Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 6 klubbmesterskap 10. juni 2017

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

40:58

+0:00

2.

Stein Hagen

Fossum

1:00:09

+19:11

3.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

1:00:14

+19:16

34

4.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

1:03:35

+22:37

5.

Dag Økern

Frogner OL

1:05:14

+24:16

6.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

1:15:04

+34:06

7.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

1:15:19

+34:21

8.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

1:35:36

+54:38

DSQ

Kristian Ryen

Ullensaker OL

2:00:41

161 162 156 158 48 47 41 42

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Rapp

Gjerdrum IL

42:44

+0:00

47

2.

Kristine Rapp

Gjerdrum OL

46:40

+3:56

3.

Anne Larsson Hovin

Ullensaker OL

46:53

+4:09

4.

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

48:34

+5:50

5.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:06:33

+23:49

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

32:54

+0:00

2.

Anders Horvei

Frogner OL

35:15

+2:21

3.

Even Østreng

Gjerdrum OL

38:20

+5:26

4.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

45:27

+12:33

5.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

49:50

+16:56

6.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

1:08:15

+35:21

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum

59:48

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

25:58

+0:00

2.

Sindre Moe Landen

Gjerdrum OL

28:14

+2:16

3.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

33:51

+7:53

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner OL

27:30

+0:00

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm Egge

OSI

40:39

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

41:46

+1:07

3.

Knut Engen

Nes OL

43:00

+2:21

4.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

53:57

+13:18

5.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

1:01:37

+20:58

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Kronberg

Gjerdrum OL

25:32

+0:00

2.

Terje Bråten

Ullensaker OL

28:32

+3:00

3.

Jan Goth

Privat

34:21

+8:49

4.

Pål Næss

Gjerdrum OL

34:29

+8:57

5.

Tore Enger

Privat

38:04

+12:32

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

30:05

+0:00

2.

Ida Engen

Nes OL

35:49

+5:44

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Strand

Eidsvoll OL

28:34

+0:00

2.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

29:02

+0:28

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

31:44

+3:10

4.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

38:07

+9:33

5.

Odd Gundersen

EIdsvoll OL

44:32

+15:58

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum IL

28:31

+0:00

2.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

32:13

+3:42

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

45:53

+0:00

Klasse: Mosjon A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Skage Sander

Gjerdrum OL

43:29

+0:00

2.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

1:14:05

+30:36

Klasse: Mosjon B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Sletten

Ullensaker OL

48:49

+0:00

Klasse: Mosjon C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nanne Bergan

Frogner OL

31:36

+0:00

2.

Tina Økern

Frogner OL

54:58

+23:22

Klasse: N åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

17:49

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

22:50

Oda Sandvik

Gjerdrum OL

22:44

Therese Landèn

Gjerdrum OL

22:49

Amund Sandvik

Gjerdrum OL

25:24

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

13:25

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

18:45

Oda Martine Gudim Haug

Gjerdrum OL

22:13

Hege Mikalsen

Gjerdrum OL

10:32

S Nilsen

Gjerdrum OL

9:12

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

Arrangør

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

Arrangør

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

Arrangør

Anne Britt Fagerli

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2017, 17:32:43

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64