Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Wiel Marie Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 48:35 | 25:34 | korriger | |||||
Akvile Petrakova | Ã…s-NMBU Orientering | 48:35 | 25:34 | korriger | |||||
Camilla Lundkvist | Ã…s-NMBU Orientering | 25:15 | 13:17 | korriger | |||||
DNS | Oline Bjerknes Fagerlid | MÃ¥ren OK | korriger | ||||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 29:13 | +0:00 | 12:10 | korriger | |||
2. | Noor Dirro-Helu | MÃ¥ren OK | 33:47 | +4:34 | 14:04 | korriger | |||
3. | Sofie Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 34:00 | +4:47 | 14:10 | korriger | 48 163 49 39 50 33 46 175 | ||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Silje Carlsen | Sturla, IF | 44:33 | +0:00 | 15:21 | korriger | |||
DNS | Celine Ytternes | Kolbotn og Skimt OL | korriger | ||||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mari Brøndbo Dahl | Ås-NMBU Orientering | 36:40 | +0:00 | 9:24 | korriger | |||
2. | Ingvild Maalen-Johansen | NTNUI | 40:02 | +3:22 | 10:15 | korriger | |||
3. | Rannveig W. Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 42:29 | +5:49 | 10:53 | korriger | |||
4. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 44:28 | +7:48 | 11:24 | korriger | |||
5. | Kine Bøhlerengen | Måren OK | 45:34 | +8:54 | 11:41 | korriger | |||
6. | Linda Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 45:35 | +8:55 | 11:41 | korriger | |||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingunn Schei | Ã…s-NMBU Orientering | 32:15 | +0:00 | 11:07 | korriger | |||
2. | Wendy Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 33:21 | +1:06 | 11:30 | korriger | |||
3. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 37:28 | +5:13 | 12:55 | korriger | |||
4. | Grete Westgaard | Indre Østfold OK | 39:20 | +7:05 | 13:33 | korriger | |||
5. | Monica Feyling | Kolbotn og Skimt OL | 51:46 | +19:31 | 17:51 | korriger | |||
6. | Linda Fredh | OK Moss | 59:37 | +27:22 | 20:33 | korriger | |||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gunn Torill Hokholt | Kolbotn og Skimt OL | 28:56 | +0:00 | 9:58 | korriger | |||
2. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 30:48 | +1:52 | 10:37 | korriger | |||
3. | Berit Danielsen | IL Tyrving | 35:35 | +6:39 | 12:16 | korriger | |||
4. | Gro Hege Ludvigsen | MÃ¥ren OK | 41:59 | +13:03 | 14:28 | korriger | |||
5. | Ellen-Christine Koren | Ã…s-NMBU Orientering | 43:27 | +14:31 | 14:58 | korriger | |||
Klasse: D 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Unni Dirro Bøhlerengen | Måren OK | 35:12 | +0:00 | 14:40 | korriger | |||
2. | Sissel Olaisen | Kolbotn og Skimt OL | 39:43 | +4:31 | 16:32 | korriger | |||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | 15:31 | 8:10 | korriger | |||||
Erlend Bjerknes Fagerlid | MÃ¥ren OK | 16:00 | 8:25 | korriger | |||||
Linus Eggen Vinge | Oppsal Orientering | 22:26 | 11:48 | korriger | |||||
Sondre Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 22:22 | 11:46 | korriger | |||||
August Holt-Siegel 2 | Ã…s-NMBU Orientering | 20:41 | 10:53 | korriger | |||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Andreas Gjetanger | MÃ¥ren OK | 21:45 | +0:00 | 9:03 | korriger | |||
2. | Anders Bredal-Andersen | Ã…s-NMBU Orientering | 27:30 | +5:45 | 11:27 | korriger | |||
3. | Mikkel Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 28:41 | +6:56 | 11:57 | korriger | |||
4. | Magnus Endresen | MÃ¥ren OK | 32:58 | +11:13 | 13:44 | korriger | |||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 32:22 | +0:00 | 8:17 | korriger | |||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristoffer Fiane Pedersen | Oppsal Orientering | 47:51 | +0:00 | 7:35 | korriger | |||
2. | Sindre Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 47:58 | +0:07 | 7:36 | korriger | |||
3. | HÃ¥vard Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 56:42 | +8:51 | 9:00 | korriger | |||
4. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:01:07 | +13:16 | 9:42 | korriger | |||
5. | Morten Tangen | OK Moss | 1:02:19 | +14:28 | 9:53 | korriger | |||
6. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 1:03:53 | +16:02 | 10:08 | korriger | |||
7. | Lars Baklid | Konnerud IL | 1:05:13 | +17:22 | 10:21 | korriger | |||
8. | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:05:36 | +17:45 | 10:24 | korriger | |||
9. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:09:44 | +21:53 | 11:04 | korriger | |||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erland Skatter | Ã…s-NMBU Orientering | 42:27 | +0:00 | 10:53 | korriger | |||
2. | Peter Carlsen | Sturla, IF | 45:42 | +3:15 | 11:43 | korriger | |||
3. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 51:52 | +9:25 | 13:17 | korriger | |||
4. | Bjørn-Erik Pedersen | Ås-NMBU Orientering | 53:31 | +11:04 | 13:43 | korriger | |||
5. | Bjørn Aasestad | Ås-NMBU Orientering | 1:23:34 | +41:07 | 21:25 | korriger | |||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 33:02 | +0:00 | 8:28 | korriger | |||
2. | Bjørnar Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 34:07 | +1:05 | 8:44 | korriger | |||
3. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 36:21 | +3:19 | 9:19 | korriger | |||
4. | Kunt Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 36:49 | +3:47 | 9:26 | korriger | |||
4. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 36:49 | +3:47 | 9:26 | korriger | |||
6. | Roar Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 36:58 | +3:56 | 9:28 | korriger | |||
7. | Per Kristian Ekeberg | IL Tyrving | 38:43 | +5:41 | 9:55 | korriger | |||
8. | Are Skindlo | Trauma IF | 46:32 | +13:30 | 11:55 | korriger | |||
9. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 49:13 | +16:11 | 12:37 | korriger | |||
10. | Andreas Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 54:28 | +21:26 | 13:57 | korriger | |||
11. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 55:04 | +22:02 | 14:07 | korriger | |||
DNS | John Ytternes | Kolbotn og Skimt OL | korriger | ||||||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Morten Due | MÃ¥ren OK | 24:40 | +0:00 | 8:30 | korriger | |||
2. | HÃ¥vard Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 24:56 | +0:16 | 8:35 | korriger | |||
3. | Stein Turtumøygard | Måren OK | 36:09 | +11:29 | 12:27 | korriger | |||
4. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 36:51 | +12:11 | 12:42 | korriger | |||
5. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 49:52 | +25:12 | 17:11 | korriger | |||
Klasse: H 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 33:30 | +0:00 | 11:33 | korriger | |||
2. | Geir Trøan | Kolbotn og Skimt OL | 35:07 | +1:37 | 12:06 | korriger | |||
3. | Lars-Evan Pettersson | Kolbotn og Skimt OL | 37:06 | +3:36 | 12:47 | korriger | |||
4. | Gunnar Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 53:47 | +20:17 | 18:32 | korriger | |||
5. | Ã…smund Jahr | Driv IL | 1:01:06 | +27:36 | 21:04 | korriger | |||
6. | Kolbjørn Megard | Kolbotn og Skimt OL | 1:32:23 | +58:53 | 31:51 | korriger | |||
DSQ | Karl Fredrik Kolderup | Stabæk IF | 1:07:29 | korriger | 39 | ||||
Klasse: D -12N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Malin Gjetanger | MÃ¥ren OK | 33:43 | 19:50 | korriger | |||||
Synne Schei Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 28:40 | 16:51 | korriger | |||||
Nicloa Warsinska | Ã…s-NMBU Orientering | 28:42 | 16:52 | korriger | |||||
Kinga Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 31:36 | 18:35 | korriger | |||||
Astri Bredal-Knutsen | Ã…s-NMBU Orientering | 29:43 | 17:28 | korriger | |||||
Helene Røsvik | Ås-NMBU Orientering | 29:31 | 17:21 | korriger | |||||
Selma Feyling | Kolbotn og Skimt OL | 26:35 | 15:38 | korriger | |||||
Lea Leiren Günther | Kolbotn og Skimt OL | 26:43 | 15:42 | korriger | |||||
Helene Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 37:35 | 22:06 | korriger | |||||
Leana Slettvoll | Kolbotn og Skimt OL | 32:18 | 19:00 | korriger | |||||
Johanne Ørka | Ås-NMBU Orientering | 31:16 | 18:23 | korriger | |||||
Ester Hjärtsjö | Ås-NMBU Orientering | 31:17 | 18:24 | korriger | |||||
Johanna Lunde | Kolbotn og Skimt OL | 36:14 | 21:18 | korriger | |||||
Klasse: H -12N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Martin Klaren Nielsen | Ã…s-NMBU Orientering | 43:38 | 25:40 | korriger | |||||
Henrik Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 20:22 | 11:58 | korriger | |||||
Alfred Kempton | Kolbotn og Skimt OL | 27:03 | 15:54 | korriger | |||||
Sigurd Olaisen | Kolbotn og Skimt OL | 25:27 | 14:58 | korriger | |||||
Magnus Friedhelm Klaveness | MÃ¥ren OK | 13:11 | 7:45 | korriger | |||||
Jakob Klaren Nielsen | Ã…s-NMBU Orientering | 24:04 | 14:09 | korriger | |||||
Vegard Gaustad | Ã…s-NMBU Orientering | 28:45 | 16:54 | korriger | |||||
August Holt-Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 21:34 | 12:41 | korriger | |||||
Halvor Ørka | Ås-NMBU Orientering | 31:11 | 18:20 | korriger | |||||
Johannes Gaustad | Ã…s-NMBU Orientering | 38:12 | 22:28 | korriger | |||||
Trygve Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 30:53 | 18:10 | korriger | |||||
Jose Segura | Ã…s-NMBU Orientering | 30:51 | 18:08 | korriger | |||||
Fredrik Brandt-Kjelsen | MÃ¥ren OK | 18:57 | 11:08 | korriger | |||||
Odin Schei Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 26:01 | 15:18 | korriger | |||||
DNS | HÃ¥vard Endresen | MÃ¥ren OK | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torbjørn Ørka | Ås-NMBU Orientering | 25:50 | +0:00 | 13:35 | korriger | |||
Klasse: Ã…pen B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frode Vigemyr | Kolbotn og Skimt OL | 26:48 | +0:00 | 11:10 | korriger | |||
2. | Ketil Jacobsen | Hamar OK | 32:34 | +5:46 | 13:34 | korriger | |||
3. | Solvår Kvedalen | Kolbotn og Skimt OL | 39:03 | +12:15 | 16:16 | korriger | |||
Klasse: Ã…pen C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 24:23 | +0:00 | 12:50 | korriger | |||
2. | Tarjei Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 25:12 | +0:49 | 13:15 | korriger | |||
Klasse: LangLett | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Espen Brandt Kjelsen | MÃ¥ren OK | 34:13 | +0:00 | 8:46 | korriger | |||
2. | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 39:30 | +5:17 | 10:07 | korriger | |||
3. | Fredrik Holt | Ã…s-NMBU Orientering | 39:34 | +5:21 | 10:08 | korriger | |||
4. | Thor Ivar Gangnæs | Ås-NMBU Orientering | 1:21:56 | +47:43 | 21:00 | korriger | |||
5. | Pernille Rød | Ås-NMBU Orientering | 1:35:55 | +1:01:42 | 24:35 | korriger |
Sist oppdatert: | 22 juni 2017, 15:32:09 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 115 |
Antall startet: | 111 |