Klasse: Nybegynnere | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Oda Opseth | Ringerike OL | korriger | |||||||
Elias Vold Kjemperud | Fossekallen IL | korriger | |||||||
Filip Brumoen Kjemperud | Fossekallen IL | korriger | |||||||
Ida A. Bjørkli | Ringerike OL | korriger | |||||||
Martine Bergan Berghagen | Ringerike OL | korriger | |||||||
Oskar Hope | Modum OL | korriger | |||||||
Karen Langum | Ringerike OL | korriger | |||||||
Kari Kollstrøm | Ringerike OL | korriger | |||||||
Maren Nyhagen | Fossekallen IL | korriger | |||||||
Elise Nyhagen | Fossekallen IL | korriger | |||||||
Linnea Nyhagen | Fossekallen IL | korriger | |||||||
Maria Bjerke | Fossekallen IL | korriger | 141 | ||||||
Klasse: D-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sofia Øhlckers | IL Tyrving | 26:43 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rasmus Berglund | Ringerike OL | 28:27 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Reidar Kollstrøm | Ringerike OL | 54:59 | +26:32 | korriger | ||||
Klasse: C Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Birgitte Bekkelund | Røyken OL | 53:13 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kari Strande | Ringerike OL | 29:39 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marion Amundsen | Ringerike OL | 30:21 | +0:42 | korriger | ||||
3. | Marit Vinje | Oppsal Orientering | 47:45 | +18:06 | korriger | 100 | |||
4. | Anne Nydal | Asker Skiklubb | 48:38 | +18:59 | korriger | ||||
5. | Marit Økern Jensen | Bærums Skiklub | 49:07 | +19:28 | korriger | ||||
6. | Nina Birkeland | Fossekallen IL | 52:17 | +22:38 | korriger | ||||
7. | Sigrid Grindberg | Ringerike OL | 53:12 | +23:33 | korriger | ||||
8. | Monica S. Johansen | Ringerike OL | 1:02:45 | +33:06 | korriger | ||||
9. | Gunhild Støa | Ringerike OL | 1:24:44 | +55:05 | korriger | ||||
Klasse: H Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jo Randar Holmøy | Hadeland OL | 25:49 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sigurd A. Bjørkli | Ringerike OL | 26:27 | +0:38 | korriger | ||||
3. | Kristoffer Øhlckers | IL Tyrving | 26:44 | +0:55 | korriger | ||||
4. | Alexander B. Nyhagen | Fossekallen IL | 28:02 | +2:13 | korriger | ||||
5. | Martin N. Melling | Ringerike OL | 28:32 | +2:43 | korriger | ||||
6. | Odd Eide- Fredriksen | Kamp Vestheim | 30:32 | +4:43 | korriger | ||||
7. | Anders Roum | Ringerike OL | 31:45 | +5:56 | korriger | ||||
8. | Tormod Dahl | Ringerike OL | 33:32 | +7:43 | korriger | ||||
9. | Even A. Bjørkli | Ringerike OL | 55:39 | +29:50 | korriger | ||||
10. | Marius Bjørkli | Ringerike OL | 55:52 | +30:03 | korriger | ||||
11. | Ole Einar Dalen | Ringerike OL | 1:01:44 | +35:55 | korriger | ||||
Klasse: D Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Grete S B Hovi | Skien OK | 42:05 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ida Hope | Oslostudentenes IK | 42:26 | +0:21 | korriger | ||||
3. | Line Arnevik | Ringerike OL | 42:40 | +0:35 | korriger | ||||
4. | Milda Øhlckers | IL Tyrving | 46:23 | +4:18 | korriger | ||||
5. | Ragnhild Elsrud Hultgreen | Ringerike OL | 49:33 | +7:28 | korriger | ||||
6. | Trine Opseth | Ringerike OL | 52:16 | +10:11 | korriger | ||||
7. | Live Ytrehus | Ringerike OL | 56:09 | +14:04 | korriger | ||||
8. | May Ingela Hope | Modum OL | 1:03:28 | +21:23 | korriger | ||||
9. | Silje B. Hovi | Skien OK | 1:12:42 | +30:37 | korriger | ||||
10. | Hege Heiberg | Hadeland OL | 1:18:45 | +36:40 | korriger | ||||
DSQ | Kjersti Stræte | Ringerike OL | 15:37 | korriger | 144 163 148 147 156 159 142 154 100 | ||||
Klasse: H Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øyvind Sørlie | Hadeland OL | 37:20 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Hroar Sanna | Ringerike OL | 40:15 | +2:55 | korriger | ||||
3. | Gunnar Hope | Modum OL | 41:27 | +4:07 | korriger | ||||
4. | Mikkel Berglund | Ringerike OL | 41:55 | +4:35 | korriger | ||||
5. | Stein Aas Stræte | Ringerike OL | 43:50 | +6:30 | korriger | ||||
6. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 44:09 | +6:49 | korriger | ||||
7. | Morten DÃ¥snes | Ringerike OL | 46:57 | +9:37 | korriger | ||||
8. | Geir Dahl | Ringerike OL | 48:38 | +11:18 | korriger | ||||
9. | Leiv Inge Kjemperud | Fossekallen IL | 51:19 | +13:59 | korriger | ||||
10. | Hans A. Tingvold | Raufoss IL Orientering | 55:52 | +18:32 | korriger | ||||
11. | Sverre Graffer | Ringerike OL | 56:29 | +19:09 | korriger | ||||
12. | Per Øhlckers | IL Tyrving | 56:47 | +19:27 | korriger | ||||
13. | Toralf Opperud | Ringerike OL | 59:43 | +22:23 | korriger | ||||
14. | Brede Høibak Gundersen | Ringerike OL | 1:03:10 | +25:50 | korriger | ||||
15. | Knut Ivar Kollstrøm | Ringerike OL | 1:03:11 | +25:51 | korriger | ||||
16. | Leif Roger Hultgreen | Ringerike OL | 1:07:49 | +30:29 | korriger | ||||
17. | Ivar Lindseth | Ringerike OL | 1:11:49 | +34:29 | korriger | ||||
18. | Roar Nydal | Asker Skiklubb | 1:21:55 | +44:35 | korriger | ||||
19. | Peter Nylund | Haugerud IF | 1:34:09 | +56:49 | korriger | ||||
20. | Tommy Bjerke | Fossekallen IL | 1:39:09 | +1:01:49 | korriger | ||||
Klasse: D Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audrun Utskarpen | Oslostudentenes IK | 1:14:41 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Monica Berglund | Ringerike OL | 1:24:00 | +9:19 | korriger | ||||
3. | Silje Opseth | Ringerike OL | 2:01:52 | +47:11 | korriger | ||||
Klasse: H Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lars-Inge Arnevik | Ringerike OL | 49:56 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Geir Nilsen | Viul Orienteringsklubb | 52:48 | +2:52 | korriger | ||||
3. | Oscar Arnevik | Ringerike OL | 54:05 | +4:09 | korriger | ||||
4. | Guttorm L Egge | Oslostudentenes IK | 57:18 | +7:22 | korriger | ||||
5. | Olav Høgset | Fossekallen IL | 58:31 | +8:35 | korriger | ||||
6. | Harald Hovi | Skien OK | 1:01:36 | +11:40 | korriger | ||||
7. | Stig Melling | Ringerike OL | 1:01:53 | +11:57 | korriger | ||||
8. | Knut Aas | Ringerike OL | 1:02:01 | +12:05 | korriger | ||||
9. | Juha Viena | Ringerike OL | 1:02:32 | +12:36 | korriger | ||||
10. | Lars Berglund | Ringerike OL | 1:02:56 | +13:00 | korriger | ||||
11. | Bjørn Berge | Hadeland OL | 1:06:01 | +16:05 | korriger | ||||
12. | Per Erik Opseth | Ringerike OL | 1:13:22 | +23:26 | korriger | ||||
13. | Roar Bye | Modum OL | 1:23:48 | +33:52 | korriger | ||||
14. | Thorbjørn Nørbeck | Ringerike OL | 1:26:43 | +36:47 | korriger | ||||
DSQ | Magnus Barth Gustavsen | Oslostudentenes IK | 1:19:39 | korriger | 153 155 157 |
Sist oppdatert: | 1 mai 2017, 15:27:55 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 85 |
Antall startet: | 85 |