Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P10 30. mai 2017

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

57:17

+0:00

11:27

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

KoLl

46:16

+0:00

11:30

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholdt

Maris Interiørhjelp & Systue

57:09

+0:00

18:51

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:00:45

+3:36

20:02

3.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:16:56

+19:47

25:23

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:06:39

+0:00

21:59

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:07:11

+0:32

22:10

3.

Nina Kolberg

TYRVING

1:11:41

+5:02

23:39

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:07:01

+0:00

22:07

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:13:04

+6:03

24:06

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:44:01

+37:00

34:19

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

51:52

+0:00

17:07

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

52:51

+0:59

17:26

Klasse: H15-16(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

50:22

+0:00

10:04

2.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

51:19

+0:57

10:15

3.

Kristian Østermann

Heming Orientering

53:50

+3:28

10:46

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Gjertsen

Aker Solutions

53:07

+0:00

10:37

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

LARS Karelius Noer

NRK

47:16

+0:00

9:27

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

41:45

+0:00

8:21

2.

Truls Kvaase

Bækkelaget

49:13

+7:28

9:50

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

41:12

+0:00

8:14

2.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

45:27

+4:15

9:05

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:29

+5:17

9:17

4.

Morten Heir

FOssum IF

47:54

+6:42

9:34

5.

Odd Arne Lian

Veidekke

48:11

+6:59

9:38

6.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

49:24

+8:12

9:52

7.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

57:06

+15:54

11:25

8.

Ivar Refsland

UIO

59:54

+18:42

11:58

9.

Stein Mella

Praxair

1:01:06

+19:54

12:13

10.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

1:02:01

+20:49

12:24

11.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:13:00

+31:48

14:36

105

12.

Nils Ihlen

Holte Consulting

1:34:18

+53:06

18:51

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

34:03

+0:00

8:28

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

39:24

+5:21

9:48

3.

Knut Anders Løken

FOssum IF

41:09

+7:06

10:14

4.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

42:39

+8:36

10:36

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

46:43

+12:40

11:37

6.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten

51:21

+17:18

12:46

7.

Hans Henrik Fremming

Meteorologen

57:13

+23:10

14:13

8.

Per Stedje

BASE Farm

58:10

+24:07

14:28

DSQ

Ove Martinsen

Hauketo IF

37:07

102

DSQ

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

45:14

105

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

42:30

+0:00

10:34

2.

Tormod Øvergaard 

Istone

49:37

+7:07

12:20

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

50:44

+8:14

12:37

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:06:12

+23:42

16:28

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Abildsø Elektriske

1:10:52

+28:22

17:37

6.

Torgny Hasås

Vestre Aker Skiklubb

1:22:07

+39:37

20:25

100

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:28

+0:00

10:23

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

38:38

+7:10

12:45

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

39:28

+8:00

13:01

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

47:49

+16:21

15:46

5.

Reidar Kierulf

RKP

49:09

+17:41

16:13

6.

Mogens Monsen

PRIVAT

50:09

+18:41

16:33

7.

Per Nermo

COWI BIL

58:21

+26:53

19:15

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Stene

Asker SK

36:23

+0:00

12:00

2.

Jon Færden

KoLBOTN &SKIMT

39:04

+2:41

12:53

3.

Einar Skåre

Brevpost

39:54

+3:31

13:10

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

43:53

+7:30

14:28

5.

John Thomas Petersen

NIttedal

44:16

+7:53

14:36

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

44:19

+7:56

14:37

7.

Roar Gudding

Vet BIL

48:40

+12:17

16:03

8.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

52:39

+16:16

17:22

9.

Per Aagaard

Heming Orientering

53:13

+16:50

17:33

10.

Torstein Østen

MAESTRO

58:38

+22:15

19:21

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:01:13

+24:50

20:12

12.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:07:32

+31:09

22:17

13.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:08:56

+32:33

22:45

DSQ

Fridulv Sagberg

FBI

39:51

151

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

42:17

+0:00

13:57

2.

Einar Hem

Lillomarka

46:21

+4:04

15:17

3.

Bjørn Egner

Heming Orientering

48:57

+6:40

16:09

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

50:27

+8:10

16:39

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

50:38

+8:21

16:42

6.

Arne Reistad

Thales BIL

53:18

+11:01

17:35

7.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:01:35

+19:18

20:19

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:05:57

+23:40

21:45

9.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:09:19

+27:02

22:52

10.

Erling Tidemann

Lommedalen

1:09:47

+27:30

23:01

11.

Terje Throndsen

NIttedal

1:30:44

+48:27

29:56

12.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

2:31:07

+1:48:50

49:52

DSQ

Arne Øfsthus

Fugro

1:08:30

106 111 112 151

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

55:06

+0:00

18:11

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:07:46

+12:40

22:21

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:11:27

+16:21

23:34

4.

Magne Grande

Koll

1:16:52

+21:46

25:22

5.

Per Meiland

DNB

1:17:17

+22:11

25:30

6.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:20:17

+25:11

26:29

7.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:21:19

+26:13

26:50

8.

Aage Mella

Østmarka OK

1:43:36

+48:30

34:11

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lund

PRIVAT

46:49

+0:00

15:27

2.

Vegard Wahl

Vinmonopolet

49:32

+2:43

16:20

DSQ

Anne Hinsch

Statsbygg

1:08:35

103 102

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

NORdconsult

32:59

+0:00

8:12

2.

Knut Bjarne Sætre

Bærum kom.

51:00

+18:01

12:41

3.

Jarle Gullaksen

Kværner

53:00

+20:01

13:11

4.

Paul Hinsch

Micado

57:38

+24:39

14:20

5.

Frank Olsen

Bardu IL

1:16:03

+43:04

18:55

Klasse: NSK-LANG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Rystad

Nydalens Skiklub

39:17

+0:00

7:51

Klasse: NSK-MELLOM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Erichsen

Nydalens Skiklub

55:02

+0:00

13:41

2.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

1:00:18

+5:16

15:00

Klasse: NSK-KORT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ingrid Skaarer

Nydalens SK

53:44

112 151 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 juni 2017, 07:55:52

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

103

Antall startet:

103