Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #2 7. juni 2017

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

35:10

20:41

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

45:02

26:29

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

46:50

27:32

Linea Foss

Kolbotn og Skimt OL

46:52

27:34

Lea Leiren Günther

Kolbotn og Skimt OL

48:46

28:41

Leanna Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

34:26

20:15

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

18:22

10:12

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

23:59

13:19

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

44:16

+0:00

16:23

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:03:42

+0:00

17:12

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Nydalens SK

34:00

+0:00

8:17

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

40:27

+6:27

9:51

3.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

46:26

+12:26

11:19

4.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

53:01

+19:01

12:55

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

46:19

+0:00

12:31

2.

Grete Westgaard

Indre Østfold OK

47:13

+0:54

12:45

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

55:59

+9:40

15:07

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

40:17

+0:00

10:53

2.

Ingrid Tenge

Ås-NMBU Orientering

40:53

+0:36

11:02

3.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

43:38

+3:21

11:47

4.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

44:17

+4:00

11:58

5.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

51:48

+11:31

14:00

6.

Grete Berntsen

Måren OK

57:30

+17:13

15:32

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

49:26

+0:00

13:21

2.

Jessica Kathle

Måren OK

54:49

+5:23

14:48

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

50:18

+0:00

18:37

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

29:47

17:31

Alfred Kempton

Kolbotn og Skimt OL

38:29

22:38

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

33:37

19:46

Håvard Endresen

Måren OK

18:02

10:36

Gustav Strøm Færden

Kolbotn og Skimt OL

52:30

30:52

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

32:59

19:24

Olav Nordlie

Kolbotn og Skimt OL

49:58

29:23

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

37:30

22:03

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

37:47

22:13

DSQ

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

32:04

129

DSQ

Sigurd Fosse Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

32:04

105 129

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

23:51

13:15

Fredrik Brandt-Kjelsen

Måren OK

20:01

11:07

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Gjetanger

Måren OK

33:48

+0:00

12:31

2.

Magnus Endresen

Måren OK

37:24

+3:36

13:51

3.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

38:15

+4:27

14:10

4.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

41:35

+7:47

15:24

5.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

52:23

+18:35

19:24

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

35:11

+0:00

8:34

2.

Isak Kråkevik Åberg

Måren OK

1:00:55

+25:44

14:51

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

44:09

+0:00

7:21

2.

Sindre Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

47:24

+3:15

7:54

3.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

53:46

+9:37

8:57

4.

Morten Tangen

OK Moss

1:00:09

+16:00

10:01

5.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

1:01:25

+17:16

10:14

6.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:02:21

+18:12

10:23

7.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:06:44

+22:35

11:07

8.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:10:22

+26:13

11:43

9.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:19:16

+35:07

13:12

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:08:39

116

DSQ

Endre Wigaard

Oppsal Orientering

1:25:15

122

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

45:28

+0:00

11:05

2.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

46:02

+0:34

11:13

3.

Peter Carlsen

Sturla, IF

47:40

+2:12

11:37

4.

Lars Petter Endresen

Måren OK

49:11

+3:43

11:59

5.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

53:54

+8:26

13:08

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

34:17

+0:00

8:21

2.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

35:34

+1:17

8:40

3.

Roar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

38:01

+3:44

9:16

4.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

38:55

+4:38

9:29

5.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

39:14

+4:57

9:34

6.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

40:29

+6:12

9:52

7.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

44:20

+10:03

10:48

8.

Morten Karlsen

Måren OK

51:24

+17:07

12:32

9.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:00:05

+25:48

14:39

10.

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:10:04

+35:47

17:05

11.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:12:05

+37:48

17:34

DSQ

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

1:00:50

111

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Turtumøygard

Måren OK

40:45

+0:00

11:00

2.

Peter Klaveness

Måren OK

41:43

+0:58

11:16

3.

Per Hermann Krøger

Måren OK

42:00

+1:15

11:21

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

42:39

+0:00

11:31

2.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

44:17

+1:38

11:58

3.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

56:17

+13:38

15:12

4.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:14:17

+31:38

20:04

5.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:23:16

+40:37

22:30

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

46:21

+0:00

11:02

2.

Janne Roven

Kolbotn og Skimt OL

1:48:05

+1:01:44

25:44

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

39:04

+0:00

14:28

2.

Nina Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

39:52

+0:48

14:45

3.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:19:09

+40:05

29:18

DSQ

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

27:07

132

DSQ

Solvår Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

52:01

133

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

20:21

+0:00

11:18


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 juni 2017, 21:50:33

Arrangør:

Måren OK

Antall deltagere:

90

Antall startet:

90