Klasse: D Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristine Rapp | Gjerdrum OL | 53:53 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Hanne Rapp | Gjerdrum IL | 27:50 | korriger | 82 72 65 102 106 108 83 76 | ||||
DSQ | Marita Hernandez | Toten Troll | 58:28 | korriger | 82 65 102 106 108 83 | ||||
Klasse: Kort Damer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DSQ | Anne Grethe Austad | Ullensaker OL | 24:16 | korriger | 37 38 127 | ||||
Klasse: H Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Roar Saxhaug | Eidsvoll OL | 51:24 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bent Skatvedt | Ullensaker OL | 57:02 | +5:38 | korriger | ||||
3. | Øystein Bieltvedt Skeie | Eidsvoll OL | 1:24:06 | +32:42 | korriger | Innsendt korrigert navn | |||
Klasse: D Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hanne Stenslet | Ullensaker OL | 59:06 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingrid Rapp | Gjerdrum OL | 59:42 | +0:36 | korriger | ||||
Klasse: Mellom Damer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Stine Austad | Ullensaker OL | 42:16 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Camilla Fosstveit | Ullensaker OL | 58:47 | +16:31 | korriger | ||||
Klasse: H Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Aas | Eidsvoll OL | 44:47 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Odd Gundersen | EIdsvoll OL | 46:18 | +1:31 | korriger | ||||
3. | Christoffer Sletten | Ullensaker OL | 1:00:36 | +15:49 | korriger | ||||
4. | Lars Saxhaug | Eidsvoll OL | 1:07:00 | +22:13 | korriger | ||||
5. | Geir Elvhaug | Gjerdrum OL | 1:14:32 | +29:45 | korriger | ||||
6. | Simen Elvhaug | Gjerdrum OL | 1:16:48 | +32:01 | korriger | ||||
7. | HÃ¥vard Gundersen | Eidsvoll OL | 1:17:00 | +32:13 | korriger | ||||
8. | Simen Saxhaug | Eidsvoll OL | 1:17:01 | +32:14 | korriger | ||||
9. | Jan Tore Gundersen | Eidsvoll OL | 1:21:41 | +36:54 | korriger | ||||
Klasse: Mellom Herrer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christopher G. Høe | Ullensaker OL | 33:41 | +0:00 | korriger | 45 | |||
2. | Alexander Sletten | Ullensaker OL | 37:17 | +3:36 | korriger | ||||
3. | Jan Sveen | Ullensaker OL | 37:31 | +3:50 | korriger | ||||
4. | Brage Fosstveit | Ullensaker OL | 58:43 | +25:02 | korriger | ||||
Klasse: D Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Dybendal | Nes OL | 46:12 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bente Aarhus | Nes OL | 56:13 | +10:01 | korriger | ||||
Klasse: Lang Damer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hedda Skatvedt | Ullensaker OL | 46:15 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Audrun Utskarpen | OSI | 47:12 | +0:57 | korriger | ||||
Klasse: H Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mathias Andreassen | Ullensaker OL | 29:58 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Odd Sletten | Ullensaker OL | 32:38 | +2:40 | korriger | ||||
3. | Ivar Monsrud | Nes OL | 34:09 | +4:11 | korriger | ||||
4. | Alexander Sletten | Ullensaker OL | 36:15 | +6:17 | korriger | ||||
5. | Henrik Langbråten | Nes OL | 46:08 | +16:10 | korriger | ||||
6. | Jan Løvli | Hurdal OL | 1:17:06 | +47:08 | korriger | ||||
Klasse: Lang Herrer | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Are Eriksen | OSI | 37:08 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum | 39:31 | +2:23 | korriger | ||||
3. | Christoffer Sletten | Ullensaker OL | 40:27 | +3:19 | korriger | ||||
4. | Gaute Fosstveit | Ullensaker OL | 42:15 | +5:07 | korriger | ||||
5. | PÃ¥l Stenslet | Privat | 43:39 | +6:31 | korriger | ||||
6. | Gjermund Taje Skeie | Eidsvoll OL | 1:13:04 | +35:56 | korriger | ||||
7. | Øystein Bieltvedt Skeie | Eidsvoll OL | 1:13:09 | +36:01 | korriger | ||||
8. | HÃ¥vard Eik | Gjerdrum OL | 1:16:00 | +38:52 | korriger | ||||
Klasse: D Nybegynner | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eline Eggen Andreassen | Ullensaker OL | 25:49 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Maren Finstad | Nes OL | 28:26 | +2:37 | korriger | ||||
3. | Emma Finstad | Nes OL | 28:29 | +2:40 | korriger | ||||
DSQ | Mari Taralrud | Nes OL | 28:51 | korriger | 62 | ||||
Klasse: Arrangør | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Arrangør | Kari Kamstrup Hovind | Ullensaker OL | korriger | ||||||
Arrangør | Terje Bråten | Ullensaker OL | korriger | ||||||
Arrangør | Trine Ruud Bråten | Ullensaker OL | korriger | ||||||
Klasse: H Nybegynner | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mathias Andreassen | Ullensaker OL | 13:37 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: Arrangør | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Arrangør | Knut Engen | Nes OL | korriger | ||||||
Arrangør | Ida K Engen | Nes OL | korriger | ||||||
Arrangør | Linda Engen | Nes OL | korriger |
Sist oppdatert: | 16 oktober 2017, 20:38:15 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 53 |
Antall startet: | 53 |