Juvik | IL Gular | 43:04 | korriger | 53 | ||||
DNS | Vyacheslav Mukhidinov | Varegg Fleridrett | korriger | ||||||
DNS | Johan Eikanger | IL Gular | korriger | ||||||
DNS | Tore Nymark | Askøy OL | korriger | ||||||
DNS | Helge Rosenlund | Varegg Fleridrett | korriger | ||||||
Klasse: D17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristin Löfgren | Varegg Fleridrett | 31:18 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Helen Martinsen | IL Gular | 38:19 | +7:01 | korriger | ||||
3. | Tonje Aasheim Nymark | Askøy OL | 39:30 | +8:12 | korriger | ||||
4. | KÃ¥rhild Husby Nordstad | Varegg Fleridrett | 40:20 | +9:02 | korriger | ||||
5. | Karianne Strømme | TIF Viking | 41:54 | +10:36 | korriger | ||||
6. | Dagrun Daltveit Slettebø | Fana IL | 42:25 | +11:07 | korriger | ||||
7. | Eli Fjellbirkeland Johannesen | IL Gular | 43:59 | +12:41 | korriger | ||||
8. | Randi Hole | Bergens TF | 44:57 | +13:39 | korriger | ||||
9. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 45:26 | +14:08 | korriger | ||||
10. | Tove Aasheim | Askøy OL | 46:07 | +14:49 | korriger | ||||
11. | Ragnhild Balsvik | Osterøy IL | 47:48 | +16:30 | korriger | ||||
12. | Hanne Daltveit | Fana IL | 48:12 | +16:54 | korriger | ||||
13. | Mariell Arntzen | Gneist, IL | 49:23 | +18:05 | korriger | ||||
14. | Ingunn Martinsen | Varegg Fleridrett | 51:42 | +20:24 | korriger | ||||
15. | Ingunn Torød Buset | Gneist, IL | 52:44 | +21:26 | korriger | ||||
16. | Ida Johanne Aadland | Samnanger IL | 53:35 | +22:17 | korriger | ||||
17. | Marianne Nummedal | Fana IL | 54:45 | +23:27 | korriger | ||||
18. | Lise Christensen | TIF Viking | 57:18 | +26:00 | korriger | ||||
19. | Hedvig Kjellevold Malde | IL Gular | 1:02:17 | +30:59 | korriger | ||||
20. | Kirsti Lysaker | Fana IL | 1:06:03 | +34:45 | korriger | ||||
DNS | Olena Strugalova | Varegg Fleridrett | korriger | ||||||
Klasse: H17-AK | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tom Johannessen | Gneist, IL | 41:11 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Vemund Hansen | TIF Viking | 44:37 | +3:26 | korriger | ||||
3. | Steinar Danielsen | Os Orienteringsklubb | 45:43 | +4:32 | korriger | ||||
4. | Magnus Erdal | Samnanger IL | 46:02 | +4:51 | korriger | ||||
5. | Bjørn Steinhaug | Varegg Fleridrett | 55:47 | +14:36 | korriger | ||||
6. | Harald Sodemann | Norges Orienteringsforbund | 57:13 | +16:02 | korriger | ||||
Klasse: H15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erik Bohne | Varegg Fleridrett | 36:42 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Birk Bell Lysaker | Fana IL | 38:30 | +1:48 | korriger | ||||
3. | Olav Hammersland Garnes | Gneist, IL | 43:54 | +7:12 | korriger | ||||
4. | Andreas Nysæter | Bergens TF | 45:58 | +9:16 | korriger | ||||
5. | Mads Jørgen Skage | Gneist, IL | 47:11 | +10:29 | korriger | ||||
6. | Oskar Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | 51:17 | +14:35 | korriger | ||||
7. | Jens Øien Kloster | Fitjar IL | 52:11 | +15:29 | korriger | ||||
8. | Brage Iversen | Bergens TF | 52:13 | +15:31 | korriger | ||||
9. | Sigve Rygg Eikeland | Bergens TF | 54:09 | +17:27 | korriger | ||||
10. | Mathias Heradstveit | Gneist, IL | 58:14 | +21:32 | korriger | ||||
11. | Matias Døsen Pontoppidan | Os Orienteringsklubb | 1:01:14 | +24:32 | korriger | ||||
12. | Magnus Lehmann | Varegg Fleridrett | 1:17:03 | +40:21 | korriger | ||||
13. | Sindre Haaland Westerbø | Gneist, IL | 1:25:24 | +48:42 | korriger | ||||
DSQ | Mathias Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett | 14:37 | korriger | 112 107 46 47 102 50 156 115 146 110 53 100 24... | ||||
DSQ | Fredrik Blichfeldt | Osterøy IL | 34:26 | korriger | 102 50 156 115 146 110 53 100 249 | ||||
DSQ | Lars Evensen | Gneist, IL | 51:51 | korriger | 46 | ||||
DNS | Tage Rosenlund | Varegg Fleridrett | korriger | ||||||
DNS | Eirik Bjerke Otterå | TIF Viking | korriger | ||||||
Klasse: H50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Einar Martinsen | Vikebygd IL | 36:32 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Arne Knudsen | Gneist, IL | 36:44 | +0:12 | korriger | ||||
3. | Bjørn Hølleland | Fana IL | 38:23 | +1:51 | korriger | ||||
4. | Sverre Ottesen | Varegg Fleridrett | 38:57 | +2:25 | korriger | ||||
5. | Kjetil Damm | TIF Viking | 39:24 | +2:52 | korriger | ||||
6. | Sigurd Eikner | Fana IL | 39:42 | +3:10 | korriger | ||||
7. | Jan Petter Hansen | IL Gular | 42:26 | +5:54 | korriger | ||||
8. | Øistein Bøe | Fana IL | 43:17 | +6:45 | korriger | ||||
9. | Tord Bell Myking | Fana IL | 45:02 | +8:30 | korriger | ||||
10. | Jan Haugland | Ã…rstad IL | 46:17 | +9:45 | korriger | ||||
11. | Tore Svein Nese | Askøy OL | 46:23 | +9:51 | korriger | ||||
12. | Rune Erdal | Samnanger IL | 47:51 | +11:19 | korriger | ||||
13. | Rolf Atle Rolfsnes | Fitjar IL | 48:05 | +11:33 | korriger | ||||
14. | Torgeir Strand | Fana IL | 48:07 | +11:35 | korriger | ||||
15. | Tommy Sævareid | Os Orienteringsklubb | 48:59 | +12:27 | korriger | ||||
16. | PÃ¥l Augland | Bergens TF | 49:47 | +13:15 | korriger | ||||
17. | Jan Kjærner-Semb | Varegg Fleridrett | 54:35 | +18:03 | korriger | ||||
DSQ | Lars Fjellanger | Fana IL | 56:02 | korriger | 100 | ||||
DSQ | Bjørn Sandvik | IL Gular | 1:09:22 | korriger | 156 115 146 110 53 100 249 | ||||
DNS | Matti Torgersen | Bergens TF | korriger | ||||||
DNS | Sjur Lehmann | Varegg Fleridrett | korriger | ||||||
DNS | Gisle Johanson | Fana IL | korriger | ||||||
Klasse: D15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tora Aasheim Nymark | TIF Viking | 28:52 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mari Strømme Lid | TIF Viking | 29:00 | +0:08 | korriger | ||||
3. | Ragnhild Vrålstad Løvås | Varegg Fleridrett | 30:07 | +1:15 | korriger | ||||
4. | Marte Madslien Bakken | Nydalens SK | 30:52 | +2:00 | korriger | ||||
5. | Eirunn Husby Nordstad | Varegg Fleridrett | 36:46 | +7:54 | korriger | ||||
Klasse: D50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kari Madslien | Nydalens SK | 37:24 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mai Helen Linga | IL Gular | 40:42 | +3:18 | korriger | ||||
3. | Britt Karlsen | Askøy OL | 50:17 | +12:53 | korriger | ||||
4. | Anita Lindvik-Sævareid | Os Orienteringsklubb | 1:05:56 | +28:32 | korriger | ||||
Klasse: D60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Siren Greve | Bergens TF | 35:34 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Rannveig Solli | Askøy OL | 39:27 | +3:53 | korriger | ||||
3. | Berit Hegdal | Bergens TF | 41:16 | +5:42 | korriger | ||||
4. | Anne Kjersti Daltveit | Fana IL | 44:37 | +9:03 | korriger | ||||
5. | Nina Soligard | Bergens TF | 49:58 | +14:24 | korriger | ||||
6. | Kari Secher | Bergens TF | 57:58 | +22:24 | korriger | ||||
Klasse: H60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jan Arve Solli | Askøy OL | 26:38 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sigmund Sætre | Fitjar IL | 32:35 | +5:57 | korriger | ||||
3. | Alfon Johansen | Bergens TF | 35:59 | +9:21 | korriger | ||||
4. | Ørjan Eirik Valestrand | Fana IL | 36:20 | +9:42 | korriger | ||||
5. | Gunnar Gytri | Førde IL | 37:13 | +10:35 | korriger | ||||
6. | Øistein Paulsen | Bergens TF | 40:32 | +13:54 | korriger | ||||
7. | Anders Bjørkaas | Askvoll og Holmedal IL | 49:00 | +22:22 | korriger | ||||
8. | Jan Olav Ormberg | Fana IL | 57:14 | +30:36 | korriger | ||||
9. | John Olav Alvsvåg | Fana IL | 58:16 | +31:38 | korriger | ||||
Brutt | Egil Karlsen | Askøy OL | korriger | ||||||
Klasse: H70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Magne Raadal | Fana IL | 40:49 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Per Vold | Fana IL | 44:24 | +3:35 | korriger | ||||
3. | Per Haugland | Ã…rstad IL | 45:02 | +4:13 | korriger | ||||
4. | Gunnar J. Alsaker | Ã…rstad IL | 48:23 | +7:34 | korriger | ||||
5. | Axel Ingvaldsen | TIF Viking | 48:32 | +7:43 | korriger | ||||
6. | Jan Harald Helmich Pedersen | TIF Viking | 53:04 | +12:15 | korriger | ||||
7. | Ingolf Dybvik | Stord Orientering | 56:06 | +15:17 | korriger | ||||
8. | Einar Nordås | Fana IL | 57:37 | +16:48 | korriger | ||||
DSQ | Geir Husdal | TIF Viking | 44:56 | korriger | 117 | ||||
DNS | Per Vikane | Fana IL | korriger | ||||||
Klasse: D13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marie Roll-Tørnqvist | Fana IL | 23:07 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anja Hole | Førde IL | 24:58 | +1:51 | korriger | ||||
3. | Oda Kjellevold Malde | IL Gular | 30:53 | +7:46 | korriger | ||||
Klasse: D70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marie Herigstad | Os Orienteringsklubb | 29:52 | +0:00 | korriger | ||||
DNS | Ingvill Vold | Fana IL | korriger | ||||||
DNS | Else Lerche Raadal | Fana IL | korriger | ||||||
Klasse: D35-K | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nina Goga | Bergens TF | 22:48 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Venla Arponen Snilstveit | Os Orienteringsklubb | 27:24 | +4:36 | korriger | ||||
3. | Idun Magdalene Bøyum Augland | Bergens TF | 27:28 | +4:40 | korriger | ||||
4. | Marie Pontoppidan | Os Orienteringsklubb | 27:44 | +4:56 | korriger | ||||
5. | Lise Balestrand Grønbech | Askøy OL | 28:26 | +5:38 | korriger | ||||
6. | May-lill Damm | TIF Viking | 32:29 | +9:41 | korriger | ||||
7. | Siri Elisabet Helle | Fana IL | 33:30 | +10:42 | korriger | ||||
Klasse: H13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Andreas Dale | Bergens TF | 15:29 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Brage Bell Lysaker | Fana IL | 23:09 | +7:40 | korriger | ||||
3. | Jon Erik Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 32:11 | +16:42 | korriger | ||||
4. | Sondre Batalden | Fana IL | 35:13 | +19:44 | korriger | ||||
Klasse: B-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Andreas Berge | Os Orienteringsklubb | 18:39 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ole Kragseth | IL Gular | 21:30 | +2:51 | korriger | ||||
3. | Ingelinn Molvik | Gneist, IL | 24:11 | +5:32 | korriger | ||||
4. | Morten Sandvik | IL Gular | 25:10 | +6:31 | korriger | ||||
5. | Ketil Nummedal | Fana IL | 26:03 | +7:24 | korriger | ||||
6. | Knut Even Hole | Førde IL | 27:55 | +9:16 | korriger | ||||
7. | Vibeke Nymo | Varegg Fleridrett | 32:34 | +13:55 | korriger | ||||
8. | Bjørn Batalden | Fana IL | 37:41 | +19:02 | korriger | ||||
9. | Ingvar Lindvik Auflem | Os Orienteringsklubb | 41:04 | +22:25 | korriger | ||||
10. | Lars Olav Tolo | Gneist, IL | 45:19 | +26:40 | korriger | ||||
11. | Annhild Fetveit | Fana IL | 46:48 | +28:09 | korriger | ||||
12. | Ingrid Roll | Fana IL | 55:36 | +36:57 | korriger | ||||
13. | Sindre Ekrheim | Bergens TF | 57:32 | +38:53 | korriger | ||||
DNS | Karen Clementsen Kayser | Fana IL | korriger | ||||||
Klasse: D/H-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 23:12 | korriger | ||||||
Oskar Heksem | Fana IL | 19:40 | korriger | ||||||
Sverre Stuland Tysvær | Varegg Fleridrett | 34:12 | korriger | ||||||
Jacob Flach Andersen | Gneist, IL | 38:47 | korriger | ||||||
DNS | Bendik Madslien Steinhaug | Varegg Fleridrett | korriger | ||||||
Klasse: D11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Hedda Erica Eikanger | Gneist, IL | 17:02 | korriger | ||||||
Tonje Rykkje | Stord Orientering | 18:32 | korriger | ||||||
Klasse: D/H13-16C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rasmus Jorde | Varegg Fleridrett | 15:40 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mariell Skage | Gneist, IL | 16:32 | +0:52 | korriger | ||||
3. | Ingrid Falch Andersen | Gneist, IL | 18:10 | +2:30 | korriger | ||||
4. | Iris Skage | Gneist, IL | 22:19 | +6:39 | korriger | ||||
DNS | Jonas Bracke | TIF Viking | korriger | ||||||
Klasse: D/H17-C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjell Skage | Gneist, IL | 14:02 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Hanna Hølleland | Fana IL | 16:49 | +2:47 | korriger | ||||
3. | Siv Øvrebotten Lie | Os Orienteringsklubb | 16:50 | +2:48 | korriger | ||||
4. | Yola Keenlyside | Gneist, IL | 22:17 | +8:15 | korriger | ||||
5. | Anita E. Hole | Førde IL | 22:55 | +8:53 | korriger | ||||
6. | Gry Sveri Lier | TIF Viking | 23:09 | +9:07 | korriger | ||||
7. | Kristian Andersen | Gneist, IL | 38:44 | +24:42 | korriger | ||||
Klasse: N-Ã¥pen lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Martin Shields Løkling | Gneist, IL | 32:39 | korriger | ||||||
Sondre Aksnes | IL Gular | 30:35 | korriger | ||||||
Vegard Aksnes | IL Gular | 31:48 | korriger | ||||||
Brage Løvfall Aasen | Varegg Fleridrett | 37:33 | korriger | ||||||
Mari Hage | Norges Orienteringsforbund | 23:06 | korriger | ||||||
Klasse: D/H11-12N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Karoline Strandenes | Fana IL | korriger | ||||||
Klasse: D/H13-16N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christian Dale | Bergens TF | 16:35 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: N-Ã¥pen kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Kirill Eikanger | Gneist, IL | 12:54 | korriger | ||||||
Frida Ingeborg Eikanger | Gneist, IL | 20:13 | korriger | ||||||
Iris Popsueva Buanes | TIF Viking | 34:30 | korriger | ||||||
David Ljosvo Nordvik | Gneist, IL | 30:53 | korriger | ||||||
Josefine Blomquist | Bergens TF | 30:03 | korriger | ||||||
Aurora Helena Wikestad | Os Orienteringsklubb | 15:14 | korriger | ||||||
Ada Wikestad | Os Orienteringsklubb | 15:28 | korriger | ||||||
Amund Genberg | IL Gular | 15:51 | korriger | ||||||
Signe Lier-Hansen | TIF Viking | 28:21 | korriger | ||||||
Eirika Jæger | Stord Orientering | 45:33 | korriger | ||||||
Heidi Simmenes | Gneist, IL | 18:40 | korriger | ||||||
Johanne Elingsen | Gneist, IL | 23:45 | korriger | ||||||
Johan Gjerstad | Varegg Fleridrett | 26:04 | korriger | ||||||
Nora Ruth Wikestad | Os Orienteringsklubb | 21:21 | korriger | ||||||
Arn Viljo Wikestad | Os Orienteringsklubb | 21:30 | korriger | ||||||
DSQ | Lasse Skage | Gneist, IL | 14:25 | korriger | 49 100 | ||||
Klasse: H11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Andreas Strømme Lid | TIF Viking | 24:55 | korriger | ||||||
Klasse: D17-AK | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Linda Rykkje | Stord Orientering | 32:47 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Valentina Dimitrova | Gneist, IL | 35:18 | +2:31 | korriger | ||||
3. | Vibeke Øye | IL Gular | 39:08 | +6:21 | korriger | ||||
4. | Liv Ormberg | Gneist, IL | 39:21 | +6:34 | korriger | ||||
5. | Kristin A. Eeg | IL Gular | 39:45 | +6:58 | korriger | ||||
6. | Gunhild Stuland Tysvær | Varegg Fleridrett | 43:55 | +11:08 | korriger | ||||
7. | Marian Kjellevold | IL Gular | 49:29 | +16:42 | korriger | ||||
8. | Marie Dymbe | Gneist, IL | 57:10 | +24:23 | korriger | ||||
Klasse: D15-20B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ragnhild Bohne | Varegg Fleridrett | 34:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ragnhild Marie Bøe | Fana IL | 36:12 | +1:18 | korriger | ||||
Klasse: H15-20B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vegar Hole | Førde IL | 34:15 | +0:00 | korriger |
Sist oppdatert: | 13 april 2017, 20:56:15 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 222 |
Antall startet: | 205 |