Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Romerike ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Østmarksetra 29. april 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

47:57

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

53:33

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

49:12

+0:00

2.

Aina Grymyr

IBM-klubben

1:29:01

+39:49

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:10:03

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:03:25

+0:00

2.

Turid Hiller

Norges Forskningsråd

1:16:21

+12:56

DSQ

Hege Andersen

UBIL

39:11

42

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

34:16

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

36:51

+2:35

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

48:41

+14:25

4.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

49:07

+14:51

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

54:12

+19:56

6.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

57:57

+23:41

7.

Unni Sandbekk

Nordea

59:36

+25:20

8.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:01:05

+26:49

9.

Liv Simonsen

Privat

1:15:15

+40:59

10.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:25:09

+50:53

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

Nittedal

45:49

+0:00

2.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

48:56

+3:07

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

52:58

+7:09

4.

Turid Bratland

Fossum

53:38

+7:49

5.

Sidsel Sandelien

Statens Vegvesen

54:23

+8:34

6.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

58:39

+12:50

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:03:26

+17:37

8.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:07:10

+21:21

9.

Inger Lise Bjordal

Rikshospitalet

1:14:19

+28:30

10.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:27:27

+41:38

11.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:42:27

+56:38

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

43:52

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

53:29

+9:37

3.

Lilla Madsen

FBI

1:13:00

+29:08

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Gramstad

OSI

55:51

+0:00

2.

Svein Egil Nilsen

Skattedirektoratet

1:38:05

+42:14

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nille

42:45

+0:00

2.

Sigve Vågsnes

Sigve

42:56

+0:11

3.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

47:15

+4:30

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

47:32

+4:47

5.

Svein Nygård

NORGES BANK

49:58

+7:13

6.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

50:21

+7:36

7.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

52:30

+9:45

8.

Tor Ringstad

Tandberg

54:24

+11:39

9.

Hallvard Koren

OK Moss

55:08

+12:23

10.

Carl Erik Wasberg

FFI

57:09

+14:24

11.

Lars Grande

FBI

58:55

+16:10

12.

Trond Lund

Asker Skiklubb

1:00:50

+18:05

13.

Christian Grotnes

NRK

1:01:31

+18:46

14.

Are Eriksen

OSI

1:01:32

+18:47

15.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

1:02:06

+19:21

16.

Ole Kjemhus

Webstep

1:03:34

+20:49

17.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

1:10:47

+28:02

18.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:16:22

+33:37

19.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:17:28

+34:43

20.

Uno Hanslien

Bilpost

1:25:44

+42:59

Arrang

Lars Karelius Noer

NRK

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

Ullevål Sykehus

41:48

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

42:13

+0:25

3.

Per Morten Lefdal

Heming

47:40

+5:52

4.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

49:24

+7:36

5.

Trond Westgaard

REC

51:07

+9:19

6.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

58:45

+16:57

7.

Roar Sigurdsen

Ringnes

1:00:48

+19:00

8.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:08:46

+26:58

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

41:06

+0:00

2.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

45:28

+4:22

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

47:50

+6:44

4.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

51:55

+10:49

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

54:09

+13:03

6.

Tore Ringerike

DNB

55:31

+14:25

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

56:50

+15:44

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

58:04

+16:58

9.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:00:53

+19:47

10.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:01:40

+20:34

11.

Chris Lawrence

IFE

1:52:19

+1:11:13

DSQ

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:06:55

60

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Sørevik

UBIL

36:22

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet

38:48

+2:26

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

42:41

+6:19

4.

Stein Myhre

Privat

43:34

+7:12

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

44:41

+8:19

6.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

46:59

+10:37

7.

Mogens Monsen

Mysoft

50:37

+14:15

8.

Reidar Kierulf

RKP

51:51

+15:29

9.

Bjørn Rossow

Thales

51:54

+15:32

10.

Tom Andreassen

DNBNOR

55:09

+18:47

11.

Helge Stenseth

Thales

1:10:37

+34:15

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

33:20

+0:00

2.

Kjell Hobøl

AFK

40:36

+7:16

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

41:02

+7:42

4.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

42:45

+9:25

5.

Jon Færden

Kredinor

44:37

+11:17

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

44:43

+11:23

7.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

45:33

+12:13

8.

Thor Lea

UMB

46:20

+13:00

9.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

46:24

+13:04

10.

Øistein Hagen

OK Øst

48:32

+15:12

11.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

50:15

+16:55

12.

Ivar Strømstad

Raumar

51:19

+17:59

13.

Knut Tore Solheim

FUGRO

52:04

+18:44

14.

Bjørn Spjelkavik

FBI

53:13

+19:53

15.

Sigfred Fagervik

Thales

53:52

+20:32

16.

Arne Holmgren

OPIL

54:06

+20:46

17.

Erik Kinsten

Schenker

54:57

+21:37

18.

Sverre Seeberg

DnB NOR

55:01

+21:41

19.

Per Haugen

NEDERMAN

58:27

+25:07

20.

Einar Skåre

BREVPOST

59:13

+25:53

21.

Kaare Solhjell

Privat

1:08:03

+34:43

22.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:11:40

+38:20

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

15:46

35 44 48 76 71 51 40

DSQ

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

29:28

48 76 71 51 40 42

Arrang

Lars-Evan Pettersson

NVE

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

35:43

+0:00

2.

Einar Hem

Ahus BIL

35:44

+0:01

3.

Knut Erik Bjørklund

DNB NOR

36:16

+0:33

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:40

+2:57

5.

Hans Petter Jensen

Privat

40:13

+4:30

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

41:44

+6:01

7.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

41:53

+6:10

8.

Roar Gudding

VETBIL

43:35

+7:52

9.

Karl A Langerød

Lovisenberg

43:38

+7:55

10.

Eivind Aas

GeoFORM

44:43

+9:00

11.

Sverre Farstadvoll

Petec

44:53

+9:10

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

45:33

+9:50

13.

Per Erik Sørensen

Nordea

45:47

+10:04

14.

Bjørn Grenager

Thales

45:54

+10:11

15.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

46:34

+10:51

16.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

46:57

+11:14

17.

Øystein Madsen

GE Healthcare

47:29

+11:46

18.

Tom Ibsen

UBIL

49:39

+13:56

19.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

51:15

+15:32

20.

Harald Rygg

KONGSBERG

1:10:00

+34:17

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annar Brustad

FOBIL

38:12

+0:00

2.

Kåre Knudsen

GeoForm

42:26

+4:14

3.

Ronald Inglingstad

Nordea

45:49

+7:37

4.

Bjørn Eckstrøm

NVE

47:00

+8:48

5.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

50:20

+12:08

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:20

+13:08

7.

Tor Henriksen

HIO

1:00:00

+21:48

8.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:00:24

+22:12

9.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

1:03:53

+25:41

10.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:04:41

+26:29

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:06:18

+28:06

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:29

42

DSQ

Knut Hangeraas

GeoForm

49:37

48 76

DSQ

Arne Jordal

SAS

52:48

48 40 49 42

DSQ

Harald Birkeland

OUS

55:15

48 76 49

DSQ

Kjell Saastad

Gjensidige

1:04:50

42

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

36:13

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Kjelsås

40:21

+4:08

3.

Helge Kvaase

HIAK

41:28

+5:15

4.

Tor Drage

Aker Solutions

44:43

+8:30

5.

Ingvald Sevaldson

Permakem

45:21

+9:08

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

46:05

+9:52

7.

Einar Hoff

NORCONSULT

46:24

+10:11

8.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

46:43

+10:30

9.

Ole Sannes

Lillomarka OL

48:42

+12:29

10.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

49:29

+13:16

11.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

51:46

+15:33

12.

Tor Gabrielsen Olsen

Gabrielsen Olsen

53:03

+16:50

13.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:01:50

+25:37

14.

Per Gjermo

Asker SK

1:06:58

+30:45

14.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:06:58

+30:45

16.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:09:20

+33:07

17.

Svein Forthun

HIO

1:12:55

+36:42

DSQ

Erling Bakken

Asker SK

38:41

48 76 40 49

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

53:01

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

54:29

+1:28

3.

Bjørn Larsson

Privat

55:02

+2:01

4.

Helge Monsrud

Privat

55:14

+2:13

5.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:46:51

+53:50

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Hallås

A hus BIL

19:13

+0:00

2.

Jan Ilseth

Gazellen AS

21:42

+2:29

3.

Camilla Lilleng

KRIPOS

24:44

+5:31

4.

Rikke Gåsholt

UIO

25:16

+6:03

5.

Camilla Clausen

Nydalens Skiklub

42:49

+23:36

6.

Rebekka Holter

Nydalens Skiklub

42:51

+23:38

7.

Arne Kjell Svendsen

Norweld

44:51

+25:38

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

Fugro

44:03

+0:00

2.

Emma Wingstedt

FFI

56:34

+12:31

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

58:55

+14:52

4.

Tor Simonsen

Privat

1:14:59

+30:56

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

Veidekke

37:44

+0:00

2.

Roar Bjordal

STATSBYGG

42:52

+5:08

3.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

46:36

+8:52

4.

Torstein Schjelle

Aimit AS

50:45

+13:01

5.

Nils Løw

Aimit AS

53:17

+15:33

6.

Thomas Næstad

Handelsbanken

55:40

+17:56

7.

Tomas Holmestad

Statoil BIL

55:43

+17:59

8.

Jens Henrik Simonsen

Engrospartner

56:27

+18:43

9.

Per Ongstad

Privat

57:12

+19:28

10.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:00:25

+22:41

11.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:05:45

+28:01

12.

Frode Vegvold

Snøhetta

1:11:10

+33:26

13.

Stine Møller

Flytoget

1:17:11

+39:27

DSQ

Stein Mella

Veritas

40:31

47

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Hobøl

Østmarka OK

54:24

+0:00

2.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

54:40

+0:16

3.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

1:01:50

+7:26

4.

Mats Ringerike

Oppsal IF

1:03:33

+9:09

5.

Håkon Røsand

DNB NOR

1:05:59

+11:35

6.

Anders Granerud

FFI

1:20:52

+26:28

Arrang

Trond Ramberg

NRK

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arve Engebakken

Nord/Østerdal

50:53

+0:00

2.

Håkon Bugge

No team

1:34:00

+43:07


Sist oppdatert:

25 september 2010, 11:59:58

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

204

Antall startet:

204