Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2017Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK poengløp nr 14 17 12. juni 2017

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Sundtjønn

LILLOMARKA

44:33

+0:00

2.

Anette Heggøy

Rambøl

51:03

+6:30

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

Koll IL

49:57

+0:00

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:07:15

75

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Sunntjønn

SParbank 1

36:09

+0:00

2.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

49:00

+12:51

3.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:27:34

+51:25

DSQ

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

55:54

132

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

43:21

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

51:05

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum komune

53:58

+2:53

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:04:45

+13:40

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:05:04

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:07:45

+2:41

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

53:46

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

57:32

+3:46

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

41:09

+0:00

2.

Kristoffer Jacobsen

TYRVING

44:56

+3:47

3.

Trond Bøskeland

Nhhi

59:04

+17:55

4.

Guro Elstad

TeddyTV

1:04:14

+23:05

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Nederhoed

TeddyTV

1:00:16

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

45:09

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:47

+3:38

3.

Ivar Refsland

UIO

59:56

+14:47

4.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:03:52

+18:43

5.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:12:46

+27:37

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

TYRVING

35:04

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

43:39

+8:35

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

43:45

+8:41

4.

Tore Sunntjønn

LILLOMARKA

49:11

+14:07

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

49:31

+14:27

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

51:04

+16:00

7.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

51:20

+16:16

8.

Hans Henrik Fremming

HEMING Orientering

55:31

+20:27

DSQ

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

39:46

83

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

42:57

+0:00

2.

Tom Pettersen

KPP/Runners

44:01

+1:04

3.

Richard Blom

FBI

47:09

+4:12

4.

Tormod Øvergaard 

Istone

49:15

+6:18

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

49:54

+6:57

6.

Jon Fredriksen

Hauketor

52:24

+9:27

7.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

52:56

+9:59

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

57:43

+14:46

9.

Tore Ringerike

DNB

58:09

+15:12

DSQ

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

54:02

65 94 159 131 152

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

28:37

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

40:20

+11:43

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:33

+12:56

4.

Reidar Kierulf

RKP

42:08

+13:31

5.

Mogens Monsen

PRIVAT

42:37

+14:00

6.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

44:34

+15:57

7.

Knut G Karlsen

Omega AS

45:16

+16:39

8.

Per Nermo

COWI BIL

46:57

+18:20

9.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

52:47

+24:10

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

38:38

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar Orientering

41:25

+2:47

3.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

41:28

+2:50

4.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

41:49

+3:11

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

41:57

+3:19

6.

Einar Skåre

Brevpost

42:16

+3:38

7.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

43:51

+5:13

8.

Roar Gudding

Vet BIL

44:35

+5:57

9.

Fridulv Sagberg

FBI

46:19

+7:41

10.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

47:06

+8:28

11.

Knut Møgedal

Aker Solutions

48:12

+9:34

12.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

49:13

+10:35

13.

Torstein Østen

Maestro

50:15

+11:37

14.

Geir Hasse Hofsæth

DNB

50:25

+11:47

15.

Bjørn Spjelkavik

TYRVING

51:15

+12:37

16.

Per Haugen

NEDERMAN

58:11

+19:33

17.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:09:34

+30:56

Arrangør

John Thomas Petersen

Nittedal

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

39:43

+0:00

2.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

44:10

+4:27

3.

Jon C. Fougner

Fugro

48:22

+8:39

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

55:22

+15:39

5.

Annar Brustad

FOBIL

56:28

+16:45

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

58:39

+18:56

7.

Arne Reistad

Thales BIL

1:00:06

+20:23

8.

Arne Øfsthus

Fugro

1:06:52

+27:09

9.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:16:24

+36:41

Arrangør

Øystein Madsen

GE Healthcare

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

51:32

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

1:00:48

+9:16

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:03:10

+11:38

4.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:12:54

+21:22

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:15:17

+23:45

6.

Per Gjermo

Asker SK

1:29:57

+38:25

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

42:09

159

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:31:51

96 153 130 65 131 132 159 152

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Andersen

PRIVAT

44:41

+0:00

2.

Trine Marit Rustad Råen

Kongsberg OL

45:36

+0:55

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

50:23

+5:42

4.

Reidar Vifstad

TYRVING

53:04

+8:23

5.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:10:14

+25:33

6.

Hedda Giæver

DNB

1:12:35

+27:54

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Mella

Yara praxair

45:11

+0:00

2.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

51:30

+6:19

3.

Anders Flågen

Heming Orientering

51:34

+6:23

4.

Jarle Gullaksen

Kværner

55:10

+9:59

5.

Jarle Nilsen

Siemens

1:13:45

+28:34

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

1:11:33

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2017, 08:22:04

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

103

Antall startet:

103