Klasse: Herrer Sort A-løype | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Elias Skjolden Sørensen | Lillomarka OL | 31:05 | +0:00 | 7:46 | korriger | |||
2. | Steinar Eastwood | Lillomarka OL | 31:50 | +0:45 | 7:57 | korriger | |||
3. | Mathias Benjaminsen | Lillomarka OL | 31:54 | +0:49 | 7:58 | korriger | |||
4. | Terje Blindheim | Lillomarka OL | 34:02 | +2:57 | 8:30 | korriger | |||
5. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 35:32 | +4:27 | 8:53 | korriger | |||
6. | Jens Olav Kløverud | Lillomarka OL | 37:32 | +6:27 | 9:23 | korriger | |||
7. | Arne Dybdahl | Lillomarka OL | 39:22 | +8:17 | 9:50 | korriger | |||
8. | Brynjar Fredheim | Lillomarka OL | 39:51 | +8:46 | 9:57 | korriger | |||
9. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 42:33 | +11:28 | 10:38 | korriger | |||
10. | Stein H. Hagen | Fossum IF | 42:58 | +11:53 | 10:44 | korriger | |||
11. | Martin Granly | Lillomarka OL | 44:36 | +13:31 | 11:09 | korriger | |||
12. | Lasse Søberg | Lillomarka OL | 45:16 | +14:11 | 11:19 | korriger | |||
13. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 45:53 | +14:48 | 11:28 | korriger | |||
14. | Erik Holter | Lillomarka OL | 46:22 | +15:17 | 11:35 | korriger | |||
15. | Truls Angell | Lillomarka OL | 48:20 | +17:15 | 12:05 | korriger | |||
16. | Jon Ivar Juvik | Lillomarka OL | 49:11 | +18:06 | 12:17 | korriger | |||
17. | Sjur Sæteren | Lillomarka OL | 53:23 | +22:18 | 13:20 | korriger | |||
18. | Knut Fossgard | Lillomarka OL | 58:02 | +26:57 | 14:30 | korriger | |||
19. | Dag Wang | Lillomarka OL | 1:02:03 | +30:58 | 15:30 | korriger | |||
20. | Øyvind Skaret | Lillomarka OL | 1:11:26 | +40:21 | 17:51 | korriger | |||
Klasse: Damer Sort A-løype | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Karoline Sønsterudbråten | Lillomarka OL | 36:28 | +0:00 | 9:07 | korriger | |||
2. | Oda Marie Colquhoun | Lillomarka OL | 41:38 | +5:10 | 10:24 | korriger | |||
3. | Maria Rørvik Haver | Lillomarka OL | 41:47 | +5:19 | 10:26 | korriger | |||
4. | Toril Hallan | Lillomarka OL | 45:01 | +8:33 | 11:15 | korriger | |||
5. | Netta Bar-Nathan | Lillomarka OL | 46:49 | +10:21 | 11:42 | korriger | |||
6. | Marit B. Eithun | Nittedal OL | 47:37 | +11:09 | 11:54 | korriger | |||
7. | Lise Horntvedt | Lillomarka OL | 48:02 | +11:34 | 12:00 | korriger | |||
8. | Emma Eithun Paulsen | Lillomarka OL | 48:16 | +11:48 | 12:04 | korriger | |||
9. | Kristin Brekke | Lillomarka OL | 49:18 | +12:50 | 12:19 | korriger | |||
10. | Nina Kostøl | Privat | 58:43 | +22:15 | 14:40 | korriger | |||
11. | Brita Opheim Sauar | IL Koll | 1:01:50 | +25:22 | 15:27 | korriger | |||
DSQ | Ellen Marie Ariansen | Lillomarka OL | 38:57 | korriger | 121 122 116 123 124 125 126 | ||||
Klasse: Herrer Rød B-løype | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ove Hildrum | Lillomarka OL | 40:53 | +0:00 | 12:23 | korriger | |||
2. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 41:33 | +0:40 | 12:35 | korriger | |||
3. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 42:19 | +1:26 | 12:49 | korriger | |||
4. | Bjørn Sverre Gulheim | Lillomarka OL | 44:15 | +3:22 | 13:24 | korriger | |||
5. | Arne Kongsnes | Kolbotn og Skimt OL | 51:56 | +11:03 | 15:44 | korriger | |||
6. | Stig Hultgreen Karlsen | Kårvåg IL | 52:01 | +11:08 | 15:45 | korriger | |||
7. | Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | 52:17 | +11:24 | 15:50 | korriger | |||
8. | Harald Sørensen | Lillomarka OL | 53:30 | +12:37 | 16:12 | korriger | |||
9. | Uno Hanslien | 53:48 | +12:55 | 16:18 | korriger | ||||
10. | Mathias Svoren | Privat | 55:10 | +14:17 | 16:43 | korriger | |||
11. | Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | 56:54 | +16:01 | 17:14 | korriger | |||
12. | Peter Nylund | Haugerud IF | 58:08 | +17:15 | 17:36 | korriger | |||
13. | Oliver Ruden | Lillomarka OL | 1:13:59 | +33:06 | 22:25 | korriger | |||
DSQ | Klaus Fritzner | Nittedal OL | 1:10:08 | korriger | 120 121 122 116 123 124 125 126 | ||||
Klasse: Damer Rød B-løype | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nina Elise Jørgensen | Nittedal OL | 43:01 | +0:00 | 13:02 | korriger | |||
2. | Frøy Grøndahl | Lillomarka OL | 43:04 | +0:03 | 13:03 | korriger | |||
3. | Merete Rørvik | Lillomarka OL | 44:51 | +1:50 | 13:35 | korriger | |||
4. | Line Ruden | Lillomarka OL | 45:17 | +2:16 | 13:43 | korriger | |||
5. | Aase Mestad | Lillomarka OL | 53:38 | +10:37 | 16:15 | korriger | |||
6. | Line Bar-Nathan | Lillomarka OL | 54:57 | +11:56 | 16:39 | korriger | |||
7. | Trine Marit Justad Raaen | Kongsberg OL | 56:59 | +13:58 | 17:16 | korriger | |||
8. | Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | 57:59 | +14:58 | 17:34 | korriger | |||
9. | Catarina Nohr | Lillomarka OL | 58:55 | +15:54 | 17:51 | korriger | |||
10. | Eli Berg Hekland | Lillomarka OL | 59:41 | +16:40 | 18:05 | korriger | |||
11. | Aurora Opheim Sauar | SK Vidar | 1:02:13 | +19:12 | 18:51 | korriger | |||
12. | Lene Colquhoun | Lillomarka OL | 1:03:17 | +20:16 | 19:10 | korriger | |||
13. | Elin Brekke | Lillomarka OL | 1:16:11 | +33:10 | 23:05 | korriger | |||
14. | Emilie Pedersen Vold | Lillomarka OL | 1:17:56 | +34:55 | 23:36 | korriger | |||
15. | Sunniva Halvorsrud | Lillomarka OL | 1:21:59 | +38:58 | 24:50 | korriger | |||
DSQ | Anne Ruste | Lillomarka OL | 49:08 | korriger | 123 125 126 90 | ||||
Klasse: Herrer Blå C-løype | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | 28:06 | +0:00 | 12:46 | korriger | |||
2. | Edward Woodhouse | Lillomarka OL | 34:09 | +6:03 | 15:31 | korriger | |||
3. | Eivind Zahl | Privat | 35:25 | +7:19 | 16:05 | korriger | |||
4. | HÃ¥kon Bogason | Lillomarka OL | 47:24 | +19:18 | 21:32 | korriger | |||
5. | Nov Bar-Nathan | Lillomarka OL | 55:51 | +27:45 | 25:23 | korriger | |||
6. | Leon Jørve Ingjer | Lillomarka OL | 58:18 | +30:12 | 26:29 | korriger | 128 118 129 | ||
7. | Tor Henriksen | Lillomarka OL | 1:30:40 | +1:02:34 | 41:12 | korriger | |||
Klasse: Damer Blå C-løype | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hanne Fredheim | Lillomarka OL | 30:59 | +0:00 | 14:04 | korriger | |||
2. | Grete Svoren | Privat | 35:26 | +4:27 | 16:06 | korriger | |||
3. | Anne Sjønnesen | Lillomarka OL | 47:56 | +16:57 | 21:47 | korriger | |||
4. | Vibeke Høst | Lillomarka OL | 48:07 | +17:08 | 21:52 | korriger | |||
5. | Siri Larønningen | Lillomarka OL | 54:08 | +23:09 | 24:36 | korriger | |||
6. | Selma Mestad Hansen | Lillomarka OL | 1:00:13 | +29:14 | 27:22 | korriger | |||
7. | Berit Søberg | Lillomarka OL | 1:38:59 | +1:08:00 | 44:59 | korriger |
Sist oppdatert: | 30 mai 2017, 17:35:14 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 76 |
Antall startet: | 76 |