Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 6. april 2017

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Engzelius

Asker SK

47:01

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

38:46

+0:00

2.

Silje With

DNV Bil

42:41

+3:55

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

FOssum IF

30:52

+0:00

2.

Camilla Oftebro

Aker BP

47:41

+16:49

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

50:01

+19:09

4.

Sigrun Nygård

Jernbaneverket BIL Oslo

52:32

+21:40

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aina Grymyr

PRIVAT

52:19

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Thales BIL

36:04

+0:00

2.

Christine Frogner Brath

Hydro Oslo

56:34

+20:30

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

35:00

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

40:36

+5:36

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

43:59

+8:59

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

44:18

+0:00

DSQ

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

50:25

107

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

38:48

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

40:21

+1:33

3.

Anne Sjønnesen

NIttedal

51:46

+12:58

Klasse: H15-16(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Kverme

FOssum IF

28:03

+0:00

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

26:07

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

BSF Swissphoto

24:37

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

25:53

+1:16

3.

Torstein Hole

TeLENOR

29:46

+5:09

4.

LARS Karelius Noer

NRK

31:27

+6:50

5.

Atle Pedersen

Reload

36:19

+11:42

6.

Trond Sandvik

Adecco

1:02:39

+38:02

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Låg

Veritas BIL

27:49

+0:00

2.

Tor Ringstad

Cisco

31:30

+3:41

3.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

34:27

+6:38

4.

Christian Jomaas

FOssum IF

34:32

+6:43

5.

Asbjørn Håland

EGP

34:36

+6:47

6.

Håkon Børli

FOssum IF

37:42

+9:53

7.

Bjørn Skjævestad

Altavida

41:09

+13:20

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

26:03

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

26:53

+0:50

3.

Odd Arve Lien

Bærum Sykehus

28:34

+2:31

4.

Odd Arne Lian

Veidekke

29:39

+3:36

5.

Martin Granly

SIemens

32:43

+6:40

6.

Eirik Tandrevold

Røsholmen

34:09

+8:06

7.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

34:29

+8:26

8.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

34:39

+8:36

9.

Ivar Refsland

UIO

36:09

+10:06

10.

Tore Hoff

Statoil Oslo BIL

36:10

+10:07

11.

Terje Næss

Atkins

38:11

+12:08

12.

Tor Lahlum

A-2 Norge

38:25

+12:22

13.

Anders Flågen

Heming Orientering

39:14

+13:11

14.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

39:20

+13:17

15.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

39:24

+13:21

16.

Trond Brevik

FOssum IF

44:45

+18:42

17.

Jarle Roti

FOssum IF

44:56

+18:53

18.

Uno Hanslien

Bilpost

45:10

+19:07

19.

Torgeir Vaage

Caerus

47:25

+21:22

20.

Tov Arne Bondal

NOtodden O-lag

48:04

+22:01

DSQ

Trond Hegna

Asker SK

31:39

103 106 109 102 110 111 102

DSQ

Øyvind Gylver

Asker SK

47:44

110 111 102

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

26:06

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

27:05

+0:59

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

28:24

+2:18

4.

Knut Anders Løken

FOssum IF

31:39

+5:33

5.

Per Stedje

BASE Farm

32:10

+6:04

6.

Sigbjørn Modalsli

FOssum IF

32:27

+6:21

7.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partner

34:25

+8:19

8.

Geir Hanesand

Thales BIL

46:17

+20:11

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

23:38

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

27:18

+3:40

3.

Kjetil Berge

DNB

27:58

+4:20

4.

Gunnar Halden

DSB

30:33

+6:55

5.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

31:37

+7:59

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

32:05

+8:27

7.

Tormod Øvergaard 

Istone

36:05

+12:27

8.

Tom Pettersen

KPP/Runners

38:04

+14:26

9.

Tom Andreassen

DNB

38:41

+15:03

10.

Arne Michelsen

Lillomarka O-lag

1:00:51

+37:13

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

24:30

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

31:13

+6:43

3.

Reidar Kierulf

RKP

32:09

+7:39

4.

Per Magnus

FHI

35:33

+11:03

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

42:40

+18:10

6.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

44:49

+20:19

7.

Kjell Teigland

PRIVAT

53:54

+29:24

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

26:26

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

28:55

+2:29

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

28:55

+2:29

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

29:56

+3:30

5.

Øyvind Stene

Asker SK

32:23

+5:57

6.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

32:57

+6:31

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

37:14

+10:48

8.

Tom Ibsen

OUS

42:15

+15:49

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

52:31

149

DSQ

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:00:29

110

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

31:00

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

34:06

+3:06

3.

Annar Brustad

FOBIL

37:48

+6:48

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

38:52

+7:52

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

39:12

+8:12

6.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

45:53

+14:53

7.

Knut Hangerås

GEOFORM

48:48

+17:48

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

53:46

+22:46

9.

Leif Bråten

Heming Orientering

57:19

+26:19

DSQ

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

50:41

149

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

32:16

+0:00

2.

Hans Larsen

Raumar O-Lag

40:03

+7:47

3.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

48:11

+15:55

4.

Ingvald Sevaldson

Permakem

48:39

+16:23

5.

Ronald Inglingstad

OPpsal IF

50:41

+18:25

6.

Per Meiland

DNB

57:55

+25:39

7.

Aage Mella

Østmarka OK

59:36

+27:20

8.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:03:07

+30:51

9.

Svein Forthun

KOLBOTN &SKIMT

1:11:44

+39:28

10.

Arnfinn Skjønnesen

NIttedal

1:17:04

+44:48

11.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:46:19

+1:14:03

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:52:50

111 110 151 101

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirill Haflan

Nydalens Skiklub

14:32

+0:00

2.

Anna Elisabeth Rygh

Heming Orientering

23:28

+8:56

3.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

33:04

+18:32

4.

Ullern 2

Speidergruppe

53:18

+38:46

5.

Ullern

Speidergruppe

55:47

+41:15

150 153

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

40:39

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

40:41

+0:02

3.

Rikke Gåsholt

UIO

47:46

+7:07

4.

Cecilie Kverme

FOssum IF

51:43

+11:04

5.

Ragnhild Skjævestad

Altavida

1:05:38

+24:59

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Gullaksen

Kværner

35:55

+0:00

2.

Hans Theting

A-2 Norge

1:01:07

+25:12


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 juni 2017, 11:20:45

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

125

Antall startet:

125