Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Østmarksetra 29. april 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Nina Elise Jørgensen

Steria

+0:00

.

Aina Grymyr

IBM-klubben

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Turid Hiller

Norges Forskningsråd

+0:00

.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

+0:00

DSQ

Hege Andersen

UBIL

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Unni Sandbekk

Nordea

+0:00

.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

+0:00

.

Kjersti Tho

Stabæk IF

+0:00

.

Nora Ursin

Bærum Kommune

+0:00

.

Liv Simonsen

Privat

+0:00

.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

+0:00

.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

+0:00

.

Anitha Olsen

NORGES BANK

+0:00

.

Aud I Spjelkavik

FBI

+0:00

.

Vera Sjølie

NORGES BANK

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Turid Bratland

Fossum

+0:00

.

Anne Sjønnesen

Nittedal

+0:00

.

Anne Lise Øfsthus

Asker

+0:00

.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

+0:00

.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

+0:00

.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

+0:00

.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

+0:00

.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

+0:00

.

Anne-Britt Nilsen

HIO

+0:00

.

Sidsel Sandelien

Statens Vegvesen

+0:00

.

Inger Lise Bjordal

Rikshospitalet

+0:00

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

+0:00

.

Lilla Madsen

FBI

+0:00

.

Unni Drage

Aker Solutions

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Odin Gramstad

OSI

+0:00

.

Svein Egil Nilsen

Skattedirektoratet

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Sigve Vågsnes

Sigve

+0:00

.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

+0:00

.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

+0:00

.

Ole Kjemhus

Webstep

+0:00

.

Lars Grande

FBI

+0:00

.

Uno Hanslien

Bilpost

+0:00

.

Carl Erik Wasberg

FFI

+0:00

.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

+0:00

.

Trond Lund

Asker Skiklubb

+0:00

.

Hallvard Koren

OK Moss

+0:00

.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

+0:00

.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

+0:00

.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

+0:00

.

Tor Ringstad

Tandberg

+0:00

.

Svein Nygård

NORGES BANK

+0:00

.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

+0:00

.

Per Øyvind Stene

Nille

+0:00

.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

+0:00

.

Are Eriksen

OSI

+0:00

.

Christian Grotnes

NRK

+0:00

Arrangør

Lars Karelius Noer

NRK

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Johan Lunde

Ullevål Sykehus

+0:00

.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

+0:00

.

Roar Sigurdsen

Ringnes

+0:00

.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

+0:00

.

Eivind Hoff

Nordea

+0:00

.

Per Morten Lefdal

Heming

+0:00

.

Trond Westgaard

REC

+0:00

.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

+0:00

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

+0:00

.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

+0:00

.

Tore Ringerike

DNB

+0:00

.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

+0:00

.

Tom Pettersen

KPP/Runners

+0:00

.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

+0:00

.

Chris Lawrence

IFE

+0:00

.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

+0:00

.

Hallvard Bjørgum

Veritas

+0:00

.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

+0:00

.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

+0:00

DSQ

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

+0:00

.

Bjørn Rossow

Thales

+0:00

.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

+0:00

.

Bård Natvig

Universitetet

+0:00

.

Tom Andreassen

DNBNOR

+0:00

.

Mogens Monsen

Mysoft

+0:00

.

Tor Sørevik

UBIL

+0:00

.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

+0:00

.

Stein Myhre

Privat

+0:00

.

Helge Stenseth

Thales

+0:00

.

Reidar Kierulf

RKP

+0:00

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Ivar Strømstad

Raumar

+0:00

.

Sigfred Fagervik

Thales

+0:00

.

Per Haugen

NEDERMAN

+0:00

.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

+0:00

.

Erik Kinsten

Schenker

+0:00

.

Einar Skåre

BREVPOST

+0:00

.

Arne Holmgren

OPIL

+0:00

.

Kaare Solhjell

Privat

+0:00

.

Thor Lea

UMB

+0:00

.

Jon Færden

Kredinor

+0:00

.

Vidar Berteig

EasyPetro

+0:00

.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

+0:00

.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

+0:00

.

Øistein Hagen

OK Øst

+0:00

.

Juul Sverre Stener

OPIL

+0:00

.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

+0:00

.

Bjørn Spjelkavik

FBI

+0:00

.

Ivar Opsahl

Planbygg

+0:00

.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

+0:00

.

Knut Tore Solheim

FUGRO

+0:00

.

Kjell Hobøl

AFK

+0:00

.

Sverre Seeberg

DnB NOR

+0:00

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

DSQ

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

Arrangør

Lars-Evan Pettersson

NVE

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

+0:00

.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

+0:00

.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

+0:00

.

Sverre Farstadvoll

Petec

+0:00

.

Øystein Madsen

GE Healthcare

+0:00

.

Bjørn Grenager

Thales

+0:00

.

Per Erik Sørensen

Nordea

+0:00

.

Knut Møgedal

Aker Solutions

+0:00

.

Hans Petter Jensen

Privat

+0:00

.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

+0:00

.

Einar Hem

Ahus BIL

+0:00

.

Roar Gudding

VETBIL

+0:00

.

Karl A Langerød

Lovisenberg

+0:00

.

Tom Ibsen

UBIL

+0:00

.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

+0:00

.

Knut Erik Bjørklund

DNB NOR

+0:00

.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

+0:00

.

Eivind Aas

GeoFORM

+0:00

.

Harald Rygg

KONGSBERG

+0:00

.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

+0:00

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Per Eric Ståhlbrand

Oslo Universitetssykehus

+0:00

.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

+0:00

.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

+0:00

.

Annar Brustad

FOBIL

+0:00

.

Bjørn Eckstrøm

NVE

+0:00

.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

+0:00

.

Kåre Knudsen

GeoForm

+0:00

.

Ronald Inglingstad

Nordea

+0:00

.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

+0:00

.

Jon C. Fougner

FUGRO

+0:00

.

Tor Henriksen

HIO

+0:00

DSQ

Kjell Saastad

Gjensidige

DSQ

Harald Birkeland

Oslo Universitetssykehus

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

DSQ

Arne Jordal

SAS

DSQ

Knut Hangeraas

GeoForm

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

+0:00

.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

+0:00

.

Sigurd Melsom

Kjelsås

+0:00

.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

+0:00

.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

+0:00

.

Einar Hoff

NORCONSULT

+0:00

.

Per Gjermo

Asker SK

+0:00

.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

+0:00

.

Tor Gabrielsen Olsen

Gabrielsen Olsen

+0:00

.

Ingvald Sevaldson

Permakem

+0:00

.

Tor Drage

Aker Solutions

+0:00

.

Ole Sannes

Lillomarka OL

+0:00

.

Helge Kvaase

HIAK

+0:00

.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

+0:00

.

Svein Forthun

HIO

+0:00

.

Aage Mella

Skattedirektoratet

+0:00

.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

+0:00

DSQ

Erling Bakken

Asker SK

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Bjørn Larsson

Privat

+0:00

.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

+0:00

.

Helge Monsrud

Privat

+0:00

.

Kjell Teigland

Privat

+0:00

.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

+0:00

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Arne Kjell Svendsen

Norweld

+0:00

.

Sigrid Hallås

A hus BIL

+0:00

.

Jan Ilseth

Gasellen AS

+0:00

.

Camilla Lilleng

KRIPOS

+0:00

.

Rikke Gåsholt

Privat

+0:00

.

Rebekka Holter

Nydalens Skiklub

+0:00

.

Camilla Clausen

Nydalens Skiklub

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Tor Simonsen

Privat

+0:00

.

Emma Wingstedt

FFI

+0:00

.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

+0:00

.

Charlotte Sanchis

Fugro

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Per Ongstad

Privat

+0:00

.

Jens Henrik Simonsen

Engrospartner

+0:00

.

Stine Møller

Flytoget

+0:00

.

Nils Løw

Aimit AS

+0:00

.

Torstein Schelle

AIMIT

+0:00

.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

+0:00

.

Morten Sørlie

AimIT AS

+0:00

.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

+0:00

.

Roar Bjordal

STATSBYGG

+0:00

.

Tomas Holmestad

Statoil BIL

+0:00

.

Thomas Næstad

Handelsbanken

+0:00

.

Odd Arne Lian

Veidekke

+0:00

.

Frode Vegvold

Snøhetta

+0:00

DSQ

Stein Mella

Veritas

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

+0:00

.

Mats Ringerike

Oppsal IF

+0:00

.

Håkon Røsand

DNB NOR

+0:00

.

Vigdis Hobøl

Østmarka OK

+0:00

.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

+0:00

.

Anders Granerud

FFI

+0:00

Arrangør

Trond Ramberg

NRK

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Jon Arve Engebakken

Nord/Østerdal

+0:00

.

Håkon Bugge

No team

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2010, 22:42:56

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

204

Antall startet:

204