Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Svabergsprinten 29. juli 2017

Klasse: Damer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Hansen

Sarpsborg OL

41:30

+0:00

korriger

2.

Linn Carina Daland

Kristiansand OK

42:29

+0:59

korriger

3.

Ida Katrine Børstad Thoresen

Sarpsborg OL

42:41

+1:11

korriger

4.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

53:05

+11:35

korriger

5.

Merethe Olsen

Ørland

56:53

+15:23

korriger

6.

Marianne Lerberg

Viker

57:09

+15:39

korriger

7.

June Herredsvela

Østmarka OK

1:00:48

+19:18

korriger

8.

Heidi Børstad

Sarpsborg OL

1:15:58

+34:28

korriger

9.

Hilde Strømberg

Fredrikstad SK

2:18:09

+1:36:39

korriger

DSQ

Reidun Hansen

Sarpsborg OL

22:31

korriger

103 104 105 106 107 108 100

DSQ

Anne Sørum

Ringsaker OK

45:14

korriger

105 106

DSQ

Ellen Eliseussen

Harstad OL

1:09:52

korriger

107

Klasse: Herrer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

29:07

+0:00

korriger

2.

Dyre Martin Gulbrandsen

Fredrikstad SK

29:38

+0:31

korriger

3.

Øyvind Skalle

Harstad OL

29:39

+0:32

korriger

4.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

32:28

+3:21

korriger

5.

Frank Sandberg

Ørland

34:40

+5:33

korriger

6.

Fredrik Norløff-Mathisen

Viker

35:37

+6:30

korriger

7.

Petter Andersen

Nydalens Skiklub

36:53

+7:46

korriger

8.

Lars Lerberg

Viker

37:10

+8:03

korriger

9.

Bjørn Tore Thoresen

Sarpsborg OL

37:54

+8:47

korriger

10.

Lasse Skalle

Harstad OL

38:17

+9:10

korriger

11.

Eivind Sand

Viker

41:01

+11:54

korriger

12.

Thorbjørn Værp

Kristiansand OK

41:33

+12:26

korriger

13.

Haakon Knudsen

Oppsal Orientering

44:29

+15:22

korriger

14.

Bernt Inge Steinsland

Fredrikstad SK

45:25

+16:18

korriger

15.

Øystein Dybesland

Søgne og Songdalen OK

45:29

+16:22

korriger

16.

Øyvind Stenstad

Oddersjaa SSK

47:38

+18:31

korriger

17.

Lars Emil Knudsen

Sarpsborg OL

48:42

+19:35

korriger

18.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

49:29

+20:22

korriger

19.

Arild Andersen

Oppsal Orientering

49:49

+20:42

korriger

20.

Vikerhavn 2

Viker

55:14

+26:07

korriger

21.

Team Vikerhavn

Viker

58:32

+29:25

korriger

22.

Carl Christian Strømberg

Fredrikstad SK

1:09:59

+40:52

korriger

23.

Vikerhavn 3

Viker

1:12:25

+43:18

korriger

24.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:18:39

+49:32

korriger

Klasse: Jenter åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Sofie Steinsland

Fredrikstad SK

46:42

+0:00

korriger

2.

Signe Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

52:04

+5:22

korriger

3.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

1:00:18

+13:36

korriger

4.

Ingrid Kristine Hansen

Sarpsborg OL

1:15:27

+28:45

korriger

Klasse: Gutter åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Saur Modahl

Fredrikstad SK

32:07

+0:00

korriger

2.

Henrik Knudsen

Oppsal Orientering

44:04

+11:57

korriger

3.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

51:02

+18:55

korriger

4.

Jørgen Eliseussen-Skalle

Harstad OL

53:37

+21:30

korriger

5.

Sondre Strømberg

Fredrikstad SK

1:10:05

+37:58

korriger

6.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

1:14:40

+42:33

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juli 2017, 17:00:33

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46