Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Anikken Borseth | Selbu OK | 32:23 | korriger | ||||||
Anita Guldbransen | SBO | 22:45 | korriger | 100 | |||||
Klasse: D/H 10-N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Johanna Rosling | SBO | 23:26 | korriger | ||||||
Sigurd Sævik | SBO | 25:47 | korriger | ||||||
Rakel Størset | SBO | 20:26 | korriger | ||||||
Louise Kjesbu | SBO | 30:23 | korriger | ||||||
Petter Skulbørstad | SBO | 23:14 | korriger | ||||||
Gustav Standal | SBO | 26:00 | korriger | ||||||
Einar Sævik | SBO | 25:56 | korriger | 114 115 116 117 | |||||
Malin Rian | SBO | 23:07 | korriger | ||||||
Klasse: Damer 11-13 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ane Skulbørstad | SBO | 35:34 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Astri Myhre Svinsås | SBO | 35:54 | +0:20 | korriger | ||||
Klasse: Kort løype 2,2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marie Nielsen Solberg | SBO | 15:50 | +0:00 | korriger | ||||
2. | John Arne Lerfall | SBO | 17:19 | +1:29 | korriger | ||||
3. | Ingvild Geving Skulbørstad | SBO | 17:37 | +1:47 | korriger | ||||
4. | Eline Klevberg Lerfald | SBO | 18:47 | +2:57 | korriger | ||||
5. | Arild Moa | SBO | 20:00 | +4:10 | korriger | ||||
6. | Ane Skulbørstad | SBO | 44:58 | +29:08 | korriger | ||||
Klasse: Lang løype 3,2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Endre Aaen | Ã…s NMBU Orientering | 17:53 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jørgen Lerfall | SBO | 18:28 | +0:35 | korriger | ||||
3. | Magnus Berger Skjøstad | SBO | 19:36 | +1:43 | korriger | ||||
4. | Mattis Myhre | SBO | 19:37 | +1:44 | korriger | ||||
5. | HÃ¥vard Kjesbu | SBO | 21:06 | +3:13 | korriger | ||||
6. | Asle Skulbørstad | SBO | 21:29 | +3:36 | korriger | ||||
7. | Ingvild Kjesbu | SBO | 22:21 | +4:28 | korriger | ||||
8. | Monica Hægstad | SBO | 22:59 | +5:06 | korriger | ||||
9. | Rune Sævik | SBO | 31:00 | +13:07 | korriger | ||||
10. | Arnt Olav Dragsten | SBO | 37:16 | +19:23 | korriger | ||||
DSQ | Anders Sveen | SBO | 28:04 | korriger | 102 | ||||
Klasse: RÃ¥tass kort 0,8 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Idun Aaen | SBO | 7:40 | +0:00 | korriger | 119 104 112 105 121 | |||
2. | Guro Sævik | SBO | 10:21 | +2:41 | korriger | 119 104 112 105 121 | |||
Klasse: Damer 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingvild Kjesbu | SBO | 59:34 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Solveig Vassenden | SBO | 1:01:58 | +2:24 | korriger | ||||
Klasse: RÃ¥tass lang 1,2 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Brit Lerfald | SBO | 9:42 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Johanna Rosling | SBO | 11:17 | +1:35 | korriger | 100 | |||
3. | Emilie Standal | SBO | 11:25 | +1:43 | korriger | ||||
4. | Petter Skulbørstad | SBO | 12:43 | +3:01 | korriger | 108 | |||
5. | Sigurd Sævik | SBO | 14:29 | +4:47 | korriger | ||||
6. | Anita Guldbransen | SBO | 17:44 | +8:02 | korriger | ||||
7. | Malin Rian | SBO | 18:04 | +8:22 | korriger | ||||
8. | Gustav Standal | SBO | 21:46 | +12:04 | korriger | ||||
Klasse: Herrer 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audun Wanvik Haugen | SBO | 43:43 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Eivind Furunes | SBO | 46:11 | +2:28 | korriger | ||||
3. | Mattis Myhre | SBO | 47:47 | +4:04 | korriger | ||||
4. | HÃ¥vard Kjesbu | SBO | 49:20 | +5:37 | korriger | ||||
5. | Asle Skulbørstad | SBO | 55:24 | +11:41 | korriger | ||||
6. | Terje Solbakk | SBO | 1:14:05 | +30:22 | korriger | ||||
Klasse: Damer 45- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mette Wanvik | SBO | 39:42 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: Herrer 45- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | John Arne Lerfall | SBO | 47:17 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Stig Gulbrandsen | SBO | 47:30 | +0:13 | korriger | ||||
3. | Arild Moa | SBO | 48:59 | +1:42 | korriger | ||||
Klasse: Direkte C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Berit Kjesbu | SBO | 29:31 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ann Irene Lerfald | SBO | 31:17 | +1:46 | korriger | ||||
3. | Edvin Grønning | Selbu OK | 55:38 | +26:07 | korriger | ||||
Klasse: Direkte B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingvild Geving Skulbørstad | SBO | 42:55 | +0:00 | korriger | ||||
Brutt | Rune Sævik | SBO | korriger | ||||||
Klasse: Direkte A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ann Elise Gederaas | SBO | 49:40 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Gunnar Jarle Drivvold | Selbu OK | 56:33 | +6:53 | korriger | ||||
3. | Karin Galaaen | Selbu OK | 1:02:11 | +12:31 | korriger | ||||
Klasse: Direkte A lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sindre Haverstad | NTNUI | 40:55 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ole Wanvik Haugen | SPKL Freidig | 46:00 | +5:05 | korriger | ||||
3. | Oscar Lyngen | Freidig | 50:21 | +9:26 | korriger | ||||
4. | Harald Grønning | Selbu OK | 1:04:47 | +23:52 | korriger | ||||
5. | John Olaf Olaussen | Malvik OK | 1:15:36 | +34:41 | korriger | ||||
6. | Mali Røsseth | Selbu OK | 1:18:27 | +37:32 | korriger |
Sist oppdatert: | 20 juni 2017, 19:42:25 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 65 |
Antall startet: | 65 |