Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2017Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 6, Fremo 30. mai 2017

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie bjerke kilaas

Strindheim skole

27:37

+0:00

21:14

DSQ

Maja Gudim

Trondheim kommune

45:47

44

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

30:58

+0:00

15:29

2.

Ellen Hoel

Sør Trøndelag fylkeskommune

38:12

+7:14

19:06

DSQ

Malin Skaug

ÆKNB

22:14

118

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eleonora Mondo

Olav Olsen

48:37

+0:00

16:12

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Åstebøl

Nordic Semi Conductor

49:03

+0:00

11:57

2.

Sunniva Berg

Nordic

50:31

+1:28

12:19

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

54:34

+5:31

13:18

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:04:53

+15:50

15:49

5.

Synnøve Lofthus

NTNU

1:13:57

+24:54

18:02

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

40:47

+0:00

9:56

2.

Karin Bernsmed

Sintef

44:20

+3:33

10:48

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:08:12

+0:00

16:38

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Bjørgum

Trondheim kommune

45:52

+0:00

15:17

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

59:40

+13:48

19:53

3.

Sylvi Gaut

Sweko

1:02:43

+16:51

20:54

4.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:11:39

+25:47

23:53

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

34:38

+0:00

8:26

2.

Tone Almås

Leik, IL

43:45

+9:07

10:40

3.

Monika Haga

NTNU

1:04:24

+29:46

15:42

4.

Nina Reitan

Sintef

1:27:54

+53:16

21:26

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

40:26

+0:00

13:28

2.

Siri Schive Hjelde

NTNU bil

48:54

+8:28

16:18

3.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

1:02:03

+21:37

20:41

4.

Trine Sunnset

Eget

1:18:19

+37:53

26:06

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

44:46

+0:00

10:55

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

45:28

+0:42

11:05

3.

Hilde Forbord

Big Bite

48:13

+3:27

11:45

4.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

49:02

+4:16

11:57

5.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

51:45

+6:59

12:37

6.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

54:50

+10:04

13:22

7.

Eli Kvingedal

Natura

58:03

+13:17

14:09

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:03:04

+0:00

11:53

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

52:30

+0:00

17:30

2.

Vigdis Heimly

NTNU

54:49

+2:19

18:16

3.

Inger Sofie Husby

NTNU

1:08:17

+15:47

22:45

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

51:23

+0:00

12:31

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

53:33

+2:10

13:03

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

58:09

+6:46

14:10

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

58:28

+7:05

14:15

5.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:00:18

+8:55

14:42

6.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:01:25

+10:02

14:58

7.

Erika Bugten

Berg hansen

1:11:35

+20:12

17:27

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

52:48

+0:00

17:36

2.

Sissel Horghagen

NTNU

1:02:32

+9:44

20:50

3.

Ingrid Berg

St Olavs Hospital

1:18:09

+25:21

26:03

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:01:36

+0:00

15:01

2.

Trine Barstad

NTNU

1:06:52

+5:16

16:18

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:18:32

+16:56

19:09

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

52:44

+0:00

17:34

2.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:00:06

+7:22

20:02

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:36:45

+0:00

23:35

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Brenne

Trondheim kommune

1:06:12

+0:00

22:04

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:11:51

+5:39

23:57

3.

Kirsti Haarberg

Eget

1:21:07

+14:55

27:02

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:03:53

+0:00

15:34

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

56:05

+0:00

18:41

DSQ

Aud Bodil Lund

HVIL

1:28:42

44 31 155 123 150

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

57:34

+0:00

14:02

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thomas Bakken

Svinsås Auto Melhus

47:48

152 96 95 35 146 157 92 58 55 51 124 44 15...

DSQ

Ole Kristian Nytrøen

St Olavs Hospital

Arrangør

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Student

34:05

+0:00

6:25

2.

Ivar Marthinusen

NTNUI

48:51

+14:46

9:13

3.

Morten Andreas Nome

NTNU

50:29

+16:24

9:31

4.

Erik Frøseth

Oracle

52:37

+18:32

9:55

5.

Frode Lillevold

Datametrix

54:39

+20:34

10:18

6.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

57:38

+23:33

10:52

7.

Anthony Bossard

Microchip

58:09

+24:04

10:58

DSQ

Michele Baravalle

NTNU

11:05

115 139 152 106 95 146 157 60 117 147 58 47 12...

DSQ

Lars Solheim

Danske Bank

49:45

95

Arrangør

Halvor Lund

Sintef Energi

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

51:50

+0:00

12:03

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:17:03

+25:13

17:55

3.

Bjørn Tore Løvfall

SINTEF

1:23:33

+31:43

19:25

Arrangør

Jørn Foros

SINTEF Energi

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dyre Meen

Lingit as

45:38

+0:00

8:36

2.

Lars Langdal

Contiga AS

49:43

+4:05

9:22

3.

Jonas Waefler

Powel

56:55

+11:17

10:44

DSQ

Truls Bjørklund

Microsoft

1:16:08

45

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

46:00

+0:00

10:41

2.

Audun Skjæret

Bama

47:23

+1:23

11:01

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

51:29

+5:29

11:58

4.

Kurt Amundsen

Avinor

52:46

+6:46

12:16

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

43:39

+0:00

8:14

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

45:48

+2:09

8:38

3.

Skjalg Stordal

Eget

48:49

+5:10

9:12

4.

Lars Martin Hafstad

Politiet

49:06

+5:27

9:15

5.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

59:43

+16:04

11:16

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

45:40

+0:00

10:37

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

53:05

+7:25

12:20

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

55:13

+9:33

12:50

4.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:08:15

+22:35

15:52

5.

Øyvind Skaug

Æknb

1:14:34

+28:54

17:20

6.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:21:27

+35:47

18:56

7.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:36:51

+51:11

22:31

DSQ

Ole Gunnar Sølberg

Statens Vegvesen

1:06:52

35 146 157 92 58 51 124 44 31 155 123 150

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

37:34

+0:00

7:05

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

43:09

+5:35

8:08

3.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

45:33

+7:59

8:35

4.

Morten Korsvold

Marintek

52:47

+15:13

9:57

DSQ

Jørgen Longva

Fundator

56:28

106 95 146 117 147 124 45 31 38 151 155 123 15...

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

46:13

+0:00

10:44

2.

Erling Bye

BDO AS

51:10

+4:57

11:53

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

51:11

+4:58

11:54

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

54:54

+8:41

12:46

5.

Ole Hjulstad

Fosenyard

1:05:27

+19:14

15:13

6.

Bjørn Munch

Oracle

1:08:58

+22:45

16:02

7.

Gudmund Eiksund

NTNU

1:11:59

+25:46

16:44

8.

Tor Arne Haugen

DNB

1:18:26

+32:13

18:14

9.

Geir Willumsen

A C Møller

1:22:46

+36:33

19:14

10.

Jon Vindal

Consto as

1:27:52

+41:39

20:26

DSQ

Ivar Erdal

Ecotone

1:09:33

35 146 157 92 58 55 51 124 44 31 155 123 15...

DSQ

Vidar Lunda

DNB Sport

2:25:49

44 31 155 123 150

Arrangør

Are Bruaset

SINTEF Energi

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

39:33

+0:00

7:27

2.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

41:58

+2:25

7:55

3.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

42:05

+2:32

7:56

4.

Stein Ivar Foss

SIT

48:49

+9:16

9:12

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

49:37

+10:04

9:21

6.

Håvard Lorange

SIemens

59:07

+19:34

11:09

7.

Terje Berg

Statkraft

1:01:45

+22:12

11:39

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

50:44

+0:00

11:47

2.

Erik Horghagen

BDO AS

51:01

+0:17

11:51

3.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

51:50

+1:06

12:03

4.

Petter Mikalsen

Telenor

52:20

+1:36

12:10

5.

Terje Midtbø

NTNU

59:02

+8:18

13:43

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

59:37

+8:53

13:51

7.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:01:58

+11:14

14:24

8.

John Lerli

Trønderbladet

1:04:27

+13:43

14:59

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:21:08

+30:24

18:52

10.

Frode Stølan

Telenor

1:33:46

+43:02

21:48

Arrangør

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

44:31

+0:00

8:23

2.

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

49:24

+4:53

9:19

3.

Lasse Natvig

NTNU

54:08

+9:37

10:12

4.

Geir Arnesen

Eget

54:44

+10:13

10:19

5.

Dag Stenersen

Sintef

55:17

+10:46

10:25

6.

Olve Mogstad

Statnett

55:51

+11:20

10:32

7.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:01:49

+17:18

11:39

8.

Håvard Eidnes

Uninett

1:08:21

+23:50

12:53

9.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:21:16

+36:45

15:20

DSQ

Morten Husom

Powel

1:25:00

45

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

42:36

+0:00

10:23

2.

Tore Heggem

HiNT

43:43

+1:07

10:39

3.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

52:02

+9:26

12:41

4.

Even Hofstad

DnB Sport

53:59

+11:23

13:10

5.

Klaus Livik

Powel

55:21

+12:45

13:30

6.

Kjell Arne Henninen

Eget

1:04:58

+22:22

15:50

7.

Roar Sundby

NTNU

1:07:23

+24:47

16:26

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:14:39

+32:03

18:12

DSQ

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:21:45

113

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

49:25

+0:00

9:19

DSQ

Kjetil Lehn

Statsbygg

1:08:29

60 175

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lauglo

NTNU

1:14:14

+0:00

24:44

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

38:01

+0:00

9:16

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

47:32

+9:31

11:35

3.

Knut Lillealtern

Eget

50:12

+12:11

12:14

4.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

50:50

+12:49

12:23

5.

Ole Lutro

NGU

52:10

+14:09

12:43

6.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

56:36

+18:35

13:48

7.

John Sirum

Rambøll

57:34

+19:33

14:02

8.

Tor Gjermstad

Hemit

58:43

+20:42

14:19

9.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

59:22

+21:21

14:28

10.

Geir Dolmen

KVT

1:01:52

+23:51

15:05

11.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:02:51

+24:50

15:19

12.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:07:02

+29:01

16:20

13.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:07:24

+29:23

16:26

14.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:08:05

+30:04

16:36

15.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:08:31

+30:30

16:42

16.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:10:18

+32:17

17:08

17.

Oddmar Iversen

NTNU

1:16:47

+38:46

18:43

18.

Asbjørn Rønning

Eget

1:50:11

+1:12:10

26:52

19.

Magne Gjønnes

Jernbanen

1:56:37

+1:18:36

28:26

DSQ

Rolf Wærnes

Orkanger IF

59:12

60 100

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:11:50

+0:00

13:33

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:12:30

+0:40

13:40

3.

Stein Øvstedal

NTNU

1:43:27

+31:37

19:31

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Holte

NTNU

53:25

+0:00

17:48

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:12:27

+19:02

24:09

3.

Torger Haarberg

Eget

1:20:09

+26:44

26:43

4.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:25:19

+31:54

28:26

DSQ

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:28:58

96

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skyberg

Evry

48:59

+0:00

11:56

2.

Knut Skjesol

Statkraft

51:32

+2:33

12:34

3.

Per Bjørgum

Politiet

51:41

+2:42

12:36

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

51:48

+2:49

12:38

5.

Halvor Flatberg

NTNU

52:07

+3:08

12:42

6.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

53:00

+4:01

12:55

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

53:05

+4:06

12:56

8.

Øistein Åsmul

Kommunen

53:14

+4:15

12:59

9.

Frode Stensrud

Eget

58:19

+9:20

14:13

10.

Tore Kiste

Fylket

58:30

+9:31

14:16

11.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:00:20

+11:21

14:42

12.

Leif Røhjell

Siemens

1:02:13

+13:14

15:10

13.

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

1:03:29

+14:30

15:29

14.

Magnus Landstad

NTNU

1:04:03

+15:04

15:37

15.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:05:31

+16:32

15:58

16.

Knut Erik Østengen

Thales

1:08:34

+19:35

16:43

17.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:08:49

+19:50

16:47

18.

Torgeir Iversen

Evry

1:11:51

+22:52

17:31

DSQ

Roar Stenset

St Olav

1:02:17

51

DSQ

Martin Melhuus

Veritas

1:08:04

51

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:03:09

+0:00

11:54

2.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:11:02

+7:53

13:24

3.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:11:18

+8:09

13:27

4.

Torleif Stephansen

Evry

1:12:50

+9:41

13:44

DSQ

Roar Forbord

Terratec

1:03:21

47

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

45:52

+0:00

15:17

2.

Roar Kvam

NTNU

54:51

+8:59

18:17

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

52:54

+0:00

12:54

2.

Odd Musum

Rambøll

53:08

+0:14

12:57

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

55:23

+2:29

13:30

4.

Eigil Sørli

Q-Free

55:38

+2:44

13:34

5.

Tore Brurok

Eget

57:03

+4:09

13:54

6.

Leif Engen

SiT BIL

57:46

+4:52

14:05

7.

Per Løvås

Vegvesenet

59:35

+6:41

14:31

8.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:00:06

+7:12

14:39

9.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:02:44

+9:50

15:18

10.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:09:08

+16:14

16:51

11.

Hallstein Aalberg

Eget

1:11:02

+18:08

17:19

12.

Arne Sæterhaug

Eget

1:11:28

+18:34

17:25

13.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:17:36

+24:42

18:55

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

1:30:20

95

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:40:52

+0:00

19:01

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

57:45

+0:00

19:15

2.

Jostein Glesåen

Melhus Kommune

1:15:38

+17:53

25:12

3.

Kåre Aflekt

NTNU

1:15:57

+18:12

25:19

4.

Rolf Hellan

Eget

1:31:59

+34:14

30:39

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:05:51

+0:00

16:03

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:10:47

+4:56

17:15

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:22:24

146

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:08:40

+0:00

16:44

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:14:07

51 124 44 31 155 123 150 175

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Nordal

Eget

1:04:10

+0:00

21:23

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Løberg

OK Fjell

54:10

+0:00

12:35

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

Skoleelev

39:56

+0:00

9:44

2.

Frida Sæther

Student

40:43

+0:47

9:55

3.

Emlyn Davies

SINTEF

1:13:58

+34:02

18:02

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

41:27

+0:00

7:49

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

48:01

+6:34

9:03

3.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

48:02

+6:35

9:03


Sist oppdatert:

2 juni 2017, 14:06:20

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

245

Antall startet:

245