Klasse: A | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erik Feyling Haare | Rambøll BIL | 54:03 | +0:00 | 9:02 | korriger | |||
2. | Jan M. Andersen | Rambøll BIL | 1:13:46 | +19:43 | 12:20 | korriger | |||
3. | Erik Spangberg | Eltek BIL | 1:15:02 | +20:59 | 12:32 | korriger | |||
DSQ | Martin Østberg | Rambøll BIL | 52:00 | korriger | 108 | ||||
Klasse: H16-49 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Svein Arve Kirknes | Rambøll BIL | 57:58 | +0:00 | 12:34 | korriger | |||
2. | Gjøran Nicolai Flaatten | Rambøll BIL | 1:00:02 | +2:04 | 13:01 | korriger | |||
3. | Dag Erik Syvertsen | Health Tech | 1:08:19 | +10:21 | 14:49 | korriger | |||
4. | Jostein Haugholt | Eltek BIL | 1:11:20 | +13:22 | 15:28 | korriger | |||
DNS | Mikael Frogum | Eltek BIL | korriger | ||||||
DNS | Kjetil Hagen | Eltek BIL | korriger | ||||||
Klasse: D16-49 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Maria Bergli | Freefun BIL | 55:28 | +0:00 | 13:25 | korriger | |||
2. | Marit Engseth | Kommunen | 1:04:42 | +9:14 | 15:39 | korriger | |||
3. | Ida Hilden Eriksen | Vestre Viken | 1:05:06 | +9:38 | 15:45 | korriger | |||
4. | Ingun Austad Langberg | Freefun BIL | 1:07:42 | +12:14 | 16:23 | korriger | 125 | ||
5. | Ingun Jaren Horvli | Vestre Viken | 1:11:19 | +15:51 | 17:16 | korriger | |||
DSQ | Aud Ellen Brevik | Lærerne | 45:46 | korriger | 92 118 121 | ||||
Klasse: H50-59 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Geir Førlie | Rambøll BIL | 45:47 | +0:00 | 11:05 | korriger | |||
2. | Ragnar Langberg | Rambøll BIL | 52:35 | +6:48 | 12:43 | korriger | |||
3. | Reidar Stenseng | Lærerne | 53:02 | +7:15 | 12:50 | korriger | |||
4. | Tom Gretteberg | Kommunen | 54:23 | +8:36 | 13:10 | korriger | |||
5. | HÃ¥kon Hafnor | Eltek BIL | 57:55 | +12:08 | 14:01 | korriger | |||
6. | Lars Falck-Pedersen | JERN | 58:59 | +13:12 | 14:16 | korriger | |||
7. | Tom Wirkola | Glitre Energi | 59:24 | +13:37 | 14:22 | korriger | |||
8. | Arild Trolsrud | JERN | 1:00:12 | +14:25 | 14:34 | korriger | |||
9. | Rune Johansen | JERN | 1:27:43 | +41:56 | 21:14 | korriger | |||
DSQ | Rune Sørensen | Lærerne | 46:03 | korriger | 92 118 121 107 108 102 101 131 115 123 125 | ||||
DSQ | Inge Solberg | Rambøll BIL | 58:07 | korriger | 131 115 123 125 130 100 | ||||
Klasse: H60 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjetil Eriksen | Glitre Energi | 42:29 | +0:00 | 12:31 | korriger | |||
2. | Vidar Avdal | Glitre Energi | 43:43 | +1:14 | 12:53 | korriger | |||
3. | Svein Ackenhausen | Glitre Energi | 49:20 | +6:51 | 14:33 | korriger | |||
4. | Petter F. Johannessen | Kongsberg Maritim | 53:10 | +10:41 | 15:41 | korriger | |||
5. | Øyvind Langberg | Freefun BIL | 1:01:29 | +19:00 | 18:08 | korriger | |||
6. | Glenn Sundling | Kommunen | 1:03:41 | +21:12 | 18:47 | korriger | |||
7. | Knut Estensen | Glitre Energi | 1:12:10 | +29:41 | 21:17 | korriger | |||
Klasse: H65 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rolf Lunde | Asplan Viak BIL | 52:39 | +0:00 | 15:31 | korriger | |||
2. | Jon Halden | Rambøll BIL | 54:07 | +1:28 | 15:57 | korriger | |||
3. | Hans Lyder Haare | Vestre Viken | 57:09 | +4:30 | 16:51 | korriger | |||
4. | Jan R. Mikkelsen | Røyskattlia | 1:00:41 | +8:02 | 17:54 | korriger | |||
5. | Øystein Andersen | Vestre Viken | 1:05:33 | +12:54 | 19:20 | korriger | |||
6. | Steinar Stueflotten | Draka | 1:10:34 | +17:55 | 20:48 | korriger | 131 | ||
DNS | S. Jørgen Aslaksen | Kommunen | korriger | ||||||
Klasse: Mellomtrim | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Cecilie Bergli | Freefun BIL | 1:14:43 | +0:00 | 22:02 | korriger | |||
2. | Elin Hviding Rolakvam | Rambøll BIL | 1:16:47 | +2:04 | 22:38 | korriger | |||
DNS | Kristin Thoresen | Eltek BIL | korriger | ||||||
Klasse: D50-59 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Veslemøy Solberg | Røyskattlia | 40:45 | +0:00 | 13:19 | korriger | |||
2. | Kristin Sørensen | Lærerne | 43:40 | +2:55 | 14:16 | korriger | |||
3. | Eli Tufte Hanssen | Freefun BIL | 43:54 | +3:09 | 14:20 | korriger | |||
4. | Kjersti Sommerstad Juveli | Kommunen | 50:00 | +9:15 | 16:20 | korriger | |||
5. | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 1:03:24 | +22:39 | 20:43 | korriger | |||
6. | Ã…se Voldsbekk | Glitre Energi | 1:06:22 | +25:37 | 21:41 | korriger | |||
7. | Hanne Sofie Avdal | Glitre Energi | 1:16:21 | +35:36 | 24:57 | korriger | |||
DSQ | Kari Lyngbakken | Konnerud IL | 1:09:22 | korriger | 116 | ||||
Klasse: D60 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Fossum Olsen | Kommunen | 49:53 | +0:00 | 16:18 | korriger | |||
2. | Marianne Spanli | Lierbygda o-lag | 52:14 | +2:21 | 17:04 | korriger | |||
3. | Vigdis Andersen | Vestre Viken | 1:03:42 | +13:49 | 20:49 | korriger | |||
4. | Aud Kjemperud | Glitre Energi | 1:09:32 | +19:39 | 22:43 | korriger | |||
5. | Anne Mette Kaasgaard | Vestre Viken | 1:22:53 | +33:00 | 27:05 | korriger | |||
6. | Grethe Wanvik Johansen | Lærerne | 1:24:30 | +34:37 | 27:36 | korriger | |||
Klasse: D65 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Emma Grete Feyling Haare | Vestre Viken | 46:00 | +0:00 | 15:01 | korriger | |||
2. | Torill N. Mikkelsen | Lærerne | 52:05 | +6:05 | 17:01 | korriger | |||
3. | Grethe Lill Ryeng | Kommunen | 1:07:34 | +21:34 | 22:04 | korriger | |||
4. | Berit Grosvold | Glitre Energi | 1:26:49 | +40:49 | 28:22 | korriger | |||
DNS | Tove Møller | Røyskattlia | korriger | ||||||
Klasse: H70 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eirik Eriksen | Kommunen | 42:39 | +0:00 | 13:56 | korriger | |||
2. | Henning Gaarder | Lærerne | 42:56 | +0:17 | 14:01 | korriger | |||
3. | Reidar Moe | Kommunen | 49:11 | +6:32 | 16:04 | korriger | |||
4. | Arild Moen | Kommunen | 50:21 | +7:42 | 16:27 | korriger | |||
5. | Knut Maudal | Røyskattlia | 51:45 | +9:06 | 16:54 | korriger | |||
6. | Rolf Magnus Justad | Idrettens hus | 1:02:45 | +20:06 | 20:30 | korriger | |||
DNS | Rolf Berling | Lærerne | korriger | ||||||
Klasse: H75 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjell Klokkerud | Lærerne | 44:30 | +0:00 | 14:32 | korriger | |||
2. | Elling Frøvoll | Lærerne | 49:47 | +5:17 | 16:16 | korriger | |||
3. | Steinar Ruud | Kommunen | 1:11:23 | +26:53 | 23:19 | korriger | |||
4. | Ole Henry Kristiansen | Statoil | 1:21:02 | +36:32 | 26:28 | korriger | |||
5. | Terje Selvig | Kommunen | 1:29:48 | +45:18 | 29:20 | korriger | |||
Klasse: D75 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torunn Frøvoll | Lærerne | 1:05:36 | +0:00 | 22:05 | korriger | |||
Klasse: H80 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tormod Høimyr | Lærerne | 52:49 | +0:00 | 17:47 | korriger | |||
2. | Einar Larsen | Freefun BIL | 1:14:49 | +22:00 | 25:11 | korriger | |||
3. | Odd Gunbjørnsen | Kommunen | 1:16:47 | +23:58 | 25:51 | korriger | |||
Klasse: Kort-trim | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ane Birgit Halvorsen | Vestre Viken | 43:10 | +0:00 | 14:32 | korriger | |||
2. | Kristin H Steen | KULL | 1:11:25 | +28:15 | 24:02 | korriger | |||
DNS | Alf Sigmund Larsen | Kommunen | korriger | ||||||
DNS | Gunnar Danielsen | Eltek BIL | korriger |
Sist oppdatert: | 31 mai 2017, 17:20:17 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 83 |
Antall startet: | 75 |