Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2017Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 5, Banmyra 31. mai 2017

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amalie Skjetnemark

Frol IL

29:53

korriger

Synnøve Skjetnemark

Frol IL

31:06

korriger

Ingeborg Skjetnemark

Frol IL

31:10

korriger

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

42:39

korriger

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

41:07

korriger

Mathias Jacobsen

Frol IL

1:01:37

korriger

Albert Jacobsen

Frol IL

1:02:26

korriger

Marita Øyen

Frol IL

korriger

Maria Mebostad

Frol IL

49:54

korriger

Maria Lorås

Frol IL

49:49

korriger

Kristina Ukkelberg

Frol IL

41:28

korriger

Selma Langøygard

Frol IL

23:06

korriger

Leah Berglund

Frol IL

25:17

korriger

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

37:44

korriger

Marius Dybdal

Frol IL

37:38

korriger

Mali Gudding

Frol IL

39:10

korriger

Trygve Munkeby

Frol IL

27:46

korriger

Jonas Alstad

Frol IL

11:32

korriger

Julia Nikolaisen

Frol IL

23:29

korriger

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

13:00

+0:00

korriger

2.

Mats Okkenhaug

Frol IL

17:11

+4:11

korriger

3.

Gustavas Urbonas

Frol IL

18:06

+5:06

korriger

4.

Selma Skjulsvik

Frol IL

18:34

+5:34

korriger

5.

Mia Reinås

Frol IL

19:15

+6:15

korriger

6.

Gro Teodorsen

Frol IL

19:17

+6:17

korriger

7.

Tore Tofte

Frol IL

20:46

+7:46

korriger

8.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

22:00

+9:00

korriger

9.

Ludvig Langøygard

Frol IL

22:21

+9:21

korriger

10.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

28:56

+15:56

korriger

11.

Ragnhild Lynum

Frol IL

28:57

+15:57

korriger

12.

Jens Scherjon

Frol IL

29:00

+16:00

korriger

13.

Markus Okkenhaug

Frol IL

29:01

+16:01

korriger

14.

Eirik Rogdaberg

Frol IL

29:04

+16:04

korriger

15.

Freddy Roger Moen

Frol IL

32:19

+19:19

korriger

16.

Hege Berg

Frol IL

32:42

+19:42

korriger

17.

Inger Myren

Frol IL

32:48

+19:48

korriger

18.

Terje Rennan

Frol IL

35:51

+22:51

korriger

19.

Grethe Smestad

Frol IL

36:49

+23:49

korriger

20.

Marieke Scherjon

Frol IL

44:15

+31:15

korriger

21.

Joar Munkeby

Frol IL

51:23

+38:23

korriger

22.

Johanne Munkeby

Frol IL

51:48

+38:48

korriger

23.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

51:52

+38:52

korriger

24.

Peder Munkeby

Frol IL

51:53

+38:53

korriger

25.

Kristian Alstad

Frol IL

52:12

+39:12

korriger

26.

Laila Munkeby

Frol IL

52:20

+39:20

korriger

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

28:00

+0:00

korriger

2.

Kirsten Toubro

Frol IL

35:55

+7:55

korriger

3.

Berit Ressem

Frol IL

40:59

+12:59

korriger

4.

Marianne Mathisen

Frol IL

57:08

+29:08

korriger

5.

Cathrine Berglund

Frol IL

59:37

+31:37

korriger

6.

Marianne Langøygard

Frol IL

1:01:55

+33:55

korriger

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odd Anders Alstad

Frol IL

korriger

Veronica Leithe

Frol IL

korriger

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Lynum

Frol IL

27:22

+0:00

korriger

2.

Harald Bakken

Frol IL

30:22

+3:00

korriger

3.

Tobias Alstad

Frol IL

30:35

+3:13

korriger

4.

Fritjof Sandstad

Frol IL

30:57

+3:35

korriger

5.

Magnhild Forseth

Frol IL

32:26

+5:04

korriger

6.

Tore Heggem

Frol IL

32:59

+5:37

korriger

7.

Vidar Venås

Frol IL

34:55

+7:33

korriger

8.

Ole A Hustad

Frol IL

35:55

+8:33

korriger

9.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

37:11

+9:49

korriger

10.

June Munkeby

Frol IL

37:19

+9:57

korriger

11.

Ivar Reinås

Frol IL

40:43

+13:21

korriger

12.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

40:56

+13:34

korriger

13.

Hans Moltzau

Frol IL

42:06

+14:44

korriger

14.

Lene Lyngsaunet Alstad

Frol IL

44:11

+16:49

korriger

15.

Atle Bakken

Frol IL

45:32

+18:10

korriger

16.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

46:06

+18:44

korriger

17.

Jostein Nordvoll

Frol IL

1:09:46

+42:24

korriger

DSQ

Sverre Matberg

Frol IL

50:40

korriger

137

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Severin Matberg

Frol IL

30:28

+0:00

korriger

2.

Robert Ressem

Frol IL

31:03

+0:35

korriger

3.

Odin Johnson

Frol IL

31:15

+0:47

korriger

4.

Jonny Sundsvik

Frol IL

35:34

+5:06

korriger

5.

Arne Grevskott

Frol IL

36:07

+5:39

korriger

6.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

39:11

+8:43

korriger

7.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

41:27

+10:59

korriger

8.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

42:39

+12:11

korriger

9.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

43:29

+13:01

korriger

10.

Ståle Matberg

Frol IL

44:06

+13:38

korriger

11.

Jo Langøygard

Frol IL

46:46

+16:18

korriger

12.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

47:31

+17:03

korriger

13.

Ragne Munkeby

Frol IL

48:11

+17:43

korriger

14.

Andreas Wold

Frol IL

1:11:31

+41:03

korriger

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

39:34

+0:00

korriger

2.

Gunnar Vatn

Frol IL

42:40

+3:06

korriger

3.

Randi Jensen

Frol IL

53:20

+13:46

korriger

4.

Håvard Dybdal

Frol IL

54:36

+15:02

korriger

5.

Øystein Brenna

Frol IL

1:39:44

+1:00:10

korriger

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

korriger

Else Sirum

Frol IL

korriger

Trygve Skavhaug

Frol IL

korriger

Torbjørn Sirum

Frol IL

korriger

Randi Haugskott

Frol IL

korriger

Vegard Skjetnemark

Frol IL

korriger

Ingeborg Sirum Skavhaug

Frol IL

korriger

Ragnhild Skjetnemark

Frol IL

korriger

Paul Sirum

Frol IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 mai 2017, 22:33:18

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

100

Antall startet:

100